Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv úno 23, 2023 16:29

Tak u nas se deset vajec spotrebuje tak za tri tydny, nekdy za mesic... Nejde jenom o supky z brambor. Mas i mrkev, redkev, i z brokolice neco ubyde, z dyne seminka, atd.
Suche pecivo u nas nebude, jen jednou za dva-tri roky zapomenuty kousek (tak 2-3 platky od konce) chleba, co jsem necim jinym zalozil - zato jsem zapomel na vylouhovany cas a kafe, co do kompostu jit mohou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv úno 23, 2023 16:33

U nas je v baraku jeden ekonadsenec a ten prosadil kontejnery na bioodpad. Nabidl se, ze vsechno zaridi sam, a tak lidi pokrcili rameny a rekli, proc ne.

To se ukazalo az dalsi rok. Jednak z nich obcas tahnul divny smrad, ale hlavne se tam zacali stahovat potkani. Takze kontejnery byly zase zruseny.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » čtv úno 23, 2023 17:45

dromedaro
tak ja treba igelitky pouzivam do roztrhani i dneska, papir z darku rozbaluju opatrne a pouzivam opakovane :D stuzky se snazim rozvazat a prevazat, obcas ze zbytku latek usiju pytlik na darek s malou sanci, ze kdo ho dostal ho schova a pouzije znova... treba segre pro netere sem na velky plysaky usila takovy velky vaky a segra to pouziva porad na velky darky...

etheric
no a zas prave pres tu minimalni spotrebu drogerie mi nevadi si koupit drazsi

to "eko, bio, fairtrade" byla myslena reakce na to, ze jste psali ze casto v bezobalech a stacirnach jsou ceny vyssi - a pritom cekate ceny nizsi, kdyz nejsou ty obaly - ze tu vyssi cenu prave dela nejaka kvalita ci certifikace zbozi, ze to neni "proste konvencni chemicka srajda zbavena obalu, tak by mel byt levnejsi"

a ano, 21., i 20. i treba drivejsi stoleti prinaseji veci, ktere lidem zajistuji pokrok, zjednoduseni a moznost venovat se "volovinam", takze uprimne vetsinu z nas v nekterym ohledu ovlada lenost. u me to je moznost koupit si trvanlivy jidlo a nemusim porad obden zabijet cas jezdenim hodinu navic kvuli nekterym nebalenym potravinam. Nekdo zase jezdi autem, protoze se mu nechce jezdit autobusem, jinej ma kazdej den obed z rozvozu a nekdo proste rozthne a vyhodi balici papir... protoze je proste desne snadny si koupit novej.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod Quido » čtv úno 23, 2023 19:18

mike píše:To se ukazalo az dalsi rok. Jednak z nich obcas tahnul divny smrad, ale hlavne se tam zacali stahovat potkani. Takze kontejnery byly zase zruseny.


potkany vidavam u shromazdist kontejneru ve meste celkem bezne... hlavne u skol, kde jsou jidelny...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv úno 23, 2023 20:46

Prave. Tohle u baraku nechces.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Quido » čtv úno 23, 2023 21:36

Tim chci rict, ze potkani nejsou jen u kontejneru na bio-odpad, ale prakticky u vsech s komunalem... tomu se ve meste asi nevyhnes...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv úno 23, 2023 21:42

Jenze my nejsme jidelna a u normalnich kontejneru nebyli. Lidi totiz obvykle vyhazuji odpad v pytlich na odpadky a vyvazi se pomerne casto tj. jednou za par dni. Kontejnery na bioodpad se naopak nevyvazely vubec a zbytky jidla tam byly volne.

Kazdopadne, at je to jak chce, skoncilo to tak, jak jsem psal. Kontejnery na bioodpad prilakaly potkany a ti po jejich odstraneni zas zmizeli. To je tak, kdyz nekoho napadne skvela myslenka a nedomysli dusledky. Coz je dnes k videni az neprijemne casto.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » pát úno 24, 2023 5:53

U nás taky nedávno umístili popelnice na bioodpad. Tak jsem zvědavý, jestli to dopadne jako ve vašem případě. Vzhledem k tomu, že hned u popelnic je hospoda s restaurací, tak tam by asi nebyli rádi, kdyby se tam objevili potkáni.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4375
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Stížnost

Příspěvekod Lipon » pát úno 24, 2023 6:53

potkani se do kontejneru na bioodpad, ten hnědý, nedostanou. Je to konstrukčně trochu jiné, než běžná popelnice.
U nás funguje už víc jak rok. V létě to teda chce se nadechnout před otevřením, ale jinak proč ne.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát úno 24, 2023 14:57

A zase jedna pracovní stížnost: Máme už mnoho let zákazníka z UK, od loňského listopadece nám ale dluží za dvě malé faktury (jednotky tisíc Kč= stovky GBP, no), urgoval sem už 2x bez odezvy (mj. i na tu bábu) neska poslali další objednávku, taxem tý bábě co to objednala (podle jména pšonská náplava do UK) napsal, že "Dokud nezaplatí (faktury sem přiložil), nepotvrdím jim přijetí objednávky ani nezačneme vyrábět". Přečetla sito, nereagovala. O půlhodiny později ale poslala další poptávku, jaky bych ji nic nenapsal. Takovej žaludek bych chtěl mít. Neodpovím ji, dokud nezaplatí. Tečka. Grr.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28315
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát úno 24, 2023 16:27

Lipon píše:potkani se do kontejneru na bioodpad, ten hnědý, nedostanou. Je to konstrukčně trochu jiné, než běžná popelnice.

My jsme meli nejaky jiny. Kompostovaci, ci co. Takova pyramida, rozebiratelna, nikdo ji nevyvazel.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát úno 24, 2023 16:55

mike píše:Kompostovaci, ci co. Takova pyramida, rozebiratelna, nikdo ji nevyvazel.
:shock: K cemu je kontejner, ktery nikdo nevyvazi??? I kdyz je to "kompostovaci". Ze by mysleli na Vas, abyste meli po case kompost na rajcata na balkone :-k :D.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát úno 24, 2023 16:57

Aby tam vzniknul kompost, ne? Co s nim chteli delat netusim, prislo mi to ujete, a tak jsem se o to dal nezajimal. Proste jsme si rekli, kdyz to chce a zaridi to, tak proc ne. To se ukazalo az pozdeji, jak jsem psal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » ned bře 5, 2023 21:44

Mám stížnost. Na vlastní debilitu. Jinak se to totiž říct nedá.
V pátek jsem přeinstalovával telefon, samozřejmě jsem si předtím všechno 2x zkontroloval, jestli mám zazálohováno, provedl obnovení továrních dat, a když jsem doinstalovával všechno zpátky, tak jsem u Locusu zjistil, že zálohu všech tras samozřejmě na kartě nemám.
Sice jsem ji udělal, ale uložena byla ve vnitřní paměti telefonu. Prostě DEBIL! :-))

Starší zálohu jsem našel jen z roku 2019, takže mám leda tak 2 trasy z Izraele, jinak vše komplet fuč. No co už teď, že. :-)

Už mám zálohování nastavené na gdisk, tak snad si to nezopakuju
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 450
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod rebi » pon bře 6, 2023 5:23

Ahojte,
toto neni stiznost,spis jen dotaz k provozovani OF.
Vzhledem k tomu,ze to neni zas tak davno co mi hackli kompika a ja tak prisel o nemalej peniz se chci zeptat, z jakeho duvodu neni na serveru nainstalovanej bezp.certifikat?
Vim,ze certifikaty jsou placene,ale treba takovy Let's Encrypot by nestacil??Nejsem uplne sitar,ale od te doby co se mi stal ten hack jsem hodne opatrny (cti lehce paranoidni :) )

Diky za odpoved a pekny tyden.
rebi
Today is a really good day for somebody else to die..
Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
Memories fade, but a google search never forgets.
Friends are just enemies you haven't met yet.
Uživatelský avatar
rebi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 838
Registrován: úte dub 7, 2009 18:04

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » pon bře 6, 2023 10:37

Nedávno se to tu řešilo.
1) Musel by to někdo udělat
2) Pochopil jsem z reakcí, že pokud nemáš stejný heslo na OF a do internetového bankovnictví, tak to zásadně nebezpečné není (a pokud to tak máš, tak ti není pomoci).

Btw. nechceš se jako varování podělit o mechanismus útoku?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8430
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » pon bře 6, 2023 10:41

Já jen dodám, že jsem z tehdejší diskuze pochopil, že už se na tom zabezpečení pracuje, respektive na modernější verzi stránek. Jestli nemyslí tím, že přišel o nemalý peníz, že PC musel "deratizovat" nebo koupit nový.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4375
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod Quido » stř dub 5, 2023 9:49

Stezuju si na ridice - ja vim, ze je to porad dokola, ale zase je videt, ze na jare jsou lidi jak utreni z retezu...
Jen blba cesta do prace a jsem uplne vystaveny...
Kdyz pominu ty, co notoricky nedavaji blinkr a ty co neumi jezdit na kruhaci, tak se opet po zimne vyrojili ridici, co jezdi jen za pekneho pocasi - takze, napr. kdyz zacne prset jedou 30, anebpo 130... a rozmnozili nesvitici, v dubnu je kazdou chvili jinak, ranni mlhy, dest, metelice, slunko do oci atd. a kdyz nesviti, je to nekdy o usta....
:axe:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř dub 5, 2023 13:08

Quido píše:Kdyz pominu ty, co notoricky nedavaji blinkr a ty co neumi jezdit na kruhaci
Manzelka toto, hlavne ty blinkry komentuje, ze "toto se v autoskole v CR asi neuci".

Jeste jsi zapomel dodat ty, co si mysli, ze kdyz je tma, tak se zapinaji dalkova svetla - nastalo. Nebo co si mysli, ze dalkace zezadu nevadi :smt071
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Quido » stř dub 5, 2023 17:12

Problem je v rom, ze skoro 1/4 lidi ma ten ridicak koupeny, nikdy ho nedelali... nekde o tom onehdy psali...
:-k
...ty dalkace moc nevidam a mne se to zrcadlo okamzite zatmavi, tak to tolik neresim... samozrejme je to spatne;
ale ty nesvitici v mlze ci desti, to je silene, a hlavne jsou to ti s sedymi ci tmavymi auty - dokonale mimikry
:-s
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » stř dub 5, 2023 17:41

Mě nejvíce deptá nedodržování bezpečné vzdálenosti. Hodně lidí jezdí doslova nalepení na autě, který jede před nimi. Nejvíc nervózní z toho jsem, když v kufru vezu našeho psa ( s oddělaným horním deklem, takže normálně sedí i vidí a je oddělený pouze sedačkama). Proto už ho raději převážím jen vyjímečně. Přitom mně osobně už ta bezpečná vzdálenost několikrát zachránila plechy.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4375
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř dub 5, 2023 18:13

To mas pravdu... Plus takova v Cechach hodne rozsireny zvyk, hlavne po tme/za deste/snehu/namrazy - na kilometry prazdne dalnici dojet auto pred sebou, povesit se mu na kufr auta, jet tak i par minut a potom jej najednou predjet. Ale zaradit se tak max. 3-4 metry pred nej, malem udelat mysku (opakuji, na uplne prazdne dalnici!) - a protoze se vepredu neciti jisty (nebo se primo boji), tak spomali. I Tebe. Kdyz jej predjedes, tak to zacne znova. ](*,)
Quido píše:Problem je v rom, ze skoro 1/4 lidi ma ten ridicak koupeny, nikdy ho nedelali...
Tak jeste vem k tomu Polaky. U nich se (pry, tvrdila to i nase polska kolegyne, i o tom psali) "jizdy" delaji na polygonu, resp. cvicisti. Az je tam udelas aby byl komisar spokojeny, dostanes ridicak. Ale ostry provoz s autem zazijes prvnikrat uz s ridicakem... Vsak to nekdy docela dobre videt - nejenom u kamionu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » stř dub 5, 2023 19:42

Mně zase přišlo padlý na hlavu, že první jízda v autoškole byla hned do ostrého provozu. Ani s náma nejeli na nějaké větší parkoviště na první začátky, abychom si to nejdříve osahali a zjistili co a jak nebo tak něco. Jsem poprvé řídil auto a hned do normálního provozu. Navíc byl instruktor cholerik z vedlejší vesnice a furt na nás řval a nadával, když nám něco nešlo. To byl fakt "zážitek" se s ním učit jezdit...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4375
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv dub 6, 2023 8:02

Zase to je pomerne slozite pro tu autoskolu - kdy koho kam mas vzit. My jsme meli pred prvni jizdou jeste cviceni na "trenazerech" zdedenich po Svazarmu - melo to radici paku, brzdu, plyn, spojku a promitalo kresleny obraz nejake "realni konkretni situace" (asi jako na detskem dopravnim hristi, velikostne tomu odpovidalo, "jezdili" jsme kolem jednoho baraku :-)) , kde byly asi dve-tri dalsi auta a semafory. Nejspise to bylo jeste cele analogove, protoze jsem si neco podobneho pamatoval jeste z obdobi kolem meho nastupu na gympl, tj. max 1980, jen to uz byl "modernizovany" typ AT-80, "kabina" Skody 105.

No a prvni jizda byla na malem meste - v Brusperku. Za sera a po setmeni. Takova odlehla ulice pekne do kopce (a zpatky z kopce), v tom case neskutecne plna hrajicich se deti a volne pobihajicich psu. Tam jsem se naucil okamzite reagovat na vsechno pohyblive a dupat na brzdu :-).

Zato do velkomesta Ostravy jsme jeli jen asi dvakrat na par minut. A potom na zkousky. To si sedl komisar vedle mne, auto zaparkovane pred rohem inspektoratu. Vyjel jsem, ukazkovy blinkr a vyjezd na silnici, blinkr, zatocit za roh budovy - a tam pul 0,5x0,5m 10 cm hluboka dira, kterou jsem mohl zahlednout az po zatoceni, samozrejme jsem do ni vlitl. Komisar ale byl skrceny, stejne jako nas instruktor, co sedel vzadu - oni o te dire vedeli, nam "jezdcum" (vzadu sedeli dalsi dva) to ale nikdo nerekl, takze jsme se pekne bouchli. Nastesti to komisar nijak nehodnotil. Jen instruktor (a majitel autoskoly v jedne osobe) trochu skripal zubama kvuli pripadnym nasledkum pro auto. Takze dalsi skupiny uz predem upozornili, ze tam maji hned porusit predpisy a zatocit az trochu do protismerneho pruhu :wink: .
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » čtv dub 6, 2023 8:55

proč by neměla být první jízda rovnou v provozu?
je samozřejmě provoz a "provoz"
instruktor sám vidí, koho má vedle sebe, případně dovede odhadnout podle toho, co má daný žák už v řidičáku za skupiny

mě se instruktor akorát zeptal, jestli už jsem s autem jezdil, řekl jsem že jo (u táty v práci v uzavřeném areálu), měl už jsem tehdy A/50, A a T, tak mi jenom řekl kam jedeme
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv dub 6, 2023 8:59

Tak my jsme meli ve "tride" mlade, asi 18,5 let stare manzele. Ty jezdili do autoskoly pres ctyri vesnice i hlavni slinici autem - i kdyz ani jeden z nich nemel jeste ridicak, auto dostali jako svatebni dar, tak pry by bylo skoda to pul roku nepouzivat :-). Trochu drze bylo, ze na tom auto prijeli i na zkousku do Ostravy a zaparkovali hned u Dopravniho inspektoratu.

Ale vazne - je vhodnejsi, pokud se daji prvni zkusenosti s rizenim ziskat na nejakem cvicisti. Po republice jich par, myslim, je, v Ostrave jeste pred par lety bylo, uzavrety areal, proste dopravni hriste pro dospele. Ale vetsina autoskol tuto moznost jednoduse nema.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod karaya1 » čtv dub 6, 2023 12:44

Lepší by to asi bylo, ale co já si pamatuju, tak jsem taky první jízdu vyjel z parkoviště do silnice a valili jsme, žádné otálení; po pár km hned na čtyřpruhový přivaděč s 80, takže zařadit 4 a nezdržovat provoz. Instruktor asi předpokládal, že to mám v merku - což jsem sice teoreticky měl, ale praxe se spojkou mi chyběla, a podle toho to pár prvních jízd vypadalo :wink:
Spolužačka měla stejného instruktora a první jízdu strávila na prázdném velkém parkovišti, kde se rozjížděla, řadila a couvala.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 688
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » pát dub 7, 2023 15:02

Tak pokud už člověk nějaké zkušenosti má s řízením nebo má už přímo nějaký typ řidičáku, tak to problém není. Padlý na hlavu mi to přijde, když třeba já žádné zkušenosti neměl a hned nás vzal do provozu ve městě a pak se ten cholerik ještě vztekal, že nám to hned nejde. Ale třeba kamarád s tím žádný problém neměl, protože už neoficiálně s autem i traktorem jezdil a řídil na polňačkách pro seno a brambory a pak přes dědinu na dvůr na statek.

No a jestli autoškola nějakou takovou plochu nemá, tak by asi třeba neměl někdo takový autoškolu provozovat. To je jako kdyby zedník neměl své nářadí a půjčoval si to od zákazníků.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4375
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát dub 7, 2023 17:57

Takovou plochu skoro zadna autoskola nema. Spise je vlastni nejake spolecnosti (vyjimecne i autoskola) a pronajima to. Vem jen v Praze, kolik by se za tak velkou plochu muselo platit jen na danich,. Kdyby to mela autoskola Ladi Nekoho, co ma dve auta a dva instruktory, myslis, ze by se nasel nekdo, kdo by zaplatil ty vydaje rozpocitane na zaka?

No a ty velke plochy jsou taky problemem - kdyz jsou na nejakem normalnim miste, tezko odolat nabidkam odkupu za vyrazne vyssi prachy nez se da dostat od autoskol, i kdyby se vyuzivali od rana do vecera.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob dub 8, 2023 11:44

Pokud se pamatuju (je to 30+let) správně, tak už za totáče to tak v Brně v autošule bylo - hned první jízda skrz centrum Brunnu, žádný cvičák. Ufff (ale dodneška mi zřejmě proto nedělá problém řídit v hustém provozu).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28315
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec