Cinske tovarny, detska prace apod.

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod booze » stř pro 6, 2023 12:01

Deprese.jpg


Pokud ti vadi hadry a vyrobky vyrobene v Cine, tak je nekupuj. Stejne si pak muzes koupit kvalitni Ceske vyrobky vyrobene vychodnim delnikrm u nas a nevis to a nenabrecis
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Zzz » stř pro 6, 2023 12:15

@Quido:
tzv. "whataboutismus" považuju za účelový americký vynález, kterým se vysvětluje, že posuzování dvojím metrem je vlastně zcela v pořádku a že jedna strana může sama dělat svinstva a přitom za ně kritizovat ostatní, aniž by se smělo poukázat na to, že i ona má máslo na hlavě a že by nejdřív měla řešit svoje chyby, než místo toho začne "napravovat" někoho jiného.

Když chceš něco hodnotit, musíš to hodnotit v nějakém kontextu, relativně k něčemu.

A já ať koukám, jak koukám, tak všude vidím, že to hodnocení v našem veřejném prostoru má zatraceně daleko k nějaké objektivitě.

To nám že sem v šedesátém osmém přijely spřátelné země na návštěvu s tanky, se často předhazuje jako objektivní hodnocení úrovně tehdejšího režimu, ale to že ve stejné době hodné demokratické spojené státy ještě řešily rasovou segregaci, jejich tajné služby doma vraždily politické odpůrce a ve Vietnamu házely Napalm a Agent Orange na civilní obyvatelstvo se nehodí, ikdyž je to jasně prokázané v jejich vlastních oficiálních, odtajněných dokumentech.

Stejně tak nás zajímá otrocká práce jen v zemích, které nemáme mít rádi, jinde to neřešíme. Třeba v Indii, Pakystánu nebo i v Saudské Arábii je to zdá se mi daleko větší problém, ale pro nás je daleko větším tématem Čína.

Severorejci nám vadí jen v severní koreji, ale v Čechách ne.

A tobě zjevně vadí určité informace, ať jsou odkuďkoliv. Čínské zprávy asi nečteš, co říkají lidé kteří přijely z číny a mají na to jiný názor tě nezajímá, ai to co se objeví v českých nebo západních médiích, u kterých je většinou jasné za koho kopou, ignoruješ, pokud se ti to nelíbí.
"Omlouvám se za dlouhý dopis, neměl jsem čas napsat krátký."
- Blaise Pascal, Mark Twain, Oscar Wilde
Zzz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 143
Registrován: úte lis 28, 2023 19:58

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod booze » stř pro 6, 2023 12:25

@Quido hlavne se nenasirej, [-X nadechnni se, vydechni [-o< , prepni si okno v prohlizeci.
8) I Jan Hus za pravdu trpel a vis jak si dopadl posledne. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Quido » stř pro 6, 2023 13:01

booze píše:@Quido hlavne se nenasirej, [-X nadechnni se, vydechni [-o< , prepni si okno v prohlizeci.
8) I Jan Hus za pravdu trpel a vis jak si dopadl posledne. :D

neboj, nenasírám se... uz prechazim k smíchu #-o :lol:

@Zzz
neplacej nesmysly - to sis vyguglil neco spatne, aneb jsi to spatne precetl ci pochopil...
a jestli mi nezalis male osvetove okenko, tak whataboutismus je presne toto, cos napsal:
Zzz píše:To nám že sem v šedesátém osmém přijely spřátelné země na návštěvu s tanky, se často předhazuje jako objektivní hodnocení úrovně tehdejšího režimu, ale to že ve stejné době hodné demokratické spojené státy ještě řešily rasovou segregaci, jejich tajné služby doma vraždily politické odpůrce a ve Vietnamu házely Napalm a Agent Orange na civilní obyvatelstvo se nehodí, ikdyž je to jasně prokázané v jejich vlastních oficiálních, odtajněných dokumentech
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod milarepa » stř pro 6, 2023 13:17

Zzz píše:Tím se myslím opět dostáváme k tomu, že v očích některých tu sice máme pluralitní demokracii a svobodu slova, a dle ústavy je cenzura nepřípustná, ale přípustné pro ně jsou jen určité názory a informace. Kdo si myslí něco jiného nebo poukažuje na jiné informace, nebo jejich jiný možný výklad téhož, ten je zlý manipulativní hlupák šírící agendu. To mi vážně něco připomíná z doby, kdy jsem byl mladší...


o co se to tady zase pokoušíš?

Ty tady těžce manipuluješ, šíříš svou agendu, a teď si tu hraješ na ublíženého a nepochopeného chudáčka a začneš blábolit o návratu totality, když ty tvé manipulativní plky někdo nebere vážně?

Totalitu jsi nezažil, max jako malé dítě, co si pod rudou hvězdou hrálo na pískovišti, takže tu na starší lidi fakt neuděláš dojem

tvé manipulativní kydy jsou totiž strašně průhledné, vy, z toho vašeho hnízda, jste totiž všichni stejní, používáte stejné obraty, stejné myšlenkové konstrukce, máte naučené odpovědi na určité otázky, a jste u toho strašně slušní...........takoví jehovisti, jen s jinou terminologii

než to tady zase zatapetuješ dalšími plky, tak jen poznamenám, že západní způsob fungování, založený na osobní svobodě, respektu k ženám a lidským a dnes i zvířecím právům, je jednoznačně lepší, než všechny jiné způsoby fungování, které tohle v sobě nemají, tohle je základní kompas, podle kterého vnímám svět, ty ho máš jinak nastavený, což není nic proti ničemu, ale když ho začneš všude cpát horem spodem, tak hott narazíš, ale na to jsi určitě dlouhodobě zvyklý a už ti to ani nepřijde, takže jako robot to tady budeš dále tapetovat
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Zzz » stř pro 6, 2023 13:28

@quido:
je to mrzuté, ale ikdybys stotisíckrát zopakoval slovo whataboutismus, na ničem z toho, co se ve světě stalo, nebo co se v něm děje to nic nezmění.

@milarepa:
ano, ano - to budeme "my, z našeho hnízda"... to budou ti zkrachovalci a zaprodanci... nebo to dneska jsou dezoláti, nebo jak se jim říká. A od nich si tu republiku rozvracet nedáme!
Takže o některých zemích zjevně můžeme svobodně říkat jakékoliv názory, ale jen pokud jsou negativní a o jiných zas můžeme říkat svobodně jakékoliv názory, ale jen pokud jsou pozitivní. Jinak je to agenda. Ten "západní způsob" se mi v tvém podání zdá trochu "specifický". Já jsem pro dodržování lidských práv a respektu k lidem všude a všemi, nejen v číně. Nevím proč tě to tak dráždí.
"Omlouvám se za dlouhý dopis, neměl jsem čas napsat krátký."
- Blaise Pascal, Mark Twain, Oscar Wilde
Zzz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 143
Registrován: úte lis 28, 2023 19:58

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Quido » stř pro 6, 2023 13:32

milarepa píše:o co se to tady zase pokoušíš?

Ty tady těžce manipuluješ, šíříš svou agendu, a teď si tu hraješ na ublíženého a nepochopeného chudáčka a začneš blábolit o návratu totality, když ty tvé manipulativní plky někdo nebere vážně?


No jo, vzdyt prave takova retorika je nastroj manipulatoru a predstavitelu soucasne pate kolony, tak co se divis...?

A ted uz nevi jen,
jak se dostat z toho ven,
byv tak zahy odhalen...
O:) :wink:

Zzz píše:@quido:
je to mrzuté, ale ikdybys stotisíckrát zopakoval slovo whataboutismus, na ničem z toho, co se ve světě stalo, nebo co se v něm děje to nic nezmění.

A jak to souvisi s tim, ze vlastne uz ani nevis, co pises...?
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod milarepa » stř pro 6, 2023 13:34

a ty tady ty své plky šíříš nějak nesvobodně, nebo jsi za ně vládou postihovaný?

