Jak moc dáte na předpovědi počasí?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » ned čer 19, 2016 23:10

Zabij meteorologa, zachranis strom [-(

(nedelni predpoved pro Valassko naprosto mimo ode vsech :evil:)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod fps » pon čer 20, 2016 13:51

předpověď počasí před pěti týdny pro Schneeberg na čtyři dny jim celkem vyšla, pro Raxalpe před týdnem jim první tři dny taky vyšli, čtvrtý den už ale byli všichni mimo
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát čer 24, 2016 16:16

Na nešek slibovali tady u nás 35, venku je už od osmé ráno nad 33, maximum prozatím 34.8.... od rána sem (dobrovolně) nevystrčil nos z baráku (vevnitř díky nevětrání mám do 25).... a to mám od dochtorů už i povolené vycházky... nikam nepudu.... bez mozku to čímdáltímvíc - ty hicy - blběji snáším.... a pak, že operace neměla negativní efekty.... :mrgreen:

Bohužel na zítra hlásí to samé..... :vom:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Lipon » pát čer 24, 2016 18:16

Nestezuj si, mas aspon jakous takous jistotu, ze za par dni bude chladnejc, tady je jistota ochlazeni tak za 3,5 mesice; v Ne bylo 41, krome vody se nedalo nikde jinde vydrzet bez klimy, vitr jak fen
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » sob čer 25, 2016 19:17

Nechápu, jak tam na tym ostrově můžeš žít....

Předpopiča na nešek (36+) ňa tak vyděsila, že sem stal v šest a valil na zdravotní procházku (+400 výškových asi na 3km) tam a zpět, stejně ale byl hic že bych se pic.... ale aspoň sem se s tím moc nesrál, bo sem chtěl domů do chládku ..... takže zjištěno a prakticky potvrzeno, že se tělo nebrání ani tepovce nad 120 a kompletnímu zpocení.... :mrgreen:

Zbytek dne sem strávil zavřenej doma..... tfuj, to je hnus, tam venku (max to ukázalo lehce ned 35....)

V noci a zítra by to snad mohlo dojít aji k nám.... myslím ochlazení, ne 4cm+ trakače z woblohy jak neska v rojtlingenu v říši (ukazovali v telce)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Lipon » sob čer 25, 2016 19:24

prostě se tomu přizpůsobíš, v největším vedru nikam nevylejzáš pokud možno a jak v práci tak doma v noci klimatizuješ
furt lepší než na arabskym poloostrově, tam je pekelně 6 měsíců v roce
i když dneska sem se bavil se známym, co jezdí často do Ománu a řikal, že na jihu je příjemných 30 přes den a v noci je to na dlouhej rukáv
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » sob čer 25, 2016 20:06

Jako přizpůsobiť sa a klimatizovať týden či 10 dnů dofči klidně (už sem tam u vás na ostrově tak i byl), ale nafurt?

....děkuji, nesci.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod booze » sob čer 25, 2016 20:49

musel by ses naucit nic nedelat. :P
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » ned čer 26, 2016 0:01

Odpoledne se pres Prahu prehnalo slusne krupobiti, aspon u nas na kopci bylo. Nektere kroupy mely mozna 3 cm a v rozich jsou jeste ted hromady ledu. Takovy rachot jsem tu snad jeste nezazil, normalne jsem se bal, ze mi to vymlati okna. Zlikvidovalo mi to rajcata na balkone, nepomohlo, ze jsou pod strechou. Jedno je asi kaput uplne, druhe se mozna vzpamatuje. Dalsi dve jinak umistene prezily temer bez uhony. Taky mi to poprevracelo stromecky, ale jehlicnanum to nastesti moc neublizilo. Venku to vypada jak po boji, vsude listi, vetve, ovoce sklizeno zelene... sel jsem pres parkoviste a nektera auta maji na kapotach dulky.

No, aspon se konecne trochu ochladilo.

Horsi krupobiti jsem zazil jen v horach, nastesti vzdycky pod strechou. Jednou to bylo o fous, sotva jsem dosel k chate a zalezl dovnitr, strhla se prutrz a za chvili bylo vsude bilo a kusy ledu vetsi, nez dneska. Tohle uz je pomalu o zivot, kdyby to cloveka chytlo nekde venku. Napada mne jedine batoh na hlavu, zatmout zuby a pak doma spocitat modriny na tele...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » ned čer 26, 2016 0:28

:evil:
kroupy.jpg
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod GreyMouse » ned čer 26, 2016 0:39

Nediv se, že je máš polámaný, když je nemáš přivázaný :((. Ale myslím, že to rozdejchaj. Pokud má to nejvíc vlevo ulomenej vršek, můžeš nechat vyrůst náhradní z úžlabí listů, jak se jinak vyštipuje, už jsem to taky dělala. Ale ty truhlíky jsou dost malý, doháníš to nějakým hnojivem? :-k
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » ned čer 26, 2016 0:50

Privazany byly, jen ne uplne, vyrostly. Chtel jsem je zas privazat dneska, myslel jsem, ze bourky maji prijit az pres noc #-o Ale to by stejne nepomohlo, nejsou polamany vetrem, ale presekany kroupama. Na ty vpravo foukalo stejne a nic jim neni, protoze byly ke kroupam bokem.

Jeste vcera vypadaly ty vlevo jako ty vpravo... Uvidim, snad to jeste vyroste jak rikas. BTW, co se vystipuje? Nic nevystipuju, u mne maji rostliny svobodu :)

Truhliky maji 80 cm, fotka zkresluje. Do kazdeho se vejde 20 litru substratu a v nem uz je nejake hnojivo zamichane. Rajcata mi dorustaji pres 2 metry a nehnojim je.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned čer 26, 2016 8:09

konečně u nás začaly padat trakače.... malé, do centimetru.... :mrgreen:

a hned je po hicu :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned čer 26, 2016 9:47

oproti včerejšku je venku fčíl o 15, před chvílů (dyž padaly trakače), tak aji o 20 st míň než fčera.... :prayer: :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Stani » ned čer 26, 2016 12:19

U nás o polnoci bolo 22°C, a teraz máme mať akože oficiálne 32, ale reálne je poctivých 40°C. Ochladenie bude vykúpením, aspoň na chvíľu a kľudne bez trakačov. Nechápem, kto môže mať rád takéto letá. A to celé leto ešte pred nami :vom:
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod GreyMouse » ned čer 26, 2016 23:46

mike píše:Chtel jsem je zas privazat dneska, myslel jsem, ze bourky maji prijit az pres noc #-o

Možná by bylo vhodnější než "lepší pozdě než nikdy" použít "co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek" ;-)

mike píše: BTW, co se vystipuje? Nic nevystipuju, u mne maji rostliny svobodu :)

rajce.JPG

Pokud tam ty boční výhony nemáš, tak máš nějakou nevětvivou odrůdu nebo se chudinky podvyživený nemají sílu větvit ;-). Rajče, co mám v květináči je menší a nevětví se, rajčata na záhonu musím vyštipovat i opakovaně, jinak by tam byla hrozná džungle a navíc by se postranní výhony začaly časem pod tíhou rajčat lámat. Ty tvoje se mi zdají nějaký moc vytáhlý a hubený; asi jako když se sadba na okenním parapetu táhne za světlem :-k. Nemůžeš je šoupnout blíž k zábradlí, aby měly víc světla?
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon čer 27, 2016 0:56

GreyMouse píše:Možná by bylo vhodnější než "lepší pozdě než nikdy" použít "co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek"

A taky bych se v nocni mury mohl stat rannim ptacetem, bylo by to asi tak stejne jednoduche ;-) Muzou za to meteorologove, kdyz se vratim k tematu vlakna. Bourky a frontu predpovidali az na noc a to bych v pohode stihnul.

GreyMouse píše:Pokud tam ty boční výhony nemáš, tak máš nějakou nevětvivou odrůdu nebo se chudinky podvyživený nemají sílu větvit

Mam a spousty, ale nevim, proc bych je mel vystipovat. Dzungle mi nevadi, naopak, libi se mi. Pod tihou rajcat se mi jeste nic neulomilo, kdyz se neco zadne moc ohybat, tak to privazu. Teda, slysel jsem, ze se rajce na po case zastipnout nahore, aby zbytecne nerostlo do vysky a nevysilovalo se na ukor plodu.

GreyMouse píše:Ty tvoje se mi zdají nějaký moc vytáhlý a hubený; asi jako když se sadba na okenním parapetu táhne za světlem :-k. Nemůžeš je šoupnout blíž k zábradlí, aby měly víc světla?

To proto, ze jsou osekane od krup. Prisly o vic, nez polovinu zelene hmoty, jsem to sbiral a totalni masakr... Takhle nejak vypadalo to vlevo o tyden driv, mezitim jeste vyrostlo do vsech stran:
rajcata.jpg

Svetla maji dost, jsou na jizni strane a pres pul dne tam docela pece.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod GreyMouse » pon čer 27, 2016 10:29

mike píše:Muzou za to meteorologove, kdyz se vratim k tematu vlakna. Bourky a frontu predpovidali az na noc a to bych v pohode stihnul.

A to napíšeš ve vlákně, kde se nadává na meteorology? :roll: (A zvlášť v souvislosti s tak těžko předvídatelným jevem jako je bouřka ;-))

mike píše:Teda, slysel jsem, ze se rajce na po case zastipnout nahore, aby zbytecne nerostlo do vysky a nevysilovalo se na ukor plodu.

To jo, ale taky, aby už nenasazovalo na podzim nová rajčata, která stejně nestihnout dozrát. (Pokud mám dost vysokou oporu a silné rajče, zaštipuju nahoře v takové výšce, abych na sklizeň nepotřebovala štafle :)) Ty je ale můžeš přestěhovat domů, když hrozí první mrazy.

mike píše:To proto, ze jsou osekane od krup. Prisly o vic, nez polovinu zelene hmoty, jsem to sbiral a totalni masakr... Takhle nejak vypadalo to vlevo o tyden driv, mezitim jeste vyrostlo do vsech stran

No, jo, před masakrem vypadaly líp, ale i tak se mi zdají dost hubený. Ona i ta džungle může způsobovat, že se táhnou víc nahoru za světlem :?
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Lipon » pon čer 27, 2016 10:54

zálistky se (aspoň u nás) dycky vyštipovaly, už od malých rostlinek
a jak rajče narostlo do cca. 180-190 cm, tak se ufikla špička
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod GreyMouse » pon čer 27, 2016 11:09

Lipon píše:zálistky se (aspoň u nás) dycky vyštipovaly

Taky tak. Vyjímečně, když něco přehlídnu a nechce se mi vyštípnout "větvičku", na které už jsou malá rajčátka, tak ji taky přivážu (a uštípnu jen její konec), ale to je zřídka. Pro rostliny na záhoně (ne pod střechou na balkóně) je vyštipování asi lepší i z toho důvodu, že když je rostlina vzdušnější, tak míň hrozí napadení plísní. I když v tom asi stejně hraje největší roli počasí, v loňském suchém a teplém v tomhle směru pohoda (akorát zase nebylo čím zalejvat :? ).
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon čer 27, 2016 16:53

GreyMouse píše:A to napíšeš ve vlákně, kde se nadává na meteorology? :roll: (A zvlášť v souvislosti s tak těžko předvídatelným jevem jako je bouřka ;-))

Vsak jo, je to k tematu :P Koukal jsem se na predpoved v noci, asi tak 12 hodin predtim. Odpoledne nemelo prset jeste vubec, fronta mela prechazet pres noc a bourky mely byt taky az v noci. Spatne predpovidatelne jsou lokalni bourky, tam se da maximalne vyhlasit nebezpeci, ale tohle byla vlna bourek pred frontou. Na radaru to bylo pekne videt, melo to aspon 100 km na sirku. Uznavam, ze predpovedet zrovna u nas krupobiti asi nejde, ale tu vlnu bourek predpovedet mohli. K cemu je predpoved, ktera nefunguje ani na pul dne dopredu?

BTW, kroupy asi byly v docela uzkem pasu. 2 km odtud uz osekane listi a vetve nejsou.

GreyMouse píše:Ty je ale můžeš přestěhovat domů, když hrozí první mrazy.

Prizemni mraziky na balkone nehrozi ;-) Posledni rajcata obvykle sbiram v listopadu, kdyz uz jsou rostliny skoro uschle, takze by nebylo co zachranovat. Rajcata na slunicku ale pomalu dozraji a jsou skvela, jen trochu mensi, nez letni.

GreyMouse píše:No, jo, před masakrem vypadaly líp, ale i tak se mi zdají dost hubený. Ona i ta džungle může způsobovat, že se táhnou víc nahoru za světlem :?

Sazel jsem je pred tremi tydny. Prijde mi, ze naopak rostou skvele a jsou silnejsi, nez obvykle. Teda aspon ta dve, co prezila masakr.

GreyMouse píše:Pro rostliny na záhoně (ne pod střechou na balkóně) je vyštipování asi lepší i z toho důvodu, že když je rostlina vzdušnější, tak míň hrozí napadení plísní.

Plisen casem chytnou i na balkone. Tecky na listech a ty pak usychaji, obvykle odspoda. Napadene striham a nez se to poradne rozleze, je listopad. Asi tak mrcha lita vzduchem, ale strikat je kvuli tomu nebudu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod -ant- » čtv čer 30, 2016 15:36

Moc pěkně udělané:
http://www.ventusky.com/
Obrázek
Uživatelský avatar
-ant-
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv lis 30, 2006 13:33
Bydliště: Praha.

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Lipon » pát črc 1, 2016 11:44

to sem neznal, hezke, dik za odkaz
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod fps » pát črc 1, 2016 15:08

taky díky, je to podobný jako https://www.windyty.com/, "Odkazy na odkaz na stránky o počasí" se dávají sem viewtopic.php?f=22&t=3073
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon črc 4, 2016 0:02

No... vcera to zrovna moc nevyslo nikomu. CHMU predpovidal vic deste, nez ostatni, ale ani tak podle mne netrefili tu cernotu co se valila severoceskou panvi, zdalky bylo videt, jak tam lije. Mne se nejak podarilo proklickovat mezi pasy deste na jih odtud a teprve kdyz se to castecne prevalilo pres hreben jsem trochu zmoknul. Pak zas svitilo slunce a posledni hodinu jsem zavodil s dalsi vlnou. Vypadala naprosto uchvatne, dokonce se mi zdalo, ze obcas vidim jeden nebo dva trychtyre... Chytla mne ctvrt hodiny pres nadrazim, nastesti jen okraj.

Po desti bylo krasnych 12 stupnu, po tech vedrech fantazie :prayer:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon črc 11, 2016 18:47

Uz se to sem zene, treba nakonec nechcipnu z horka [-o< Kouknete na meteoradar, fronta od zapadu. Zda se, ze v tomhle jim predpoved vysla.

Vcera bylo mimoradne krasne, byt o 10 stupnu min, tak je to dokonale. Predpoved moc nevysla, puvodne melo byt skoro zatazeno, az opravena rano se blizila realite.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon črc 11, 2016 19:58

Hmm, ten radar je divny. Uz jsme pul hodiny v zelene oblasti a spadlo par (doslova) kapek. Ale trochu se ochladilo, fouka a vypada to na dest.

Myslel jsem, ze zelena uz je jasny dest a ono ne...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod scinkk » pon črc 11, 2016 21:01

hadam, ze je to promenlive, co se tyce srazek, ktere se dostanou az na zem, v pripade modreho a zeleneho levelu
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon črc 25, 2016 1:44

Zase jim to nevyslo. Norove tradicne uplne mimo, pry jasno a slunecno, ani nahodou. U Meteoblue meli aspon tu slusnost oznacit predpoved jako malo pravdepodobnou, jelikoz se jim modely rozjizdely. U vetsiny byl dest a bourky, v realu spadlo asi 5 kapek a bourku jsem slysel jednu v dalce. Nejlip to asi trefili zlocinci z CHMU, ale az ranni, v sobotu vecer prepovidali dest.

Zadna prepoved mne ale nepripravila na to peklo venku. Bylo teplo a neskutecne vlhko. Zatazeno, mraky nizko a pod nima voda ve vzduchu, nebylo ani poradne videt do dalky. Takovy divny opar. Cestou na prvni kopec ze mne teklo jak z protrzene prehrady, takhle moc jsem se snad jeste nepotil. Dokonce ani klosi to nedavali, obcas na mne pristal nejaky dezorientovany polochciply, ale proti minulym vikendum jich bylo malo. Nahore jsem vypadal, jako bych prave vylezl ze sprchy. Pocasi se trochu vylepsilo az vecer, zrovna jsem si rikal, ze uz je docela prijemny chladek, kdyz jsem sel kolem teplomeru, co ukazoval 24 stupnu. Predtim teda muselo byt ke 30 plus to vlhko; jak v pradelne. Dal jsem tri kopce, skoro 1400 m a takovy zahul asi nebyl ani na sneznicich, v normalnim pocasi by to byla prochazka. Se nedivim, ze bezci v takovych podminkach kolabuji...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Zdéňa » pon črc 25, 2016 5:19

Norové teď bývají až moc optimističtí, sluníčka tam mají skoro pořád. Na mě spadlo asi taky 10 kapek, ale o pár km dál v Příbrami lilo během dne několikrát.

Včera jsem si říkal, co se se mnou děje, takhle jsem se snad v životě nepotil a to jsem se jen odpoledne procházel nad Zbraslaví, takový 15km okruh s asi 600 výškovými metry. Takhle ze mě v životě nelilo. Ve finále jsem byl rád, že sluníčko moc nesvítilo, i tak to bylo peklo. ](*,)
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1487
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

PředchozíDalší

Zpět na Pokec