Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř črc 4, 2018 7:36

jak rikam,musim to prozkoumat, ono ne vse co se tvari "zdarma" je totiz fakt zdarma viz mbank, ktera by byla pro me drazsi nez sporka, takze to porovnam a neco vyberu.

v centru brna sou bankomaty skoro vseho, takze v tomhle asi v poho
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » stř črc 4, 2018 19:17

Jj neb rozdíly jsou - já skončil u účtu za 400 měsíčně protože mi ušetří násobky toho co účet zdarma - jiné podmínky mezinárodních transakcích.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř črc 4, 2018 22:28

Dnes me nasral cyklista (vlastne tri) na sestupu po byvale sjezdovce z Lyse hory. Je tam takova ze skalek vyskladana siroka (1,2 - 1,5m) serpentinkata stezka (nemam ji rad, ale chapu ze tam je). Na te prijel ke mne zezadu cyklista. Jsem se ho slusne zeptal, jestli vi, ze na te stezce na kole nema co delat, ze je to zakazane bo to neni cyklostezka. Na to zacal vykladat, ze si mam precist zakony a svoji zvlastni interpretaci, ze prece s kolem smi na vsechny turisticke stezky, kdyz neohrozuje pesi :(( a ze prece oni na nas davaji pozor a ze nas neohrozuji.
No, vsichni tri kolem me opatrne krokem prejeli, ten treti tesne po mem predjeti nazorne predvedl, jak neohrozuji nikoho - asi metr ode mne zatocil (stale krokem) v skoro 2 m siroke zatacce serpentiny a v momente roztahl kolo i sebe na zemi. Proste najel do diry mezi skalami, ale tak, ze zabral celou zatacku. Byt tam nekdo, sejme ho, i kdyby ho objel metr daleko.

Na druhe strane me potesilo, ze v sest vecer hezkeho slubnecneho dne bylo na Lyse minimum lidi, najednou mozna tak dokopy 20-25 vcetne tech, co sedeli ve vsech hospodach. Jsem se citil jako pred 20-ti lety.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát črc 6, 2018 17:41

Dnes jsem na cyklistu (tlaciciho kolo) narazil na hrebeni Smrku. Ten ale byl rozumny, se me ptal, jestli cela cesta dal je podobna (20-30 cm skalky jako vrstva suti na chodniku), tak kdyz jsem mu rekl, ze jo, ale ze se tam stejne nesmi na kole, tak byl prekvapeny, ale byl rad, kdyz jsem mu poradil, jak se dostane "nekam" dole po lesnych cestach.
Co me ale zarazilo - netusil ani kde je ("Co je to vlastne za kopec na ktery jsem sel"), nemel ani mapu ani GPS a vypadalo, ze nema ani mobil, nic, jen to kolo. Proste se nekde dole vybral po nejake ceste, ktera se mu libila, parkrat zabocil na jinou (bez znacek), az nejak dojel na sedlo pod Smrkem. Okoli vubec nezna... Idealni adept na totalni zabloudeni.
Vubec, tolik lidi, co se vybrali na Smrk jen v kratasech a tricku absolutne beze vseho - tj. bez jidla, bez piti, bez plastenky (zadne zavazadlo nemeli a v kapse jen mobil) - kdyz je dole 25-27 stupnu, sviti slunce a predpovidaji bourky (a od strany PP bylo neustale slyset hrmeni). Cesta je to pesky (pro vetsinu z nich) tak na min 4,5 hod, spise na vic. Ja bych bez vody asi zkolaboval uz na vrcholu (jsem nesel kolem studanky). ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát črc 6, 2018 17:48

apuka píše:Proste se nekde dole vybral po nejake ceste, ktera se mu libila, parkrat zabocil na jinou (bez znacek)...

Tohle taky s oblibou delam a stejne nakonec dojdu na nadrazi minutu pred odjezdem posledniho vlaku 8) Dalsi level je, kdyz to clovek dela v zime k veceru, kdyz uz je tma. Nekdy se pak musim ptat domorodcu: Prosimvas, kde to jsem a jak se z te prdele dostanu? :twisted:

apuka píše:od strany PP bylo neustale slyset hrmeni

Asi zas nastval manzelku :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát črc 6, 2018 18:06

A abych nebyl mimo tema, stezuju si na CSA. V nedeli litaji do Milana az k veceru, jindy rano a vecer. Takze nejen, ze bych se na misto uz nedostal, ale navic je plno, a tak je letenka extra draha. Holt budu muset letet az v pondeli a prijdu o den pekneho pocasi :? Navic najeli na moresy nizkonakladovek. Letenky relativne levne, ale za zavazadlo se plati nesmyslne castky #-o 680 Kc mi prijde za batoh hodne, preprodejci, kteri maji zakladni letenku levnejsi, jeste vic, videl jsem i pres 950...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon črc 9, 2018 12:48

Pokud jedes do Dolomitu, tak je tam lidi jak s.acek. Hlavne cesi a madari. A vsichni strasne smrdi.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon črc 9, 2018 13:48

No, ja se mu taky divim, navic ani predpoved na tento tyden kolem Dolomit neni buhvijak valna...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon črc 9, 2018 18:25

Grand Paradiso. Uz jsem tu, rano vyrazim. Nahore je pry hodne snehu.

Dolomity zasadne mimo sezonu, nejsem masochista.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte črc 10, 2018 19:37

Balik do Nemecka...

Balik do Nemecka podany na poste v OV 3.7.
"Odeslani zasilky do zeme urceni" 4.7.
Balik nebyl k nalezeni vyhledavacem zasilek DP 8.7.
Balik dorazil do mezinarodni logistickeho centra v Radefeldu (prvni zapis sledovani DP) (a taky "Převzetí zásilky vyměňovací poštou v zemi určení" u CP) 10.7.

Mezitim zadny dalsi zapis na sledovani CP, tj. k zadnemu dalsimu "odbaveni" v CR nedoslo; z OV se posilaji mezinarodni zasilky z celeho MS kraje do sousednich zemi primo... K certu, kde zasilka vezela skoro tyden???
Pred 3/4 rokem stejna situace, dosla az po 2 tydnech, jen tehdy nebyly svatky.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon črc 23, 2018 15:34

mike píše:Tak jsem vyresil aspon to nejhorsi. Stalo mne to asi 15 USD navic jen na poplatkach, ale hlavne to bylo celkem nebezpecne. Protoze potrebuju pracovat s dvojici instrumentu zaroven (combo), jenze kvuli EUkretenum to nejde a musim misto jednoho prikazu udelat dva. Kdyz se cena pohne zrovna kdyz jeden odeslu a druhy jeste ne, tak muzu prodelat mnohem vic. A to vsechno proto, ze mne chteji chranit ](*,)

Tak uz zas. Zase mne to stalo aspon 10 USD navic. Misto, abych pohodlne prodat combo, tak to musim udelat po jednotlivych "nohach", coz je drazsi, riskantnejsi a cena je taky horsi. A to proto, ze mne EUkreteni chteji chranit proti me vuli :axe:

Jde o tohle, po mesici stale jeste nevyreseno :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon črc 23, 2018 20:14

Je mi na chcipnuti. :smt022
Soplik a teplotka
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon črc 30, 2018 15:50

Důvěřuj, ale prověřuj..... a já neprověřoval a fčíl sem za vyvrhela..... drahá 3/4 má narozky, kulaté, taxem domů přines kytku.... 13 rudých růží to mělo být..... a já debil je nepřepočítal, bába v květinářství sa upočítala a dala jich tam 14.... a sudé číslo sa dává na pohřby/hroby.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon črc 30, 2018 15:53

:D asi ti cetla myslenky ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » pon črc 30, 2018 16:10

To já bloud, neznav pravidlo lichosti, jich koupil před lety, když to bylo do počtu, čtyricet.
Stálo to majlant a ještě byl pojeb...
](*,)
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv srp 2, 2018 11:40

To sem ešče nezažil..... předefčírem odpoledne mi zvoní (pracovní) telefon - tuzemské číslo +420173xxxxxx (čili Cheb nebo tam kdesyk) a.... začalo to na mě (dobrou) English (s korejským přízvukem? ....či tak něco šikmookého) a že prý jestli by mi nevadilo, kdyby mi v tomdle týdnu někdo zavolal "insider" (technické) informace, které by se mi mohly hodit pro podnikání.... sem neřekl ne, zvjedaff, co to bude... a neska mi volalo rakouské číslo, tam paní s velmi pěknou (asi British) English a po úvodních plcích začala, že má "insider" informace, že gruppe Folksvágn kupuje nějakého čínského výrobce lithiových baterií (pro automobily) a že prý co s tou infomací udělám...... sem udělal..... že sem ji zavěsil.... ale slušně a trvalo mi to asi 5 minut, než sem ji přesvědčil, že mě to ale opravdu nezajímá.....

Kura, odkuto mají moje pracovní číslo, jméno firmy a moje celé jméno? (asi vím, na mém firemní webu to všechno je)

Zažili ste někdo něco podobného?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod slash1111 » čtv srp 2, 2018 14:14

Mne takto volali snad uz pred mesiacom, ale ze ci nekupim akcie prave nejakej firmy co bude vyrabat tie baterky :), mne volali priamo z Azie...
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv srp 2, 2018 15:11

@pp: ne, protoze takove otravy pokladam hned ;-) Akorat jsem z toho nepochopil, o co jim vlastne slo. Chteli, abys koupil akcie te firmy? Co by z toho meli? Chteli to zprostredkovat, ci co? Pak uz mne napadaji jen spekulanti (klidne z te firmy), kteri nakoupili za levno a snazi se zvysit cenu akcii, ale takhle mi to prijde malo efektivni a moc nakladne. To se dela spis vypoustenim "zarucenych" zprav nekde na Twitteru, FB a podobnych.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv srp 2, 2018 17:30

Já to taky nepochopil. Třeba ještě pošlou maila (bába o tom mluvila), taxa dozvím víc.... esli jo, tak to sem písnu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv srp 2, 2018 17:35

No a co po tobe teda vlastne chtela?

Jeste k tvym udajum: bezny zdroj je obchodni rejstrik, to je security dira jako prase :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv srp 2, 2018 17:40

K temu, co valstně chtěla sme se nestihli dostat.... :mrgreen:

Akoráth, že OR je jen česky, zatímco web mé firmy je bilingual.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv srp 2, 2018 17:42

mike píše: Jeste k tvym udajum: bezny zdroj je obchodni rejstrik, to je security dira jako prase :)


Jj, sem zvědaff kdo a kdy to napadne (ref GDPR vs. rodná čísla atd. na OR)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv srp 2, 2018 21:24

Muzes podat podnet... :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » pát srp 3, 2018 8:10

v kuloarech bezely zvesti, ze se pripravuje novela OR, aby tam nebylo treba bydliste, ale uz je to nejakou dobu a nic aktualnejsiho se ke mne nedostalo

btw stezuju si, ze je vedro uz i v lesich
v Ut na kole bylo ve Stromovce, v trojskem hajku i v Cimickem haji prijemne, chladek, tak vcera ve stejnou dobu (lehce po seste) uz tam bylo hnusny vedro
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Slovenské království

Příspěvekod ratel » pát srp 3, 2018 20:19

Po několika předchozích zkušenostech se mi začalo zdát, že naši bratia už pochopili jak vypadají služby pro turisty. Narazil jsem na pár hospod, kde se dá najíst, i pivo sem tam ujde, vlaky jezdí i když se jmenujou jak regály v supermarketu.
Ze sna mne probudil pokus o přespání v hotelu na Smrekovici. Ženě se nechtělo tahat těžký bágl, tak jsme šli hřeben nalehko s noclehem na Kr.Studni a Smrekovici. Poslal jsem rezervaci, dostal potvrzení, poslal zálohu 50E. Dotud ok. V úterý odpoledne dojdeme na Smrekovicu, vlezem do hotelu, uvnitř pusto a prázdno, jenom na zdech vycpané zvířata jak v paláci hrůzy. Pak jsem objevil servírku-recepční či co to bylo. Po pozdravu jsem ani nestihl říct že máme rezervaci a už na mne spustila že jsme si spletli hotel a že si to pletou všichni. Když jsem jí ukázal potvrzení o platbě v mobilu, tak zakroutila hlavou a že prý chce mít alespon jeden den volna a že asi budeme určitě chtít něco jíst atd. Tvářlia se tak, že jsem měl chuť jít spát mezi medvědy ven. Pak někam volala, výsledek byl že nás vypoklonkovala do vedlejšího hotelu Granit a ukázala nám i zkratku , která byla sice delší, zato však méně pohodlná. A prý nám pošle zpět zálohu ihned. Tedy od úterka do pátku - zatím nic nepřišlo.
V druhé chatě Granit to naštěstí dopadlo dobře, sice 20EUR za noc v objektu, který byl na úrovni 60 let, ale chovali se slušně.
Takže až mne to zas bude táhnout na Slovensko, pak na otočku nebo stan. A do civilizace jinam.
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod Trnky » sob srp 4, 2018 8:22

to PP: mal som podobny zazitok, asi pred 4 rokmi, mi volali z Ciny, ze pre mna maju fantasticky tip. Microsoft a Apple mali nieco spachat, oni informaciu mali dopredu, tak sa na tom malo dat zarobit.
Trnky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob zář 20, 2014 19:31

Stížnost

Příspěvekod Lipon » sob srp 4, 2018 12:22

Jasně, a takovýhle super kauf budou naslepo vytrubovat na náhodně vybraná čísla :-)))))))
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod Trnky » sob srp 4, 2018 16:52

No to je snad kazdemu jasne, ze nie :D.
Trnky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob zář 20, 2014 19:31

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob srp 4, 2018 18:35

To je, ale mne furt neni jasne, proc to delaji. Teda, aby na tom vydelali, ale jak? Co po tobe teda chteli?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Trnky » sob srp 4, 2018 21:02

Zrušil som ich veľmi skoro, takže som dostal len to bezva info. Aký majú systém na vytiahnutie peňazí teda neviem.
Trnky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob zář 20, 2014 19:31

PředchozíDalší

Zpět na Pokec