Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon kvě 1, 2017 17:19

pavproch píše:taxem ho natvrdo zablindoval šroubem...

:lol:
I tak se da udelat dira pro nove stresni okno. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon kvě 1, 2017 17:20

pavproch píše:Je teda fakt, že dybych byl 100% fit, svěží a zdráff, tak bych asi nad tím bílým na kopcach jásal více..... :oops:

Neni o co stat vsude je lidi jak s.acek. ](*,)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon kvě 1, 2017 17:21

booze píše:
pavproch píše:taxem ho natvrdo zablindoval šroubem...

:lol:
I tak se da udelat dira pro nove stresni okno. :D


Šak proto taky píšu, že to není trvalé řešení.... :-..
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon kvě 1, 2017 17:23

@pp: njn, tahle stiznost je velmi opravnena... vis co se rika: zdravy clovek ma mnoho prani, nemocny jen jedno. Snad se to postupne pomalicku spravi, poskozenym nervum bohuzel regenerace dost trva. Hlavne to nevzdavej.

@booze: jj, vcera k veceru vsude bordel, same duc-duc-duc, na kilometry to rvalo #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon kvě 1, 2017 17:46

Už sem to tu myslím psal, co mi říkal neurolog... že sa nervy obnovují rychlostí 1mm/den... a některé sou dlouhé i metr.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon kvě 1, 2017 18:01

Jj, psal. Cetl jsem to driv i jinde. Kup si metr s 1000 dilky a strihej milimetry ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon kvě 1, 2017 18:32

pavproch píše:Už sem to tu myslím psal, co mi říkal neurolog... že sa nervy obnovují rychlostí 1mm/den... a některé sou dlouhé i metr.... :twisted:

Nechces vyzkouset Brahmi a DMAE?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon kvě 1, 2017 18:49

Brahmi neznam, ale DMAE pusobi jen na mozek, prida neurotransmitery. Zkousel jsem driv, je to fajn, lepsi spanek, vic snu, cloveku to lip mysli. Efekt je ale jen prechodny, v radu tydnu a pri castem opakovani to uz moc nefunguje. Dobre je to tak jednou, maximalne dvakrat rocne, kdyz clovek potrebuje delat neco dusevne namahaveho. To jsou ale jen me zkusenosti, mozna to funguje lip pro lidi, co maji neurotransmiteru standardne malo.

Byt pp, tak se ale nejdriv poradim s doktory. Nez bych zacal brat cokoliv.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon kvě 1, 2017 19:04

Proto zítra du za neurologem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon kvě 1, 2017 20:01

@mike tak to jsem si mozna spletl s kurkumou. :-k
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte kvě 2, 2017 14:17

booze píše:
pavproch píše:Je teda fakt, že dybych byl 100% fit, svěží a zdráff, tak bych asi nad tím bílým na kopcach jásal více..... :oops:

Neni o co stat vsude je lidi jak s.acek. ](*,)

A kde nebylo lidi jak sracek a zdola vypada hezky, tak z blizka tam pod tenkym bilym povrchem nebo i bez nej zustaly jen ty sracky :cry:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pickard » stř kvě 3, 2017 11:22

Stěžuju si, že vůbec nevím, kam mám jet letos na dovolenou :( Nikam se mi nechce :) Je to úpadek morálky. Dřív jsem se nemohl dočkat, kam zase pojedu, a teď mám nadšení nula. Asi věk.

Podotýkám, že "feraty v Dolomitech" nebo "přechod Lyskammu" nejsou dovolená, to je sport, to dělám pořád. Schází mi elán na takový to "cestování", "objevování" nebo "pohodu s lehčí turistikou". Je to nemoc? Jde to léčit? Něco si tím kompenzuju? Něco tím vytlačuju? Co na to Freud? A Jan Tleskač?
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Stížnost

Příspěvekod wawrik » stř kvě 3, 2017 11:30

A prečo si sťažuješ? Veď je to lacnejšie :D

Dovolenka snáď nie je povinná. Keď ti zasa príde na chuť, pôjdeš.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Stížnost

Příspěvekod pickard » stř kvě 3, 2017 11:31

Problém trošku je, že existují členové domácnosti, kteří někam jet chtějí :) A já bych někam chtěl chtít jet :)
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř kvě 3, 2017 17:11

To vypada jako zacatek krize stredniho veku ;-) Kdyz chteji nekam jet, tak to nech na nich. At to naplanuji a zaridi a ty se pridas. Na miste uz te to treba chytne.

pickard píše: A já bych někam chtěl chtít jet

Davej bacha na to, co si prejes, mohlo by se ti to splnit. Mel jsem to pred lety tak nejak podobne a splnilo se mi to. Kdyz jsem ze zdravotnich duvodu nikam jet nemohl.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát kvě 5, 2017 19:26

SMS z Alzy:
Vazeny zakazniku,
Chybou pri nakladce vozidla muze dojit k opozdeni Vasi zakazky XXXXXXX. Dorucena bude nejpozdeji 6.5.2017. Alza.cz

Hned po ni prisel mail:
Vážený zákazníku,
Vlivem zhoršené situace v dopravě nedošlo v domluveném termínu k doručení Vaší objednávky č.XXXXXXX do AlzaBoxu.
Velmi se omlouváme, balíček bude k vyzvednutí nachystaný nejpozději zítra.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den,
Alza.cz

Od kdy se chybe pri nakladani rika zhorsena situace v doprave? #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát kvě 5, 2017 20:46

No skvele:
Vaše zboží právě přistálo do AlzaBoxu ...

21:45 a obchod a Alzaboxem zavira ve 22:00 #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod ratel » úte kvě 9, 2017 19:01

stezuju si na babu v pujcovne aut v Italii, ktera mi na moji kartu nechtela pujcit auto. Pry ji to system nebere. Pritom na stejnou kartu jsem si x krat uz auto pujcil a ve vedlejsi pujcovne mi ho pak taky pujcili. Jenze draz :-( . takto se budu muset hadat o vraceni zalohy, tu jsem pritom stejnou kartou zaplatil. Nema nekdo podobnou zkusenost ?
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát kvě 12, 2017 9:43

pavproch píše: cena RP Perception (pokud se pamatuju správně, tak asi 4k CZK) jsou drobné proti tomu, co vás mlaďochy čeká (v oční optice) ve stáří.... odmlada mám dost velkou krátkozrakost (skla asi -3,5, skutečná vada skoro -7 dioptrií), fčíl na starý kulena sa k temu přidalo i blbé vidění na blízko.... odolával sem, odolával, ale už to fakt nende... byl sem u očařky, taxem si nechal napsat recepis na multifokaly.... sice dostanu dva páry (plastových vč. antireflexu a proti poškrábání) skel za cenu jednoho (Hoya, ale podobně to má i Varilux), ale.... za šestnáctku celých osum!.... ](*,)


Už je mám na nose, ty multifokály... a první dojem je teda nicmoc, to bude teda sadomaso si zvyknout se dívat do dálky jenom horní částí skel a do blízky zase jenom spodní.... (jinými slovy vždycky přes půlku skla vidím rozmazaně - do dálky spodek, do blízka vršek ....) chjo no, stařecké choroby sou na pikaču..... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod scinkk » pát kvě 12, 2017 10:09

me by jen zajimalo, kolik lidi si ty multifokaly koupi a pak je nikdy nenosi pac jim to nevyhovuje. To jen ze jsem to od par lidi slysel :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát kvě 12, 2017 10:50

Jo, po cca hodině na nose konstatntuju, že vyhozených 17tisíc, točí se mi (a bolí mě z teho) hlava, už sem i několikrát zakopnul ... chjo no, Cimrman a jeho prokopávání slepých uliček... dávám tomu šanci do večera (ale nevidím to s tou šancí moc optimisticky....)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát kvě 12, 2017 15:31

Taxem to napoprvé vydržel enem asi 3 nebo 4 hodiny... už mám zase na nose staré brýle... i dyž přes ně na klávesnici vidím blbějš... ale při chůzi nezakopovám a netočím sa mi ani nebolí palica ... chjo no, bude to boj, no....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát kvě 12, 2017 16:23

Mno, mírně pozitivní update k negativním prvním zážitkům - se starýma brejlema se mi datluje u PC hůř než s novýma (překlikávání pohledu z monitoru na klávesnici a zpět), to musím uznat, ale asi na všechno ostatní sou lepčí staré....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát kvě 12, 2017 20:44

Ty mne fakt bavis, pry sanci do vecera :D Ses mel zeptat ocare, jak dlouho se na ne zvyka, kdyz to bude ve dnech, tak budes rad. Pred casem jsem se zajimal, jak funguji multifokalni cocky, ktere ti vymeni primo v oku (strejdovi je nabidli pred operaci sedeho zakalu). Je to zajimave, jsou tam 3 mezikruzi a kazde ma jine dioptrie. Zvyka se na to pry mesice, klidne pul roku. Nez se s tim mozek nauci pracovat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob kvě 13, 2017 15:23

Mno, tak prozatím to má výrazně sestupnou tendenci, zatímco fčera sem jě měl na nose asi 3 nebo 4 hodiny a až pak seznal, že je to naprd, neska sem to samé seznal už po 30 kundách.... ale aspoň sem si je přines na stůl k pc, abych se na ně moh koukat, dyž to stálo tolik peněz....

Neska sem za 3.5 hodiny pochodování skrz jungli se "starýma" sklama zakop jen jednou, dyž mi ujela noha na mokrým šutru, včera při cestě z práce (25minut lesem) asi vosumkrát....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 13, 2017 15:43

me teda od poslednich skel bolela hlava a oci cca 14 dni a to sem mela jen zmenu hodnot na astigmatismus. To si zvyknes, a pak uz nebudes chtit jiny :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9397
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » ned kvě 14, 2017 20:09

Stezuji si ze KPZ neni KPZ, ale EDC kit. Nikdo ale nevi, co znamena EDC.
Kresadlo neni kresadlo, ale firesteel. ](*,)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » ned kvě 14, 2017 21:59

pavproch píše: Cimrman a jeho prokopávání slepých uliček...


Zvykneš si.
A po nějaké době (2-3 roky) zjistíš, že se na počítač díváš se zakloněnou hlavou ... a jsi na začátku. Optik, drahé nové čočky.

Taky se ti stane, že budeš vidět/nevidět jakoby přes záclonu - ty plasty jsou měkké a čočky se běžným užíváním rychle poškrábou.
Kámoška dělá s multifokály za 17 tisíc úplný tyátr - odkládá při mytí a spánku do pouzdra vystlaného textílii, kterou často pere, nosí jarové vodičky na umývání čoček, čočky nikdy neutírá textílií nebo kapesníčkem, na sport má hnus brýle, atd. Dosáhla toho, že má po letech čočky dobré, ale taky už zaklání hlavu.
Já vystřídal asi čtyři multifokály a po posledních, za rok poškrábaných šmejdech, jsem se chtěl vrátit k normálním brýlím a oční mi řekla: začíná vám šedý zákal, nevyřešíme to radikálně?
Ale to už je jiný příběh.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1104
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned kvě 14, 2017 23:28

booze píše:Stezuji si ze KPZ neni KPZ, ale EDC kit. Nikdo ale nevi, co znamena EDC.

Pul minuty googleni: An EDC (Every Day Carry) kit... Tipoval jsem ale emergency neco, tohle mi neprijde jako ekvivalent KPZ (ale ja jsem nikdy na takove blbosti nebyl ;-)).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned kvě 14, 2017 23:37

lojzmen píše:... začíná vám šedý zákal, nevyřešíme to radikálně?
Ale to už je jiný příběh.

Pribeh o psu a bile holi? ;-) Tohle bych si byt tebou dobre nastudoval. Jak jsem psal vys, trochu jsem hledal, jak to vlastne funguje a i z toho mala, co jsem precetl, vypadalo, ze s tim ma spousta lidi problemy. A hlavne se snad vsichni shodli, ze se celkove zhorsi videni za horsich svetelnych podminek, coz je logicke, protoze na kazdou vzdalenost se pouziva jen tretina puvodni plochy oka.

lojzmen píše:zjistíš, že se na počítač díváš se zakloněnou hlavou

Jakoze se ti zhorsi videni do blizka? Myslel jsem, ze klasicka presbyopie se postupne vyvine a casem zastavi. Treba muj tata (pres 70) ma pul nebo 3/4 dioptrie a rikal, ze se to nejdriv zhorsovalo celkem rychle, nekdy po 50 zastavilo a od te doby se to nemeni. U mne to zatim vypada na podobny prubeh.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec