Jak moc dáte na předpovědi počasí?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř úno 16, 2022 16:52

Esli zítra ráno bude scát (jako že má), tak (vyjímečně) "vyměknu" - nebudu cibulovat gorateks ale pojedu autem.
Počasí v noci (22-07):
Zataženo, zpočátku místy, postupně na většině území přeháňky nebo občasný déšť, přechodně i srážky vydatnější. Nejnižší noční teploty 7 až 4 °C, během noci oteplování.

Zítra totiž dopoledne odjíždím do Plzně a tímpádem nebude čas usušit gorateks (a rozvěšený v autě aby uschul ho taky nechcu mít).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » stř úno 16, 2022 18:11

Zapomels tu posledni vetu z predpovedi - tu o vetru :wink:. Myslim, ze budes mit prijemnou vetrnou cestu do Plzne. Ale aso nepojedes uzkou a vysokou "letajici dodavkou" - si pamatuji jak me pri Stare Vsi nad Ondrejnici zbesile predjizdela a po chvilce pred Petrvaldskym kopcem ridic nechapave koukal pres okno, jak lezelo auto na boku nejakych 7-10 m od silnice. Pry chytlo poryv vetru, ktery jej doslova vyhodil ze silnice a prevratil. To byla takova hrozne uzka, relativne kratka ale dost vysoka minidodavka, mam dojem Hyunday.

Kazdopadne Ti tu jizdu uplne nezavidim.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř úno 16, 2022 18:20

Jo, jedu (relativně nízkým = mám snížený podvozek) osobákem (brambor2), tak doufám, že to bude jen trochu tahat za volant.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv úno 17, 2022 17:24

Poslušně se hlásím zez Pilzně, neska zrychlený průlet od nás do ČB a paq do Pilzně = 550km, krom stacionárů žádné měření, PaChové oftáky sem viděl dvě (vždy u stromu padlého na cestu). Větřisko bylo teda strašné, tahalo to za volant fest, každou chvíli scalo, aji krupková smršť kdesyk u Písku byla (= přesně tohle předpopičali). Doufám, že zítra na cestu dom už bude líp.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » čtv úno 17, 2022 18:50

Ty vetry uz mne zacinaji pekne sr*t. Musel jsem si dneska vzit extra silne ucpavky do usi, abych mne ten randal nebudil. Ted uz je to sice "jen" asi 10 m/s a 15 v narazech, ale rano vidim na Ruzyni maximum okolo 18 m/s staly a narazy asi 28 ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát úno 18, 2022 16:28

Počasí v noci (22-07):
Oblačno až zataženo, postupně na většině území přeháňky. Od severozápadu v polohách nad 700 m srážky smíšené nebo sněhové. K ránu ubývání srážek. Nejnižší noční teploty 7 až 4 °C.
Počasí přes den (07-24):
Proměnlivá, spíše menší oblačnost. Nejvyšší odpolední teploty 7 až 10 °C.

To nezní úplně pesimisticky, neska mi (celý den za volantem = mohl sem uvažovat) v hlavě uzrál plán, že dyž zítra ráno nebude scát, tak zahájím bajko-sezonu. To sem teda zvjedaff, jak to dopadne. Ale ne že bych se netěšil na .... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát úno 18, 2022 17:14

Vylezl jsem na balkon a koukam, ze mi vcerejsi vitr prevratil kvetinac, ktery byl docela pevne pridelany k plechu pod oknem :shock: Soused je ma shozene vsechny a uplne dole to urvalo plech na zidce okolo terasy, docela sila. Pricemz v lese to vecer opet nebyla zadna hruza, cimz se potvrzuje ma teorie, ze co melo spadnout uz spadlo pri minulych vichrech.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » pát úno 18, 2022 17:34

Já se dnes byla podívat do lesa - a u nás Tvoje teorie nefunguje. Spousta dalších popadaných a polámaných stromů, hromady větví a orvaných zelených větviček. Několik stromů popadalo i na silnici, včera to tu rozřezávali. A to jsem si myslela, že ten poslední fučák už byl to nejhorší, co tu může projít. Omyl, v poryvech to včera bylo ještě silnější.
Už mě tahle větrná zima poněkud štve.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát úno 18, 2022 17:39

Mas nejake jine vysvetleni? Mne to fakt prekvapuje, ale je to tak. Pricemz vcera byl ten vitr nejsilnejsi nejspis za nekolik let.

Mne to taky stve :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát úno 18, 2022 17:44

mike píše:Musel jsem si dneska vzit extra silne ucpavky do usi, abych mne ten randal nebudil.
Aby Te jednou ty silne ucpavky nemrzely... Kdyz se k nam jednou v noci donijeli do bytu (jeste v Novem Jicine) asi pul hodiny (bo cela chodba byla zadymena, zacalo to na nasem poschodi a slo to az nahoru), tak jsme je vubec neslyseli a to delali randal poradny. Nakonec prece, tak se hodne divili, ze jeste zijeme, kdyz jsem jim otevrel - mysleli, ze jsme total zadymeny, ale my tam nemeli nic... Cely barak ale uz byl venku.
(Ehm, soused chodil kourit na meziposchodi a spak "uhasil" v kvetinaci, ale ne uplne - umelohmotny "podsalek" zacal tlit, od toho i umakartovy parapet, z toho byl ten hrozny dym. Hasici to vysetrovali na miste celou noc a na nic neprisli. Ja jsem rano vysel ven a hned jsem si rikal, ze to bude mit neco spolecneho s tim kourenim. Sel jsem tam, kouknul, ze je dira v "podsalku", zvedl jsem kvetinac a tam pekne ohorely parapet...)

Proste nekdy fakt neni dobre, kdyz neslysis, i kdyz spis...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát úno 18, 2022 17:49

mike píše:Mas nejake jine vysvetleni? Mne to fakt prekvapuje, ale je to tak. Pricemz vcera byl ten vitr nejsilnejsi nejspis za nekolik let.
Vysvetleni muze byt docela proste a pises jej sam:
mike píše:Pricemz v lese to vecer opet nebyla zadna hruza
Coz spise nez Tvoji teorii podporuje, co jsem Ti uz psal, ze ten vitr muze docela ruzne foukat i na hodne blizkych mistech - klidne u Vas na balkone nebo na Ruzyni a v lese. Prirodni podminky tam neznam, ani nevim odkud kam fucelo, co vsechno mohlo hrat roli (smer vetru urcite).
Mne se staci podivat z okna na jedne a druhe strane baraku - na jedne strane fuci tak az 90 km/h a brizy se ohybaji fakt pekne (a ve vedlejsim malem parciku padaji pekne tluste vetve), na druhe strane malem bezvetri. Jindy zase presne naopak, podle smeru vetra,
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát úno 18, 2022 17:51

Jeste maly dodatek - taky ten vitr nemusim. Vcera mela manzelka prijit domu, ale pendolino melo uz v Praze na odjezdu napsane 60 min spozdeni, na trati problemy (ale ta trat byla jeste pomerne dobra), tak to zabalila, vratila jizdenku a vraci se ted se synem. Uz tu meli byt, ale ted je spozdeni zatim jenom 47 minut :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát úno 18, 2022 18:21

apuka píše:ten vitr muze docela ruzne foukat i na hodne blizkych mistech - klidne u Vas na balkone nebo na Ruzyni a v lese. Prirodni podminky tam neznam, ani nevim odkud kam fucelo, co vsechno mohlo hrat roli (smer vetru urcite).

Fouka od zapadu, les je primo na zapadnim svahu, me balkony jsou otocene na zapad, vyska je priblizne stejna (i s Ruzyni) a mam mnohokrat vyzkouseno, ze u nas i v lese fouka stejne. Chodim tam kazdy den.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » pát úno 18, 2022 18:42

mike píše:Mas nejake jine vysvetleni?
Těch důvodů může být víc, nevím, jestli mě napadá některý ze správných.
- mohlo přece jen foukat o něco míň než při předchozích větrných epizodách, k tomu jestli strom nebo větev křupne nebo ne může stačit celkem malý rozdíl, většinou je to v poryvech
- některý z minulých vichrů mohl být doplněn dalším nepříznivým faktorem - mokrý sníh, podmáčená půda, a tak tehdy popadalo opravdu co mohlo
- les u vás může být kompaktnější. Tady postupně probíhá kůrovcová těžba a vystavuje stromy, které dřív rostly v zápoji. Ale padaly tu teď i stromy, které tímto ovlivněny nejsou.
- máte začarovaný les, kterýmu se vichr vyhnul, v tom případě bych tam být Tebou, ale raděj dávala pozor na divoženky, hejkaly, bludičky, a další potvory :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát úno 18, 2022 18:51

Posledni bod neplati, jelikoz tam fouka dost, uz jsem se parkrat i bal ;-) Potvor jsem si nevsiml, ale je tam spousta srnciho, zajicu a hlavne divocaku.

Fakt si myslim, ze uz popadalo, co mohlo, nebylo toho malo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » sob úno 19, 2022 0:39

Tak se zdá, že polární vír nemá na svědomí jen zimu nezimu v našich krajích, ale i vítr: Za řádění větru může splašený polární vortex
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » sob úno 19, 2022 12:43

Neska byl (první) bajk, zítra ráno to ale - bohužel - spíš odhaduju na vycházku v gorateksu:
Počasí v noci (22-07):
Zpočátku polojasno až jasno, během noci postupně přibývání oblačnosti. K ránu místy občasný déšť nebo déšť se sněhem, v polohách nad cca 400 m srážky sněhové. Nejnižší noční teploty +1 až -2 °C, na východě kraje místy až -4 °C.
Počasí přes den (07-24):
Převážně zataženo, ráno, dopoledne a večer na většině území občasný déšť nebo přeháňky, zpočátku v polohách nad 400 m déšť se sněhem nebo sněžení. Během dne přechodně počasí beze srážek. Nejvyšší odpolední teploty 8 až 11 °C.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » sob úno 19, 2022 18:26

oodoow píše:sice fučelo zas příšerně, ale tolik hodin sluníčka, to by byl hřích sedět doma.

Jo. Taky jsem sel po delsi dobe na vychazku za svetla. Ma to neco do sebe, ale za tmy zas clovek nepotka blbku s otravnym coklem, co neslysi na jmeno Podsem :evil:

Vitr podle Ruzyne 12/18 m/s, v lese stejny jako na loukach a u nas. K ranu to bylo horsi, nejakych 16/25, ale zase tam nebylo nic popadaneho. Akorat pomerne dost ulamanych borovych vetvi, spis mensich, konce tak do 30 cm.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Lipon » sob úno 19, 2022 19:12

Tak otevřené planiny v Kruškách byly dneska kolem poledne fakt výživný. Louka u Adolfova na běžkách, stačilo rozpažit a jelo to samo i do mírného kopečka.
Jinak to ale bylo spíš na nesmeky než na lyže. Co včera napršelo a roztálo, přes noc ztuhlo.
Ale vítr aspoň rotfoukal mraky, odpoledne už klidno.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned úno 20, 2022 12:34

pavproch píše:Neska byl (první) bajk, zítra ráno to ale - bohužel - spíš odhaduju na vycházku v gorateksu:
Počasí v noci (22-07):
v polohách nad cca 400 m srážky sněhové.

Ráno dyž sem stal, bylo bílo (bydlím 430mnm). Bajk nebyl, vycházka byla, gorateks nebyl.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned úno 20, 2022 12:40

Zato zítra ráno do prce na 99% gorateks bude:
Počasí v noci (22-07):
Zataženo, místy občasný déšť nebo přeháňky, k ránu srážky na většině území. Nejnižší noční teploty 7 až 4 °C.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » pon úno 21, 2022 0:15

Ještě se vrátím k tomu rčení, že už popadalo, co mohlo. Včera u nás taky foukalo, sice žádný extrém, ale pořád dost na to, abych raději nelezla do vysokýho lesa. Tak se u dřevníku bavím štípáním dřeva kalačem, dělám časté pauzy, aby mě ta pětikilová potvora moc nezničila, a koukám po okolí. Najednou slyším křupnutí a vzápětí ránu. Poroučel se mohutný smrk. Už byl zřejmě načnutý z předchozího vichru, a teď už stačil proti tomu celkem malý vítr, aby pletiva přece jen povolila. A to je důvod, proč tady raděj nelezu do lesa za silnýho větru, i když je slabší, než byl ten předchozí.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon úno 21, 2022 1:07

Pravda, dneska byl v lese pres cestu strom. Takova souska, ktera nemohla prezit predchozi vichry, asi se oprela o neco jineho. Jenze dneska se otocil vitr a foukalo sice min, ale spis z jihu a ne jako jindy se zapadu...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon úno 21, 2022 9:09

pavproch píše:Zato zítra ráno do prce na 99% gorateks bude:
Počasí v noci (22-07):
Zataženo, místy občasný déšť nebo přeháňky, k ránu srážky na většině území. Nejnižší noční teploty 7 až 4 °C.

Gorateks byl - a bylo to teda extra "výživné" me against the elements: fučelo, scalo hodně, do toho místama nahoře pod hřebenem mokrá-ledovatá skluzaffka (já už Uragany bez hřebů) = líbilo se. Páč sem tam fšude byl úplně sám samotinký.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon úno 21, 2022 14:04

... a zítra bude třeba zřejmě zas, chjo no.
Počasí v noci (22-07):
Polojasno až oblačno, postupně až zataženo, na většině území přeháňky, nad 400 m sněhové. Nejnižší noční teploty 3 až 0 °C, ojediněle v údolích -1 °C. Mírný jihozápadní vítr 3 až 6 m/s.
Počasí přes den (07-24):
Proměnlivá, převážně velká oblačnost, místy přeháňky, v polohách nad 400 m, postupně nad 600 m smíšené nebo sněhové. Později během odpoledne ubývání srážek. Nejvyšší odpolední teploty 5 až 8 °C
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte úno 22, 2022 9:07

Tak ne, nebylo třeba gorateksu. Slibovali nad ránem srážky (písemná předpo - viz výš - "přehánky", televizní večer na čété1 ukazovala mezi 6-7 u nás dokonce sněžení) a jo, okolo páté začalo kapat ze střechy, dyž sem ale o půl sedmé stal, tak sice mokro bylo, ale už nescalo a polojasno. Čuli křásná procházka do prce, zase s tanečky v horní zaledněné (lehce přimrzlé a pocukrované) části trasy. Už ať ten led roztaje.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte úno 22, 2022 13:03

Podle radaru jde fčíl odpoledne z Čech tady k nám jedna přeháňka za druhou, to sem zvjedaff, jak bude ve tři, až pudu dom (gorateks nechcu! :twisted: )
EDIT (po příchodu z prce): Vyšlo to, gorateks nebyl třeba.

A zítra ráno bude jak? Blbě nebo dobře?
Počasí v noci (22-07):
Oblačno, postupně zataženo, během noci od západu na většině území občasný déšť, zpočátku v polohách nad 300 m, později nad 600 m srážky smíšené nebo sněhové. K ránu ubývání srážek a protrhávání oblačnosti. Nejnižší noční teploty +1 až -2 °C, později během noci oteplování.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř úno 23, 2022 9:42

Bylo... tak nijak, vyšel sem bez gorateksu, lhce krápalo, pak přestalo ale posledních ca 300m sem do prce dosprintovával v regulérním / hustém scanci (nechtělo semi na ten kousek oblíkat GTX). Už sem to i na sobě usušil. Takže vlastně díky tomu nahoře, že mě poscal jen tak trochu... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř úno 23, 2022 16:59

Uffff, zítra ráno to (snad) bude bez strachování se, že (bude třeba) gorateks, má být křasně a přimrznout...
Počasí v noci (22-07):
Jasno nebo skoro jasno, postupně ojediněle mrznoucí mlhy. Nejnižší noční teploty -1 až -4 °C.
Počasí přes den (07-24):
Jasno až polojasno, zpočátku ojediněle mrznoucí mlhy.

Hezky, už se těším na vycházku do prce.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv úno 24, 2022 9:19

Těšení se bylo naplněno - bylo a je tam venku přenádherně, slunko, jasno, lehce mínus (= není bago), takže sem do prce šel s oklikou přes kopec a na tom kopci byla ještě oklika z okliky. A nic nebolelo. Ufff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28325
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec