Polky

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Polky

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 9:49

pirat do *ici ty tahaj najprv pekne do muzea alpinizmu niekde v chamonix aby si videl v com sa pred 150 rokmi liezlo na stvortisicove kopce (to neni cena ale vyska). Sice ta tato tvoja cesta bude stat tak 5000 slovenskych grosov zvrchovanych, ale aj tak je toto najlacnejsia rada pre teba z celeho tohto vlakna. Lebo ked sa vratis, tak si vytiahnes zo skrine vlneny sveder co ti ustrikovala mamina a kym ho nezoderes tak sa neopovaz pozriet smerom dakej autdoorovej predajne. A ked ho nakoniec zoderes, tak uz presne budes vediet co potrebujes a nebudes sa spytovat jak krepy.

No... aby si teda nepovedal ze som zly a kruty, tak este jedno tricko s kratkym rukavom z volajakeho tzv. funkcneho materialu pod to bavlnene ti dovolime.

A zviera nubuk je predsa druh krtka. Preto je to take drahe, ze kym spravia jeden par topanok tak garbiari najprv musia rozryt celu zahradu a najst dostatok krtkov, ktorych musia najprv hrdinsky zdolat v rovnom boji a potom postahovat z koze (ak teda nevyhral krtko). Vacsie cislo topanok = viac krtkov. Udajne niektorych tych krtkov potom zase pustia a koza im dorastie, nieco ako korkove duby v Espani, ale neviem ci je to pravda. Alebo sa mozno casom ti krtkovia adaptuju a budu sa z koze zvliekat ako hady. Zevraj aj jelene zhadzuju parohy odtedy, co ich prestalo bavit aby im ich polovnici pilili rovno z hlavy.
;)
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod simp » úte zář 11, 2007 10:16

Polky píše:pirat do *ici ty tahaj najprv pekne do muzea alpinizmu niekde v chamonix aby si videl v com sa pred 150 rokmi liezlo na stvortisicove kopce (to neni cena ale vyska). Sice ta tato tvoja cesta bude stat tak 5000 slovenskych grosov zvrchovanych, ale aj tak je toto najlacnejsia rada pre teba z celeho tohto vlakna. Lebo ked sa vratis, tak si vytiahnes zo skrine vlneny sveder co ti ustrikovala mamina a kym ho nezoderes tak sa neopovaz pozriet smerom dakej autdoorovej predajne. A ked ho nakoniec zoderes, tak uz presne budes vediet co potrebujes a nebudes sa spytovat jak krepy.

No... aby si teda nepovedal ze som zly a kruty, tak este jedno tricko s kratkym rukavom z volajakeho tzv. funkcneho materialu pod to bavlnene ti dovolime.

A zviera nubuk je predsa druh krtka. Preto je to take drahe, ze kym spravia jeden par topanok tak garbiari najprv musia rozryt celu zahradu a najst dostatok krtkov, ktorych musia najprv hrdinsky zdolat v rovnom boji a potom postahovat z koze (ak teda nevyhral krtko). Vacsie cislo topanok = viac krtkov. Udajne niektorych tych krtkov potom zase pustia a koza im dorastie, nieco ako korkove duby v Espani, ale neviem ci je to pravda. Alebo sa mozno casom ti krtkovia adaptuju a budu sa z koze zvliekat ako hady. Zevraj aj jelene zhadzuju parohy odtedy, co ich prestalo bavit aby im ich polovnici pilili rovno z hlavy.
;)



:roll: :roll: :roll: OMG
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » úte zář 11, 2007 10:32

@Polky: :smt044
Jak jsem psal výše (pak jsem to zkrátil a trochu zjemnil): "Já nevím, mně dotaz tohoto nováčka připadá trochu jako z Marsu...."
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 10:38

zbuddy: to je dost mozne. Ja som nemal chut to cele citat. Ale z Marsu? Skor z Venuse, nie? Mne to pripada skoro ako taka zenska otazka...
:mrgreen:
(aspon teda dufam ze sa to hovori ze zeny su z Venuse a nie naopak. Teda nie naopak tak ze Venusa je zo zeny, ale ze muzi nie su z Venuse. Ci vlastne ze su. No sa mi to trochu moce ako hovorim a ako mate moznost vidiet...)
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod zbuddy » úte zář 11, 2007 10:45

Polky píše:zbuddy: to je dost mozne. Ja som nemal chut to cele citat. Ale z Marsu? Skor z Venuse, nie? Mne to pripada skoro ako taka zenska otazka...
:mrgreen:
(aspon teda dufam ze sa to hovori ze zeny su z Venuse a nie naopak. Teda nie naopak tak ze Venusa je zo zeny, ale ze muzi nie su z Venuse. Ci vlastne ze su. No sa mi to trochu moce ako hovorim a ako mate moznost vidiet...)

Proč nejedeš na sraz MF? Mohli jsme to probrat, to bychom to domotali :partyman: :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 10:59

mna uz raz z OF vylucili, tak som ziskal taky predsudok ze by som bol zrejme na takom podujati nezelanou osobou...
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod teoretic » úte zář 11, 2007 11:02

@zbuddy, polky: nejste přece jen trošku tvrdí? stále tu je totiž šance, že to pirát myslí vážně..já když si představím, že bych šel já třeba na nějaký fórum o motorkách, tak bych na tom byl asi ještě hůř :((

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod zbuddy » úte zář 11, 2007 11:04

Polky píše:mna uz raz z OF vylucili, tak som ziskal taky predsudok ze by som bol zrejme na takom podujati nezelanou osobou...

Za extrémní názory(nebo výrazivo) nebo za :partyman: Ale to druhé je v OF dovoleno :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 11:09

ziadne extremy - za pripomienku ze nie je zrovna rozumne pchat lano cez nit a este o tom vypisovat na diskusii :mrgreen:
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod conny » úte zář 11, 2007 11:18

teoretic píše:@zbuddy, polky: nejste přece jen trošku tvrdí? stále tu je totiž šance, že to pirát myslí vážně..já když si představím, že bych šel já třeba na nějaký fórum o motorkách, tak bych na tom byl asi ještě hůř :((

t.


asi tak, pred mesiacom som sa na nieco pytala na digifore a moja otazka (ako ju vidim dnes) bola este debilnejsia. napriek tomu ma tam nikto neurazal.

v zasade mi nevadi priatelske podrypnutie, ale rozhodne mi vadi urazanie, ktore nema ziadny iny vyznam, len zrusit pytajuceho sa.

mozno to teoreticu prehod od pokecu bez hlavy a paty, pokojne mozu pokracovat tam * tu je tema este nevyriesena a zbytocne ju zaprasuju.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Rujir » úte zář 11, 2007 11:20

Polky píše:ziadne extremy - za pripomienku ze nie je zrovna rozumne pchat lano cez nit a este o tom vypisovat na diskusii :mrgreen:


Ja som tu diskusiu sice velmi nesledoval, ale ak si dobre pamatam, tak si sa len nezhodol s pripluvom ci s kym. To ze sa nezhodnes s niekym zo sto clenov OF este neznamena, ze nie si vitany.

Aj ked aj tak si myslim, ze by ste mohli byt na novacika jemnejsi. Povedat mu "kup boty a zbytok penazi si usetri" sa da aj jemnejsie... Lepsie, ked sa najskor opyta, nez keby kupil hovadinu... :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Rujir

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 11:37

to nejde o to ze sa s niekym nezhodnes (to na diskusii ani nie je mozne aby si sa zhodol so vsetkymi, a ani to dokonca nie je ucel diskusii, skor naopak...), ale o to ze ked ti v podstate bez priciny zrusia moznost prispievat na diskusiu tak to minimalne nase*ie, ze ano.

Ano mozno mas pravdu ze na novacika sa patri byt privetivy, ale je to vec natury a okrem toho mna trochu dojima jak su ludia zmagoreni tymi hudysportackymi katalogmi, proste ide chalan behat po kopcoch do 1000 m a uz potrebuje nejake znackove haby a podobne... Keby videl v com som ja chodil prve roky (celkom casto som chodil na turistiku, skoro kazdy vikend, aj ked tak do urovne Malej Fatry, nic extra narocne, ale aj v zlom pocasi a neboli to kratke tury) - flanelka, teplaky, 2 bavlene tricka v batohu, termoska sklenena a aj tak ma to bavilo aj ked som nebol farebne zladeny. Tak preto.
Ale to je fuk.

A kedze nejaky expert tu tomu dal nazov polky, tak sem kludne prispievajte aj o polovicnych lanach... *
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Re: Rujir

Příspěvekod teoretic » úte zář 11, 2007 11:40

Polky píše:... ale o to ze ked ti v podstate bez priciny zrusia moznost prispievat na diskusiu tak to minimalne nase*ie, ze ano....
tak o tom nic nevím - pokuď to admin udělal, tak to muselo mít zcela jistě ještě jiné důvody, než které jsi právě jmenoval...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Rujir

Příspěvekod Rujir » úte zář 11, 2007 11:47

Polky píše:to nejde o to ze sa s niekym nezhodnes (to na diskusii ani nie je mozne aby si sa zhodol so vsetkymi, a ani to dokonca nie je ucel diskusii, skor naopak...), ale o to ze ked ti v podstate bez priciny zrusia moznost prispievat na diskusiu tak to minimalne nase*ie, ze ano.


Tiez o tom nic neviem. Velmi sa mi to nezda. Nikdy som o podobnom pripade na OF nepocul a ani sa to na Vojtosa nepodoba. :((
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 11:50

verte comu chcete...
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod teoretic » úte zář 11, 2007 11:53

Polky píše:verte comu chcete...
nejde o to, čemu věříme - admin takovéhle věci rozhodně nedělá kvůli nějakým neshodám mezi dvěma účastníky fóra - pokud to je tedy pravda, muselo jít o něco jiného

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » úte zář 11, 2007 12:06

pokud vím tak admin zablokoval jednu diskuzi kvůli sprostým výrazům a výpadům,které tam byly.
jinak souhlas z Conny-např.na foru o GPS jsem totální nováček a připadám si jak debil ptát se na základní věci,které ostatním jsou naprosto jasné a zřejmé.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Rujir

Příspěvekod Lipon » úte zář 11, 2007 12:21

Polky píše: ... a okrem toho mna trochu dojima jak su ludia zmagoreni tymi hudysportackymi katalogmi, proste ide chalan behat po kopcoch do 1000 m a uz potrebuje nejake znackove haby a podobne... Keby videl v com som ja chodil prve roky (celkom casto som chodil na turistiku, skoro kazdy vikend, aj ked tak do urovne Malej Fatry, nic extra narocne, ale aj v zlom pocasi a neboli to kratke tury) - flanelka, teplaky, 2 bavlene tricka v batohu, termoska sklenena a aj tak ma to bavilo aj ked som nebol farebne zladeny ...


ze ty jsi chodil tak a tak vybaven, oblecen ... chtelo by se rici - no a co?

Ze nekomu jinemu vyhovuje neco jineho? Jedine dobre, aspon je to pestre, nemusi vsichni chodit ve flanelove uniforme s doma ustrikovanym svetrem, notabene, kdyz to dotycnemu nevyhovuje.

Me to prijde dost rekneme neomalene, takhle tvrde se pustit do nekoho, kdo si chce neco poridit, at uz to koupi v Hudy nebo kdekoliv jinde.

Ze chce nekdo v goretexovy bunde a botach behat v 600m kopcich nebo v polabsky nizine - no a co? Je to jeho volba, jeho penize, ktery do toho chce nacpat, tak proc by hned mel bejt nejakym outsiderem? Kdo chce, at mu k tomu SLUSNE napise co si o jeho volbce mysli, doporuci/nedoporuci vybaveni dle sveho gusta. Ale at se diskuse vede ve vecne rovine, sproste vyrazy ani osocovani sem rozhodne nepatri, spis to svedci o nedostatku vecnych argumentu dotycneho diskutujiciho. V takovem pripade je adminuv zasah dle meho soudu zcela namiste.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod teoretic » úte zář 11, 2007 12:26

šíp píše:pokud vím tak admin zablokoval jednu diskuzi kvůli sprostým výrazům a výpadům,které tam byly.
jinak souhlas z Conny-např.na foru o GPS jsem totální nováček a připadám si jak debil ptát se na základní věci,které ostatním jsou naprosto jasné a zřejmé.
diskuzi ano, ale nevěděl jsem o nějakém člověku..

každopádně tenhle styl sem imho nepatří a domnívám se, že drtivé většině se rovněž vůbec nezamlouvá..

t.
edit: @Lipon: :smt023
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod poldík » úte zář 11, 2007 12:31

teoretic píše:
šíp píše:pokud vím tak admin zablokoval jednu diskuzi kvůli sprostým výrazům a výpadům,které tam byly.
jinak souhlas z Conny-např.na foru o GPS jsem totální nováček a připadám si jak debil ptát se na základní věci,které ostatním jsou naprosto jasné a zřejmé.
diskuzi ano, ale nevěděl jsem o nějakém člověku..

každopádně tenhle styl sem imho nepatří a domnívám se, že drtivé většině se rovněž vůbec nezamlouvá..

t.
edit: @Lipon: :smt023

@Lipon, teoretic, atd: plný souhla s tímto názorme takovýto styl urážení nováčku se tady asi nelíbí nikomu a o tom že by zde byl někomu zablokován účet o tom jsem taky neslyšel i když vím že na některých jiných fórech se to dělá běžne, asi tak. :smt023
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Skimpy » úte zář 11, 2007 12:38

Souhlasím s Liponem

Dále bych chtěl uvézt že:
Mě osobně taky příspěvek připadal trošku naivní, ale co... forum je tady taky od toho abych sem mohl položit dotaz. Odpověď od Polky by mě asi odradila se na cokoliv dalšího ptát... nemám rád takové výpady... čekal bych to spíš na diskuzích typu mobilmania.cz, autorevue.cz to je taky důvod proč jsem tyto fora přestal navštěvovat. :shock:

Mě osobně jako první odpověd na onen dotaz napadlo: na to člověk přece přijde časem co a jak potřebuje, základ jsou asi boty.
:((

ps:proletěl jsem si v rychlosti příspěvky od Polky a jsou to studnice moudrosti, stojí zato si to přečíst. :mrgreen: taky bych chtěl znát jednoduchou odpověď na všechny problémy a ještě ji "vtipně" z formulovat.
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 12:55

sak pohoda, jasne ze ked chces behat po meste v goretexoch za 20 tisic (nemyslim teraz nikoho konkretneho aby ste sa nahodou niekto nespoznali a nedoslo tak k omylu) a robi ti to dobre tak je to tvoja vec samozrejme a rob ako myslis. Zas moja vec je ze si v tom pripade o tebe myslim ze si guma, no a ked sa to rozhodnem napisat svojskym stylom sem na forum, tak je to tiez o takej urcitej tolerancii k nazorom druhych a je potom pomerne zaujimave sledovat ako sa to vyvinie dalej, ci sa nad mojim prispevkom pousmejes, preskocis ho, irituje ta alebo ci jednoducho budes mazat vsetky prispevky ktore sa nezhoduju s tvojimi postojmi alebo ti nelichotia.
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod teoretic » úte zář 11, 2007 12:59

Polky píše:...Zas moja vec je ze si v tom pripade o tebe myslim ze si guma, no a ked sa to rozhodnem napisat svojskym stylom sem na forum, tak je to tiez o takej urcitej tolerancii k nazorom druhych...
mysli si samozřejmě co chceš, ale jak začneš s urážkama, tak se nemůžeš divit, protože aspoň trošku slušný člověk nezačne urážet někoho, koho nezná, jen na základě jednoho příspěvku, který se mu nezamlouvá

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 13:02

co konkretne z mojho prispevku povazujes za urazku?

BTW kauza Spasitel: moj posledny prispevok pod tym nickom bol tento (ak sa dobre pamatam do hodiny po nom som sa uz nemohol prihlasit do OF):

Pripluv napsal:
Pozor, na originálních lanech je konec malinko menší, aby ti při stahování nezůstal v nejtu.
-------------------------------------------------------------------------------------
A na co by si prosim ta prevliekal lano cez nit? Zas nejaky tvoj vrazedny zlepsovak?

OT - historka z nakrucania: v jednom nemenovanom trencianskom obchode, kde nakupujem len ked je to nevyhnutne a len polozky do 100 Sk som si chcel kupit nejaku repsnuru. Tak som si vybral a hovorim ze 1.5 metra by som prosil. A chalanisko ze oni predavaju len na cele metre Tak mu hovorim ze ludstvo pozna desatinne cisla aspon 3000 rokov...
No, nakoniec sa expertovi podarilo nejako dostat potrebny udaj do pokladnice a dohodli sme sa
(happy end)
(ale skoda casu toto dalej rozoberat...)
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod teoretic » úte zář 11, 2007 13:08

Polky píše:co konkretne z mojho prispevku povazujes za urazku?
celej ten styl je prostě hodně odměřenej, je z něj cítit zesměšňující ironie (nic proti ironiii jako takové)

možna jsi to nemyslel zle, ale jak vidíš, tak to tak vícero lidem vyznělo..ono kdybys takhle reagoval v reálu, tak to taky může být jiné, ale nezapomeň, že tady nevidíme, jak se u toho tváříš, jakou máš prozódii atd.

možna zkus prostě třeba jen lépe volit slova..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 13:20

ano, ja mam rad sarkazmus, priam sa v nom vyzivam (teda dokial jeho obetou nie som ja sam... :mrgreen: )

a slova nemozem volit lepsie, lebo moje slova boli v tom prispevku volene velmi starostlivo a dovolim si povedat ze majstrovsky :P 8)
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod teoretic » úte zář 11, 2007 13:30

Polky píše:...a slova nemozem volit lepsie, lebo moje slova boli v tom prispevku volene velmi starostlivo a dovolim si povedat ze majstrovsky :P 8)
tak musíš počítat s tím, že minimálně v psané podobě s tím budeš narážet...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Polky » úte zář 11, 2007 13:38

inac super ze nas sem vykopli, som si normalne paradne pocetoval, no povedz, dalo by sa to v tej povodnej teme?
:mrgreen:
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod Vojtos » úte zář 11, 2007 15:26

Polky píše:co konkretne z mojho prispevku povazujes za urazku?

BTW kauza Spasitel: moj posledny prispevok pod tym nickom bol tento (ak sa dobre pamatam do hodiny po nom som sa uz nemohol prihlasit do OF):

Pripluv napsal:
Pozor, na originálních lanech je konec malinko menší, aby ti při stahování nezůstal v nejtu.
-------------------------------------------------------------------------------------
A na co by si prosim ta prevliekal lano cez nit? Zas nejaky tvoj vrazedny zlepsovak?

OT - historka z nakrucania: v jednom nemenovanom trencianskom obchode, kde nakupujem len ked je to nevyhnutne a len polozky do 100 Sk som si chcel kupit nejaku repsnuru. Tak som si vybral a hovorim ze 1.5 metra by som prosil. A chalanisko ze oni predavaju len na cele metre Tak mu hovorim ze ludstvo pozna desatinne cisla aspon 3000 rokov...
No, nakoniec sa expertovi podarilo nejako dostat potrebny udaj do pokladnice a dohodli sme sa
(happy end)
(ale skoda casu toto dalej rozoberat...)


Popravde jestli si mel problém z přihlášením nevím proč si se neozval na můj email tak jak to dělají všichni když mají nějaký problém. Netuším proč ses nemohl přihlásit, ale jak ti někdo potvrdí občas se něco takového stane a vždycky jsem to vyřešil, a ještě mne nikdo neobvinil že jsem ho smázl, pokud vím tak tvůj účet v dtb furt je. To, že příspěvky ve tvém stylu nejsou můj šálek kávy to ale nevyvracim. Takže jestli chceš používat svůj starý nick tak mi můžeš poslat na email tvé přihl. údaje a já se na to mrknu. Pokud, ale budou mít i nadále tvoje příspěvky takový nádech jako v diskusi s piratem, může se stát, že ten ban třeba na časově omezenou dobu skutečně udělím.
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Petras » úte zář 11, 2007 18:27

Vojtos píše:
Polky píše:co konkretne z mojho prispevku povazujes za urazku?

BTW kauza Spasitel: moj posledny prispevok pod tym nickom bol tento (ak sa dobre pamatam do hodiny po nom som sa uz nemohol prihlasit do OF):

Pripluv napsal:
Pozor, na originálních lanech je konec malinko menší, aby ti při stahování nezůstal v nejtu.
-------------------------------------------------------------------------------------
A na co by si prosim ta prevliekal lano cez nit? Zas nejaky tvoj vrazedny zlepsovak?

OT - historka z nakrucania: v jednom nemenovanom trencianskom obchode, kde nakupujem len ked je to nevyhnutne a len polozky do 100 Sk som si chcel kupit nejaku repsnuru. Tak som si vybral a hovorim ze 1.5 metra by som prosil. A chalanisko ze oni predavaju len na cele metre Tak mu hovorim ze ludstvo pozna desatinne cisla aspon 3000 rokov...
No, nakoniec sa expertovi podarilo nejako dostat potrebny udaj do pokladnice a dohodli sme sa
(happy end)
(ale skoda casu toto dalej rozoberat...)


Popravde jestli si mel problém z přihlášením nevím proč si se neozval na můj email tak jak to dělají všichni když mají nějaký problém. Netuším proč ses nemohl přihlásit, ale jak ti někdo potvrdí občas se něco takového stane a vždycky jsem to vyřešil, a ještě mne nikdo neobvinil že jsem ho smázl, pokud vím tak tvůj účet v dtb furt je. To, že příspěvky ve tvém stylu nejsou můj šálek kávy to ale nevyvracim. Takže jestli chceš používat svůj starý nick tak mi můžeš poslat na email tvé přihl. údaje a já se na to mrknu. Pokud, ale budou mít i nadále tvoje příspěvky takový nádech jako v diskusi s piratem, může se stát, že ten ban třeba na časově omezenou dobu skutečně udělím.
:smt023
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Další

Zpět na Pokec