Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob říj 7, 2017 10:39

Nevím, kam to dát... dám to sem... fčíl sem objednával něco na webshopu RockPointu a byl to neskutečný potrat, absolutně nemají ten webshop odladěný na W7/IE11 - k platbě se mi podařilo proklikat až po 3/4 hodině snažení, refrešů, vypínaní AdsFiltru atd.... sou to šulini.... ale nakonec se povedlo, objednáno, zaplaceno.... ufffff
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » sob říj 7, 2017 10:58

mike píše:Slysel jsi nekdy pojem Occamova britva?
Myslis, ze se daji cist Tve prispevky na "OF" a neslyset o ni? :lol:

Ja jsem se ale ptal, kde to vidis napsane, ne na OB. Ta je pro teoretickou rovinu a jeste pro interpretaci, Ty jsi ale psal tvrzeni a proto si v tomto pripade OB pouzil ponekud nespravne :wink:.. Holt, mas smulu na (matematickeho i filozofickeho) logika :D .
Takze to nikde nepisou, jen je to Tva interpretace, tudiz nejsem slepy, cemu jsem rad.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » sob říj 7, 2017 11:04

@PP: vsak oni zjednodusili a vylepsili eshop tim novym webem, to maji pravdu. Vsak asi se uz malokdo nevzda objednavani a dotahne az do konce...
Tim mi konecne dochazi, proc jsem si uz pres jejich web hodne dlouho nic neobjednal :-k
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » pon říj 9, 2017 8:32

@mike @apuka: Tie vase debaty furt onicom su uzasne :D

Kazdopadne, ked uz tam tu chatu na tu rezervacnu stranku dam, tak ma mat link! Nechapem, ktoreho diletanta napadlo tam proste pripisat nejake chaty, ktore nemaju ziadny link, co to ma vobec za zmysel? Su tam uplne zbytocne.

No a ked uz by kazda chata co tam je ten link mala, tak na neho kliknem a ma mi to zobrazit nejaky kalendar, volne terminy, to ze je zavreta moze byt zobrazene v tom kalendari a podobne, takto funguje kazdy normalny rezervacny system, cerveny den = zavrena, zlty den = obsadena, zeleny = volna. Ziadna rocket science, system davno vymysleny a odskusany.

Ale nie, niekto furt musi vymyslat a dat tam nejaky blby system, ze si vyberam terminy po tyzdnoch, na vacsine chat je kazdy tyzden len ako "rezervace nie je mozna", ale dovod ziadny...

No proste zas niekto vymysla hovadiny namiesto jednoducheho overeneho systemu a tak to aj dopadne. System k nicemu.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon říj 9, 2017 11:28

Vsak v tom, ze je ten system na dve veci se sTebou tady nikdo hadat nebude - je to jedna ze vzacnych veci, na kterych se shodne asi cele OF :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » sob říj 14, 2017 20:28

booze píše:Stezuji si na Direct Alpine Kaiser 3.0 tak koko.sky zmeneny strih a hlavne nejaka p.srana vlajka na stehne yebat. :vom:
IMG_20160512_143558.jpg

Tak DA Kaiser 3.0 NEBRAT jsem jim dal rok! Ty @#$&? kalhoty mi po trech dnech rozedrely stehna, brutalne jsem se v nich zaparil a propalil jsem si koleno. V DA z kalhot, ktere byly boozi udelali 100% shit. Jsem maximalne nasrany a lituji, ze jsem je kdy nekomu doporucil. Zlate Kaiser 1.0 a 2.0 [-o<
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » ned říj 15, 2017 19:50

Ktery vul vymyslel dat malou lednici na minibar a jeste s docela velkym rebrovym vyparnikem DO satni skrine, do casti, kam se maji na vesak veset bundy a kalhoty??? ](*,) Kalhoty se tam ani na delku nevlezou, navic kdyz je pres den skrin zavrena, prijdu vecer, otevru skrin - a hodi me na prdel zavan horkeho vzduchu, tak o 10 stupnu teplejsiho nez v pokoji.

A to je hotel, ktery se nadmiru hraje na nejvetsi luxus v Duisburgu... :twisted: (nebydlim tady kvuli luxusu, vsechno je obsazene kvuli nejakemu veletrhu).


@PP: Jsem si vzpomenul na Tvoji stiznost na sprchovou baterii a nastavovani, kdyz jsem vlezl pod sprchy. Jo, tady to maji vylepsene jeste tim, ze jsou dve sprchove ruzice - jedna obrovska otocna na pevne trubce a jedna "do ruky". A spousteci mechanizmus te pevne je, ze levy "kohoutek" nedas do stredni polohy, ale otocis dal. Samozrejme, bez citelne aretace "vypnuti". Takze jsem se nakonec po delsim hrani osprchoval, odlozil ruzici do ruky, chtel jsem vypnout vodu, otocil jsem kohoutkem, kym to slo - a zvrchu se na mne vyvalila voda :axe:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Quido » pon říj 16, 2017 10:40

to ze jsou na horach i momo ne velmi casto kombinované cyklotrasy a turistické trasy, uz jsem si nejak zvykl, i kdyz pro ani jednu skupinu to neni stastne reseni, da se oragnizacni stranka teto veci pochopit...
ale ze po turistickych cestach uz docela bezne jezdi motorky a ctyrkolky, to mne fakt hodne nadzvedava - urcite si kazdy dovedete predstavit, jak to pak v podzimnim, potazmo jarnim obdobi na turistickych chodnicich vypada
:mentor:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » pon říj 16, 2017 12:58

quido: a kdepa?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod Quido » pon říj 16, 2017 13:25

Lipon píše:quido: a kdepa?


fsudemozne, to nevidim prvne...
...naposledy tento vikend na cervene po hranici s SK, prakticky cele Javorniky, za jeden jsem potkal 2x 3 motorky (jeli tam i zpet, a ctyrkolky jsem potkal 4x, furt to brazdily mezi Malym Javornikem - byli to dokonce jakysi slovensky sportovi funkcionari, co chystali bezecke preteky, ci co ....
a stopy opneumatik po motorkach i ctyrkolkach byli patrne prakticky po cele trase, od Radošova až po Dupačku
:rolleyes:
docela to kazilo jinak naramne krasny podzimni den 8)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon říj 16, 2017 19:36

Nemas prosim aktualni foto podzimu? Bych chtel jit s fakanama ze Straznice nahoru.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod Quido » pon říj 16, 2017 21:13

mas sz - nejaky fotky mam :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon říj 16, 2017 21:18

Dekuju *
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod ketrin » pon říj 23, 2017 7:29

Stěžuju si na minulý naprosto příšerný týden. Začal tím, že mi nečekaně umřel pes a skončilo to katastrofálním triumfem veksláckého gaunera. :(
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon říj 23, 2017 9:42

:( se psem to je mi lito, taky mi na jare necekane odesel zdravej pes po banalnim problemu... tak to cloveja sejme vic nezpsi dedecek...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » čtv říj 26, 2017 17:13

Normalne si myslim, ze jsem celkem humanista, napriklad bych asi byl spis proti trestu smrti, protoze holt nikdy neni jasny vinik zcela jiste. Ale v tomto bych zcela jiste rad zavedl vyjimku pro pejskare, co nechaj vysrat psa na chodnik a neuklidejt to. Tam myslim neni ani duvod to zdrzovat nejakym soudnim procesem a kulka do hlavy na miste je zcela adekvatni.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv říj 26, 2017 17:27

Kup si tricko a jdi do toho ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte říj 31, 2017 20:26

Neco pro pp:
pavproch píše:O booking.com bych si ani kolo neopřel, natož abych u nich něco objednal... mají u mně čestné místo na blacklistu hned vedle xichtoknihy...

How Booking.com manipulates you

Moje posledni zkusenost z Italie: jako obvykle jsem si vyjel hotely, kde bych mohl potencialne spat. Po sestupu z hor jsem se potreboval presunout bliz letisti, abych tam rano stihnul dojet, a tak jsem dojel vlakem do Pordenone. Tam jsem jeden hotel znal, libil se mi, ale cena z booking.com byla mimo, za jednoluzko drazsi, nez za dvouluzkovy pred par lety. Hotel je ale kousek od nadrazi a sel jsem okolo, a tak jsem se tam stavil a zeptal se na cenu. Recepcni mi okamzite nabidla 60 % z te nesmyslne ceny a pak jeste prihodila slevu za registraci na nejakem jejich webu, takze jsem se dostal temer na polovinu puvodni a jelikoz v cene byla i (naprosto skvela) snidane, tak nejspis i na tu polovinu, jelikoz booking.com ji ma za priplatek. Spokojenost maximalni, pokoj, snidane i personal, ale tu bookingovou cenu bych za to asi nedal.

Uz je to podruhe, co jsem platil polovinu toho, co meli na booking.com. Kdyz jsem se recepcni ptal, cim to, tak krcila rameny a pry asi nabizeli nejaky extra velky pokoj. Samozrejme jako nejlevnejsi a za pouziti vetsiny manipulacnich technik zminenych v clanku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř lis 1, 2017 10:29

Ted to neber, prosim, jako ochranu bookingu, protoze napsane plati pro skoro vsechny rezervacni portaly.

1) Pokoje se nabizeji za ceny (i bezne slevy, napr. last minute), jakou si ubytovani s rez. systemem dohodne, krome pripadnych vlastnich slev rez. systemu, ktere ale jdou z jejich marze.
2) Casto si ubytovaci zarizeni "rozdeli" ubytovaci kapacity a neco daji na booking, neco na feratel, neco jinde, neco daji sdilene, neco exklusivne a obcas si neco nechavaji a pro vlastni web nebo na mistni ubyt. kancelar. Takze kdyz napr. booking ukaze, ze je plno, nekde jeste mas moznost si koupit nekde jinde. To same ale plati i pro cenu.
3) Kdyz prijdes vecer, ze se chces ubytovat, tak jsou vsude radi, ze pokoj prodaji, takze pokud neni top sezona, dostanes slevu na miste skoro vzdy - ale neni to pravidlo, obcas to i tak vyjde levneji v rez. systemu.
4) Booking Ti "garantuje nejnizsi cenu", takze pokud bys na nizsi cenu narazil (a klidne i ten vecer) na libovolnem webu, napr. i ubytovatele, tak by TI meli rozdil vratit. Samozrejme, pokud si presto koupis u nich a jeste das tu praci s dokazovanim a vybavenim navratky.

Jinak je jasne, ze pokud mas nejake favority na ubytovani, tak se s nima zkusis spojit a dumluvis se casto na cene nizsi. Ale kdyz jedes jen tak na blint, tak se rezervacni system docela hodi. A ja mam zkusenosti, ze v mestech je booking asi nejlepe pouzitelny (krome napr. Stuttgartu, kde k nekterym hotelum za stejnou cenu dostanes i jizdenku na MHD na celou dobu pobytu), v rakouskych Alpach je nekde nejlepsi booking, nekde feratel a nekde rezervacni systemy mistni turisticke informacni kancelare.

A jo, clanek ma naprostou pravdu, ze (a plati to zase nejenom tam) na bookingu musis mit pri hledani a objednavani hrosi kuzi a nevenovat sebemensi pozornost tem vsem vyskakujicim a jinym pridavnym okenkum a "ohromujicim" textum.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř lis 1, 2017 16:10

Někde tu (myslím) bylo gastro-okénko ale spíš to prdnu sem:

Neska sem byl (asi po 15-ti letech) zastavený na oběd na Syrákově (I/69 od Zlína směr VS) a.... dřív to byl motorest s přiměřenýma cenama a dobrým jídlem, neska je to hotel s cenama 4* hotelu ale chutí nádražního bufetu.... :vom:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř lis 1, 2017 19:07

No a cos s tim udelal? Hodil jidlo kuchari na hlavu a odesel bez placeni? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř lis 1, 2017 19:14

@apuka: nejsme (vyjimecne ;-)) ve pri. Uznavam, ze booking.com ma sve vyhody, treba kdyz jede clovek nekam, kde to vubec nezna a potrebuje mit zajistene ubytovani. Zvlast v sezone, kdyz je vsude plno.

Kdyz ale jedu mimo sezonu, tak to pouzivam ciste jako vyhledavac. Nikdy se mi nestalo, ze by a) bylo plno b) chteli vic, nez booking.com. Naopak, jak jsem psal, uz dvakrat jsem platil polovinu. Neni v tom ode mne ale nejaka vychcanost, ja proste nevim, kdy a kde budu spat, a tak si hotel rezervovat nemuzu. Na konci je to jasne, nevim predem, kdy sejdu z hor, to zalezi na situaci a pocasi. Cestou tam sice vim den, ale nevim mesto, to zalezi hlavne na tom, jak se mi podari sehnat plyn a kolik mi to zabere casu. Takze si holt najdu hotely ve mestech, kde potencialne muzu skoncit, seradim podle svych kriterii, vytisknu a vezmu s sebou. Ted jsem mel tri (mesta) a spal jsem v tom nejmene pravdepodobnem.

No a ty manipulace mne dost stvou. Sice o nich vim, ale to neznamena, ze nepusobi aspon trochu. A ja manipulace vylozene nesnasim :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř lis 1, 2017 19:19

Zežral to, byl s tím i spokojen (já rád nádražní bufety a jejich jídla) i zaplatitl s dýškem. Jen si stěžuju na zásadní nepoměr mezi chutností a cenou.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř lis 1, 2017 19:22

:roll: chutna mu a prida blici smaljik. Zda se mu to drahe a da dysko. Bez se kouknout do koupelny, jestli z tebe nahodou neudelali zenskou ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř lis 1, 2017 19:25

Servírka byla pěkná a ochotná.... tak si zasloužila dýško v keš (zatímco sem platil útratu plastem). Asi stárnu.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř lis 1, 2017 19:26

Takze se ti tam vlastne libilo, ale jelikoz starnes, tak si stezujes :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Stížnost

Příspěvekod Kjuba » stř lis 1, 2017 19:52

Mike: Já tomu říkám syndrom SHP. Stařecká hudrovací porucha.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř lis 1, 2017 19:57

:D a lepsi to uz nebude ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř lis 8, 2017 19:27

Musím se podělit o zážitek:

Výrobní halu vytápíme dvěma plynovýma fukarama, každý má svoje ovládání (displej). Oba displeje docela rychle po instalaci (v záruce) začaly "blbnout" (nahodile zhasne celý nebo jeho půlka... naštěstí na topení to vliv nemá, jen prostě není nic vidět, musí se vypnout a zapnout, pak zas chvíli vidět je...) Taxme to na jaře reklamovali - přijeli (přes celou republiku), vyměnili oba displeje a zase odjeli. Pak bylo léto taxe netopilo. Mno a fčíl na podzim zase začaly oba displeje blbnout - opět reklamace, opět přijeli a vyměnili za nové, vyzkušali a odjeli ... předefčírem... no a fčera jeden z nich začal zase blbnout... taxem je neska zase reklamoval .... prý zase přijedou (podotýkám, cca 400 km) a vymění za nové.... dyž sem jim říkal, že tam kura musí být něco špatně inak a inde, tak:

"My sem k vám budeme jezdit to měnit až si toho někdo všimne a zjedná nápravu"...... :twisted:

Tožtak, no.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » čtv lis 9, 2017 9:38

pavproch píše:"My sem k vám budeme jezdit to měnit až si toho někdo všimne a zjedná nápravu"......

Vyprsi jim zaruka a cau :smt006
U nas reklamace na masinu, vymena desky, opet reklamace, vymena desky asi 3x ted se to opet dojebalo a pry doslo k poruseni zaruky, protoze byla zaprasena. Takze to nejede, nepojede a (debil) pravnik zjistuje na koho to hodi. :lol:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Pokec