Jak moc dáte na předpovědi počasí?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » pon pro 12, 2022 22:44

Jsem se byla teď kouknout před chalupu, a jo mrzne. Mínus 4. Tak jsem se koukla, kolik hlásí na Severu a pěkný - Kiruna (Švédsko) mínus 27 a Inari (Finsko) mínus 31 :D Kdyby tam teď nebyla polární noc, tak jedem hned, už i sněhu na lyžovačku tam mají celkem dost.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod lojzmen » pon pro 12, 2022 23:18

Jo jo. Známý ze Švédska wocapoval -20°C v poledne. Někde v blízkosti Kalix.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon pro 12, 2022 23:20

My tu mame -10, zrovna jsem prisel z venku. To je na Prahu slusne. Vcera jsme meli na Milesovce -8.9, je tam velky cerveny ukazatel. Nejak se mi pokazilo vnimani teploty, vcera jsem tomu ani nechtel verit a dneska mi taky neprislo, ze je takova kosa. Odhadl bych tak mozna -5.

Akorat me zuby ji vnimaji az moc, cim vetsi kosa, tim vic po navratu rozboli. Zrovna ted ](*,) A to jsem byl letos dvakrat na zubni hygiene a pouzivam pravidelne mezizubni kartacky...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » úte pro 13, 2022 0:44

Jo, koukám, že na západě je chladněji. My tu aktuálně máme mínus 5 nebo 6, ale jasní se, tak to možná do rána spadne.
A to jsme dnes v noci mohli krásně klepat kosu v autě, kdyby trochu víc nasněžilo :D Jsme s vidinou slibovaného skoro půlmetru sněhu plánovali zajet do Jeseníků si trochu užít prašánku. A houbec z toho, se válím u kamen a teploměr ukazuje pětadvacet :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte pro 13, 2022 9:13

Neska sa netrefili, slibovali nad ránem vyjasnění a že to spadne až někam k 10, zůstalo zataženo/šedivo a ráno bylo dokonce o stupeň těpleji (-3) než večur (-4). Fčíl se to teprve lehce zvedá a mírně klesá (aktuálně mito ukazuje -5).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » úte pro 13, 2022 10:49

mike píše:me zuby ji vnimaji az moc, cim vetsi kosa, tim vic po navratu rozboli. Zrovna ted ](*,) A to jsem byl letos dvakrat na zubni hygiene a pouzivam pravidelne mezizubni kartacky...
No vidis - zbavil jsi zuby vsech ochrannych a izolacnich vrstev a ted se divis :wink: :lol:.

Ja jsem konecne sehnal zobare na osetreni (resp. zatim na povinnou konzultaci na pristi tyden) na rozpadavajici se osmicku. Uz minimalne tri tydny ziju na "zaplombovani" vzdy vecer zvykackou, bohuzel je problem i vevnitr zubu a je hodne citlivy cely zub na vsechno - na dotek, na (i jen) mirny chlad nebo teplo, takze zeru jen na jedne strane. Kvuli pocasi (vliv chladu) jsem ani pres vkend nikam nesel, v noci se neda najit poloha, kdy ten zub neni "citit".
Rekli mi, ze pokud je to akutni, mam jit na pohotovost - jen ja jsem takovy vul, ze mam zafixovane, ze pohotovost je na stavy, ktere nevydrzi do dalsiho dne nebo ohrozuji vazne zdravi a zivot. A u zubu, kdy lezu na stenu bolesti (hm, kvuli takovemu stavu a opakovanych navstev pohotovosti misto uceni mezi dvema zkouskami jsem musel na VS opakovat rocnik) - a tam jeste nejsem. Navic si myslim, ze je tam tech problemu vice, co ovlivnuji nejenom samotne zuby a pouhe - nejspise - vytrzeni vsechno nevyresi, je treba udelat "hloubkovy vyzkum". To mi na pohotovosti nikdo neudela.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte pro 13, 2022 16:13

Fčíl sem šel dom a dělá sa tam dobrá kosa, má to spadnout až někam k -12 v první půlce noci, paxe má zatáhnout a (mírně) otěplit. To sem tead zvjedaff, jaká kosa bude ráno. Esli bude těch -12, tak vyměknu a jedu pindicou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » úte pro 13, 2022 18:59

apuka píše:No vidis - zbavil jsi zuby vsech ochrannych a izolacnich vrstev a ted se divis

Kdyby mne nebolely uz vloni, tak bych se nad tim zamyslel ;-) Sel jsem tam mj. proto, ze jsem doufal, ze po odstraneni zubniho kamene to prejde... Nepreslo. Jinak oni to po opiskovani natrou nejakym gelem, ktery naruseny povrch spravi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř pro 14, 2022 9:07

pavproch píše:Fčíl sem šel dom a dělá sa tam dobrá kosa, má to spadnout až někam k -12 v první půlce noci, paxe má zatáhnout a (mírně) otěplit. To sem tead zvjedaff, jaká kosa bude ráno. Esli bude těch -12, tak vyměknu a jedu pindicou.

Tak sem nejel... šel... v noci to zřejmě slezlo až pod -10 (dyž sem šel spát, tak to ukazovalo -9,8 a bylo jasno) ale ráno bylo jen -5 a zataženo = trefili se. A já šel pěšky - jak je venku nasypáno snad 20-25cm, nechce semi brodit hlubokým, tak sem vymsléél polemlesemloukou5 (mno, spíš cestou5) po proplužených cestách.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » stř pro 14, 2022 21:34

Hm... Vcera vecer za nejakou hodinu docela pekne o par stupnu klesla teplota, tak jsem se dneska kouknul na hodnoty ze stanic a nestacil jsem se divit, jake tam jsou rozdily mezi tremi ostravskymi stanicemi CHMU.

Poruba, 238,6 mnm
Poruba.JPG

Zabreh, 238 mnm (asi kilometr od baraku)
Zabreh.JPG

Slezska Ostrava, 269 mnm
Selzska.JPG

Co me nejvice zarailo je prubeh teploty ve 2 m (tlusta cervena cara) a prizemni teploty (tenka fialova cara). Na dvou mistech ocekavatelne je pri zemi o par (az pet) stupnu chladneji, ale ve Slezske Ostrave je tam skoro celou dobu o par stupnu tepleji :((... To mi nejak hlava nebere. (Nemeri se na halde Ema :-).)

Jinak bylo pekne pod nulou, hlavne v Porube.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod lojzmen » čtv pro 15, 2022 0:50

Ve čtvrtek odpoledne jsem běžkoval pár kiláků východně za Ostravou, po polích, cca 400m.n.m.
Docela dobré, skoro jsem neškrtl, 15 až 20cm přemrzlého prašanu, na poli bylo řídké zelené bejlí, asi hnojení. Auto ukazovalo -7.
Mrzly mi prsty. Všechny.
V noci ve dvě hodiny bylo ve dvou metrech -16°C, při zemi -21.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv pro 15, 2022 9:41

Neska sa zase moc netrefili s těplotama, hlásili mráz (-4 až -7) a ráno mito doma ukazovalo jen -0,7 a fčíl fprci -1,1. Jinak zase fajná zimní vycházka do prce.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát pro 16, 2022 14:15

Ne predpoved ale aktualni stav.

Tady v Ostrabve-Zabrehu uz od brzeho rana snezilo, prestalo asi tak pred hodinou a pul. Zacne "nic" - napadlo urcite vice nez 10 cm. Tolik bylo uz kdyz jsem byl v pul jedenacte na poste a to jeste nejake cm pripadly. Co predevcirem soused prijezd uklidil az na asfalt, dnes je videt pouze, ze na krajich je trocha vyssi "ohrada", co tam ten snih odhazoval.

Byl jsem ted odmerit tloustku snehu na strisce nad vchodovymi dvermi skladacim metrem - zanoril se do snehu presne k znacce 30 cm. (A to jiz dobrych par cm pres tyden vymrzlo.)

Manzelka byla rano v tom nejvetsim snezeni se probehnout na bezkach na naspu u Odry - rikala, ze to docela hluboko podcenila. Ani na lyzich v tomto snehu nebylo lehke se pohybovat, tak se jen snazila po cca 1,5 km trase dvakrat tam a zpet po svych vlastnich stopach. Problem ale byl, ze se ty stopy rychle ztracely - zafoukal je vitr a, samozrejme, nekteri pesci, co si mysli, ze nejlepe se chodi ve stope po bezkach (pro jistotu - alespon v tomto snehu to neni vubec pravda). Takze hodne velkou cast si delala stopu opakovane. Mela toho plne zuby a trvalo ji to snad dvakrat tolik jak vloni za uz ulezeleho snehu a ve (slabe) stope.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát pro 16, 2022 17:20

Dodatek k predchozimu prispevku.

Snehova kalamita zasahla Ostravu

Nerozumim ale par vecem.
1) Clanek vydany 16:53, pry nekolik hodin uz nejezdi tramvaje smycku Vresinska - ale DPO uz 16:15 hlasi OK na toto, coz v clanku neni
2) "Podle předpovědi meteorologů by během dne mohlo v kraji napadnout až deset centimetrů sněhu". Tak u nas do tech rekneme necelych 13:00 napadlo minimalne 13 cm noveho snehu - videt to pekne, jak nekdo zase odhrabal, co napadlo na predtim vycistenou plochu. To nedokazou novinari zjistit? Taky si nemyslim, ze zrovna uprostred Ostravy bude nejvetsi snehova nadilka v kraji - a jeste by tady podle modelu melo za chvili zase zacat neco (malo) padat a podle stejneho modelu ze vcerejsiho vecer melo za dnesek napadnou vice nez tech 10 cm.
3) Snezit prestalo nekdy kratce po poledni. Ze se zastavila cela MHD psal dopravni podnik ve 13:00, OK to beru. Toto by uz melo byt podle jineho jejich prispevku OK. Ale v 17:00 je stejny prispevek pridali v 17:00, tj. 4+ hodin po zastaveni snezeni (teda alespon tady v nasi casti mesta a podle projizdejicich aut asi i jinde). Proc??? :(( Tramvajove vyhybky se mohly zase zasrat snehem, ale proc autobusy a trolejbusy? Pricemz u nas jezdi busy pomerne presne a alespon jedna z linek je pres celou Ostravu.
2022-12-16 17_12_02-Clipboard.jpg
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod lojzmen » pát pro 16, 2022 23:15

To neřeš.

Podle vodohospodářů od Beskyd po Ostravu napadlo kolem 15mm, na západ cca 10mm, na severu 6mm. S lokálními odchylkami.

Povodí Odry, srážky
Povodí Moravy, Hydrologická situace, srážky
(pro podrobnosti klikni na ikonku měřící stanice)

Existuje i povodí Labe, atd.

Nějak velmi přibližně může platit - 1mm srážek je asi 10mm sněhu.

Edit: Teď se koukám na srážky na Kružberku a s hodnotama výšky sněhu to nějak souvisí, ale. . .
Výška sněhové pokrývky se na manuálních stanicích měří metrem na sněhoměrném prkýnku, čili okometricky a srážky mají zpoždění, než trychtýř srážkoměru sníh roztopí, zvláště při mrazu. Srážkoměr kvantuje 0,1, nebo 0,2 mm, při tom se už něco vysublimuje, něco odfučí vítr, atd.
Zato na automatech s ultrazvukem (dnes Žáry např.) je po sněžení v bezvětří v grafu krásně vidět pozvolný pokles, jak sníh přirozeně sedá, zhutňuje se.
Na Kralickém Sněžníku asi foukalo, každou chvíli nahoru dolů, poslední ustálená hodnota je nyní 42cm.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon pro 19, 2022 9:31

Ty jo, "trefili se", předpověď pro Z Čechy u nás na dálném V platila.... v noci se tam mělo výrazně otěplit a foukat .... a u nás jo: večer-12, jasno a klidno, ráno -3 a taky jasno, do toho pofukuje. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte pro 20, 2022 9:20

Fčera byla na Z ledofka, v noci se měla "ojediněle" udělat i u nás, neudělala. Zase pěkná vycházka do prce. Ale bych bych ešče rači, dyby už bylo jaro/těplo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř pro 21, 2022 16:53

Ten nahoře mě má ráth... neska 2x.... ráno sem šel do prce asi 75 min, z toho 74 minut sucho a začlo scát dyž sem byl 100m od fabryky. Odpoledne sem šel z prce dom a ditto, posledních pár desítek metrů začínalo scát (a od té doby tam už regulérně ščije).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » sob pro 31, 2022 15:09

Ty jo, fčíl sem šel okolo domácí meteostanice: venku je Silvestr a +13. Chjo, takle si teda vládu paní Zimy nepředstavuju.

EDIT o chvíli později - a moc semi ta meteostanice nerozchází s ofic/profi stanicema ČHMI - nejblíž k nám je Holešov = 11,7st C.
chmi.jpg
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned led 1, 2023 15:24

Tak a zítra ráno zase.... :t:t do prce, venku je fčíl snad 16st, ale ráno má být kosa, to sem teda zvjedaff. Hlavně ale že nebude scát.
Počasí v noci (22-07):
Polojasno až skoro jasno, zejména v nížinách postupně místy mlhy nebo nízká oblačnost, později ojediněle mrholení. Nejnižší noční teploty 4 až 1 °C.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon led 2, 2023 9:50

Předopočaná mha sa nekonala, jasno, slunko a na 2. ledence neuvěřitelně těplo - rozepnutá bunda a bez rukavic (+10). Děti, jaro je tady..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon led 2, 2023 16:30

Fčíl při cestě zprce dom (opět rozepnutá bunda a bez rukavic) mi to docvaklo, že valstně neska ráno bylo těplo (+10) což bylo v příkrém rozporu s předpo (+1 až +4).
Na zítra zase slibujou +1 až +4, to sem teda zvedaff, kolik bude.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte led 3, 2023 9:32

Tak jo, neska to už bylo v souladu = +3. Křasná vycházka oklikou do prce. Zítra předpopičají ešče hezky (sucho), zato ve čtvrtek asi bude gorateks. Ale je to ešče daleko, proč si už fčíl kazit den.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř led 4, 2023 9:33

Neska sa ranní vycházka aspoň teplotně blížila ledenci v kalendáří (lehce pod nulou, jinovatka byla). Slunko, jasno, bezvětřo (fčera vyhrožovali větřiskem). Pěkné to bylo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Quido » stř led 4, 2023 9:40

upřímně, totok pičasí mně doslova se#re... tak má být v březnu - dubnu, a ne fčíl, v lednu ](*,)
sněžnice i běžky sa potijú v kumbále, o sjezdofkách ani nemluvím :roll:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř led 4, 2023 19:07

Podle písemné předpovědi pro náš kraj bude zítra ráno scát. Podle toho, co sem fčíl viděl v aladinovi na čété1 to spíš vidím tak, že ráno do prce pojedu brmbrm a až později dopo (to už model slibuje polo-jasno) pudu zprce na vycházku.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv led 5, 2023 9:28

Hezky! Hezky! Hezky! Pičasí překvapilo, bylo hezky/sucho = vycházka do prce jako normálně. Fučelo, těplo, zataženo. Líbilo se.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned led 8, 2023 15:39

Počasí přes den (07-24):
Zataženo, zpočátku ojediněle, během dopoledne na celém území déšť. Nejvyšší odpolední teploty 6 až 9 °C.

.. to sem teda zvjedaff, esli to zítra ráno do prce stihnu než začně scát. :t:t
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon led 9, 2023 9:08

Ne. Scát začlo ešče sem by v posteli (= před půl sedmou). Takže byla vycházka v Active, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon led 9, 2023 16:10

... a zítra ráno bude s velkou prvděpodobností repete:
Počasí přes den (07-24):
Zataženo, místy občasný déšť, hlavně na východě kraje. V polohách nad cca 700 m srážky smíšené nebo sněhové. Nejvyšší odpolední teploty 3 až 6 °C.

Zato ve středu ráno by mohlo být křasně:
Předpověď na středu (00-24):
Zpočátku polojasno až skoro jasno a místy mlhy, i mrznoucí. Během dne převážně zataženo, ojediněle slabý déšť nebo mrholení. Nejnižší noční teploty 0 až -4 °C, nejvyšší denní 2 až 6 °C.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec