Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod malejjarda » úte črc 14, 2020 10:25

Do Schengenu jsme vstupili 21.12.2007. Od té doby už celní kontola není, takže to muselo být před docela dlouhou dobou.
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » úte črc 14, 2020 11:46

28.10.2007, to si pamatuju, ten den předtím byl fak vostrej :drinkers: :partyman:
Naštěstí bylo hezky na tu dobu, tak se dalo zalézt na střechu.
Penzion jsem zaplatit nemohl, neměl bych na vlak zpět a ani nevím, jestli by mě samotnýho ubytovali, když mi bylo 17
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » úte črc 14, 2020 14:31

apuka píše:Takze nechavas budik zvonit...
Vidis, ja si myslim, ze jednym ze zakladnych veci slusnosti by melo byt ve vlaku vypnout zvoneni mobilu,

Tak já to nemám na nejvyšší hlasitost. Mám to někde na spodní polovině hlasitosti, kdy už ten můj veterán fakt nemůže nikoho otravovat hlasitostí.Mně to vzbudí,ale druhé už to dle mě soudu hlasitostí otravovat nemůže. Mám ho v té náprsní kapse nebo v ruce, takže to zvoní pár vteřin, než to zamáčknu. Také nemám rád hlasité a dlouhé vyzvánění mobilu plus hlasité hovory na celý vagon, kdy mě občas zaráží, co jsou schopni někteří řešit na veřejnosti, že to slyší celý vagon. Já, když si tu čtu ty vaše a mé obtíže při cestování atd, tak já nechápu, že jsme v této civilizaci a s lidmi schopni vůbec existovat a ještě nejsme někde jako poustevníci každý ve své chatrči za sedmero horami a sedmero řekami.

Etheric píše:Já jel z Prahy do Brna a vzbudily mě až slova "dobrý den, pasová kontrola" v Břeclavi :D

Mám ten samý zážitek a ze stejných důvodů. Jen já měl více štěstí. Vzbudil jsem se těsně před Břeclaví, od průvodčího jsem vyzvěděl, že se v Břeclavi tento vlak míjí s posledním vlakem, který jede zpět na Brno. V Břeclavi jsem vyskočil,stihnul přeběhnout,jet zpět do Brna a odtud jsem ještě těsně stihnul jet posledním vlakem do cílové stanice. Taky mi bylo špatně z představy, že bych se vzbudil po půlnoci někde ve Vídni bez peněz,s vybitým mobilem bez nabíječky. Jednou jsem takhle vlakem cestoval celou noc, než se mi podařilo vystoupit v cílové stanici, která byla uprostřed cesty. Měl jsem popito a pokaždé jsem vytuhl, takže mě pokaždé vzbudil průvodčí v cílové stanici a když to bylo potřetí ( a naposled), tak už byl dost nasranej. Ale naštěstí už se mi to na počtvrté podařilo.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4344
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv črc 16, 2020 8:48

Stezuji se na komare a jinou letajici a saci/kousajici havet.

Doma kdyz otevru okno na vetrani na par minut, potom ve vsech mistnostech cely den nahanim otravny hmyz. Normalne otevru balkon, sednu si na postel a vidim, jak jeden komar za druhym, obcas mezi nimi klos (@mike: ano, klos - na sidlisti :((; dost blbe se zabiji, prastis - a on si odleti jakoby nic) vletava dovnitr. Kdyz vyjdeme ven, "odnikud" se v momente objevi na nas. Kdyz jsme za horka, slunka sli pres pokosenou louku, kupodivu nic, jakmile vedl chodnik vedle kriku, doslova utocil na nas.

Navic ani se nechovaji, jak by slusny komar mel - pres den nekam zalezt a v noci "sat" - ale neunavne hledaji obet cely den i noc. Nikam si ani nesednou, teda krome cloveka.

A to jsme na sidlisti, daleko od jakekoliv vody nebo mokradu nebo baziny...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv črc 16, 2020 11:45

Fčera nebo gdy sem na idnes.cz nebo gde zahlíd titulek "Jídlo v hospodách zdražuje, lidi nechodí na obědy .... " či tak něco.

Potvrzuju - neska sem byl na oběd v naší vesnické hospě a meníčková poblíffka + obyčejný smažák s hranolama, kepučem a tatárom = 225,- Noty woe.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » čtv črc 16, 2020 12:05

pavproch píše: meníčková poblíffka + obyčejný smažák s hranolama, kepučem a tatárom = 225,- Noty woe


:shock:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4344
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv črc 16, 2020 12:53

pavproch píše:v naší vesnické hospě a meníčková poblíffka + obyčejný smažák s hranolama, kepučem a tatárom = 225,-
:roll: Vole, nevim, jestli tam mate hospodu s michelinskou hvezdickou ci co, i v Zavadilce mas menu za (skoro) polovicni cenu. Za tolik se normalne najim (polevka+smazak) asi i v Zatopkovi na Lyse a to tam je fakt draho.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv črc 16, 2020 12:55

Salaš na Hňupisku - meníčko tam mají myslím za 109 nebo 119 (jak které).

Napsal sem to sem, protože mě to taky (silně) překvapilo. Ale zase - ten smažák z čedaru byl mňamézní....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv črc 16, 2020 15:25

Ehm.
pavproch píše:obyčejný smažák
pavproch píše:smažák z čedaru
:(( Ja si myslim, ze tyto dve veci se neprodavaji za stejne ceny. I kdyz ve stejne cenove skupine rozdil stovky v tom nebude.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » čtv črc 16, 2020 22:28

V článku je uvedený mail, kam je možné ochranářům zasílat fotky a videa motorkářů řádících v přírodě plus kdy a kde jste je viděli.

Lesy v Moravském krasu se hemží motorkáři. Ochránci přírody žádají o pomoc
https://www.denik.cz/regiony/lesy-v-moravskem-krasu-se-hemzi-motorkari-ochranci-prirody-zadaji-o-pomoc-20200716.html
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4344
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon črc 20, 2020 12:34

pavproch před chvílú na AF.cz píše:Po 14-ti dnech dovolené neska chaos, jako vždy....


Chaos takový, že sem až fčíl při chystání odpoledního kafe přišel nato, že sem si (díky chaosu) zapomjééél udělat obvyklé dopolední kafe a vzít příslušné prášky .... já chcu dovolenou.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon črc 20, 2020 12:52

UPDATE: A fčíl sem si to odpolední kafe zase pro změnu sice uvařil, ale neměl čas vypít fklidu, mně drbne.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » pon črc 20, 2020 15:37

dovolená je dycky za trest
štrés před ní, co všechno stihnout, když budu pryč a nevydrží to, a štrés po příjezdu, co všechno se nastřádalo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » úte črc 21, 2020 12:55

Tak to je kvalitní blbec...
Hlavně, že o něm vědí několik měsíců, že tam s tímhle řádí a nejsou schopni si s ním poradit.
Ale s čundrákem, který spí u cesty, s tím si vědí rady hned. Ale chápu, že je to asi i o zákonech, které jim zrovna moc do karet nehrají. Kdyby se jim ty stroje za tohle zabavovaly,tak si to každý rozmyslí.

Řidič čtyřkolky rozjezdil cenné území Českého ráje, pak najížděl na ochránce přírody
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/ridic-ctyrkolky-rozjezdil-cenne-uzemi-ceskeho-raje-pak-najizdel-na-ochrance-prirody-40331141
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4344
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte črc 21, 2020 13:09

Dromedaro píše:Kdyby se jim ty stroje za tohle zabavovaly,tak si to každý rozmyslí.
Nejsem si jisty, jestli jen tohle by pomohlo. Vem to tak, jsi strazce, najdes tam nekoho na ctyrkolce, zastavis ho (pokud se Ti to povede), vyzadas obcanku, na to se Ti vysmeje, zacnes volat Policii, tak do Tebe najede a ujede. Kym prijdou policajti, uz je v haji. Navic i kdyby nekde uz na bezne ceste (s nasazenou RZ, kterou v lese mit nebude) zastavi, jak dokazes, ze to byl prave on - on rekne ze si jen tady prejizdi mezi dvema vesnicemi. Muzes delat fotky, video, cokoliv, ale bez RZ nevi, ktery stroj to byl, on ma plnou prilbu, takze na nej nevidis. No a ze jeho ctyrkolka je stejne zbarvena, jako co jsi nafotil a ze je obleceny stejne jako cos Ty nafotil neni dostatecny dukaz, vsak muze mit i nekdo jiny to same, "on o tom nic nevi"...

Bohuzel, tak to je. Stejne jako s motorkari - a pomalu i s nekterima silenyma cyklistami.

Mne napadava pouzit takto dron - strazce vypusti, necha automaticky sledovat ctyrkolku a pritom vysila svoji aktualni pozici, cimz muze navest hlidku. Navic muze kamerovat, napr. i nasazeni RZ. Nebo alespon kdyby meli moznost strazci nejak dostat sledovaci zarizeni na tu ctyrkolku, neco jako "mekka puska", ktera by dokazala na kratkou vzdalenost to tam dobre lepkave GPS vystrelit zpusobem neohrozujicim cloveka.
Nebo se zachovat jako skunk/tchor a vyprsknout na ne barvu jak byva pri uloupenych bankovkach, ci se potom neda umyt - at na nich sviti jeste klidne pul roku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » úte črc 21, 2020 14:26

Nebo jim v tomhle dát pravomoce jako má policie. Když nezastaví nebo ujede, tak by se to rovnalo ujetí policii se stejným postihem. Mě by zajímalo, jak by se to hodnotilo, kdyby ten strážce při tom najíždění do něj vysypal zásobník. Kdyby u sebe nosil svoji zbraň na svoji osobní obranu. Najíždět na někoho autem, tak bych se moc nedivil, kdyby vytáhl zbraň. To už je snad i před zákonem nějaký útok, kdy se člověk může cítit oprávněně ohrožen. A takovouto čtyřkolku asi moc lidí mít v kraji nebude, ale vše se musí do detailu dokazovat, čehož zneužívají tyhle typy bez značek a helmama. Selský rozum se použít nemůže.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4344
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv črc 23, 2020 20:54

Stezuju si na hmyzaky. Letos se jich fakt urodilo, asi jim to 500 lete sucho dela dobre. Tak dozrany jsem snad nikdy nebyl, staci jit na vychazku k veceru, kousou i pres tricko. A dneska mi nejaky dement vletel do oka #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv črc 23, 2020 21:39

Dromedaro píše:Mě by zajímalo, jak by se to hodnotilo, kdyby ten strážce při tom najíždění do něj vysypal zásobník. Kdyby u sebe nosil svoji zbraň na svoji osobní obranu. ... To už je snad i před zákonem nějaký útok
Tak na to bacha, pouziti zbrane neni tak jednoduche, resp. urcite se to bude resit dlouho a je velka pravdepodobnost, ze pri zraneni (nedejboze usmrceni) bys z toho mel problem s primerenosti.
I kdyz ted neco schvalovali, ze pry by se mela povolit zbran na obranu - ale nesledoval jsem to, jenom podle nadpisu soudim.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát črc 24, 2020 10:17

V pondělí po dovolené:

pavproch píše:
pavproch píše:Po 14-ti dnech dovolené neska chaos, jako vždy....

Chaos takový, že sem až fčíl při chystání odpoledního kafe přišel nato, že sem si (díky chaosu) zapomjééél udělat obvyklé dopolední kafe a vzít příslušné prášky .... já chcu dovolenou.... :D

pavproch píše:UPDATE: A fčíl sem si to odpolední kafe zase pro změnu sice uvařil, ale neměl čas vypít fklidu, mně drbne.


Pátek po dovolené: A furt ten chaos ne a ne skončit, neska dopo sem si zas nestih ani to kafe uvařit, chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát črc 24, 2020 11:57

A co mam rict ja s "nucenym" home office? V praci hned rano jsme sli do kuchynky si udelat kafe, to same jak jsme se vratili z obeda. Ted doma jsem rad, ze si udelam snidani a pojim pri praci, obed mam o par hodin pozdeji nez v praci - a na kafe si obcas spomenu az pozde odpoledne/vecer... A to se mi jeste vubec nechce hrat s nim. V praci je kafemasina pripojena na vodu, odpad jde do spec. uzavreneho kose a o prisypani kafe se staraji uklizecky, doma je vsechno na mne - nebo alespon to uvareni vody, nasypani kafe do hrnku a zaliti, kdyz uz se mi nechce hrat. Nebo si dam varit vodu a pri veceri zjistim, ze je konvice plna a nikdo mi to kafe nezalil ](*,) :smt022.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned črc 26, 2020 0:51

Zvlastni, ja to mam presne naopak. Nasnidam se v pohode, caj si udelam, obed/veceri uvarim, na vychazku si zajdu... akorat furt nemuzu najit cas na praci :-k :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon srp 24, 2020 20:57

Stezuju si na otravy. Furt nekdo s necim otravuje. PayPal:
Na základě směrnice PSD2 v EU se mění způsob přihlašování přes PayPal

Čas od času vás můžeme požádat o jednorázové heslo, které vám společnost PayPal pošle prostřednictvím zprávy SMS. Potvrďte číslo svého mobilního telefonu, abychom mohli heslo poslat na správné telefonní číslo a vaše přihlášení se nezpozdilo.

Pustim si na trubce hudbu, neco delam, hudba prestane a trubka se pta, jestli chci pokracovat v prehravani ](*,) Proc to asi mam pustene, ty trubko?!

Otazky na cookies mam na PC zablokovane, coz prevazne funguje, ale na iPadu to nejde nebo neumim, a tak musim na stejnych webech kazdych tusim 14 dnu odklepavat stejnou otazku... Doufam, ze ten kreten, co to vymyslel, bude v pekle 100 let odklepavat a odklepavat.

Firma pouziva dvoufaktorovou autentizaci, takze kdyz se chci prihlasit, tak musim hledat mobil. Navic se pouzivaji dve ruzne aplikace :roll: No, ty aspon vyskoci samy a ptaji se na approve, na rozdil od bankovni, kterou musim spustit.

Ted jsem nekde cetl, ze chteji zavest 2FA i pro platby kartou. To jako bez mobilu nezaplatim? Mobil s sebou na vychazky nenosim, sakra!

Atd, atd. Proc si sakra furt nekdo vymysli nove a nove zpusoby otravovani nejlip pod zaminkou me bezpecnosti?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte srp 25, 2020 4:02

Dalsi. Customer portal potencialniho dodavatele technologii. Zridil nam tam konta, fajn. Prihlasim se, zmenim heslo, zadam nove a ... jeste one time password, ktere jsme ti poslali na mail. To se doprdele uz vsichni zblaznili?!

Jsem zvedav, kdo prvni prijde s 3FA :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon srp 31, 2020 8:58

Stěžuju si na .... že lidi mají majetky a musí/chtějí se o ně starat... :twisted:

Už sem tu psal mockrát - do / z práce chodím polemlesemloukou3, dyž mi přitem rupne v kouli (je hezky, čerstvo a mně se chce si užívat ranní přírody) tak včetně okružní okliky přes nejbližší kopec (+200 výškových navíc). A mám fčíl po "okružní" oklice - na sestupu sem tam chodil okolo domorodé chalupy vysoko v kopci (dostupné jen pěšky, bez příjezdu), neobydlené, proto sem si dovolil chodit okolo. No a fčíl to má nového majitele, který udělal příjezd zvrchu a tu chalupu strhnul a staví tam novou.... čili mám po sestupu (a jiná cesta/stezka tam není).... škoda no. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv zář 10, 2020 13:44

Musím si postěžovat - věci se dycky "poserou" tím nejméně vhodným způsobem: V minulosti se při exportu do EU nad 8mio Kč za rok musel celníkům povinně vykazovat Intrastat, letos to zvedli na 12mio (což sem do dneška nevěděl). Letos poměrně dost exportujeme do EU, neska sem si dělal extrapolaci do konce roku a vychází mi to, že těsně před koncem roku převýšíme ten nový limit exportu do EU doslova o pár stokorun. Mně yebne, celý 2021 budeme muset zase vykazovat. A pak že náhoda nedokáže být zlomyslná. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv říj 1, 2020 17:34

Stěžuju si na starého opotřebovaného člověka vemně - dyž ho honím (športík) tak při i po výkonu bolí a furt někde něco nefunguje. Dyž ho nehoním (díky pičasí sem už dva dny ani nepolemlesemloukouval) tak.... bolí a je rozlámaný ještě víc..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv říj 1, 2020 17:53

Jo, a dyž sem už u teho stěžování si na starobu - mám ji (už zase) lékařsky potvrzenou.... v sobotu odpoledne sem začal blbě vidět na jedno woko - jak dyby mi v něm plavala (průhledná) medůza - sfiňa jedna, taxem s tím hned úterý letěl k očařce a .... "stařecké" zákalky - ve vašem věku nic nenormálního" ..... chjo no... potěšila (že to není příznak slepoty či tak něco nevratného) a nepotěšila - prej dyž se ten zákalek blbě vzpříčí, tak může odervat rohovku.... kurafiks, já scu být zasek mladý a blbý.... ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv říj 1, 2020 17:58

Z poloviny uz mas splneno :twisted: (sorry, nedalo se odolat ;-)) Mne by stacila ta druha :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát říj 2, 2020 10:16

pavproch píše:Stěžuju si na starého opotřebovaného člověka vemně - dyž ho honím (športík) tak při i po výkonu bolí a furt někde něco nefunguje. Dyž ho nehoním (díky pičasí sem už dva dny ani nepolemlesemloukouval) tak.... bolí a je rozlámaný ještě víc..... :twisted:


Neska konečně pičasí dovolilo polemlesemloukou3, taxem si k temu přidal ešče i okliku na kopec a ... bolí ňa celý člověk, ale míň než dyž sem jen seděl na zadnici. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » pon říj 12, 2020 15:21

Jak je ten Dudy starej, tak je blbej.
Sem si řikal, máš selfie tyč, zkus to mezi těma mladejma na těch socialistickejch sítích.
Tak sem jenom tak lehce vrtnul na ksichtoknize, akorát že zrovinka do Ultra Viktorky a tvl, to sem to schytal...
Spacáky se dělí podle datumu a numera...
Se stim smiř...
:twisted: :twisted: :twisted:

P.S. sem koukal, že v tý Albánii je 20°C přes den a v noci dvanáct...

Edit:
Jedná se o UL spacák Cumulus X-Lite 300 s třemi sty gramy peří (sic 900 cuin) a bez límce...
Přílohy
Bez názvu.jpg
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

PředchozíDalší

Zpět na Pokec