Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon črc 17, 2017 19:06

Uz i biomatky a hipsteri prisli na to, ze cholesterol v potrave nesouvisi s hladinou v krvi a ze nejsou spatne tuky, ale cukry, tudiz drivejsi vyzivova doporuceni byla nesmyslna. Coz je pry mj. duvod zvysene ceny masla, protoze ho zas zacali kupovat (margariny jsou ted lezaky ve sleve za 50 %).

Mam maslo rad a nevzdam se ho. Cholesterol si telo vyrabi samo a tys ho mel rozhaseny kvuli stresu a nedostatku spanku. No a ted uz asi uplne.

Muj tata (70+) dostal na zvyseny cholesterol prasky od doktora. Nedavno si pry doktor pochvaloval, jak skvele zabraly, ze uz je hladina normalni. Akorat ze tata je nebere a nerekl mu o tom :twisted: Zacal vic chodit na prochazky a to asi stacilo. Maslo ji, vzdycky byl na maso a tuky, nejoblibenejsi jidlo slanina :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon črc 17, 2017 19:23

pavproch píše:á ho mám, tak nežeru.... už několik let
Maly a sprosty dotaz - a mas ho ted nizsi???

Mne stale stoupal v case, kdyz jsem roky maso nejedl, mlecne vyrobky jen vyjimecne, maslo taky ne, vece tak 1-2 za mesic. Takze ja uz taky vim nz vlastni zkusenosti, ze je to tak nejak, jak pise mike.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 17, 2017 19:25

tohle ja tvrdim davno kdyz mi intolerance lepku delala bordel s tukama a furt prujmy tak sem je nejedla a cholesterol vysokwj a vyhrozovani leky... prestala sem jist obiloviny nahradila tucnejma vecma a hned sel cholesterol dolu... s tim lepkem sem mela problemy 15 let a 15 let tvrdim, ze tuky s cholesterolem nesouvisi... minimalne v mym tele. buch a posledni cca 2 roky na to prichazej i vedci :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon črc 17, 2017 20:25

Kdyz uz pises o tom lepku, tak by me zajimalo z ceho se ted delaji rohliky. Jsem si koupil po sesti letech rohlik a vetsi hnus jsem v zivote nejedl. :vom:
@margariny taky dobra sracka jsem koupil v breznu nejakou ramu a pachut jak ze Slovnaftu. Druhy den se rozpustila a vznikla z toho barevna smradlava kase. :vom:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 17, 2017 21:23

netusim, mam.kolicek na nos obrazne a sekci peciva zasadne vynechavam. loni ale byla kamoska doma s anginou tak sem ji byla nakoupit, liba vune rohliku me nenechala v klidu a spicku sem.ukousla a vubec to nebylo spatny... uaaa chcu teplej cerstvej rohlik, pekne si sloupnout tu horni vrstvu za ten preklad a vyjist zvlast to mekoucky vevnitr...

letos sem.si uz 2x koupila chleba a pokazde kdyz jim ty dvouvalce s tlustou vrstvou masla, 45%syrem a 90% sunkou tak je to strasne dobryyyy... no akorat cena chleba 80kc... takze zustavam.u syrovych sendwichu - syr na pulce natru maslem, prelozim a bastim...

jo kdyby to nekoho zajimalo tak vetsina ukrajincu nema tucha, co je to ten hluten. trochu reagujou na "bez muky", ale .... :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon črc 17, 2017 22:18

mawe, zkusila jsi nekdy poradne natrikrat vykvaseny chleb z praveho kvasku, bez drozdi a ruznych vylepsovadel? Idealne jen zitny kvasek, zitna (pripadne spaldova) mouka, sul a voda? Sice obsahuje lepek, ale kvuli tomu trojnasobnemu kvaseni by se mel mnohem lepe stravit i pro bezlepkare. Asi tak jako kvalitni cisty seitan - to je vlastne cisty lepek, ale kupodivu bezlepkarum vetsinou nevadi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon črc 17, 2017 22:33

booze píše:margariny taky dobra sracka jsem koupil v breznu nejakou ramu a pachut jak ze Slovnaftu.

Proc jak? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte črc 18, 2017 5:22

apuka - kvalitni zitnwj chleba z kvasku sem kupovala a jedla, ted ho kupuju muzi. je otazka, samotnej sem ho uplne nezkousela, jeda sem ho driv, nez sem zacala s dietou ale a to i tak muj jidelnicek obsahoval masa, zeleninu, ryzi, ovoce a.krajic chleba treba k snidani, ne ze bych mela.rano chleba, pak testoviny, vecer chleba a i tak.mi to vadilo, samozrejme to nemuselo byt /jenom/ chlebem. v kazdym pripade krajic chleba, kdyz by problem byl, me na cely odpoledne pripouta k zachodu a nevim, zda na to mam odvahu to vubec zkouset:D ale kolega, co mu lepek zhorsoval eksem tak tqkovej chleba bastil bez potizi...

mozna v zime zkusim, ted do prace nemuzu a na vikend nechci, pac su ted rozlitana :D ale jak rikas, nekterym lidem tqkovej chleba nevadi vubec nebo v malym mnozstvi obcas je to OK
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte črc 18, 2017 8:14

mike píše:Proc jak?
Bo to byla bnejaka boozska rama a te se pro cesky trh dela nekde v Lovosicich, pravdepodobne z Ceske Rafinerske, ne ze Slovnaftu :wink:

Jinak je fakt doslovne citelny rozdil v Rame ceske a Rakouske/nemecke.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » sob črc 22, 2017 13:23

Stezuji si na kocky. Dostal jsem zadarmo furu pisku na betonovani. Uz vim proc byl zadarmo, protoze byl plny kocicincu, nez jsem vybetonoval metrovou zed, tak jsem se malem poblil. Ted smrad zamoril pulku ulice a kocicince citim i kdyz jsem si kapnul kapky do nosu. :smt022
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob črc 22, 2017 15:26

apuka píše:
pavproch píše:á ho mám, tak nežeru.... už několik let
Maly a sprosty dotaz - a mas ho ted nizsi???


Nevím... sice poslední víc než rok marodím, krev mi brali asi milionkrát, ale cholesterol neměřili ani raz... dochtoři měli starost o poněkud důležitější věci :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon črc 31, 2017 19:42

Prosím, prosím, nešlo by krapet přichladit?

Já nikdy teplo nemusel, ale fčíl po té vážné nemoci a její léčbě mi teplo vyloženě nedělá dobře a vadí. A zítra má být přímo peklo na zemi.... :(
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon črc 31, 2017 20:03

Zaloz vlakno na motlitby ;-)

U vas ma byt jeste pouzitelne, ale v Praze zdechneme. 32 - 33 tu bylo uz dneska a po rychlem kopecku od Vltavy jsem nebyl schopen vychladnout ani na zbylych trech kilometrech domu...

Jestli to fakt prijde, tak kaslu na praci a jdu k vode. Zlocinci z CHMU na to dokonce ani nemaji barvu :?
vedro.jpg
vedro.jpg (163.42 KiB) Zobrazeno 6929 krát
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř srp 2, 2017 2:12

Jak jsem napsal, tak jsem i udelal. Nebylo spatne si zas jednou zaplavat, akorat mne trochu boli ploutve ;-)

A abych nebyl OT, pridam stiznost. Na Dzbanu zrusili zadni vchod, kterym jsem vzdycky chodil :? Misto toho pridali dementni atrakci, neco jako navijak, co taha lidi na prkne pres vodu. Nejen, ze to dela hluk, ale prepulili tim jezero napul. Bojky jsou sice asi 10 m od brehu, takze je tam teoreticky koridor, kterym by se proplavat dalo, ale prakticky vyjizdeji dementi az za bojky skoro ke brehu, takze smula. Docela mne to stve, mel jsem ve zvyku plavat od jednoho konce na druhy... Kdyby misto blbosti radej udelali neco s komary, vecer se jich vyrojilo celkem dost a pokusili se mne sezrat. Hmyzaci hnusni :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » stř srp 2, 2017 8:50

taky sem si vcera zaplaval, ve vlastnim potu
na kole z prace, od tropjske lavky az vysilaci nad Ladvi, u strizkovskeho metra nastesti funguje bajecne pivni stan, tak jen zasycelo
ale na to si vlastne az tak nestezuju, vyjel jsem dobrovolne

este v 9 vecer bylo na vyhratem balkone 37 (zapadni strana) a pod 30 to spadlo az pred pulnoci, nastesti se pak rozfoukalo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř srp 2, 2017 9:52

Se stezujte.... Tady v Duisburgu sice bylo vcera venku prijemnych 22-23, zato na pokoji na hotelu tak 30+. Po hodine a pul intenzivniho vetrani (dokoran otevrena obe okna, venku pod 20, vecer po 22:00) cca hodinu klesla teplota vevnitr asi o pul stupne. To uz druhy den/noc.... Jo, je tam i klimatizace, ale netusim jak to pres den funguje, jeste jsem v jeji "denni dobe" tam nebyl. Nocni rezim je velice mirny kvuli omezeni hluku - zato i tak dokaze sliznice oka vysusit pekne... :twisted:

Otevrit okna na vetrak v noci nejde - naproti je velke kulturni stredisko, kde jede vzduchotechnika 24h denne a dobre slyset je na kilometr daleko.
A za to chteji 83 EUR za noc ](*,)
Naposledy upravil apuka dne stř srp 2, 2017 9:55, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř srp 2, 2017 18:58

@Lipon: ja jsem to zas vecer vzal ze Sarky pesky domu, takze taky pres trojskou lavku a pak na kopec. Lilo ze mne pekne. Bal jsem se, ze to nestihnu pred bourkou, ale ta nakonec Prahu minula, jen blesky na zapade byly pekne, okolo 23 se blyskalo skoro nepretrzite.

Dneska to ale bylo horsi, behal jsem po uradech a jsem z toho jakysi zniceny...

@apuka: ucpavky do usi, zakladni vybava cestovatele ;-) Nedavno v baraku bourali (pry rekonstruovali...) byt, a tak jsem si poridil ty s nejvetsim utlumem na trhu. 39 dB a rozdil proti standardnim 28 je fakt znat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » čtv srp 3, 2017 7:59

apuka - vetsinou klimosky v hotelu fungujou az kdyz vlozis kartu do ctecky vevnitr za dverma, a jakmile otevres okno, tak prestane fungovat - magneticka cidla na oknech
opatreni proti tomu, aby lidi meli klimu na 18 stupnu a sli na pul dne ven a jeste k tomu nechali vetrat okny
vetsinou je na pokoji nekde ovladani, bud na termostatu, tlacitka ve zdi apod.
byl jsem asi pred 14 dny v Amsterdamu a tam bylo komplet ovladani pres tablet, ktery byl na kazdem pokoji - komplet klimatizace, TV, zaluzie, zatemnovaci roleta, intenzita a teplota osvetleni :shock:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv srp 3, 2017 8:13

@Lipon: Jasn e, ovladani tam bylo, bylo nastavene na minimum - a funguje to cely den, v nejhorsim to vypne pokojska, jinak se vypnout neda. A ono to opravdu fungovalo i v noci, zkousel jsem a sel z toho chladny vzduch. Nevim proc, ale naprosto nestacilo, i kdyz bylo venku max. tech 22... :roll: A oba kolegove, co v tom hoteli bydleli meli stejny problem v ruznych castech hotelu a na ruznem patru, takze spise to byl obecny problem.

@mike: ja s ucpavkama v usich nedokazu spat, spim na boku a na usich a jednoduse mi tam vadi, na zadech bych se nevyspal.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv srp 3, 2017 18:18

Co maji ucpavky spolecneho se spanim na boku? Spim zasadne na boku a ucpavky pouzivam asi tak 20 let. Mam spis opacny problem, jsem na ne tak zvykly, ze se poradne nevyspim bez nich a to i kdyz je klid.

Jestli ti vadi nejake, zkus jine. Z tohodle hlediska mi prijdou nejlepsi valecky, EAR classic. Ruzne homolovite tvary jsou horsi a navic obvykle hur tesni. Muzes zkusit i EAR classic soft, o tech skoro nevis, ale zas nemusi dostatecne tesnit, jestli mas sirsi usi. Maji sice papirove lepsi utlum, nez normalni, ale realne jen prvnich nekolik hodin a nedaji se pouzit opakovane. Ty nejlepsi 39 dB uz citit jsou, z tech jsem mel lehce otlacene usi, ale za slusne vyspani to stoji. Jsou to sice homole, ale vetsi, nez normalni, a tak tesni skvele, ale holt je ta sila trochu znat.

Jinak je to hlavne vec zvyku, ze s tim nemuzou spat tvrdi hlavne zenske ;-) Nez musi stravit noc v matrazenlageru s tlupou chrapajicich neandrtalcu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv srp 3, 2017 18:46

Mne dela problem, ze me tlaci, kdyz spim na uchu (tj. na boku). A je to uplne jedno, nakolik jsou mekke, ohebne, atd. Mne tam tlaci i kus vaty v uchu, co z nej ani netrci. Asi je to dane citlivosti ucha, resp. okolitych nervu.
Navyse stejne bych ted v hotelu s nima nemohl spat - neslysel bych budika a musel jsem brzo vstavat, abych se stihl v klidu poradne nasnidat (kdyz uz za to chteji 18 EUR za jednu snidani ](*,)) a pote stihat autobus na mytink. Kdybych zatahl neprusvitne zavesy, do use ucpavky, asi bych se vzbudil nekdy ve tri odpoledne :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv srp 3, 2017 18:56

I kdyz to neni uplne stiznost, dam to sem, nevim, kde by bylo vhodnejsi vlakno.

Mel jsem trochu delsi rozmluvu s nemeckym kolegou a dostali jsme se k zajimavym vecem. On to nejdrive probiral predevcirem v hospode s americkym a mistnym sefem, ten mistny mu nektere veci primo potvrzoval. A nedelali si z Americana vrtuli, oni takovi nejsou.

D je v EU, NL je v EU, ale - kdyz si nekdo z D (kde je vysoka spotrebni dan na kavu) objedna pres internet kavu z NL (kde neni zadna nebo skoro nic), tak se mu pri/pred/po(???) dodani ozvou z nejakeho nemeckeho danoveho uradu (neznam, co oni vsechno maji) a zacne vyzvidat, k cemu to chce, proc je toho tolik a pripadne mu domeri dodatecnou dan. Pry i pri osobni navstewve (napr. autem) je dovolene dovezt nejakych 8 baleni kavy, za dalsi se domeruje dan - jen to na hranicich nikdo nekontroluje. A pry je to obdobne i s (tvrdym) alkoholem z nekterych krajin, kupodivu s vinem ne, to muzes dovazet jak chces.

Jsem se ho jeste dvakrat zeptal, jestli to opravdu tak je, tak mi na to zacal chrlit pripady (nekdy predtym delal obchodnika, tak se na nej obcas nekdo znamy obrati jak a kde ma koupit to a ono a potom s prihodami z nakupu), ze jo.
Dodnes jsem si myslel, ze volny hospodarsky prostor (nebo co to je) znamena, ze v ramci EU mohu na soukromou spotrebu (a asi i na obchod) nakoupit v ramci EU kdekoliv cokoliv a dovezt to do sve krajiny, tam to spotrebovat (a asi i prodat). Tak tato EU jistota se mi ted ve vedouci zemi EU poradne zachvela. Toz popravde receno, fakt nevim, co si o tom mam myslet.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv srp 3, 2017 18:59

Dobre ucpavky tlaci min, nez vata. Mozna si je neumis spravne nasadit. Z ucha nemaji vubec trcet, takze te ani nemuzou na boku tlacit. Resp. je to uplne stejne na boku jako na zadech.

Budik neni problem. Dokonce i s tema 39 dB mne mobil v pohode probudil. Teda, taky jsem si puvodne myslel, ze s buzenim budou problemy, ale nejsou. Hlasity zvuk v blizkosti uslysis. Co mne neprobudi je treba zvonek u bytu (postacka) a to je spravne :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv srp 3, 2017 19:28

Mne to tlaci ale uvnitr usniho laloku, proste nemohu to zasunout vice nez misto, kde me to tlaci, bo bych to uz sam nevytahl. Ale rikam, ja mam bolave ucho ´(nekdy i bez vaty beze vseho) v te oblasti a ten problem muze byt dany tim. To asi nevyresis a stejne je to jedno. SI myslim, ze ctyrhvezdickovy hotel, kde chteji za noc 80+ EUR se snidani by mohl zabezpecit primerene prijemne prostredi na pobyt i bez ucpavek do usi :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv srp 3, 2017 21:36

To jo. Uz sis stezoval a/nebo reklamoval? ;-) Kolik ma hvezdicek? V Nemecku asi jen tri, co?

Ucho boli, kdyz je tam lokalni zanet. Ten je dobre vylecit a obvykle to neni az tak tezke.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv srp 3, 2017 22:12

mike píše:Kolik ma hvezdicek? V Nemecku asi jen tri, co?

apuka píše:SI myslim, ze ctyrhvezdickovy hotel...

Dnes nejak nejsi moc ve forme, se nejak nechytas :((

V uchu neni zanet. Je to neco jineho, ale dle lekaru "neni tam nic diagnostikovatelneho", tudiz to neumeji ani lecit :twisted: Asi to bude trochu souviset s ostatnymi problemovymi castmi tela - ledviny, kloouby/kolena, castecne i oci, plus par jinych mist. Alespon podle cinskych energetickych drah to tak docela vychazi - a vzhledem k tomu, ze kdyz zacne problem nekde, presouva se to "po trase" dal a dal, tak bych rekl, ze i podle mych laickych pozorovani.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát srp 4, 2017 0:38

Njn, zas jsem jednou zapomnel, ze nemam delat vic veci zaroven, protoze (mi) to nejde ;-)

Pravda, v uchu je spousta akupunkturnich bodu. Mozna by te ucpavky mohly vylecit, kdyz na ne budou tlacit ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon srp 14, 2017 20:10

Jen recnicka/basnicka otazka?

Proc z nejobycejnejsiho a nejlevnejsiho Spar mleka (ale muze byt klidne i to nejlevnejsi z Billy, MPrisu, atd...) v Rakousku se da z polovicniho mnozstvi vyslehat vice peny na kafe nez z "nejlepsiho", BIO nebo i nebio mleka sehnatelneho v ceskych obchodech??? A proc i to nejlevnejsi "vlastnoznackove" maslo v Rakousku chutna opravdu jako maslo a da se normalne rozetirat po chlebu na rozdil od ceskych??? :twisted: ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon srp 14, 2017 20:52

Kurna, vcera mi stal pocitac pul dne, kym se nainstalovala ta velka aktualizace Win10. Ted jsem odesel na pul hodiny a kdyz se vratim, co nevidim? Modre okenko "Mame pro Vas novou aktualizaci a potrebujeme Vas pocitac restartovat.". ](*,) :axe: :smt070 :smt070 :smt070 arm4
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon srp 14, 2017 23:27

apuka píše:A proc i to nejlevnejsi "vlastnoznackove" maslo v Rakousku chutna opravdu jako maslo a da se normalne rozetirat po chlebu na rozdil od ceskych?

Opravdu ceska masla jsou v pohode, teda az na cenu posledni dobou. Nesmis kupovat polske a belgicke hnusy at se maskuji jakkoliv a superhyper masla typu Billa.

Kolik ted asi stoji maslo v Rakousku? Asi to brzo zjistim sam, ale na vesnici byva draz, nez v supermarketech.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec