Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod JohnyFK » stř čer 5, 2019 21:09

Jakej "standart" máš na mysli?

Vodka je lihovina, která se vyrábí z obilí, brambor nebo melasy. Tato definice platí pro celou Evropskou unii a pochází z roku 2007 z rozhodnutí Evropského parlamentu. Dále se zde uvádí, že destilát, který je vyroben z jiných zemědělských plodin (např. z rýže, cukrové řepy či hroznů) se může taktéž označovat jako vodka, musí se však na etiketě uvádět „vodka vyrobena z…“. Totéž se týká vodek, u nichž byla při jejich výrobě použita jako výchozí surovina směs více zemědělských plodin.
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » čtv čer 6, 2019 4:06

Ach ta evropská utopie.. Jestli vodku vymysleli Poláci nebo Rusové neřeším, ale definice vodky je obilná pálenka obsahující nejméně 40% alkoholu. Tak to chápou a chápali její pijáci. Bylo to tak i v učebnici pro HŠ aj nás to tak učili /2008/ a tahle definice byla hned pod tím rumem. Následovala definice ginu,...
"Pravá" vodka má být prostě z obilí, pokud není, mělo by se to jmenovat jinak.
No možná učebnice vydaný před r 2007 neplatí a co bylo dřív konzumní lihovinou, je dnes "plnohodnotnou" vodkou...
Každopádně uvidím, co mi na to odpoví :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » čtv čer 6, 2019 8:41

Dle jakého standardu je vodka jen z obilí?

Více viz. Nařízení (ES) 110/2008, ve znění Nařízení (EU) 2019/787
Takže inspekce tě s odkazem na výše uvedené odkáže do patřičných míst (volně interpretováno-all rights reserved)

A pokud tě pobuřuje definice EU, nejdi si svého evropského poslance a skrz něj to zkus změnit
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát čer 7, 2019 17:40

Stěžuju si na (svůj po-nemoci) zdravotní stav.

Sem neska odpoledne po práci jel ke kolegovi na chalupu na jeho oslavu 60-tin - na bajku. Je to asi 12km, z toho poslední 4 km prudce do kopce, ale opravdu prudce. Sem tam dojel (se třema odšlápnutíma, junior to dal celé bez šlápnutí = já chcu být zase mladý, silný, blbý a zdravý) úplně splavený a vyflusnutý. Chvilku sem pobyl (=jeden birel) a jel z kopca dom (junior tam zůstal pařit, opět se budu opakovat o tom mládí a tak). A fčíl mi je extra blbě. Tělo sa zubynehty brání pohybu odpoledne.

PS: Odvolávám, co sem slíbil. Nestěžuju si. Sem ráth za to že sem tu a dejchám. Tak halt budu sportovat jen ráno/dopoledne, no. (místo práce :mrgreen: )
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob čer 8, 2019 12:06

Hmm. Tak asi potvrzeno. Neska ráno sem po snídani a kafi osedlal bajka a vyrazil proti kopcu - a to hned 2x (a možná víc) delší a prudší stoupání než fčera odpoledne, opět sem si proti kopcu musel víckrát odpočnout/vydýchat (su přece starý a po nemoci, čili ňa ty zastávky psýchu nerozhodily i dyž před 4 rokama, co sem naposled bajkoval, sem tyhle dva kopce vyjížděl celé na jeden šlág), na kopec vyjel/vytlačil úplně hotový, dolů a domů to nějak dodýchal a.... fčíl po výkonu dobrý, není mi blbě jak fčera. Čili fuckt jo, ranní sport (i v hicu - venku byla od rána dobrá prádelna) OK, odpoledne už enem tak nějak dodýchávat a hlavně nesportovat, no.

A jaxem psal už fčera - i přes tato "příkoří" su ráth, že su tu a dýchám. :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv čer 13, 2019 17:16

Sef si odjede na dovolenou a mne hodi na krk kolegu, ktery je velmi kreativni ve vymysleni zpusobu, jak neco zvorat. Marne hledam, kde mam v pracovni smlouve babysitting :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát čer 14, 2019 17:31

pavproch píše: Chjo no, začíná se mi to tak nějak jako srovnávat v hlavě, že nový kokotel Vailant (s integrovaným ohřevem TUV a zásobníkem na 20lt) s plánovanou/už domluvenou in(g)stalací (tento) květen bude dobře vyhozených sto+.


Bylo. První topná sezona s novým kokotlem = úspora víc než 20% plynu oproti předchozímu roku (a to sme topili o jeden stupeň těpleji, což je prý 6% ve spotřebe nahoru) \:D/
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob čer 15, 2019 0:21

mike píše:... a mne hodi na krk kolegu, ktery je velmi kreativni ve vymysleni zpusobu, jak neco zvorat.

