Jak moc dáte na předpovědi počasí?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte čer 14, 2022 12:11

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř čer 15, 2022 8:38

Neska ráno (už mi není tak blbě jak fčera večer, ale na bajka sem se nepřinutil, škoda no) mělo být nejchladnější ráno z týdne a..... tady u nás nebylo, fčera ráno bylo přijemněji (= o fous chladněji). Ale i tak fajná vycházka do prce.
V jednom místě polemlesemloukou4 lesáci těžijou kůrofce, už třetí den po sobě je na stejném místě potkávám (parkujou tam auta a vykecávají s cigárkem před tím než začnou píliť) = budou si klepat na čelo co je to za magora s batůžkem co kolem nich každý den fučí proti kopci aby o pár minut později šel zase z5. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř čer 15, 2022 15:47

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv čer 16, 2022 8:26

Po dvou nech s ranními osvěžujícími těplotami, neska už zase hic (ale před těma bóřkama, co mají odpo být). Ale i tak pěkná prochaázka do prce.
pavproch před ca 14 dny píše:Pod kopcem (cesta krz les) se z toho lesa ozývalo mocné prasečí chrochtání, ale žádnou sfiňu sem neviděl.

pavproch o pár dní později píše:a zase sem slyšel chrochtání z lesa (stejné místo jako minule), asi si tam črieda prascat udělala hnízdo....

A neska nejen slyšel ale i zahlíd - teda enem jedno prasca, ne celou čriedu, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát čer 17, 2022 13:32

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » ned čer 19, 2022 17:41

Doufam, ze tohle byl nejleplejsi den v roce. To uz i ja jsem si vzal kratasy :) Dole u reky v Klecankach ukazoval teplomer na baraku ve stinu 36 C, v Rezi, coz je par km odtud ve stejne vysce, pry bylo 39. Doma mi cidlo na balkone na slunci vylezlo na 58.2 :?

Vysel jsem si jen nalehko a schvalne jsem se predem zvazil. Za tri hodiny chuze jsem vypotil presne 3 kila. Tohle uz je na mne nejak moc.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Tomas » ned čer 19, 2022 18:19

Tragédie je to. Před hodinkou jsem vytáhl gravel že si dám k večeru v hospodě venku pivo a bylo tak příšerně, že jsem si dal fakt jen jedno a jel se zas domu osprchovat.

To jsem ještě letos přislíbil že se v létě stavím u kolegů v Itálii. Už teď vím že to ani trochu nechci, stejně jako tohle.

To byl zas přechod od zimy do léta jak prdel. Tejden péřovka, tejden mikina a další tejden plavky. Hnus. A to léto technicky vlastně ještě ani nezačlo. :vom:
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » ned čer 19, 2022 22:31

Zalezi na tom, kde v Italii. Na severu to jeste nebyva tak hrozne, na jih leda k mori. Ale i na severu jsem zazil cestou z Milana do Aosty neco malo pres 40, ale to uz se i mistni tvarili chciple :) Idealni teploty byvaji tak mezi 1500 - 2000 m n.m, ale sedel jsem v tricku i na vrcholu ve 3800 :) Kolik bylo dole netusim, asi dost, bylo bezvetri a pozoroval jsem, jak primo z udoli rostou bourkove mraky. Chytlo mne to pak kousek od bivaku, prutrz jak blazen a ochladilo fakt rychle.

Jinak jo, nejhorsi jsou tyhle rychle zmeny, telo si nestaci zvyknout. Blbe je, ze dneska asi bude tropicka noc tj. teplota nepujde pod 20. Jeste ted mam na balkonech 30 a neni to chyba mereni, znatelne vetsi teplo, nez vevnitr (26). Zitra se snad k veceru ochladi, doufam, ze to maji rosnickari spravne :prayer:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon čer 20, 2022 7:58

Už se těším na zítra ráno, má být po bóřkách (polo)jasno a chladno, neska to byl do prce teda hnus (těplotně - dyž sem přišel do prce tak to ukazovalo a ukazuje 31). Zato se netěšim na cestu odpo z prce dom (bude ďusno) a pak ty (prý až extra silné) bóřky - aby nebyly moc divoké.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon čer 20, 2022 15:16

pavproch píše:Zato se netěšim na cestu odpo z prce dom (bude ďusno) a pak ty (prý až extra silné) bóřky - aby nebyly moc divoké.

Taxem to neska zase (víceméně) trefil - sem (radši před tím přicházejícím černem na nebi) šel domů dříff a zase to bylo až posledních 90 sekund = zase sem krapet zmok ale ne promok. Fčíl už je tam bóřka č 3. a prozatím teda bez nějakých konců světa. Prostě jedna bóřka za druhou. Doufejme, že už to horší nebude.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte čer 21, 2022 12:04

Sem ráno zapoměl reportovat, jaxe mi to neska do prce (oklikou přes druhý kopec) líbilo, bo bylo docela chladno a polojasno a kuleno dovolilo. Hezky! Zítra ráno má být zase křasně a ešče chladnějš = pokud kuleno dovolí, tak bude repete. Těším se.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř čer 22, 2022 8:27

Křasně bylo a je, kuleno dovolilo = repete bylo. Chladnějš ale nebylo, slunko neska (už zase) peče fest.
Neska při vycházce lakatoš a nákladák s rukou = nakládal dřwo (kůrovec= smrky) a řek bych, že ho kradl (pro sebe).... vybíral si jen ty pěkné neshnilé kmeny, zlomené a shnilé tam nechla ležet. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv čer 23, 2022 8:30

.. a neska zase bylo repete repete - kuleno dovolilo, pičasí přenádherné (i dyž dost těplo, slunko peče). A fčíl už do konce týdne restuju, nohy bolí, nežene.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát čer 24, 2022 11:54

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » ned čer 26, 2022 0:07

Na radaru se tvořil šnek. Srážky byly extrémní, říká meteoroložka

Vcera v noci jsem na to koukal a prislo mi to jako vir. A on to byl snek :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned čer 26, 2022 13:53

pavproch píše:Nemám ráth hicy.

... a proto má celý příští týden tady u nás být (odpoledne) 30+, mně drbne.... ](*,)
Aspoň že ráno bude trochu lidštěji.... v úterý ve čtvrtek má i zabouřit, ale na ochlazení to nevypadá, já už scu baboléto nebo rovnou podzimek. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » ned čer 26, 2022 14:11

Vcera vecer jsem se dlouho koukal z auta po ceste z Brna do OV (as od Slavkova az nekam k Bilovci, potom jsem uz vjeli do "vlastniho" mraku) na krasny obrovsky bourkovy mrak nekde kolem (nebo spise kousek jeste za smerem na Slovensko) Zlina. Ten mrak musel mit na delku alespon 40 km a vysku (odhadem z te delky) vysku min. 16 km. Proste kolem dokola (skoro) nikde nic, jen tam ten mrak. Pozdeji jsem se koukal na redar a podle nej velikost mohla byt "v dobe nejvetsi slavy" jeste vyrazne vetsi. Taky tam byla krasna barva oranzova smerem do cervene.

Odhadl bychm, ze tam taky "trochu" naprselo.

Uz predtim jsme jeste pre hranicemi v Rakousku vjeli "pod" podobnou oblast, jen tam to bylo videt zespod - podle mne uz to melo "nabeh na supercelu", nastesti my jsme jen presli pres jeden cip az na konci. Ale rozlevajici se tma nad nami do dalky byla uchvatna.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned čer 26, 2022 14:17

Tady u nás fčera večur zabouřilo (asi 2 nebo tři bouřky hned po sobě), ale napršelo málo - bylo mokro, to jo, ale žádná průtrž mračen se nekonala.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » ned čer 26, 2022 19:33

Jo, nad Vama uz byl jiny mracek. Od toho velkeho smerem na OV bylo par (2-3) radove mensich, "normalnich" lokalnich bourkovych mraku nekde nad Beskydami. Ten velky mohl koncit nekde (jen odhad severniho vycnelku) kolem Vsetina az Halenkova.
Ono je to tezke odhadnout, kde se ten velky mrak "vyprsel". Podle radaru vypadalo, ze prisel ze Slovenska, takze klidne mohl na SK strane, nekde v udoli Vahu nebo na SK strane Bilych Karpat a jihu Javorniku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon čer 27, 2022 7:55

(Doma) Nemám těploměr se záznamem, takže nemůžu to tvrdit na 100%, ale dyž sem ráno stal tak ukazoval přes dvacet = asi sme tu letos měli první tropickou noc.
Polemlesemloukou4 do prce byl už hic fest, vůbec se netěšim na cestu odpo dom - má být až 34, chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon čer 27, 2022 13:44

Mno nic no, za chvíli musím do toho pekla co je venku... sedím pod klimou nastavenou na 23, vůbec semi nechce.... jedinou malou útěchou mije že je tam "jen" 31 (slibovali 34). Brrrr. :twisted:

EDIT (po příchodu dom): Ne že by nebyl hic, byl, ale čekal sem to peklo horší. Žiju. Uffff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon čer 27, 2022 15:42

Tady bylo 33, pred chvili jsem prisel a po 10 km mam celkem dost. Furt lepsi, nez minuly tyden tech 39 nebo kolik to bylo :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pon čer 27, 2022 17:14

Jsem si rikal, ze musim sem napsat zkusenosti z minuleho tydne.

Byli jsme v udoli Salzachu, v Muhlbachu. Bylo docela zajimave sledovat predpoved pocasi.

Asi na rozdil od Cech tam - az na prakticky jeden den - se predpoved menila jen v tom, kdy a kolik naprsi a bude bourit. Jak tady nekteri resi "zlocince z CHMU", pral bych mu se ridit tim, co bylo tam. Skoro kazdy den jeste vecer po devate, nekdy i po desate jeste predpoved napr. Meteoblue stale mel jen mirne do zelena zlutou barvu na ten den (tj. do pulnoci)!!! To znamena jeste stale jen o neco malo lepsi nez prumernou prediktibilitu. Na dalsi den vetsinou byla zluta, oranzova nebo cervena barva, tj. prumerna, nizka a velmi nizka prediktibilita. Rano v 8 jeste klidne byla i cervena. Tj. hodne dobre se dalo planovat, kam jit.

Nejde jen o Meteoblue, podobne na tom byl i ZAMG (to je "rakouske statni CHMU", ktere ma asi nejpresnejsi predpovedi), Alpinverein Wetter i dalsi.

Na nase stesti az na jeden den se nepresnosti projevily tak, ze bourky a prehanky zacaly o nekolik hodin pozdeji nez se predpokladalo (kupodivu se predpovedi ruznych sluzeb v casech docela shodovaly). Ne moc vychazelo ani typicke deleni pocasi na "na jih" a "na sever" od hlavniho hrebene, i kdyz foukal jizni fen, co s hodne vysokou pravdepodobnosti zpusobuje pomerne predvidatelne chovani - ale ted vubec.
Na nepresnosti z uvedenho duvodu jsme se nijak nestezovali. Ja jsem zazil jen jednou jemny "poprasek" vody, jen manzelka mela smulu a jeden den ji (i s dvojici Nemcu) prichazejici bourka rychlo vyhnala dolu par desitek vyskovych metru od vrcholu a pri sestupu chytla dvakrat prehanku a na konci jeste prutrz i s kroupami. Ja jsem to sledoval na lavicce zpod strisky domu narodniho parku :-).

Vlastne jeden den jsem trochu nadavali - tehdy mely prvni silne bourky byt uz kolem desate a mely pokracovat vice-mene cely den. Tak jsme se vybrali na odpocinkovy den. Nakonec ale zacalo prset az nekdy po treti odpoledne, nekde jeste pozdeji, takze bychom zlvadli i vetsi vylet.

Dalsi pekne pozorovani bylo si vsimat vnimani horka. Na horach byvalo od cca +13 stupnu a nize podle vysky a oblasti. Tj. zadna vysoka teplota. Ale kdyz vysvitlo slunicko, prazilo tak silne, ze cloveku bylo pocitove vyrazne tepleji nez tady dnes pri cca 32 stupnich. Rozdil byl prvne ve spomenute sile slunecniho zareni (co se trochu da ve vyskach 2500+m ocekavat) a potom v permanentni 100% vlhkosti, jak kazdy den dobre vsude naprselo a neustale vyparovalo (teda, kdyz bylo jeste kam).
Jak jsem dnes vysel doma ven, v prvni moment to horko koplo do ksichtu, ale po 2-3 minutach se pocit ustalil, telo se s tim srovnalo a docela v pohode jsem tam byl. Nepotil se (bylo bezvetri) a klidne bych vydrzel i delsi dobu. Na horach okamzite po vykunkuti slunka jsme se oba zacali potit, i kdyz jsem staly a i kdyz byl mirny vitr. Dost blbe se kracelo i klidnym pomalym krokem po rovine.

Takze neni treba zoufat, mohlo by byt tady vyrazne hur - az bude hodne vlhky vzduch, zmizne smog a opar a slunce muze zarit naplno :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon čer 27, 2022 17:18

Venku uz se zatahuje a na radaru je videt, jak na SZ vznika a zvetsuje se bourka. Jesteze jsem sel na vychazku zavcas, sice bylo vedro, ale pekne. Taky je na radaru pekne videt, jak nefunguje predikce, vubec neodpovida vyvoji bourky doted, je to videt na prvni pohled. Neni to takhle poprve, funguji jim mozna fronty. Asi by na to meli postvat nejakou AI :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon čer 27, 2022 17:24

apuka píše:Skoro kazdy den jeste vecer po devate, nekdy i po desate jeste predpoved napr. Meteoblue stale mel jen mirne do zelena zlutou barvu na ten den (tj. do pulnoci)!!!

Jako sorry, ale pouzivat Meteoblue, kdyz jsi v Alpach? No, aspon ti na rozdil od zlocincu z CHMU ukazuji pravdepodobnost predpovedi. Pocasi v Alpach ted sleduju a bylo predem jasne, ze je velmi nestabilni a pak predpovedi nefunguji. Za takovych podminek neni dobry napad tam vubec jezdit a proto to nedelam ;-)

apuka píše:jen manzelka mela smulu a jeden den ji (i s dvojici Nemcu) prichazejici bourka rychlo vyhnala dolu par desitek vyskovych metru od vrcholu

Par desitek vyskovych metru jsou dve az tri minuty, to uz tam mohla vybehnout a uzit si Eliasuv ohen. Jen ve zvukove podobe, ale i tak je to zazitek :twisted:

apuka píše:Ale kdyz vysvitlo slunicko, prazilo tak silne, ze cloveku bylo pocitove vyrazne tepleji nez tady dnes pri cca 32 stupnich.

Cloveku asi ne, ale u tebe je mozne vsechno :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pon čer 27, 2022 18:42

mike píše:Jako sorry, ale pouzivat Meteoblue, kdyz jsi v Alpach?
Zase nectes... :twisted: Meteoblue pouzivam jako jeden ze zdroju a neni to rozhodne ten hlavni. V Rakouskych Alpach je nejpresnejsi predpoved ZAMGu, hlavne jejich animace srazek, bohuzel nemaji zrovna intuitivni prostredi. No a celkovy pohled zjistis nejlepe na Alpinverenwetter.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pon čer 27, 2022 18:45

mike píše:Par desitek vyskovych metru jsou dve az tri minuty
Pokud chodis kopce, kde to tak vzdy je, tak mozna jo. Nekde je ale i deset metru na dvacet minut i vice, navic si musis setsakramentsky soustredit na kazdy chyt a krok, jinak ztratis vysku hooodne rychle.
mike píše:Cloveku asi ne, ale u tebe je mozne vsechno
Nebyls tam se mnou, tak o tom houbelec vis. Stejne tak, kdyz do Alp jezdis nekdy v rijnu, navic do sussich oblasti.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon čer 27, 2022 18:47

Dej fotku, at vime, jak moc zas prehanis :twisted:

Coze? Do Alp jezdim od cervence do listopadu (jednou i prosince) a na predpoved zrovna koukam proto, abych vedel, kdy jet ted.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte čer 28, 2022 8:38

Ty jo, neska to vyšlo..... sem vezl pindicu do servisu k Michalo a od něj šel řes řeku a kopec pěši do prce - na obloze šedivo čímdáltímvíc, zahřmělo, začlo krápat a.... já čekal luchu a ono to přestalo a odešlo. Ufff (samozřejmě sem u sebe neměl ani gorateks ani deštník). Hezky! (Fčíl už může, už sedím fkanclu... a pohledem zwokna už asi nebude.... :twisted: )
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř čer 29, 2022 8:28

Ufff. Neska v noci bylo (hodně moc daleko = nepatrně) slyšet hřmění, ale nic... od rána slunko zase praží, zase byla tropická noc = při vycházce do prce byl hic. A bohužel odpoledne má být ještě mnohem hůř (31 až 34). Brrr.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Pokec