Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod vonkreuz » úte čer 19, 2018 6:42

Tak už chápu, proč FIO na cca 1,5 - 2 měsíce úplně přestala obchodovat dolar. A pak přišel vítězoslavný email, že už maji partnera za mořem.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 19, 2018 17:38

Divne, mne neprisel. Mozna jsem ho prehledl, jelikoz v podledni dobe furt otravovali s nejakyma blbostma, ktere jsem pak uz ani necetl.

Jestli myslis, ze to souvisi s burzou vyse, tak skoro urcite ne. Tohle byl nejaky interni problem Fia a rozhodne to nesvedci o duveryhodnosti a spolehlivnosti banky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod vonkreuz » úte čer 19, 2018 18:33

Bylo to v iBankingu v pravém horním rohu.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 19, 2018 18:41

Jo ty myslis ty spamy, co jich tam mam 108 neprectenych :twisted: Uz jsem tam nebyl tak dlouho, ze i Firefox zapomnel heslo :D

Fajn, nasel jsem to, obnoveho 4.6. No hura.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » pát čer 29, 2018 7:15

Stěžuju si na počasí.

Ve Skotsku přes 30°C to není normální... tajou střechy, tečou silnice, všude stoupá pára.... fuj ať už prší prosím :)

Obrázek

Zde detail

Obrázek
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát čer 29, 2018 7:50

Mel jsi jit do Recka, tam ted asi prave skoncili lijaky.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » pát čer 29, 2018 8:26

Hm tak zas bude po dešti naplavenej migrantů....
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 2, 2018 16:12

k tem bankam si postezuju na unicredit, kde mam sporak... v breznu sem si poslala sumicku na beznej ucet... dneska, o 3 mesice pozdeji, internetovy bankovnictvi (novy, dost neprehledny a dementni) mi nedovoli poslat stejnou castku znova s tim, ze sem prekrocila limit prevodu... u 1/4 castky sem to vzdala, stale prekrocen limit. Muzu si zmenit limit - na zadost maji do zitrejsiho dne do vecera, takze bozi, dobre, ze sem si to sla poslat s predstihem. Samozrejme ale v bankovnictvi NIKDE nevidim teda aktualni limity, ktery sice muzu zmenit, ale neznam je a evidentne se "sami" zmensili natolik, ze si nejde poslat ani normalni castku...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Stížnost

Příspěvekod Kjuba » pon črc 2, 2018 16:30

A proč máš sporák v Unikreditu a ne normálně v kuchyni?;-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 815
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 2, 2018 16:42

no asi ho do kuchyne prestehuju :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon črc 2, 2018 18:00

@Mawenzi: zrovna tohle je pripad, kdy bych bez vahani volal na zakaznickou linku.

BTW, co je to normalni castka? ;-) A proc by vlastne mel byt na vlastni prevody nejaky limit? To jsem v zivote nevidel. Limity byvaji akorat u karty a tam to nejaky smysl dava (kradez).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 2, 2018 18:52

bezne IB ma limity, treba sporka ma 200.000 denne, ale muzu si to za par minut zmenit na max 500.000 den jinak se to musi nejak resit pres banku. Ne ze bych s tim mela osobni zkusenosti :D

muj dnes objevenej strop u unicredit je 10.000, 11 se mi poslat nepodarilo a jeste v breznu sem v pohode poslala asi 60.000 bez cehokoli jen autorizacni sms. Limity nikde uvedeny v unicredit nejsou, coz beru jako dost fail, protoze to je snad jedna z veci co ma IB ukazovat

jako snazit se prevest treba 200 000 by me mozna neprekvapilo, ze prekracuju limit, ale myslim, ze chtit poslat castku kolem 20 je hodne bezny, vzdyt i nejaka tydenni dovolena s cestovkou pro dva nebo celou rodinu takovou castku v pohode prekroci...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon črc 2, 2018 18:55

Nevim, ale mne prijde, ze Unicredit sice ma na prvni pohled docela zajimave podminky uctu pro bezne nepodnikajici smrtelniky, ale na druhy pohled zacina byt jasne, ze se velice silne orientuje hlavne na podnikatelskou klientelu.
Napriklad zmena limitu na karte: pres ebankovnictvi nejde, pres zakaznickou linku nebo na pobocce - a to si pekne spoplatni, uz si nepamatuji jestli stoji 50 nebo 100 Kc :roll: ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 2, 2018 19:03

ja tam mela sporak kdysi, kdyz uroky padaly strme dolu a tady sem dostala tenkrat kolem 1,75% coz bylo docela pekny, nicmene jen co se mi podari vydolovat ty penize z tama, tak to zrusim, uz sem mela ucet jen historicky spis jako "co nemam na beznym uctu bych nemela utratit" a mozna bych to neresila, ale tohle me hodne negativne dneska ovlivnilo naladu, proste limit na prevod penez 10t? to snad aj petilety deti maj u svych uctu pro deti vetsi limity :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » pon črc 2, 2018 20:36

Ono než o banku jde spíš taky o typy účtů.

Já třeba u ČSOB mám na kartě limit 150 tisíc a to sem ho snižoval jelikož bylo v základu asi 300 - maximum mám 500.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon črc 2, 2018 21:08

Mawenzi píše:bezne IB ma limity, treba sporka ma 200.000 denne, ale muzu si to za par minut zmenit na max 500.000 den

V zivote jsem se s tim nesetkal a to jsem prevadel vetsi castky. Ztoporitelnu bych jako etalon opravdu nebral, spis jako nejhlubsi dno ;-) Jediny limit, co jsem potkal, byl na vyber hotovosti, kde se vetsi castka musi hlasit predem, coz je pochopitelne.

No a limit 10k denne je fakt smesny. Prchnul bych odtud, zrejme nemaji prachy a boji se, aby klienti neudelali run na banku ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte črc 3, 2018 6:07

v kazdym pripade dost bank na nejakej strop u beznych uctu, nicmene pokud i u sporky muzes mit pul mega za den a je to starej kostlivec tak uni jako totalne v pr .. zkousela sem previd ted, samo porad lomit tech 10t, su zvedava kdy mi ten linit povolej, abych tam nemusela osobne...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » úte črc 3, 2018 7:38

na tvém místě bych na tam zavolal, jak včera psal mike
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4915
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte črc 3, 2018 8:19

mike píše:V zivote jsem se s tim nesetkal ... Ztoporitelnu bych jako etalon opravdu nebral, spis jako nejhlubsi dno
Ma to drtiva vetsina bank a to nejenom v Cechach, tady mas prehled zakladnich limitu v roce 2015, jeste se to lisi podle typu uctu a - samozrejme - urcite se udelaly zmeny v mezidobi. Navic se Ti muze lehce stat, ze i kdyz limit nemas a posles vetsi castku, banka ji pozdrzi a popta se Te na ucel platby. Asi to zavisi taky na tom, co je pro banku "vetsi" castka.
A zrovna CS je v tomto smeru jeste moc dobre - zmenis si limit primo v i-bankovnictvi, alespon ve starem servis24, Goerga jsem jeste nezkousel.

Zase to musis brat tak, ze bezny "obcansky" ucet neni urceny na podnikani a nejak se nepocita s tim, ze by se bezny obcan venoval pravidelne rozesilani velkych castek. U podnikatelskych/firemnich uctu to bude jinak.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » úte črc 3, 2018 8:33

apuka - jj taky sem tuhle platil kartou částku poblíž limitu a za 15 minut v neděli odpoledne telefon z banky zda jsem opravdu chtěl platit a je vše v pořádku.
Ty limity sou ok ale 10 je opravdu divné ale tak každá banka to má hold u každého účtu jinak. Třeba jde zažádat o možnost měnit si limity v bankovnictví bez nutnosti dal chodit do banky.
Taky je rozdíl zda do nej člověk leze přes aplikaci nebo přes plnou verzi na webu. Nebo dřív býval - dnes ty apky jsou vymakanejsi.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte črc 3, 2018 9:05

kolem pobocky dnes i zitra pujdu a ucet chci stejne zrusit, takze spis se tam stavim.

no ale prekvapko proste, 10t je ultra malej limit.

george je udesnej a nesnasim ho ale na.ty limity sem se taky jeste nedivala

- pro pobaveni: sem tam nakonec volala. po telefonu limit menit nelze :D pres net do 2 dnu, osobne na pobocce okamzite
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte črc 3, 2018 11:01

Mne jeste napadava, ze u mawe mohli zmenit napriklad i s ohledem na pohyb nebo prumerny zustatek na ucte, samozrejme, obzvlaste smerem do banky. Ne ze bych si myslel, ze by to delat meli a melo smysl. Ale by se stalo, ze tam mawe mela jen neco kolem 10k a ucet moc nepouzivala, nejaka automatika to nastavit mohla - samozrejme, nahoru zpet to uz nenastavi. Az pres pobocku - a nejlepe za to zaplatit :twisted:. To by totiz dost odpovidalo mym ocekavanim u Unicreditu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte črc 3, 2018 11:36

tezko rict, v jazdym pripade vsech penez se jdu zbavit:D zbydou mi tam jen nejaky drobny, kvuli tomu sporak mit nemusim vubec a pokud, tak asi ne u unicredit...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » úte črc 3, 2018 11:57

10k je nesmysl, to by nikdo nezaplatil ani nájem nebo hypotéku. Nejspíš nějaký error...což mi zrovna u unicredit dost neprekvapuje.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte črc 3, 2018 19:39

zrovna sem mluvila s klukem co shodou nahod chvili pro uni programoval soft a jeho to taky neprekvapilo :D

prachy poslany, trvala jim zmena limitu jen 21 hodin :D

a jeste takovym jako "vasi zadosti jsme vyhoveli" tonem jakoze mi delaj sluzbu oni :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » úte črc 3, 2018 20:43

Na jaře 2016 jsem měnil práci a někdy tak v dubnu/květnu jsem mj. psal se zájmem o nějakou pozici v Unicredit. Mám pocit, že nějak na to i volali a domluvili jsme se, že to rozmyslí a případně mě pozvou na pohovor. Hned v říjnu 2017 mi odepsali, že bohužel do dalšího kola výběrového řízení nepostupuji.
A jiný příběh: zaměstnanci Unicredit každoročně dostávají začátkem roku z marketingových důvodu dárek od firmy, kde pracuji. Loni v létě jsem hrál badminton s klukem, který tam pracuje, v rámci toho jsme se bavili o práci a remcal, že ten rok ještě nic nedostali. Tak jsem se na to pak ptal kolegy, který by to měl řešit, a prý přes mnohé urgence zatím nikdo za unicredit nebyl schopen podepsat příslušný dodatek ke smlouvě.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř črc 4, 2018 1:55

Hafi píše:Hned v říjnu 2017 mi odepsali, že bohužel do dalšího kola výběrového řízení nepostupuji.

Spravna banka udela, co slibi, a neni treba ji to kazdy rok pripominat [-X :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř črc 4, 2018 2:06

apuka píše:Ma to drtiva vetsina bank a to nejenom v Cechach, tady mas prehled zakladnich limitu v roce 2015

Raiffeisenbank Bez omezení. z toho je videt, ze mam spravnou banku ;-) Do 5M u AirBank se taky asi vejdu, do 999 999 999,99 Kč. u Fia skoro urcite ;-) Chybi tam ING, odkud uz jsem vetsi castky presouval a bez problemu.

Tva drtiva vetsina nema limity zadne nebo pouzitelne a tech par vyjimek? Vsak uz jsem psal, ze Ztoporitelnu nebrat ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř črc 4, 2018 5:45

mike ja nevim, ale pul milionu nedokazu nasetrit zrejme ani do konce zivota, natoz abych to nekam posilala (pravidelne) a vetsina lidi co znam je na tom dost podibne, aby byla takova potiz pripadne 1x za zivot do ty banky zajit udelat prevod osobne.
A ti, kteri to posilaj bezne urcite budou mit jiny naroky na banku, to je jasny.

Jako sporku budu zvazovat vymenit, skoncilo mi po 5letech zdarma obdobi, takze ted to mam cca za 25kc mesicne, coz je OK, ale zadarmo by bylo lepsi, jen nejak nebyl prostor to jeste zkoumat, mbank bez sance, poplatky 29kc pokud neni obrat na karte (ne vzdy ho dam) a za vyber z bankomatu pod 1500 (koncem nesice su rada, ze vyberu 200 na par dni na jidlo), tzn "zadarmo" mbanka mesicne 29-48, to je taky naprd, nekde ti zas musi chodit aspon 15t, kdyz budu treba na pracaku tak na to taky nedosahnu, no nemam v tom jeste jasno, ale po dovolene bych se na to mela vrhnout a vsechno projit
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » stř črc 4, 2018 6:36

Equa je zadarmo furt a bez podmínek, airbank/fio taky, pokud máš v dosahu jejich bankomat. Proč bych měl platit tak 10 piv ročně za služby, které mohu mít zadarmo?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

PředchozíDalší

Zpět na Pokec