Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv dub 7, 2022 17:59

Kdysi jsem cetl o nejakem vyzkumnikovi v 18. nebo 19. stoleti, ktery si denne vazil, co vyprodukoval a zustal po nem zaznam v historii ;-) Tohle delam nehodlam, ale chapu jeho duvody.

Sokovat jsem nikoho taky nechtel, zminil jsem to po trech letech jen proto, ze jsem se ptal na novou vahu, ktera ma vydrzet tuhle zatez. Pricemz odpoved jsem zatim nedostal ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » čtv dub 7, 2022 22:18

mike píše:Sokovat jsem nikoho taky nechtel
Ale povedlo se :wink: Nicméně mi naskočila škatulka "úchyl" a nikoliv "výzkumník" :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv dub 7, 2022 22:44

Tak to se nedivim, po tech letech... holt se s tim budes muset nejak vyrovnat :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » čtv dub 7, 2022 23:39

:-k hmm, takže až nás budeš chtít poctit návštěvou, mám otřít z váhy prach? :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » čtv dub 7, 2022 23:46

Toho výzkumníka měli sloužící za úchyla, neb je obviňoval, že mu kradou hovna.
Chyba byla v tom, že neměřil vydechovanou vlhkost, takže mu příjem ku výdej nesouhlasily.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1096
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát dub 8, 2022 0:02

@sobb: jaky prach, kdyz ses vazila vcera? ;-) Neni nutne, vazim se jen doma, ani na hory vahu brat neplanuju :twisted:

@lojzmen: :D tak tohle uz jsem necetl.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Stížnost

Příspěvekod Lipon » sob dub 9, 2022 17:04

mike píše:...

Nemate nekdo tip na spolehlivou domaci vahu? ...

Máme doma váhu Exakta, typ nevím. Funguje už nějaký šestý sedmý rok, baterky to má extra v chlívku zespoda, buď AA nebo AAA. Má to i nějaké ty analytické funkce (to se ti bude líbit, spousta dalších údajů k měření). Akorát ji nepoužíváme denně, takže těžko soudit, jak dlouho vydrží tobě. Ale mechanicky je pořád ok.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » sob dub 9, 2022 17:08

Nemáte prosím někdo tip na podobnou, ale spolehlivou, rychlovarnou konvici s termoregulací v podobné cenové hladině, jako je Rohnson R-7660?

Tu od Rohnsona jsem koupil na mall, protože byla v akci za pětikilo a měla celkem dobré recenze. Mám ji asi tři týdny, ale ten ukazatel teploty si celkem vymýšlí. Voda se v konvici už vaří, ale aktuální teplotu to ukazuje devadesát. Takže se voda v ní vaří dokud se teplota na teploměru nedostane na 100 a pak se konvice vypne. A dneska mi došla trpělivost, bo jsem si znovu ověřoval, jak vaří a vodu ohřála vždy o deset stupňů více než jsem nastavil. Když jsem to měřil před tím, tak se to pohybovalo plus mínus v nastaveném režimu. Budu reklamovat.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4336
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob dub 9, 2022 19:28

@Lipon: diky za tip. Analyticke funkce ale nechci. Kdysi jsem koupil takovou vahu rodicum, tenkrat spickova a za odpovidajici cenu. Sam jsem s ni trochu experimentoval a dosel k tomu, ze vysledky strasne zavisi na momentalnim stavu tela (vlhkost kuze nohou, mnozstvi vody v tele) a tudiz je to k nicemu. Kdyz se v ramci dnu lisi zmerena vaha svalu a tuku v kilech, tak k cemu to. Ono to v podstate meri odpor tela pri ruznych frekvencich a na zaklade toho to neco spocita.

Nebo s tim mas lepsi zkusenosti?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob dub 9, 2022 19:36

A postezuju si. Ulomil se mi kus zubu. Jeden hrbolek stolicky, takovy platek az dole k dasni. Je na tom krasne videt rez zubem, sklovina, zubovina. Neboli to, ale je tam ostra hrana, coz se nelibi jazyku. Plus je tam pocitove strasna dira. Realne je to 1 - 2 mm silne, ale jazyk to citi jinak.

Samozrejme se to stalo v patek vecer, jako vsechny takove veci :roll: Zajimave je, ze jsem se zacatkem tydne po letech objednaval k zubari na prevenci, jeste se ujistovat, ze nemam nic akutniho #-o

Ke vsemu nemuzu najit bryle, co pouzivam misto lupy (vic dioptrii). Zrovna kdyz bych se na to fakt potreboval podivat. Chjo, kde jsou ty casy, kdy jsem nepotreboval zadne bryle...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » sob dub 9, 2022 21:00

To bys měl zdokumentovat :wink: Různé uštípnutí zubů se mi stalo už hodněkrát, ale na plátky se mi naštěstí ještě nerozpadaj.

Pokud to nebolí, tak to zas tak úplně akutní není, ne? S normálně uštíplým zubem se dalo často přežít bez zubaře i docela dlouho, ale tohle bude asi horší. Není lepší si pořídít i tu lupu? Anebo v rámci výše doporučované dokumentace vyfotit a můžeš si to zkoumat bez nakrucování se před zrcadlem :wink:

Na kdy Tě objednal? My si už posledně dělali humory, jak to bude za chvíli vypadat, převedeno k aktuálnímu datu: zubař: "Máme nejbližší volný termín až na květen"
já: "Tak to je skvělé!"
zubař: "Ale příštího roku ... "
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned dub 10, 2022 0:06

Zdokumentuje zubar ;-) Ono se to blbe popisuje, proste se odlomil cely hrbolek az k dasni. Docela by mne zajimalo, proc. Nejspis to udelala plomba, ale ta tam musi byt uz tak 15 let...

Je tam ostra hrana, o kterou se odira jazyk. Navic je odhalena celkem velka plocha zuboviny a mohla by se zacit kazit. Taky nevim, co je uplne dole, mohl tam byt treba kaz v mezizubnim prostoru, ktery to oslabil. Zatim jsem to teda zalepil zvykackou, co jsem si kvuli tomu koupil po nejakych desitkach let :D

Bryle uz jsem nasel. Spadly mi ze stolu na hromadu kabelu k pocitaci a byly skoro neviditelne... Je to lepsi, nez lupa, jelikoz sedi samy na nose. Obvykle potrebuju volne ruce, kdyz neco delam, tady jsem si potreboval svitit. Foceni jsem zkousel, ale moc to nejde, nezaostrim.

Objednal mne prekvapive brzo, na konec dubna. Pravda, na rok jsem se neptal :D Akorat je to jen na 20 minut, udela rentgen a prohlidku a pak pripadne naplanuje, co dal. Potrebuju minimalne odstranit zubni kamen, takze tam budu muset jeste jednou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » ned dub 10, 2022 9:17

mike píše: ... Analyticke funkce ale nechci. ...
Nebo s tim mas lepsi zkusenosti?


U nás analytiku nepoužívá nikdo, váha s těmahle funkcema byla jedna z mála, co byla tehdá ihned k dostání, hlavně nebyla drahá, tak jsme vzali tu. Já váhu spíš přemísťuju po koupelně při úklidu, jestli na ní vlezu tak jednou za měsíc ... tabulky si nevedu a jestli jsem přibral nebo ubral poznam na kalhotách a košilích
A holky to zas neumí moc ovládat a učit se to nechtějí - přepnout profil daného člověka, počkat až to změří a zachytit údaje, co přeskakujou na displeji ... moc dlouhý a moc náročný
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » pon dub 11, 2022 21:07

Ach! Kdyby osobní váha byla na třech nožkách!
Mám problém na nerovných parketách.
Samostatný senzor v rohu nefunguje pod 2kg a kdoví, jak mají vyřešenou korekci na vlastní hmornost.
Mám příliš kvalitní, nežvejkací váhu z Lídlu.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1096
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » pon dub 11, 2022 23:03

mike píše:Zdokumentuje zubar ;-)
Ten Ti tak maximálně vynadá :wink: Ještě jsi to nevyfotil? Stačí dostatek světla a makro, to zvládneš :wink:

mike píše:Bryle uz jsem nasel. Spadly mi ze stolu na hromadu kabelu k pocitaci a byly skoro neviditelne...
nechat spadnout brýle #-o To se Ti jednou nevyplatí - u těch, který potřebuješ :wink:

mike píše:Je to lepsi, nez lupa, jelikoz sedi samy na nose.
To sice jo, ale lupa má přece zas výhodu, že jí pohybuješ a přesně zaostříš, takhle musíš komíhat sám sebou :)

mike píše:Objednal mne prekvapive brzo, na konec dubna. Pravda, na rok jsem se neptal :D Akorat je to jen na 20 minut, udela rentgen a prohlidku a pak pripadne naplanuje, co dal. Potrebuju minimalne odstranit zubni kamen, takze tam budu muset jeste jednou.
Chyba :wink: Ale třeba jsi měl štěstí a někdo odřekl. Náš zubař má naštěstí času trochu víc, takže drobnosti dělá hned (jednou mi například vyškubnul zub, ani jsem neměla čas nad tím přemýšlet, nebo se začít bát :mrgreen: ). Taky je výhoda, že chodíme dva, takže když jeden nic nemá, tak je víc času na toho druhýho.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon dub 11, 2022 23:22

sobb píše:Ještě jsi to nevyfotil?

Vyfotil, jelikoz si o to zubar rekl. Vysledek nic moc, ale pro predstavu mu to snad bude stacit.

sobb píše:nechat spadnout brýle #-o To se Ti jednou nevyplatí - u těch, který potřebuješ

To jsou bryle z drogerie za stovku nebo dve. Ty se ani nerozbijou, jen se casem zlomi nozicka. Koupene ciste za lupoidnim ucelem.

sobb píše:Ale třeba jsi měl štěstí a někdo odřekl.

Mozna ne, normalne ma terminy za mesic. Stesti potrebuju ted, aby se udelalo okno co nejdriv a mohl mi spravit ten praskly zub :prayer:

sobb píše:Náš zubař má naštěstí času trochu víc, takže drobnosti dělá hned

To je vsechno vec planovani. Tenhle to ma zvladnute skvele, na kontrolu 20 minut, prohledne a naplanuje vsechno, co je potreba a pak funguje na cas. Na opravu si da klidne hodinu i vic. Na rozdil od te, co jsem k ni chodil predtim a co mela na pacienta 15 minut (a odpoledne dve hodiny skluz), mi jeho plomby drzi. Vetsinu po ni musel predelat a uz jsou pres 10 let v pohode. U ni mi kazdy rok nejaka vypadla, klasicky nekde na horach, coz uz mne fakt stvalo. Navic mam podezreni, ze ten zub rozlomila prave jeji plomba, kdyz se udela jen trochu blbe, tak funguje jako klin.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv dub 14, 2022 15:14

pavproch píše:
pavproch píše:Základem úspěšné podnikatelské činnosti je mj. i diverzifikace rizika. Právě proto budeme celé druhé pololetí 2021 a začátek 2022 dělat jednu jedinou obrovskou zakázku. :twisted:
(Člověk by řekl, že jako podnikatel sem svého osudu mašinfýra, ale nejsem, je třeba vycházet zákazníkům vstříc). Děsím se toho. Chjo no.

Ufff, snad to už nezakřiknu, to nediverzifikované riźiko (= jedna obrovská zakázka) je z 98% hotovo (včetně ingstalace v Plzni), taxme to (snad) přežili, no... je to fajn pracovat (do úmoru - mám při pátku dost) zase na více zakázkách najednou (= diverzifikovat).

Začal sem ve stížnostech, tak už to tu nechám i dyž je to na chlubítko, neska sme za tu jednu OBR zakázku dokonce i zaplaceno dostali. Uffff... co já s těma milionama na účtě budu dělat?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28265
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » čtv dub 14, 2022 15:46

To máš jednoduchý - pošlu ti své číslo účtu a ulevím ti od této starosti :-D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 444
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv dub 14, 2022 16:45

pp o tom jeste nevi, ale bude je potrebovat (az mu soused zapali barak ;-)).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv dub 14, 2022 16:49

@Bruca: no a ty holt musis zmacknout spatne tlacitko :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Stížnost

Příspěvekod Lipon » pát dub 15, 2022 20:18

Dnešní D1 přes Vysočinu bylo peklo. Kamiony ještě mohly, asi na 3 místech bouračky, k tomu asi 4x levý pruh brzdí na 20 kmh, před Brnem asi 5km kolona, 50-80 kmh.
Zdržení dohromady přes 50 min. Naštěstí ulička už funguje docela dobře, 2x jeli cajti dopředu k nehodě.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » sob dub 16, 2022 21:44

Lipon píše:Dnešní D1 přes Vysočinu bylo peklo. ...
Zdržení dohromady přes 50 min
Teda, na D1 mezi Prahou a Brnem ztratit pouze 50min a jeste se stezovat... :-k Nebylo to jeste nedavno obrovsky uspech se za tu dobu dostat a to tak jeste v nedeli rano...

Mel jsi mit cestu ve ctvrtek k veceru pres Zilinu smerem ke Strecnu. Necele 3 km za 2 hodiny, dostat se celou cestu od stadionu az za "Hydinove zavody" za skoro 3 - a to bez jakekoliv nehody... :twisted: Normalne 3, resp. tak 5-6 minut... To by ses uz mohl stezovat...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Stížnost

Příspěvekod Lipon » ned dub 17, 2022 7:53

Ježiš, to je zas argument jak stehno.
Proč bych to měl srovnávat s loňskem? Před 40 lety to trvalo ještě dýl, bráno tvojí (ne)logikou.

Píšu za současného stavu, kdy je dálnice opravená a je den pracovního klidu.

Dobrých je tak 15-20 min zdržení proti ETA, ale hodina fakt ne.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » ned dub 17, 2022 16:18

@Proc ten ton??? Jajsem nepsal zadny "argument", to Tys psal o "peklu", coz 50 min ztraty na D1 od Prahy k Brnu rozhodne neni... Ani pres "den pracovniho klidu". Navic sis teda jel ve svatek, ale hodne blby den, to bys jako casty motorista mel vedet. 4 dny volna, tj. spousta lidi jede na chalupy, na dovolenou, na lyzovacku a co ja vim, kam. Ti, co nestihli vyrazit ve ctvrtek, jedou v patek. Nezapomen, kolik Slovaku pracuje v Praze nebo vice na Zapad, taky se vybrali - soude podle vlaku jich na D1 muselo byt i v autech dost.

Dalsi veci jsou kamiony - snazi se dostat "na misto". Pro ne to byl patek, navic s vedomim, ze jeste mohou svych par hodin jet v sobotu a potom dva dny utrum. Taky mnoho z nich chce byt na velkou noc doma - to je stale v krestanskem svete nejvetsi svatek a mnohde je vetsi cast lidi vericimi. Co jsem psal o Ziline, tak tam byly same pobaltske, bulharske a rumunske kamiony a taky auta.

Proto jsem se divil, ze tech par desitek minut bylo pro Tebe peklem. Hlavne,,kdyz to bylo ocekavatelne. Ja bych ten den pocital predem s vyrazne vetsi ztratou - stejne jako jsme pocitali princeste do Tater, jen to bylo nakonec vic a misto bylo jinde, nez se spozdeni bezne nahira.

Edit: k tem kamionum k tomu, co jsem napsal jeste pripocitej i vyhnani ruskych a beloruskych kamionu z uzemi EU k sobotni pulnoci.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Stížnost

Příspěvekod Lipon » ned dub 17, 2022 21:13

Deditky minut teda velká ztráta je, i na D1.
Žádný kalamitní stav nebyl resp. nebyl důvod.

Většina provozu jela z Phy ve St večer, panč děti měly ve Čt už prázdniny, pracující jeli ve Čt večer, doprava podle toho vypadala. V Pá ráno to až někam k Benešovu jelo, sice hustě, ale plynule. Praha v pohodě průjezdná.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon dub 18, 2022 12:04

Technická: D1 Pha-Brno je skoro přesně 200 km, což sou při průměrné rychlosti 100kmph dvě hodiny. Jestli bylo 50minut zdržení, tak je to 42% ztrátového času navíc, to je opravdu "peklo", souhlas.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28265
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » úte dub 19, 2022 10:47

Jak Dromedaro psal o podvodech na bazaru, na mě taky zkouší. Přijde následující mail.

Dobrý den. Mám zájem o váš inzerát. Napište mi na WhatsApp +420604816352 Nejsem pohodlný komunikovat e-mailem.

Divný samo o sobě, z adresy v4072743786@gmail.com
Když odpovím, že sociální sítě ani WhatsApp nevedu, přijde mi odpověď - nedoručitelná zpráva.
Takže stačí na tyto maily nereagovat a je klid
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8071
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte dub 26, 2022 21:50

Jak jsem se nekde vys ptal na osobni vahu, tak jsem nakonec koupil tuhle: https://www.alza.cz/siguro-aku-sc310s-d ... 526081.htm. Zaujalo mne na ni, ze ma akumulator, nabiji se pres USB a nemusi se menit baterky, coz nesnasim, jelikoz kazdy bazmek ma jine.

Vypada to, ze funguje a vysledky jsou opakovatelne. Po par pokusech jsem zajasal, jelikoz to vypadalo, ze ma funkci vazenio batohu. Zobrazuje totiz rozdil od posledniho vazeni, takze se zvazim sam, pak s batohem a ukaze mi to jeho vahu. Super. Jenze neni. Ukazuje to jen rozdil do 5 kilo, aspon v navodu to pisou #-o Takze to neni funkce vazeni batohu, ale funkce pro zeny pres noc jsi pribrala dve kila :twisted:

Ono to teda vypada, ze se nekdo snazil o inteligenci a pamet se pokousi zobrazit rozdil proti posledni blizke hodnote. Asi aby ukazal rozdil pro konkretni osobu, kdyz jich vahu pouziva vic. Zvazim se s balikem vod v ruce, pak bez nej, neukaze to nic. Zvazim se s balikem vod o 3 kila lehcim a ejhle, najednou to ukazuje rozdil 3 kila. Chjo, to je tak, kdyz se nekdo pokousi o umelou inteligenci a vyjde mu umela debilita #-o :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte dub 26, 2022 22:00

Nechci Ti brat iluze, ale drtiva vetsina techto typu vah, minimalne tech levnejsich je pomerne citliva na to, jak a kam na ni stoupnes (kde ma Tvoje telo zrovna teziste oproti vaze, resp. jak rovnomerne zatezujes senzory). Tj. ta presnost 50 g je mozna pravda, ale pri mereni za naprosto stejnych podminek. Vyzkousel jsem uz docela dost vah (i s cenou v nasobcich te Tvoji) a takto to fungovalo vzdy, dokazalo to delat rozdily i v kilogramu-dvou, taky v zavislosti na podkladu.
No a kdyz si das na sobe ruksak, odvazis se, das ho dole, odvazis se, tak zatezujes vahu odlisne a rozdil by se tam projevil.

Edit: nebylo by jednodussi si nekde koupit jednoduchou vahu na zavazadla za par korun? Napr. tuto, je to dokonce mechanicka vaha, nemusis ani nabijet ani vymenovat baterky.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte dub 26, 2022 22:08

Zase prehanis. Tohle uz jsem si vyzkousel s predchozi vahou a funguje to, staci se postavit rovne, coz se da i s batohem. S presnost 50 g samozrejme nepocitam, 100 g staci. Prechozi mela 100, ale realne 300, taky si pamatovala predchozi hodnotu a kdyz se nova lisila o min, nez 300 g, tak furt zobrazovala stejnou. Tahle vypada lip a jak jsem psal, vysledky vypadaji opakovatelne. Mam plovouci podlahu, takze povrch rovny, to je nejdulezitejsi.

Vahu na zavazadla za par stovek mam. Je k nicemu, protoze je nepresna a to navic nelinearne, rozdily u tezsiho batohu jsou opravdu v kilech. Ted jsem navic zjistil, ze v ni chcipla baterka, ac jsem ji nepouzival. Lithiova, takze asi nejaky minimalni odber naprazdno. Proste shit. Myslim, ze je to tahle: https://www.muj-beurer.cz/zdravi-a-kras ... urer-ls-06, cena skoro jako ta osobni :evil: (mel jsem ji vratit, moje chyba)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec