Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Stížnost

Příspěvekod Lipon » ned kvě 20, 2018 13:34

PP - mi o tom povídej, víkendová seč v plném proudu :-(
Včera do toho nachcalo, slunce to ještě pořádně nevysušilo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon kvě 21, 2018 8:30

Stežuju si an starého člověka - jaxem se bavil s tím človíčkem, co přebíhal NT, tak.... mi to zabylo tak kuwa líto, že už "běhat" nemožu.... chjo no, dobře už bylo... ale aspoň chdit (prozatím) možu a ... vůbec sem tu a dejchám, to je to, co sa počítá.....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 22, 2018 17:06

Pridam se k pp a stezuju si na GDPR. Kazdy den mi ted chodi nekolik mailu z eshopu, kde jsem kdy neco koupil, abych si precetl padesatistrankove podminky a odsouhlasil jim je #-o U nekterych ani netusim, co a kdy jsem tam kupoval. I Bille mi nacpali nejaky papir, co mam vyplnit a odevzdat, abych dal mohl pouzival Billa kartu. Kaslu na ne, at si mne vyradi z databazi [-(

A taky si stezuju na debilni reklamu. Uz jsem si zvykl, ze kdyz neco hledam a pak koupim, tak mi to Google inzerce dalsiho pul roku nabizi. Ted jsem ale koupil batoh v Hanibalu a dneska mi od nich prisel mail, at si u nich koupim batoh ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte kvě 22, 2018 17:36

to me taky stve ty hromady majlu... vic me stve, ze neoblecu ortezu, nejak me vsude desne tahne... proc se ten spek nemuze usazovat treba na prsou? tam by byl mnohem uzitecnejsi :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát kvě 25, 2018 7:47

pavproch píše:
pavproch píše:Tak. Sem se právě rozloučil s opravářem kotlů... neska ty věci fuckt nic nevydrží, na podzim to bude 18 let, co bydlíme a (plynový) kokotel je na hraně smrti, ditto (plynový) bojler (prý jeden ze sta přežije 15let a to je asiten náš). Takže prosím teho nahoře, ať obojí dožije do léta a v létě halt budu muset in(g)vestovat.... O:)


Že nám (stávající Protherm) kokotel každou chvíli padne do nouzáku (a přestane topit, většinou stačí HW reset a už zase topí) sem si za letošní zimu už tak nějak zvyk... ale fčíl už aji brojler Quantum začal stávkovat - právě sem se vrátil z (ne hradu, ale) z dílny, kde sem vysmetákoval asi 50 litrů (původně těplé) vody z brojleru z podlahy (stávkoval mu přetlakový ventil, sfiňa jedna, ale modrá ingstalatérská páska ho dočasně umoudřila).

Chjo no, začíná se mi to tak nějak jako srovnávat v hlavě, že nový kokotel Vailant (s integrovaným ohřevem TUV a zásobníkem na 20lt) s plánovanou/už domluvenou in(g)stalací (tento) květen bude dobře vyhozených sto+.


Už ho montujou. Starýmu kokotli aji brojlerovi sem už zamával šátečkem.... bylo nám s nima krásně, ale ..... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát kvě 25, 2018 10:08

Namontováno, koli je najednou v dílně místa, když zmizel velký brojler.... fčíl ešče drobnost - rozchodit to - po obědě přinde technik + aby to splňovalo očekávání, co se těplé vody týče a bezobslužnosti provozu.... snad bude, doufám.... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát kvě 25, 2018 19:26

Tak snad jako jo. Kokotel topí a plynule reguluje těplotu do podlahovky a zároveň funguje jako "nekonečný" brojler..... ufffff, kéž by mu takle vydrželo (+ kéž by na ňom a jeho funkci nenašla žádné mouchy - já se už spršil, ona ešče ne..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob kvě 26, 2018 19:05

Jeste k tematu GDPR od Fuky: Důležité! GDPR a FFFILM :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Stani » úte čer 5, 2018 13:54

Ak škola robí fotodokumentáciu zo školských aktivít, musí mať od rodičov súhlas na zverejnenie fotky, kde sa dotyčný žiak nachádza. Takže ak to pritiahnem za vlasy, urobí sa skupinová fotka, ale súhlas nedostanú, tak dotyčného žiaka rozštvorčekujú, alebo prelepia páskou? :D Učiteľ bude po večeroch prechádzať zoznamy súhlasov/nesúhlasov a mazať tváre.

Som fakt zvedavý, kto skutočne číta tie obsiahle dokumenty o užívaní údajov (viď napr. od leteckých spoločností).

Podobne s výzvou - neustále sa opakujúcou na Google. Kto to číta stále odznova každé slovo? Stačí v 10.zobrazení výzvy zmeniť vetu, zaškrtneš automaticky Súhlasím a je vymalováno :)
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte čer 5, 2018 14:34

Je to tak. Pokud nedas svoleni skole, tak fakana nemuzou fotit a fotky davat na FB a podobne sracky. Nektere skoly maji yeble ucitele a vsechny aktivity decek jsou hned na netu. ](*,) Takze jsem si to nepral ja ani 3/4 a meme klid. Ucitelky maji vic casu sikanovat fakany a nemusi porad cumet na FB. :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod Stani » úte čer 5, 2018 14:59

Predstav si žiacku olympiádu, alebo nejakú krajskú, či priamo celoštátnu súťaž škôl. Fotograf pofotí, odovzdá škole. Každý učiteľ si vyberie fotky, kde má svojho žiaka, či má/nemá súhlas s jeho zverejnením...potom čo, bude mazať ksicht dotyčného, alebo nezverejní rovno celú fotku, aj napriek tomu, že na nej má zvyšok žiakov súhlas so zverejnením?
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 5, 2018 17:15

@booze: deti jsou taky tajni agenti po tatinkovi? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte čer 5, 2018 21:25

Nechceme at uca nedela zbytecne dukazy... :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 5, 2018 21:34

Dukazy, ze tve deti chodi do skoly? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte čer 5, 2018 21:48

Urcite tvoji rodice meli online fotograficke info na FB co ve skole delas. :vom: Proc? Nac? At ucitelka uci/vychovava a nefoti fakany jak si davaji do rypaku, aby mohla brecet u rodicu. Jako nasrat takovemu systemu. Klidne at si udelaji nejakou fotku na pamatku to je mi fuk.
Nedavno chteli neco sfusovat, tak jsem jim to byl udelat. Nedala ta @/#&*! fotku na FB, jak tam makam?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 5, 2018 21:54

Jo tak, dukazu o tom, ze tvoji fakani mlati jine :D

booze píše:Nedala ta @/#&*! fotku na FB, jak tam makam?

Tajny agent dekonspirovan! :twisted:

Kde je FB te skoly? ;-)

(edit: jsem to prve blbe pochopil)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pát čer 8, 2018 18:32

Kdyz si poslu veci v prerubenem pytli od psiho zradla, tak veci smrdi jak psi zradlo. :vom:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » pát čer 8, 2018 23:13

Fakt? Já v tom pěstuju rajčata, a dobrý :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » sob čer 9, 2018 21:35

Budes delat italske krmeni pro psy? :D pasta cane pomodoro :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » sob čer 9, 2018 21:41

Sice to zní skoro jak business plán, ale zdlábnem to sami :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob čer 9, 2018 22:50

booze píše:pasta cane pomodoro

To uz maji v cinskych bistrech ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon čer 11, 2018 7:56

Vcera v Sulovskych skalach, pozdeji odpoledne uz skoro nikde nikdo (hrmelo uz hodiny, prave zacalo prset), krasne ticho vsude. Prisli jsme pod Indiana, najednou se zvedla skupinka 4 ceskych horolezcu a sli pred nama. Najednou same Vole, Ty vole, ..., nadavky. Samozrejme museli na sebe pokrikovat tak, aby to bylo slyset na kilometr, i kdyz byli vedle sebe. Tak i kdyz uz jsme meli doscela dost, museli jsme pridat a ujet jim (coz nas dost dorazilo). To se fakt na tom miste nedalo poslouchat. To uz fakt lidi nemaji ani stepku sebekritiky ani ohleduplnosti?
Jeste, ze to nebyli ostravaci...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Stani » pon čer 11, 2018 13:43

I pri lezení v Tatrách, alebo na Brnčalke večer, keď tam prídu...samé ty vole, za každým slovom, za každým slovom :). Aby som bol spravodlivý, tak aj domáci vedia byť s nadávkami otravní.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon čer 18, 2018 17:28

Stezuju si na EUkreteny :axe:

Spustim program pro obchodovani na burze a koukam, ze u spousty symbolu je nejaka ikonka, co tam driv nebyla a kdyz na ni kliknu, tak zjistim, ze s tim nemuzu obchodovat. Jen prodat to, co uz mam. Zkousim zjistit, co se deje, Amici se tvari, ze u nich v pohode, rikam si, jestli to nejak nesouvisi s EU a taky ze jo. Zrovna mi prisel mail od brokera:

Dovolujeme si Vás upozornit na aktuální omezení, které se týká amerických ETF.

V tuto chvíli je možné pouze zavírat pozice na těchto instrumentech a není možné otevírat nové. Pokyny k otevření nových pozic byly zrušeny, pokud jste měli u pozice nastavený TP nebo SL (pokyn na uzavření), prosíme Vás o jejich kontrolu.

Důvodem je platnost nové legislativy Evropské Unie – MIFID II a PRIIPs, která zavedla povinnost jednotlivým fondům vypracovat dokumenty (Key Information Document) v jazycích, kterými hovoří obyvatelé Evropy. Naprostá většina fondů však tuto povinnost nesplnila a jejich dokumentace je dostupná pouze v anglickém jazyce.

Takze ty pojebani dementi se zas jednou rozhodli, ze mne budou chranit proti me vuli a dokud nebudu mit dokumentaci k US fondum v cestine, tak s nima nebudu moct obchodovat. Co na tom, ze ji nepotrebuju a ze uz jsem si precetl puvodni anglickou a ze bych to tak udelal i v pripade, ze bych mel ceskou. Co na tom, ze kvuli tomu prijdu o penize. Zrovna dneska jsem potreboval neco udelat a nemuzu a kvuli tomu mi kazdym dnem bude nabihat ztrata. Asi to dokazu nejak obejit, ale bude to komplikovane a drazsi.

Byrokrati vsech zemi, jdete do prdele! :axe:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon čer 18, 2018 17:39

Tak jsem vyresil aspon to nejhorsi. Stalo mne to asi 15 USD navic jen na poplatkach, ale hlavne to bylo celkem nebezpecne. Protoze potrebuju pracovat s dvojici instrumentu zaroven (combo), jenze kvuli EUkretenum to nejde a musim misto jednoho prikazu udelat dva. Kdyz se cena pohne zrovna kdyz jeden odeslu a druhy jeste ne, tak muzu prodelat mnohem vic. A to vsechno proto, ze mne chteji chranit ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon čer 18, 2018 17:45

Dyby ses živil poctivou prací a né buržojzním pokoutním kšeftováním, tabys takové "problémy" neměl.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon čer 18, 2018 17:49

Se tim nezivim, se tim prizivuju :twisted:

Problem je EU, na tom se myslim shodneme ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon čer 18, 2018 17:50

Jo.

:vom:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod scinkk » pon čer 18, 2018 20:36

A co mas za brokera, respektive hadam, ze to souvisi s tim kde ma sidlo? Pac to je docela sok, chapu, ze to je slusny klacek pod nohy, nebo spis pres hlavu.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon čer 18, 2018 21:27

Interactive Brokers, USA. Vypada to, ze nezalezi na sidle brokera, ale na tve adrese. Jak jsi v EU, tak smula. Ono to plati od zacatku roku, jak jsem zjistil, ale doted se dokazali nejak branit.

Fakt na zabiti. Hraju si s tim 7 let a najednou nesmim, protoze jsem si nemohl precist dokumentaci v cestine #-o Kdo jim o to k*rva stoji?

Ironicke je, ze sice nemuzu obchodovat primo s ETF, ale muzu s jejich derivaty. Ktere jsou mnohem rizikovejsi. Asi proto, ze EUkreteni tomu vubec nerozumi, jen vydavaji smernice. Navic to diky derivatum muzu obejit a nakoupit pres ne podklad. Akorat je to cele zbytecne komplikovanejsi, rizikovejsi a drazsi #-o

Pisnicka k tematu: https://www.youtube.com/watch?v=3SfGdJ-izKQ
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec