Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte bře 27, 2018 18:36

Takovy priserny kram jsem kdysi dostal jako recesisticky darek, ale netusim, kde skoncil ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř bře 28, 2018 18:23


Balik konecne dorazil. Fakt neskutecne:
- v patek prisel balik z Nemecka, pokusili se dorucit, nezastihli mne. To je OK, ovsem posledni vec.
- status byl, ze je na baliku spatna adresa. Pritom na jejich webu byla spravne a zobrazovala se na mape. Akorat nejaky kkt, samozrejme od nich, napsal do kolonky ulice ulici i s cislem a cislo nechal nevyplnene. Opravil jsem.
- zmenil jsem doruceni na pondeli od 18 do 21 a zaplatil za to 20 Kc.
- v pondeli jsem cekal a nic. Balik ani nenalozili (ridic dneska potvrdil). Po devate vecer jsem napsal mail, at mi ho teda doruci v utery opet 18 - 21. Mail si nekdo precetl, odpovedet se neuracil, ale zmenil doruceni na utery 18 - 21, jak jsem chtel.
- v utery jsem se odpoledne probudil a malem mne kleplo, protoze ti kkti rano zmenili doruceni na dopoledne a samozrejme se dorucit nepodarilo.
- pokousel jsem se dovolat na infolinku, marne. Automat na vetsinu voleb rekne, at si to clovek zmeni na webu a zavesi. Jedina moznost vede na operatora a tam to nikdo nebere. Akorat to furt opakuje ty kecy o webu; kdyby jim fungoval, tak tam prece nebudu volat.
- zmenil jsem tedy doruceni na stredu 18 - 21 a opet zaplatil 20 Kc.
- ve stredu odpoledne nic, zadna informace, okolo pate jsem tedy poslal dalsi mail. Nekdo si ho precetl a opet se neuracil odpovedet, takze jsem se bal, ze to skonci jako v pondeli.
- po seste se status zmenil na predano kuryrovi. Kuryra je mozne sledovat na mape, samozrejme tam nic nebylo.
- okolo sedme zavolal kuryr, ze je za dve minuty u mne. Ani v tu chvili na mape nic nebylo. Nastesti opravdu balik privezl a kdyz jsem si stezoval, jak "funguji", tak pry infolinka nefunguje uz dlouho...
- kdyz jsem se vratil, na mape byla poloha kuryra nekde jinde a pry ze u mne bude pote, co objede jeste dva zakazniky #-o

Takze mi kkti dluzi dvacku za to pondeli, neuspesna volani na infolinku, o nasrani a ztracenem case ani nemluve. Fakt priserne sluzby, to i Ceska posta je lepsi :axe:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » stř bře 28, 2018 21:04

já měl dost podobnou zkušenost s PPL, asi před měsícem, do té doby spoustukrát v poho, ale předtim doručováno do práce jiným doručovatelem
mně třeba psali v Po ráno mail, že se nepodařilo doručit, přitom za 20 minut přišla SMS "dnes budeme doručovat mezi 17. a 21. h."
akorát nedoručili, panč balík vůbec nedoručili, asi se nechtěli tahat s 22kg bednou
druhý den jsem zas musel dřív z práce, abych byl v 17 doma (v 17,05 naštěstí dojel)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv bře 29, 2018 0:24

PPL taky nema funkcni infolinku? Ja jsem se vzdycky vsude bez problemu dovolal, jen do DPD ne. Horsi, nez UPC.

Jinak mi prijde, ze PPL se celkem zlepsilo a hlavne ma slusnou sit parcel shopu. Na rozdil od DPD a treba i DHL. Chapu ale, ze tohle se na 22 kilovou bednu moc nehodi :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » čtv bře 29, 2018 8:04

Infolinku nevim, psal jsem jim mail, ze maji nekde informacniho sotka, kterej posila oznameni o marnem doruceni jeste predtim, nez zacnou dorucovat
volal jsem primo ridici ten prvni den, kdyz neprijel ani do 21h a tvrdil, ze mu to nenalozili, zatimco v mailu podpora tvrdila ze podle evidence to nalozeny bylo
parcel shop mi byl k nicemu, panc jsem pajdal o berlich a do auta bych ani nevlezl
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv bře 29, 2018 9:55

mike píše:PPL se celkem zlepsilo a hlavne ma slusnou sit parcel shopu
Ano. V Ostrave posledne tri pokusy:
- Potraviny X - pul hodinu jsem behal nahoru dolu kolem prizemni kostky cca 100x+100m na dane adrese, dokopy 3 nalejvarny, 1 alkoshop, 1 davno uzavrena lekarna. Nakonec ty "potraviny" byly ten alkoshop, samozrejme s uplne jinym nazvem, smredelo to tam vsim moznym alkohnusem (nalevali to tam taky).
- Nejaky obchod Puti-Muti nebo jak na adrese polikliniky. Obchod velikosti cca 1,5 x 5m vcetne pultu po cele delce, otevreno 8-15:30 ](*,) (Toto jsem nevybral ja, jen jsem pro zbozi musel zajit.)
- Potraviny Y - uplne jinde ne v prvnim bode, taky jen napis Alkoshop, ale alespon s nazvem Y.

A to pri vyberu jsem vyloucil prave vsechno, co primo byl prodej alkoholu a podobne pochybne shopy.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » čtv bře 29, 2018 18:06

Ty nemáš alkohol zrovna v oblibě, co?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv bře 29, 2018 21:29

:D

@apuka: v Ostrave mne to nijak neprekvapuje ;-) I v Praze to vetsinou maji nejake male kramky, ktere si potrebuji privydelat, ono to neni zadne terno. Kousek odtud to provozuje pani ve fotoatelieru, co zvazuje, ze se na to kvuli Estebacke Evidenci Trzeb vykasle. Za balik dostane par korun, tusim ze rikala asi do 10 Kc.

@Lipon: ale aspon ti na mail odpovedeli, jestli to spravne chapu. DPD uz jsem poslal treti, na reklamace, a nic. Cetli vsechny, prislo potvrzeni o precteni. Fakt skvely a slusny pristup k zakaznikum.

edit: beru zpet, pred pulnoci prisla odpoved ze zakaznicke pece na posledni mail. Slusna omluva a ze mail predavaji dal. Tak uvidime.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát bře 30, 2018 18:03

pavproch píše:Tak. Sem se právě rozloučil s opravářem kotlů... neska ty věci fuckt nic nevydrží, na podzim to bude 18 let, co bydlíme a (plynový) kokotel je na hraně smrti, ditto (plynový) bojler (prý jeden ze sta přežije 15let a to je asiten náš). Takže prosím teho nahoře, ať obojí dožije do léta a v létě halt budu muset in(g)vestovat.... O:)


Že nám (stávající Protherm) kokotel každou chvíli padne do nouzáku (a přestane topit, většinou stačí HW reset a už zase topí) sem si za letošní zimu už tak nějak zvyk... ale fčíl už aji brojler Quantum začal stávkovat - právě sem se vrátil z (ne hradu, ale) z dílyny, kde sem vysmetákoval asi 50 litrů (původně těplé) vody z brojleru z podlahy (stávkoval mu přetlakový ventil, sfiňa jedna, ale modrá ingstalatérská páska ho dočasně umoudřila).

Chjo no, začíná se mi to tak nějak jako srovnávat v hlavě, že nový kokotel Vailant (s integrovaným ohřevem TUV a zásobníkem na 20lt) s plánovanou/už domluvenou in(g)stalací (tento) květen bude dobře vyhozených sto+.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pát bře 30, 2018 20:39

Taky jsem menil a dal jsem Wolf. Po cca tydnu (vanoce) shorela v nem veskera elektronika. ](*,) po mesici porad ohrival do zasobniku jak vztekly. Preinstalovani SW nepomohlo, tak nova deska. Ted zatim slape, ale nasrany jsem na nej porad a 3/4 na me. :roll:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv dub 5, 2018 18:29

mike píše:edit: beru zpet, pred pulnoci prisla odpoved ze zakaznicke pece na posledni mail. Slusna omluva a ze mail predavaji dal. Tak uvidime.

Koukam, ze od DPD mi prisla na ucet dvacka :D Co jsem ji zaplatil za vecerni dodani, na ktere se vykaslali. Mezitim prisla jeste omluva za pozdni odpoved na mail, co by pred reklamaci. Cekal bych jeste nejake finalni vyrizeni reklamace, ale to uz bych toho mozna chtel moc ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » čtv dub 5, 2018 19:08

jaktoze mi sou u velikosti 44 na mych 168cm KRATKY rukavy? :D :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9391
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát dub 6, 2018 8:30

A nemaji to v Kilpi vedene jako "bunda na leto s kratkym rukavem" :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » pát dub 6, 2018 12:14

@Mawenzi: Pokud to asijské děti, které nikdy neviděly Evropana naživo, nejen šijí, ale i navrhují, tak můžeš být ráda, že má bunda právě dva rukávy... :twisted:

Jinak do těla sedí když se pod ní trochu přioblékneš? Pokud by délka rukávu byla na hranici, ale jinak bunda seděla a dobře dýchala, tak bych si ji, být tebou, nechala. Ale záleží kolik ti u těch rukávů (pocitově) chybí; jestli třeba dva cm chybí do délky optimální podle tvých představ nebo do délky, kdy tě přestane vytáčet jak jsou ty rukávy krátký. Hlavně si to pořádně vyzkoušej a promysli než ji vezmeš na ostrý test ven ;-)


@apuka: Kilpi píše: Dámská technická bunda KILPI MADLA uspokojí všechny ženy, které se nespokojí s průměrem. Možná si to špatně vykládáme jako že je bunda určená pro ženy, kterým nestačí průměrná kvalita, ale ve skutečnosti je pro ženy, kterým nevyhovuje průměrná velikost :|
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát dub 6, 2018 12:26

No jo, to je potom jasne... Zadna prumerna delka ruky - useknem pulku a bude to dobre i tem, kterym ta pulka nenarostla. Kdyz k tomu jeste pridas "Testovano severem", tak je to uz tutovka - pri nizkych teplotach se veci scvrkavaji a asi testujicim vice ruce nez bunda. navic jak v ni drkotali zubama, tak se stahli, jak to jenom slo, aby meli co nejmensi plochu tela aby se chranili ztrate tepla, tak jim takto byla akurat.

Posleme mawenzi nekam k polum do -30 - -40 a hned ji to bude dobre.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » pát dub 6, 2018 12:43

Správně, za polární kruh s ní :D. Jen se bojím, že až jí kvůli omrzlinám amputují ruce u zápěstí, bude si pro změnu stěžovat na dlouhý rukávy :-k
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » pát dub 6, 2018 14:31

Dlouhý rukáv se dá založit ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 6, 2018 14:42

ted by si mohli stezovat cetujici ze su hlucna :D

greymouse rukavy sou s primhourenym okem v poho, jinak sedi OK. Uz sem ji prisila paradni zelenou niti rukavy ze scvrklyho tchibo tricka - ty konce s dirama na palec, je to pruznwj funkcni material tak muzu rukavy "navlict" nebo nechat shrnuty u zapesti. Cesta do a z prace dobry.

Presne tak kdyby mi museli amputovat ruce stejne bych si ztezovala.

Ano, zeny kterym nevyhovuje prumerna velikost :D (to zni desne, a taky me to i desi :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9391
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte kvě 1, 2018 9:56

To zuřící jaroléto má za následek, že trowa vyrostla skoro jak bambus.... právě sem skončil dopolední polovinu mého nešního zemědělského dne - brní a trnou mi ruce po skoro 3 hodinách práce s motokozou okolo a za plotem a pod stromama.... odpoledne budu traktorovat trowu na ploše..... chjo no, už át je podzim a to sfinstvo přestane růst... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 1, 2018 16:13

Postrikej Roundupem a mas po starostech ;-) Pripadne to pak jeste muzes vybetonovat.

Proc nedas par stovek nejake mistni mladezi, at to udela za tebe?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » úte kvě 1, 2018 17:03

pavproch - pořiď si ovečky a budeš mít golfový trávníček ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » úte kvě 1, 2018 21:07

mike píše:Proc nedas par stovek nejake mistni mladezi, at to udela za tebe?


To je dobrý nápad, ale asi nikdo nebude chtít PRACOVAT :-)
A ať si donesou stroje od rodičů! Víš, jak by to dopadlo?

:twisted:
A kde byl junior?
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1101
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon kvě 7, 2018 20:11

Pred chvili jsem se stavil v Bille a ziral jsem s otevrenou hubou. Usek zeleniny a masa vypadal jako po naletu kobylek. Chodim tam uz dlouho a tohle jsem jeste nevidel. Prazdne regaly jako za sociku, nekoupil jsem ani blbe kure.

Ptal jsem se pokladni, co se stalo a pry se zblaznili lidi. Zbozi bylo normalne, ale lidi strasne moc, pry silene fronty. Vsechno kvuli tem dobroserum, co zakazali prodej zitra. Pod zaminkou pomoci prodavackam, ale vysledek je, ze maji stejne nebo vic prace, akorat za ni nedostanou priplatky, jako driv #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 10, 2018 17:54

Stěžuju si na .... boooží mlýny.... :mrgreen:

Švára předefčírem (na svátek) dělal doma na chalupě (ze stodoly si staví trucovnu) a fiklo ho v zádech. Moja drahá 3/4 sa mu posměvovala a fčera ji fiklo v zádech tež. A já se jí fčera večer tlemil taky... a.... ano, neska ňa fiklo v zádech...... doparoma.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob kvě 12, 2018 12:05

řidičBOB píše:GDPR je vrchol demence a buzerace!


A už je to tady... zasraný džídýpíár.... doposud mi vše od Allianzu chodilo pěkně do mailu, fčíl mi přišel z Allianzu mail, že quli GDPR mám po pi.i.... že si musím zřídit jakýsi připosraný webovský přístup do moje.allianz.cz a že mi všechno budou posílat tam a do mailu jen upozornění, že tam mám.... pojistku, výpis atd.

NASRAT!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Stížnost

Příspěvekod budo » ned kvě 13, 2018 15:51

A v čem je problém?
Vadí ti registrace? Proč? Tvoje osobní info tak jako tak mají. Registrace trvá pár minut, ne?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned kvě 13, 2018 19:14

Vadí mi, že mi to pohodlně chodilo SAMO do mailu a fčíl budu muset kamsyk klikat, přihlašovat se a .... prostě zbytečný opruz
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 17, 2018 15:40

ref GDPR: Kuju všem za podněty, naše účetní taky byla na školení, takže sme dali synergicky dohromady co se kdo dozvěděl a nějak to papírově ošetřili. Snad to bude, až přinde kuntrola (jako že čekám, že kuntroly budou, protože sa to celé tváří jako státní dojná kráva na podnikatele) stačit.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob kvě 19, 2018 11:37

pavproch píše:To zuřící jaroléto má za následek, že trowa vyrostla skoro jak bambus.... právě sem skončil dopolední polovinu mého nešního zemědělského dne - brní a trnou mi ruce po skoro 3 hodinách práce s motokozou okolo a za plotem a pod stromama.... odpoledne budu traktorovat trowu na ploše..... chjo no, už át je podzim a to sfinstvo přestane růst... :mrgreen:


A neska (už zase) budu odpoledne věnovat sklizni..... bambusu.... :mrgreen:

Až se příště narodím, scu být zemědělcem..... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob kvě 19, 2018 21:08

Na to se prece nemusis znovu rodit. Kup pole a zasad repku :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Pokec