Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 5, 2017 18:40

Mozna bychom tu nekde meli zalozit koutek pro starnouci skoroduchodce, kde se budeme bavit o nasich nemocech a jinych potizich :twisted: Vstup povolen vsem nad 45 let. Dobre, nad 40 ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » čtv led 5, 2017 20:52

mike píše: a jinych potizich :twisted:

jake jsou cool vysetreni a komu jak frci prasky... :lol:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 5, 2017 20:55

mike píše:Mozna bychom tu nekde meli zalozit koutek pro starnouci skoroduchodce, kde se budeme bavit o nasich nemocech a jinych potizich :twisted: Vstup povolen vsem nad 45 let. Dobre, nad 40 ;-)


...totéž už sem navrhoval zhruba před rokem...

pavproch 30.3.2016 píše:navrhuju tady založit gerontologické okénko


Feel free to do so. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 5, 2017 21:07

Necham to na nejvetsim gerontovi, to nastesti nejsem ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » pát led 6, 2017 9:18

triselna kyla laparoskopicky je fakt easy peasy
prvni den rano si jdes lehnout a druhy den rano opoustis zarizeni, akorat to vstavani z postele je prvnich par dni takovy, no, komicky
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4909
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » sob led 7, 2017 19:16

Jsem zjistil, že mi na konci měsíce skončí openkrad a musím si vyřídit sračkartu...
1) ten web sračkarta.cz na mě fakt infantilně mluví, jakože ta karta, než jsem pochopil co znamená "kdy mě dostanete" apod, chvilku mi to trvalo.
2) ve firefoxu mi to odmítlo uložit fotku - jsem vždy nahrál, vybral výřez, uložil, potvrdil...a řeklo mi to, že jsem nenahrál fotku. Los idiotos. Když jsem vyzkoušel asi 10 možných chyb (diakritika ve jméně, formát fotky, atp.) tak jsem už byl celkem vytočený. Nakonec to prošlo v jinym browseru.
3) a jako bonus ta grafika tý stránky...jasně závisí to na rozlišení, ale já tam default viděl tohle:
sračkarta.jpg
Vidět koule z boku jsem při objednávce městský karty nepotřeboval.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned led 8, 2017 1:49

:D ja jsem s tim nemel problem. Na infaltilni mluvu jsem byl psychicky pripraven predem, fotku jsem si oriznul sam mimo, takze prosla i ve FF a koule tam nemam, jen ten vocas, ktery ve mne sam o sobe zadne asociace nevyvolal ;-)

Jsou horsi veci souvisejici. Zaslechl jsem, ze pres veskere krndi vychloubani, kolik se usetrilo, se ve finale potichu dal plati puvodni penize firme provozujici openkrad. Protoze jinak by pry byla arbitraz a predem prohrana. Overeno to nijak nemam a snad ani nechci...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » úte led 10, 2017 22:01

Stěžuju si na svou zbrklost a taky na nesmyslný skloňování cizích jmen.

Jsem někdy přes den zahlédl zprávu o přejmenování Yahoo. Hm, zajímavá informace, že tak velký portál mění jméno (byť jen část dosavadních aktivit bude pod novým jménem), ale jinak nic, co by se mě týkalo. Před odchodem z práce, jsem ještě mrknul jen na Seznam, kde mám rss kanály jestli se stalo něco zajímavýho a furt jsem tam viděl ten nadpis článku "Yahoo se změní na Altabu".

Jen tak cvičně jsem hodil do vyhledávače, jestli je česká verze domény obsazená, aniž bych si myslel, že jsem první koho to napadlo...a hle, je volná. Celkem jsem spěchal (na přednášku Petra Koska o Continental Divide Trail - mimochodem doporučuju), tak jsem tu doménu jen rychle registroval a zaplatil, nebyl čas. S tím, že uvidíme, jak to dopadne, třeba to k něčemu bude a když ne, tak přinejhorším jsem vyhodil kilo a za rok to propadne.

No a za rok to propadne, protože jsem hrdým držitelem domény altabu.cz. Teď jsem si napodruhé dočetl ten článek, abych zjistil, že to někdo hnedka z fleku skloňoval.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Kjuba » úte led 10, 2017 22:49

No myslím, že můžeš být v klidu. Dnes už to nefunguje jako v před lety. Pokud si registruješ doménu a dojde na spor, tak pokud protistrana prokáže, že existovala už před tím než jsi to registroval, tak prohraješ a doména Ti bude odebrána. Možná, že Ti ji ani nedovolí registrovat. Pokud si registruješ doménu Coca Cola u registrátora co já vím v Ghaně nebo Myanmaru, tak až to Coca Cola zjistí, tak Ti nebude nic platit a doménu získá.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » úte led 10, 2017 23:58

Až tak jsem to nedomýšlel. Předpokládal jsem, že pokud by tu doménu chtěli, tak to registrujou dřív než to oznáměj. Spíš jsem si myslel, že (pokud by .com byla nějak více užívaná) by mohla být .cz zajímavá pro nějakýho spekulanta s překlepovýma doménama, který tam pouští reklamu. Hlouběji jsem to neřešil, překvapilo mě, že je k dispozici, tak jsem to zkusil s tím, že uvidíme...investice 120 Kč mi nevytrhne. Akorát už jsem si nevšimnul té blbé koncovky.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned led 15, 2017 20:32

... a zároveň si musím postěžovat na .... zas.ané pejskaře.... jaxem posledních několik dní si poctivě prošlapával (imho krásnou, rovnoměrně vyšlapanou) stopu nahoru na hřeben, tak neska kúsek pod hřebene proti mně tři pejskaři se dvěma hyenama a..... úplně, doslova tu stopu co? ...... roz.rdali..... chjo no.....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon led 16, 2017 7:41

Ehm, jen priblbly dotaz: Myslis, ze by Ti stopu neroz.rdali i bez psu?

Holt, i vazeny velkopodnikatel si musi zvyknout, ze hory nejsou jenom jeho :wink: .
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon led 16, 2017 8:16

myslím, protože by šli rovně dolů a ne zig-zag, jak ty hyeny pobíhaly zprava doleva a tak...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » pon led 16, 2017 9:31

@pp: a nebolo to niekde aj ochcane? :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon led 16, 2017 9:35

Bolo.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » pon led 16, 2017 9:35

Klasika, ja by som to tiez vybil, haved jedna :mrgreen:
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » čtv led 19, 2017 17:40

Stěžuju si zase na O2 a už s nima definitivně končím. Sice moje chyba, že jsem mezi svátkama dobila kredit o den později, než končila platnost (na zařízení, kde simku mám, mi nechodí zprávy s upozorněním), ale s takovou prozákaznickou politikou, ať jdou do řiti. A ještě ty kecy okolo, když jsem se nejdříve slušně a později nasertivně optala, zda by původní kredit šel vrátit. Se raděj nechám oškubávat někým jiným :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 19, 2017 17:58

Jsem v podobné situaci s předplacenkou T-mobile SK (Easy) - platnost skončila 17.11.2016 s malým kreditem, v podmínkách píšou, že lze dobitím znovuoživit až 90 dnů po skončení platnosti ovšem při pokusu o dobití z SK bankomatu mi bankomat hlásí: "neplatné číslo SIM" - halt mi asi nezbyde než se nejpozději před půlkou únorce zastavit v nějaké prodejně T-mobile SK a dobít to tam osobně.... chjo no...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod vonkreuz » čtv led 19, 2017 18:54

Tak mi dej číslo a já ti dobiju.
Např. na sim kartách je vidět, jaký je Slovensko vyjeb@ný policejní stát. Bez občanky si tam nekoupíš ani onu předplacenou kartu. :evil:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 19, 2017 18:57

Díky za nabídku, ale netřeba, stejně př. týden musím tam k Vám, taxa zastavím i v T-mob (je to 20metrů vedle čsob v BY, kam musím)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 19, 2017 19:05

sobb píše:Stěžuju si zase na O2 a už s nima definitivně končím.

No konecne ;-)

sobb píše:Sice moje chyba, že jsem mezi svátkama dobila kredit o den později, než končila platnost

:twisted: O2 je u nas nejarogantnejsi operator, taky jsem se s nima srazil. To radej amatersky Vodafone, kde se aspon chovaji slusne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » čtv led 19, 2017 20:10

vonkreuz píše:Např. na sim kartách je vidět, jaký je Slovensko vyjeb@ný policejní stát. Bez občanky si tam nekoupíš ani onu předplacenou kartu. :evil:
jsem teď nedávno četla, že Uhnije uvažuje o zákazu předplacenek, nebo nějakých podobných restrikcích typu na občanku apod., takže jste vlastně napřed :twisted:

mike píše:No konecne ;-)
no jo, maj tu bohužel nejlepší signál, a to se v tom krámu docela hodilo. Ale kašlu na ně, raděj pitbula a brokovnicu než O2 v alarmu :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 19, 2017 20:15

Jo vlastne, signal, na to jsem zapomnel... Ale mne u vas Vodafone myslim celkem sel, dokonce i Net.

S brokovnici a pitbulem zajdi do O2 ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » čtv led 19, 2017 20:25

Ale jo Vodafone celkem jde, ale hůř než O2, ale co už.
Zatím ani jedno nemám, ale budu to zvažovat :wink:

A vůbec, když už si tu tak stěžuju, tak přihodím černotu na Českou poštu, alias Čekej pitomče. Krom rozmezí dodání Balíku do ruky mezi 13-19, což mi samo o sobě přijde jako fraška, došlo na obligátní "adresát nezastižen". Přičemž adresát poctivě čekal, ani na WC si pomalu neodskočil. Znovudoručení jsem nezadávala, adresát rozezleně odešel na poštu balíček vyzvednout. A prý s neméně rozezlenou vedoucí sepsali stížnost k řediteli. Podrobnosti zatím nevím, asi tam nějak velice nezávisle na sobě funguje víc subjektů a dělaj si schválnosti či co.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 26, 2017 20:42

pavproch píše:Jsem v podobné situaci s předplacenkou T-mobile SK (Easy) - platnost skončila 17.11.2016 s malým kreditem, v podmínkách píšou, že lze dobitím znovuoživit až 90 dnů po skončení platnosti ovšem při pokusu o dobití z SK bankomatu mi bankomat hlásí: "neplatné číslo SIM" - halt mi asi nezbyde než se nejpozději před půlkou únorce zastavit v nějaké prodejně T-mobile SK a dobít to tam osobně.... chjo no...


Tak neska sem se na prodejně T-mobile SK v Bytči dozvěděl, že.... "tuto službu (SIM Easy v datovém USB sticku do noťasu) jsme bez náhrady a úplně zrušili, proto Vám bankomat hlásí neexistující číslo" a tím pádem mám UPPADKV.... :mrgreen:

I když možná T-mob SK jen předběhl dobu o pár měsíců (ref 20. červenec t.r. a datový roaming bez poplatku)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » pát led 27, 2017 8:46

vyrizoval jsem od novyho roku prechod na pausal u O2
pres klienta jsem pod velkou ramcovou smlouvou, takze na prodejne nejde nic vyridit, jen kontaktni osoba klienta (nastesti ochotna) a linky podpory pro korporatni klientelu

potreboval jsem vymenit starou SIMku za nano, se SIM toolkitem kvuli bance (zabezpecene SMS)
napred na infolince pro korporatni klienty tvrdili, ze nano s toolkitem nejde; bylo mi to divny, tak jsem zkusil napsat O2 guru - ten mi potvrdil, ze to normalne jde, u dosud vyrobenych karet, u tech vyrobenych od pulky prosince to bez nahrady zrusili; a na blizke pobocce ty starsi jeste maji

tak jsme to zkusili domluvit na korporatni lince, ze si na pobocku klidne dojdu - "nelze, musi vam to privezt nas kuryr", takze kvuli jedny SIMce jel clovicek kdoviodkud, budiz mu k dobru, ze dojel vcas, karticku predal
strcim ji do telefonu, hledam SIM toolkit a GSM banking - nikde nic; v bance ohlasuju zmenu SIM karty, doufaje, ze ten GSM banking naskoci, az to banka updatuje v systemu - nenaskocil
mezitim volaji z O2, ze musi oddelit operaci prechodu pod pausal od vymeny SIM, ze jim to system neumoznuje najednou oboji zavest a ze asi 10 minut nepujde SIMka; z 10 minut bylo 10 hodin ](*,)
reklamace spatne dodane SIMky - korporatni infolinka potvrzuje, ze staci dojit na pobocku na vymenu za toolkitovou; dojdu na pobocku a tam me odpalkujou, ze pokud kontaktni osoba pres infolinku neobjednala vymenu pro konkretni osobu, nic mi nevymeni - protoze korporatni klient
takze opet nutno volat na infolinku a vyslovne se objednat na pobocku; tak kysely a otraveny ksichty jsem dlouho nevidel, ani naznak ochoty pomoct

po tydnu behani a volani mam konecne malou SIM s toolkitem :prayer:
btw. neuveritelne, jak se lisi ceny pro korporat a koncove ceny pro spotrebitele
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4909
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod martan » pát led 27, 2017 14:35

tak si doma zzzz s chřipkou... ](*,)
naštěstí to nejhorší je už snad za mnou [-o<
kdo je jebán, ten se rozvíjí :finga:

největší peklo je život

http://madfoto.wz.cz/
Uživatelský avatar
martan
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1965
Registrován: pon úno 22, 2010 20:03
Bydliště: F-M - http://fajnemjesto.cz/

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob led 28, 2017 17:45

Asi to neni chripka (jen 37), ale boli mne cely clovek a dokonce zlomeny kotnik, o kterem jsem uz tri roky nevedel ](*,) Musel jsem kvuli tomu zrusit zitrejsi sneznice, pitome viry :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod scinkk » sob led 28, 2017 20:16

opakovane a opakovane plati:

Pokud si behem dne zacnu myslet, ze na dokonceni naplanovane trasy mam prebytek casu, znamena to, ze v ten moment mi zbyva cas presne na to, abych stihl vlak, pokud pujdu nejkratsi zamylsenou variantou a s velkou pravdepodobosti posledni hodinu ostrejsim tempem :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » ned led 29, 2017 17:52

mike píše:Asi to neni chripka (jen 37), ale boli mne cely clovek a dokonce zlomeny kotnik, o kterem jsem uz tri roky nevedel ](*,) Musel jsem kvuli tomu zrusit zitrejsi sneznice, pitome viry :evil:

Vcera jsem mel 41,2°C uplne mimo a to jsem nemarodil 3-4 roky. #-o Fakan ktery to pritahl je po 24 hodinach uplne zdravy. ](*,) Zabral mi, az ibalgin. :vom:

btw zas to blouzneni z teploty neni spatne pivo stalo 14kc. :)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Pokec