Seznamka

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Seznamka

Příspěvekod Chmeld4 » pát čer 12, 2015 7:33

Karel použil ochranu ... cizí jméno :twisted:
Independence is a state of mind.
Uživatelský avatar
Chmeld4
účastník
účastník
 
Příspěvky: 772
Registrován: pát dub 13, 2012 10:05
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Seznamka

Příspěvekod dudy » čtv pro 26, 2019 20:06

Fakt jsem nikdy netušil, že do tohohle vlákna kdy zabrousím.
Možná pro pobavení.
Ale věk, hormony a jiné atributy mě nekompromisně dohnaly.
Ano Dudy vypisuje konkurs na životní partnerku.
Podtrhuji "životní", do hospody nebo na čundr známé mám.

Sháním ženskou do života.
Já 49,78 let života (jakože za chvíli pade).
178/89, kuřák, dost nudnej, samotář, intelektuál, nezabzpečenej, s jedním závazkem se starým autem a sklony k popíjení sháním touto cestou ideálně mladou, krásnou a zabezpečenou holku.
Klidně bez auta (mám).
Závazek není na překážku!


Konečně někdo, kdo tuhle rubriku fakt využil
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Seznamka

Příspěvekod mike » pát pro 27, 2019 0:29

Krize stredniho veku? Pockej par let a hormoni te prejdou ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Seznamka

Příspěvekod Etheric » pát pro 27, 2019 5:49

Už radši nikoho nehledám.... :?
Naposledy upravil Etheric dne pát led 10, 2020 18:07, celkově upraveno 1
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Seznamka

Příspěvekod dudy » pát pro 27, 2019 15:58

mike píše:Krize stredniho veku? Pockej par let a hormoni te prejdou ;-)



Jo jo, to je vono, hormóni sou prevít, ale čekat se mi nechce...
Bych je rád ještě zužitkoval, než se přetaví v Alzheimera...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Seznamka

Příspěvekod pavproch » pát pro 27, 2019 17:43

Stačila jedna chemoterapie a je po ormonech. Nebo mormonech? Já už ani vlastně nevím, po čem.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28249
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Pracovni vlakno

Příspěvekod Hafi » úte led 9, 2024 22:15

asi jsme všichni viděli stejný inzerát a přišel mi tak nepravděpodobný, že můj interní scammetr ukázal relativně vysokou hodnotu

presunuto odsud: viewtopic.php?p=592030#p592030 mike
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Vtipy

Příspěvekod mike » stř led 10, 2024 2:24

Ja jsem zadny inzerat nevidel, nemam FB a mit nechci. Dejte screenshot nebo odkaz :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vtipy

Příspěvekod Mawenzi » stř led 10, 2024 5:25

dromedaro
tak ok, divam se znova a je za me normalne hezka, stihla a sportovni, ale tomb rider to neni:D ale ani zadna traga.

https://www.facebook.com/groups/viaczec ... 7S9Ucbxw6v

treba vam to pude.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » stř led 10, 2024 6:42

Diky, vidim to. Nepravdepodobne mi to moc nepripada.

(Jak muzete pouzivat takovou sracku jako FB? Vzdyt to vubec nefunguje a chova se to dementne #-o)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vtipy

Příspěvekod karaya1 » stř led 10, 2024 9:12

Přijde mi reálný a hezky napsaný, tohle by musel být hodně dobrý scammer, aby to dal dohromady.

mike píše:Jak muzete pouzivat takovou sracku jako FB? Vzdyt to vubec nefunguje a chova se to dementne

Kdysi to bylo lepší, a teď už spíš ze setrvačnosti - a na některé lidi jiný kontakt nemám. Jinak je geneze pěkně shrnuta u Oatmela.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 687
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Vtipy

Příspěvekod Dromedaro » stř led 10, 2024 11:16

Mawenzi píše:dromedaroje za me normalne hezka, stihla a sportovni, ale tomb rider to neni:D ale ani zadna traga.

Ano, tak nějak to vidím.
mike píše:(Jak muzete pouzivat takovou sracku jako FB? Vzdyt to vubec nefunguje a chova se to dementne #-o)

Jak píše Karaya, kvůli kontaktům a taky spíše ze setrvačnosti. Jinak mám stejný názor, že dříve to fungovalo lépe. Teď je to jak píše Mike - chová se to divně a funguje úplně na ho...
karaya1 píše: tohle by musel být hodně dobrý scammer, aby to dal dohromady.

Jsem si musel vyhledat, co znamená scammer. Nějak mě nenapadá, co by z toho podvodník měl. Leda, že by měl záměr někoho nalákat na příslib vztahu a setkání, které by pod záminkami oddaloval a místo toho z něj z něj zkoušel tahat peníze pod různými záminkami. Jinak přeci, kdyby se někdo vydával za někoho jiného, tak zájemci se budou asi chtít potkat a tam by to vyšlo najevo. Nevím.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4331
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Vtipy

Příspěvekod Hafi » stř led 10, 2024 16:21

Jo, něco takovýho čekám. Víceméně buď je nějakým způsobem naprosto nepoužitelná, a pak reálně musí hledat seznámení a doufat, že to někdo neodhalí včas/nebude mu to vadit.
Nebo je ten inzerát smýšlený a má to nějaký konec na obraní hejlů, co se nachytaj. Normální hezká holka s takovýmito zájmy nemá problém se seznámit. Pokud to dělá takto, musí t mít nějaký důvod. Třeba studuje humanitní studia a je to výzkum v rámci diplomky.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » stř led 10, 2024 16:55

Jenze ona chce cloveka s konkretnimi zajmy a treba se v jejim okoli nikdo vhodny nevyskytuje. Mam takovy pocit, ze mezi dnesnima mladyma neni outdoor zrovna in, ale treba se pletu. Nebo si treba chce vybrat z vic lidi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vtipy

Příspěvekod Mawenzi » stř led 10, 2024 17:06

ja taky randila/jezdim na vandry/ vlastne az na jednu osobu jen s klukama, co sem se seznamila online, protoze nazivo sem se pro vsechny potencialni zajemce chovala moc jako chlap:D

a internetem se dost rozsiri ta socialni bublina pri zachovaji nejakych spolecnych zajmu.

dromedaro
tohle mi prijde realnej inzerat, ale kdyby nebyl tak slouzi catso k nachytani zivejch uctu.

fb pouzivam proto, ze tam mame se znamyma hlavne spolecnej chat a "forum" jinak obcas sleduju tipy na vylety, a obcas narazim na fajn osobni blogy, takze k tomu takova mala komunita asi 10 osob na turisticke skupine s publikovanim a propagaci novych clanku na jednom miste s moznou diskuzi...

aneb chodime diskutovat (na of ) ale nechapeme lidi, kteri chodi diskutovat (na fb).
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Vtipy

Příspěvekod Dromedaro » stř led 10, 2024 17:50

Hafi píše:Jo, něco takovýho čekám. Víceméně buď je nějakým způsobem naprosto nepoužitelná, a pak reálně musí hledat seznámení a doufat, že to někdo neodhalí včas/nebude mu to vadit.

No třeba tohle mě v souvislosti s tím inzerátem také napadlo, proč si někdo jako ona musí hledat partnera přes seznamku, když píše, že žije v Brně. Kdyby třeba bydlela někde na nějakým malém městě nebo vesnici, kde těch lidí s jejími požadavky asi fakt moc na výběr není. Takže to, že může mít nějaký problém, o kterém v inzerátu samozřejmě pomlčí a na nějakých kratších setkáních to nemusí být hned poznat, může být.
Ale to bych tak nějak čekal u každého seznamování přes seznamku, že je tam nějaký důvod proč se seznamuje takto a je tam reálná možnost, že je to "problémový" či nějak narušený člověk. Jednu takovou kolegyni jsem zažil v práci. Ze začátku byly jen náznaky, že je zvláštní, ale ještě se ji nějakým způsobem dařilo se ovládat, ale to jí vydrželo tak dva měsíce, než se začala naplno projevovat, že je prostě cáklá a labilní magor. Taky si stěžovala, že nemá štěstí na chlapy, že už zažila tolik zklamání, ale nemělo smysl ji nic říkat, protože byla typicky ukázkový příklad Dunning-Krugerůva efektu.

Ale zase jak píše Mike, tak to taky může být důvod, protože na to, co tam popisuje, že hledá za partnera asi není taky každý stavěný (cestování, dobrodružství, nesmí být z cukru atd) a jak píše Mike, tak takhle nastavených mladých lidí moc není., takže může být, že prostě v osobním životě někoho takového moc nepotkává nebo ne někoho, kdo by ji seděl, i když žije v Brně a ještě teda ona píše, že se sem nastěhovala odněkud ze severu, tak je možný, že je tady krátce a prostě nikoho takového nezná. I když já být na jejím místě a s jejími záměry, tak bych spíš volil nějaké cestovatelské kluby, které nějak tuším, že tu v podobě hospod a čajoven s tímto zaměřením jsou.

Mně by třeba konkrétně u tohoto inzerátu vadilo, kdybych byl zájemce, že pokud by došlo na nějaké setkání a pak další, že bych nebyl jediný s kým se takto stýká a bůhví kolik nás je a jak to ve skutečnosti bere, protože už nějakou zkušenost s " upřímností a pravdomluvností " u ženských mám. Už z tohoto důvodu bych se takto s někým vážně seznamovat nechtěl.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4331
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Vtipy

Příspěvekod Mawenzi » stř led 10, 2024 18:01

vetsinou je duvod seznamek ciste ten, ze lidi v okoli nemaj vhodnej matros.

narusenost a jina labilnost pisatele, pripadne pak odesilatele je fakt vetsinou spis mimo.

clovek zije v hodne male bubline, na zakladce 20 spoluzaku, z toho pulka debilovea fifleny, na stresni 30 spoluzaku muzskehonpohlavi, z toho pulka ochlasti a druha hulici...

jo to je fakt velkej vzorek, kde si muze holka najit partnera... kdyz navic nezacne na stredni, ale jde do prace, kde sou chlapi mezi 18 - 60 a pulka z nich je zadana, ze zbytku je ve vhodnym veku 5, jeden je obezni, druhej na kluky, treti hodne chlasta a ctvrtej znasporty jen z xboxy a ten patej ji rekne, ze neni jeho typ...

vitej v brne:D

takze... ne, fakt si inzeraty davaji normalni v pohode holky/kluci, ale vetsinou si ho davaji ty komunikativnejsi, co se rady seznamujou a nemusi sedet v koute a 20 let cekat, jestli do firmy nenastoupi vhodnej adept...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Vtipy

Příspěvekod Dromedaro » stř led 10, 2024 21:19

Mawenzi píše:vetsinou je duvod seznamek ciste ten, ze lidi v okoli nemaj vhodnej matros..

No ale často nemají v okolí vhodný protějšek protože už jsou v okolí profláklí.
Alespoň co takhle vím (buď se tím netajili nebo hospodská kontrarozvědka) o lidech od nás z dědiny a okolí , že si dávali inzerát, tak to byli typy podivíni, ztroskotanci, násilníci, alkoholici atd.

Jinak aby to zase nevyznělo... já netvrdím, že všichni na seznamkách jsou nepoužitelní a nebo když mají nějaký problém, že to hned musí být špatní lidi. Jen si myslím, že je tam dost vysoká pravděpodobnost, že tam na někoho takového člověk narazí a co si budeme nalhávat, asi málokdo někoho takového cíleně hledá.
A taky, co jsem tak slyšel nebo četl, tak většinou mají lidi negativní zkušenosti se seznamkami, ale od pár lidí jsem slyšel, že znají někoho, kdo se seznámil na seznamce a jsou spolu spokojení už řadu let. Těch negativních zkušeností je ale víc.

S těmi bublinami to já třeba takhle nemám. Já mám zkušenosti s prostředími napříč společností, takže mám představu, jak to funguje jinde. Ale ano, většina lidí žije v takové omezené sociální bublině a nemají moc představu o jiném sociálním světě a neumějí v něm fungovat. Takhle bych to nechtěl.

mike píše:Kvuli tomu si FB fakt zakladat nebudu, takze je to na vas ;-)

Já jsem na FB tichý pozorovatel okolního dění, aktivně se nezapojuji.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4331
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Vtipy

Příspěvekod Etheric » čtv led 11, 2024 4:59

Dromedaro píše:třeba tohle mě v souvislosti s tím inzerátem také napadlo, proč si někdo jako ona musí hledat partnera přes seznamku, když píše, že žije v Brně.

Tak může si vytisknout obří ceduli a stát s ňou na Zelňáku, ale takto přes net je to efektivnější :)
Kde má v Brně potkat člověka, kterýho hledá? V baru? Klubu? Divadle? Nebo snad v nákupním centru? Asi těžko, co...

Dromedaro píše:No ale často nemají v okolí vhodný protějšek protože už jsou v okolí profláklí.

Nebo z různých důvodů nechodí mezi lidi, případně se vůbec neumí seznámit někde na ulici, prostě nemají možnost kde se s někým seznámit, tak zbývá internet.. Ale takových nás je na těch seznamkách fakt málo, toť pravda...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Vtipy

Příspěvekod Mawenzi » čtv led 11, 2024 5:24

letos budu s muzem 15 let. zname se ze seznamky. sice sem inzerat nedavala na partnera ale spis na vyuku neceho, na co sem nemela penize na skutecneho ucitele.

vetsina mych kamaradu na vandry, ty znam taky z netu, nektery ze seznamky, jiny z nejake delsi "znamosti" v online prostredi, napriklad kdyz tady na foru se bavime a pak se zeptam na spolecnej vylet.

skutecny pratele z realnyho prostredi mam 4.

kamose ze stredni, zeptala sem se ho jestli se mnou nechce chodit a rekl ne:D kamosku co spolu od 1 tridy sedime a od 3 kamaradime, jeji segru a pak holku, co si me pred 20 lety ve vlaku s nekym spletla na zacatku dvouhodinove jizdy ve stejnym kupe:D

dromedaro
nevim, ale ja v okoli nemela nikdy nikoho vhodneho a pokud se mi nekdo libil, nelibila sem se ja jemu. urcite sem nebyla nejak proflakla ze bych chodila s pulkou brna, kdyz sem pristoupila k seznamce

ale ja se nazivo s lidma bavit neumim, natoz s cizima, sama bych na nekoho treba na vylete jeste pred rokem nepromluvila a pred 20 lety sem vlastne nemluvila skoro s nikym, koho sem neznala.

jedinej nasilnik a podivin, kteryho sem kdy potkala jinak nez letmo, si me vyhlidl na spilberku. na internetu se mi to teda jeste nestalo, tam potkavam vetsinou normalni v pohode lidi, jen vetsinou zapadaji do scenare "v okoli neni nikdo vhodnej ani na spolecny sporty, konicky, atd, tak si radsi o samote provozuju svoji zabavu sam".

dromedaro
ziju v brne od narozeni a nejak neznam ty mista, kde muzu nekoho potkat na spolecny chozeni ven (jde mi ciste o vylety) a zaroven ty mista nejsou plny piva a hluku a prekrikovani a nesedi se tam natesnane a zaroven mas nejak moznost nekoho oslovit v konkurenci hezcich nebo vykonnejsich zen. protoze na vandry po cr uz proste vetsina z nuch ma.kamose ze stredni, kde si udelali partu. jakoze jak? nepochopipa sem dodnes, jak se to dela.

a pokud jde o to ze zena hleda cisteho upravenebo chlapce, tak v ramci toho vtipu takovy chlapec uz chlapce ma...

a pokud hledam kamosky na ven, tak vetsina holek zas hleda primarne chlapa, ne kamarada na ven, takze zase slepa vetev...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Seznamka

Příspěvekod mike » čtv led 11, 2024 5:44

Koukam, ze se z toho stala regulerni diskuse na tema seznamovani, a tak jsem vam ji presunul 8-[
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Předchozí

Zpět na Pokec