Zatim prvni (a doufam i posledni) clovek, u ktereho pri code review v kazdem otocce pribyva defektu, misto aby iterovaly k nule... #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř čer 19, 2019 12:51

pavproch píše:Chjo no, sem (už zase) pos.án strachy že sa ta sfiňa vrátila..... už týden mně divně pobolívá hlava, plíživě, víc a víc.... a k panu dochtorovi sem (už z dřív) objednaný až za šest neděl.... :ymblushing:


Ani po pěti týdnech od napsání tohodle postu se situace nezměnila - hlava mě furt duní, děsím se, děsím toho, co mi pan dochtor řekne příští týden. Snad jediný potěšitelný / utěšitelný vývoj je ten, že dunihlav není 24/7, jen chvílema a že reaguje (což prý bývá známka že to není vážné) na ibuprofen. Kéžby to bylo něco triviálního a nežese ta sfiňa vrací.... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř čer 19, 2019 14:59

Takhle boliva hlava od krcni patere. Umi to byt pekne otravne a trvat dlouho (i mesice), ale jinak to nic neni. Na prasky to prave reaguje dobre, staci i paralen.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř čer 19, 2019 17:08

to ja mam zas nejak skriplej nerv nebo nejak blbe neco pohnutyho, nemuzu otacet hlavou, hejbat rukou, v noci me budi agonie, boze v mym veku uz su uplne rozpadnuta :D a hlavne me trochu pobrnuje cela ruka, sice se ted valim doma a mam nejaky prasky od bolesti na akutni stav (jako ani si poradne nemuzu cist jak mam omezenou hybnost hlavy) ale je naprd, ze furt citim ten tlak v ruce a prstech :(

tak snad to pp bude mit brzo v poho
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř čer 19, 2019 17:15

Holt uz jsi ve veku, kdy je treba pravidelne cvicit, jinak se zada rozpadnou ;-) Ne ted, ale az to prejde. Sedave zamestnani, cuceni do pocitace a hlavne mobilu, na to holt nase telo neni stavene ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř čer 19, 2019 17:28

Kuju
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř čer 19, 2019 17:32

nojo, asi sem nemela delat tu stojku, nejak blbe sem se zaprela a neco tam nekde zazlobilo :D ale s tim cvicenim, to by asi chtelo nejakou jogu (boze nuda) nebo tak neco...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř čer 19, 2019 19:46

:D

Asi od 35 provozuju "ranni" rozcvicku, asi tak 15 minut normalniho cviceni. Neni to vylozene zazrak a rozdil mezi nicim a timhle je obrovsky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv čer 20, 2019 0:38

UPC píše:Nahlášeno od: 20.06.2019 00:00
Předpokládaný termín opravy: 20.6.2019 6:00:00

Vážený kliente, ve Vaší lokalitě budou probíhat nezbytné údržbové práce na síti způsobující výpadky. Snažili jsme se vybrat takový termín, aby byl vliv na funkčnost služeb co nejmenší. Pokud i přesto zaznamenáte potíže se službou, velice se Vám omlouváme.

Jak nejmensi?! Zrovna, kdyz jsem zacal pracovat :axe:

No a hlavne jim to blbne uz od patku a dovolat se jim pres tu jejich plechovou kravu je o nervy :? Na zacatku jasavy blb, ktereho bych na miste uskrtil, pak triurovnove menu, pres ktere se da dostat nejrychleji za 2 minuty a normalne za 3 ](*,) Jako kdyby nemohli mit na hlaseni poruch jine cislo, kde to pujde primo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » čtv čer 20, 2019 8:47

pravda, cca 2x tydne trenink pole dance + 2tydne lehce posilovaci cviceni celyho tela doma s malou cinkou cca 20 min nestaci, je potreba pridat :D

no ted lezim jak vorvan, nemuzu si ani cist pac knizku vysoko drzet nemuzu a dolu neohnu hlavu :D zkusim se zamyslet nad pridanim cviceni a rozhodne mit vic rozumu a neblbnout :D

mike
nojo, normalni lidi vetsinou v tuhle dobu spi, nebo chodi treba ve 2, tak to neni takova hruza :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv čer 20, 2019 9:14

Mawenzi píše:to by asi chtelo nejakou jogu (boze nuda)
Jaka nuda? Pokud bys delal jogu (jakoukoliv, i kdyz Ty nejspis myslis telesne cviceni, tj. hatha-jogu), tak bys to mel dela plne soustredena na kazdy detail cviku. A vem na to jed, ze kdyz to budes delat tak, na nudu nebude v hlave misto :wink:

@UPC a mike: No jo, samozrejme by odstavky meli delat nejlepe uprostred tydne od 8:00 do 14:00. To by mikovi vyhovovalo - a tech zbylych par deset- nebo stotisic (nebo miliony?) lidi si muze trhnout nohou :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » čtv čer 20, 2019 9:29

apuka - samozrejme nemyslim, ze je to nejak flakaci cviceni ale ja su hodne neposedna a zkousela sem jogu a proste me to silene nebavi. power joga byla lepsi, ale stejne to vidim spis na nejaky domaci cviceni pac finance
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv čer 20, 2019 10:48

Ale predpokladam, zes to nedelala, jak jsem psal a jak se to u jakehokoliv cviceni v joze vyzaduje (ehm, pod jogou myslim opravdovou jogu a ne ty divnosti, co si kdo vyzobal , pridal neco sveho, vyhodil ty nejdulezitejsi souivslosti a cinnosti, pojmenoval nejakym jmenem a "licencuje" to za tezke prachy /rika se tomu "uzpusobeni vychodniho cviceni na potreby zapadni populace" :twisted: /; prikladem je i ta Power Joga, ta sovji "dynamikou" prave popira zakladni principy jogy). Tj. ta koncentrace Ti asi chybi, fakt pritom nemas cas byt neposedna. Jen to Te musi naucit nekdo, kdo to opravdu umi (naucit) anebo musis mit hrozne silnou vuli. Kdyz se to povede, garantuji TI, ze na zacatku budes zpocena a totalne vyzdimana ne ze samotneho telesneho cviceni ale hlavne z toho koncentrovani se :-). Ale u zadne jogy by o poceni nemelo jit.
Ber to tak, ze moje poznamky jsou jen na nevhodne pouzivani pjmu "joga" a ne o zadnem cviceni.
Jen male upozorneni: ze o tom pisu jeste ani v nejmensim neznamena, ze nejakou "pravou jogu" provozuji a ze mam dost silnou vuli na to, abych ji dokazal delat tak, jak pisu :wink: :evil:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » čtv čer 20, 2019 11:26

apuka jo koncentrace mi rozhodne chybi ale proste myslela sem to tak, ze nejaky takovy zdravotne dobry cviceni by urcite neskodilo ale je pro me proste dost nezazivny neco takovyho delat. Ne ze by to clovek treba nevydrzel ale proste nebavi me to. jasne, co bych ted dala za to, kdybych aspon mohla doma vytirat podlahy nebo umyvat nadobi, ze :D musim rict, ze neexistuje vetsi peklo pro me, nez byt napul nepohybliva... ale dobry, leky mi zabiraj tak, ze muzu lezet u kompu a cumet na serialy a su schopna se i zvednout ze zidle/postele bez toho, abych u toho brecetla bolesti... takze su hodna a nehybam se i kdyz se muzu doma fakt ukousat nudou, peklo nad peklo...

nejvetsi nocni mura, byt doma a nemoct nic delat
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv čer 20, 2019 12:17

Sem byl neska ráno u očařky (na pravidelné kuntrole) - kupodivu (to sa chlubím, nestěžuju) mi změřila naprosto stejné dioptrie jako už mám brejle asi 40 let i když mám pocit že čímdáltímvíc blběji vidím, ale zároveň mi na mou poznámku, že (mám pocit, že) blbě vidím a že mám furt unavené oči a že .... prostě to nazvala "vetchozrakost", což se mi automaticky asociuje se slovem "stařecká"..... chjo no, my to gerontovlákno fuckt asi nakonec založíme.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv čer 20, 2019 17:59

Mawenzi píše:zkusim se zamyslet nad pridanim cviceni a rozhodne mit vic rozumu a neblbnout :D

To prvni je teda asi zbytecne, ale to druhe rozhodne ano :D

apuka píše:No jo, samozrejme by odstavky meli delat nejlepe uprostred tydne od 8:00 do 14:00.

Vzhledem k tomu, ze jde o domaci pripojeni, tak mi to prijde jako idealni cas :twisted: No a hlavne, jak jsem psal, uz jim to blbne skoro tyden a to v libovolnou denni dobu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát čer 28, 2019 15:51

pavproch 17.qětence píše:Chjo no, sem (už zase) pos.án strachy že sa ta sfiňa vrátila..... už týden mně divně pobolívá hlava, plíživě, víc a víc.... a k panu dochtorovi sem (už z dřív) objednaný až za šest neděl.... :ymblushing:


Tak těch šest neděl s občasným (v poslední době častějším a silnějším) divným dunihlavem (lezou mi ty nepříjemné pocity/bolesti zezadu do hlavy po páteři - není to třeštihlav "zevnitř" hlavy) sem neska vybečel na pana dochtora (co mě zbavil toho nádoru) a ten si je na 99% jistý že to není remise ale je to - cituji: Od "stařecké" (to si překládám, on řekl "nejste už nejmladší") demence (asi krční) páteře, to chce neurologa a (asi) léčebnou rehabilitaci krční páteře. Takže mi pomohl (tím že mně uklidnil) a nepomohl (tím, že mi kouzelně od dunihlavu nepomohl). Ale su hlavně ráth, že tam žádný důvod k obavám nevidí. Halt pudu za neurologem. A na magnet škeble i s krční páteří a k panu dochtorovi až zase za půlroku (sem ale neska připosratě do FNO jel preventivně s plnou polní, dyby si mě tam chtěl rovnou nechat). Takže vlastně ejchuchuchu. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát čer 28, 2019 17:20

Jsem ti to rikal ;-) Od neurologa toho moc necekej, chce to cvicit, ale treba te nauci, jak. Melo by pomoct uz jen to, ze vis, ze to neni navrat svine. Ze strachu jsi byl ve stresu a napeti a to tenhle druh problemu silne zhorsuje. Napeti zadovych a sijovych svalu, ani si to nemusis uvedomovat.

Neni to az tak vekem, mam s timhle potize uz pres 20 let, programatorska nemoc z povolani ;-) Sezeni u pocitace tomu neprospiva, horsi je ale cuceni do mobilu, tomu se vyhybam. Pomaha pravidelne cvicit a ztuhle svaly uvolnovat. Dobre je plavani, ale spravne, zadna pani radova ;-) Muzes si zkusit prohmatat mista na pateri mezi obratlema, jestli najdes bolestive misto, tak to bude ono. Muze byt prekvapive nizko (treba mezi lopatkama). To se pak da promasirovat, ale bacha, muze to vest k prechodnemu zhorseni. Cviceni zpocatku taky, podobne masaze.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 1, 2019 8:36

me se xas roxostruje zrak, du desne ospala a jakoby myslenkove zpomalena, ruka brni, rameno brni... no snad tam nebude v ty pateri zadnej pruser a ve stredu doufam me nejak napravi, pripadne ukaze nejakej cvik...

3 tydny bez tancovani ci domaciho cviceni... pripadam si jak nejvetsi lenoch letos. napred kotnik, ted tohle... stexuju si teda na starnuti :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon črc 1, 2019 9:22

Kdyz uz je to zaklad gerontovlakna, jen mladice mawenzi to kazi...

Se stezujte... ale co ma rict clovicek, ktery ma skoro vsechny problemy PP i mawe, ale nemuze ani cvicit, bo kazdy pohyb, co ty prislusna cviceni potrebuji ho boli na miste operace kyly (ta svorka tam drazdi sval/nerv/??? a neumoznuje pohyb udelat) :twisted: . No a potom se to jen nabaluje a nabaluje. A do toho jeste rameno v prdeli, ze ani levou rukou toho moc neudelam :smt022

Proc nemuze byt clovek furt dvacetilety mlady, zdravy, plny elanu??? :-k
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon črc 1, 2019 12:39

Kura, ten den je jakýsi dlůůůůůůůůůůůůhy, dyž člověk stává o půl páté a už od osmi sedí doma zavřený aby ho ten hic nezabil..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon črc 1, 2019 13:14

@PP: Ja jen netusim, kde vlastne jsi zalezeny, zes uz druhy den mel v osm rano 30 st. Ja v OV jsem dnes rano pred pul osmou videl v busu 23 st. vnejsi teplotu (ve skutecnosti mohlo byt o stupinek vic) a kdyz se podivam na data meteostanic CHMU, tak v H. Becve (565 mnm) bylo dnes v 8:00 cca 24 st., vcera jeste mene... Ve ValMezu skoro stejne teploty.
Nema Tvuj teplomer nahodou stejnou parabolickou krivku vnimani pozitivnich teplot jako Tve telo? :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 1, 2019 13:15

ani by nemusel.bejt mladej slae stacilo bybzdravej a plnrj elanu:D

pp ja to mam.naopak, kdyz su v praci od 6 krasne to frci, kdyz prijdu v 8 tak se to desne vlece :D

ja mam doma.24st.. nesmim teda poustet moje 10 let stary delo to pak vyskoci celkem rychle na 25,5... a v noci pruvanem srazit...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Pokec