to že na tvé nesmyslné a manipulativní konstrukce poukazuju určitě neznamená, že mě nějak dráždí, jen na ně poukazuju, aby se do těch tvých sítí utkaných z manipulace, polopravd, relativizování nechytla žádná naivnější zdejší muška....prostě aby mušky věděly, že tu je pavouk, a daly si na tebe pozor
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Zzz » stř pro 6, 2023 13:44

milarepa & quido:
musím říct, že síla vašich konkrétních a moudrých argumentů směřujících přímo k meritu tématu, nebo naprosto rozvracejících mé mylné a manipulativní agendy mě doslova udolala svou čistotou a urputností. Jdu se nad sebou zamyslet někam do kouta, trochu se vyplakat a až se dám psychicky trochu do pořádku, snad se vrátím až se objeví něco na co bych chtěl reagovat, nebo k čemu si budu myslet že mám co říct. Tady se přiznám, že mi došlo slov.
"Omlouvám se za dlouhý dopis, neměl jsem čas napsat krátký."
- Blaise Pascal, Mark Twain, Oscar Wilde
Zzz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 143
Registrován: úte lis 28, 2023 19:58

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Quido » stř pro 6, 2023 13:51

A mozna, ze ti jen krivdime, mozna ze to neni zadny zamer, ze se opravdu jen pri cteni informaci, vedeckych studii ci odbornych clanku malo soustredis, spatne si pamatujes, anebo textu nerozumis, a pak zde prezentujes takoveto podivne intepretace jinak smysluplnych faktu...
V takovem pripade omluva - nikdo z nas by asi nechtel mit na svedomi, aby kvuli tomu utrpelo ujmu tve dusevni zdravi...
:-s
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod ketrin » stř pro 6, 2023 13:57

@moderátoři:
nechci vám do toho kecat, ale nezdá se vám, že Zzz těmi svými plky už dávno překračuje zákaz politiky?
Osobně mám skoro dojem, že to někdo trollí a hraje si s AI typu Bard nebo Perplexity.
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod booze » stř pro 6, 2023 13:58

Timto bych cele vlakno uzavrel a smazal, at sem nelezou zajemci o praci v cinsky tovarnach nedej booze deti hledajici praci.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Zzz » stř pro 6, 2023 14:17

booze píše:Timto bych cele vlakno uzavrel a smazal, at sem nelezou zajemci o praci v cinsky tovarnach nedej booze deti hledajici praci.

Důležité je hlavně smazat, ať je vidět, že tu není cenzura. Zavřít můžeme až potom.
"Omlouvám se za dlouhý dopis, neměl jsem čas napsat krátký."
- Blaise Pascal, Mark Twain, Oscar Wilde
Zzz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 143
Registrován: úte lis 28, 2023 19:58

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod irem » stř pro 6, 2023 14:20

Nejsem si jista, jestli moderatori maji chut ci silu tema procitat (nahlaseno)
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Dromedaro » stř pro 6, 2023 14:23

ketrin píše:@moderátoři:
nechci vám do toho kecat, ale nezdá se vám, že Zzz těmi svými plky už dávno překračuje zákaz politiky?

Tak já nevím, ale já měl dojem, že se tu vedla diskuze, ve které si dokonce rozuměli:

Quido píše:@Zzz Konečně někdo, kdo čerpá ze svých zkušeností a snaží se na věci pohlížet co nejobjektivněji - prostě nemá hlavu zaraženou v zadeli.


Ale pak nastal zlom, že Zzz začal psát názory, které ale navazovaly na diskuzi, které se jiným nelíbí a sesypali se tady na něj hystericky s urážkami zase ti samí jako vždy. On má Zzz asi trochu pravdu v tom, že kdyby psal názory, se kterými se dotyční shodují, že by jim ty politické příspěvky nevadily.

Ono jde asi těžko bavit se o čínských továrnách a dětské práci a vynechat z toho politiku, se kterou to souvisí.

Ale já tu diskuzi úplně nepročítal a ty slohové texty spíše proletěl očima.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4386
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2023 15:04

irem píše:Nejsem si jista, jestli moderatori maji chut ci silu tema procitat (nahlaseno)

Dekuji. Zatim jsem to jen letmo prolit a ano, tohle uz je za hranou.

@Zzz: na OF plati pravidlo "Politiku na foru nechceme". Prave proto, aby se nestalo to, co tady. Jestli mas potrebu takova temata diskutovat, tak na to najdes spoustu jinych diskusnich serveru. Tematem OF je outdoor a myslim, ze se dokazeme dostatecne pohadat i o nem.

Vlakno (zatim?) nezamykam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2023 16:28

Tak jsem si to precetl... :roll: #-o ](*,)

Fajn, berte to jako nazornou ukazku, proc politiku na foru nechceme. Protoze by to vzdycky skoncilo takhle. Je to tema, ktere lidi nespojuje, ale rozdeluje a vetsi nesouroda skupina se vzdycky pohada. Spolecne tema nasi skupiny je outdoor. Jsou temata, kde se o politiku obcas otreme, vyhnout se tomu neda, ale melo by to zustat v rozumnych mezich. Dodnes se to v tomhle vlakne pohybovalo na hrane, dneska ji to hodne prekrocilo.

Predevsim vinou Zzz. Je tu novy, a tak o tom nevedel, ted uz vi. Priste bychom neco takoveho netolerovali.

ketrin píše:Osobně mám skoro dojem, že to někdo trollí a hraje si s AI typu Bard nebo Perplexity.

Ti nevim, AI maji kvalitnejsi vystupy ;-) Se zminenyma jsem si nehral, ale obcas pouzivam ChatGPT a ten generuje ceske texty temer bez chyb. Zkusmo jsem mu predhodil jeden Zzz prispevek k oprave a chyb tam nasel desitky. Nemluve o tom, ze text dokazal zredukovat asi na petinu bez ujmy na obsahu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod ketrin » stř pro 6, 2023 18:15

Dělám si srandu, byla jsem nedávno na workshopu o AI, tak to teď vidím za každým rohem. :wink:
Na druhou stranu: registrace před pár dny, 120 nebo kolik příspěvků, často hodně dlouhých,... kdo má na tohle čas? :((
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Quido » stř pro 6, 2023 19:10

Dromedaro píše:Tak já nevím, ale já měl dojem, že se tu vedla diskuze, ve které si dokonce rozuměli:
Quido píše:@Zzz Konečně někdo, kdo čerpá ze svých zkušeností a snaží se na věci pohlížet co nejobjektivněji - prostě nemá hlavu zaraženou v zadeli.

Ale pak nastal zlom, že Zzz začal psát názory, které ale navazovaly na diskuzi, které se jiným nelíbí a sesypali se tady na něj hystericky s urážkami zase ti samí jako vždy. On má Zzz asi trochu pravdu v tom, že kdyby psal názory, se kterými se dotyční shodují, že by jim ty politické příspěvky nevadily.

- pouzivas nepresne vyrazy i u dojmu - to "rozumeli" je jen tvuj dojem... hned v dalsim prispevku se ukazalo, ze zprvu rozumne vypadajici prispevek byl jen "udicka" na vyprovokovani diskuze, kterou mel Zzz v umyslu vyuzit po svem a vysledek vsichni vidime...
- nenavazovaly, zacal stacet diskuzi jinam a to strylem, ktery jsem myslim dost konkretne pojmenoval; tyhle finty jsou v nefer diskuzi dost caste a zname, typicke pro manipulaci a hoaxy...
- muzes upresnit, kde presne se jedna o urazky a kde se jedna o hysterii...?

Dromedaro píše:Ono jde asi těžko bavit se o čínských továrnách a dětské práci a vynechat z toho politiku, se kterou to souvisí.

O detske praci tu byla prve rec jen okrajove, vvytahl to do popredi az Zzz... ja o ni nepsal vubec; nicmene, ani v tomto pripade vubec nemusi jit o politiku...

Dromedaro píše:Ale já tu diskuzi úplně nepročítal a ty slohové texty spíše proletěl očima.

Potom netvrd neco urciteho o necem, co s urcitosti nevnimas jako celek, co sis poradne neprecetl, protoze dost mlzis... potom to muze vypadat, ze jsi ze stejneho testa

ketrin píše:@moderátoři:
nechci vám do toho kecat, ale nezdá se vám, že Zzz těmi svými plky už dávno překračuje zákaz politiky?
Osobně mám skoro dojem, že to někdo trollí a hraje si s AI typu Bard nebo Perplexity.

nejsi jedina, kdo si to tady mysli, ale to by tam asi nebylo tolik pravopisnych chyb...
:-k
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Quido » stř pro 6, 2023 19:25

@mike
ponekud se mylis, i o politice se da diskutoavt vecne (ja osobne tu zase tolik politiky nevidim, ale budiz);
tady je problem v tom, ze Zzz diskutuje neferove a pouziva prave ty nefer diskuzni prvky, ktere pouziva v soucasnosti vetsina siritelu dezinformaci a hoaxu, nektere z nich jsem pojmenoval... v tom je pudlo jadra, nikoli v tematu samem... Nevim, zda to dela nevedomky, ci zamerne, ale kazdopadne to hodne zavani manipulativni retorikou, coz uz opravdu lidi rozdeluje...
:-s
Ostatne, vytahl jsi to sem coby vytrzenou OT diskuzi odjinud, sam jsi tomu dal nazev, a pritom jsi na tom nic nepatricneho neshledal, a najednou je to o politice - predtim nebylo?
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Dromedaro » stř pro 6, 2023 20:10

Quido píše:Potom netvrd neco urciteho o necem, co s urcitosti nevnimas jako celek, co sis poradne neprecetl

Ano, byla ode mě chyba se do toho zapojovat, když to mám přečtené v rychlosti.

Quido píše:protoze dost mlzis...

V čem mlžím? Napadá mě snad, že nejsem jednoznačně na jedné straně, ale já to tak mám, že "padni komu padni".
Příklad: když vidím, že se můj kamarád chová jak kretén, tak mu řeknu, že se chová jak kretén a nebudu ho hájit za každou cenu.

Quido píše: muzes upresnit, kde presne se jedna o urazky a kde se jedna o hysterii...?

Četl jsem tu cosi od soucitného a moudrého milarepy, že Zzz byl rodičům vyměněný v porodnici nebo tak nějak.
Hysterie je to, co jste tu předvedli. Že je Zzz snad nasazený agent, aby infiltroval OF a šířil tu propagandu, protože tady jsou asi všichni úplně blbý nebo co si myslíte, že nás tu musíte chránit před závadnými názory nebo dezinformacemi, jak se teď moderně říká. A pro jistotu to tady celé vymazat... LOL :roll:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4386
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2023 20:49

ketrin píše:Na druhou stranu: registrace před pár dny, 120 nebo kolik příspěvků, často hodně dlouhých,... kdo má na tohle čas?

Treba je to nejaka terapie psanim. Nema to moc strukturu, je to spis volny tok myslenek, to se da zvladnout rychle. Silne to ovsem zavani neuctou ke ctenarum, zvlast ty priserne a caste hrubky.

Quido píše:ponekud se mylis, i o politice se da diskutoavt vecne

Mozna da, ale jeste jsem to nikde na Internetu nevidel. Vzdycky se to zvrhne. Kazdopadne, pravidlo plati.

Quido píše:Ostatne, vytahl jsi to sem coby vytrzenou OT diskuzi odjinud, sam jsi tomu dal nazev, a pritom jsi na tom nic nepatricneho neshledal, a najednou je to o politice - predtim nebylo?

Psal jsem, ze predtim to bylo na hrane a dneska jste se dostali za ni.

Pokud se hodlate dal hadat, kdo za co muze, co kdybyste presli do SZ?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Quido » stř pro 6, 2023 21:31

@Dromedaro
zvlastni vyklad pojmu hysterie

mike píše:Pokud se hodlate dal hadat, kdo za co muze, co kdybyste presli do SZ?

kdo za co muze...
???? :rolleyes:

V tom pripade, proc se nehadas s apuka pres SZ, ale tady (v diskuzich)...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2023 22:09

To mela byt nazorna ukazka whataboutismu?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Dromedaro » čtv pro 7, 2023 6:52

Quido píše:protoze dost mlzis... potom to muze vypadat, ze jsi ze stejneho testa

Quido: Ještě jsem se nedozvěděl v čem mlžím. Stejně jako jsem se nedozvěděl v předešlých diskuzích, kdy jsi mě obviňoval a podezíral z rasismu atd.

Což je mimo jiné také tvůj způsob komunikace. Po každém chceš vysvětlení, jak kdo co myslel, ale sám na nic takového nereaguješ a ignoruješ to. Hlavně že tu každému předhazuješ manipulaci, intriky, argumentační fauly atd.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4386
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Cinske tovarny, detska prace apod.

Příspěvekod Quido » čtv pro 7, 2023 8:02

@mike
... anebo kritika moderátorových manýrů

@Dromedáro
mlžíš např. (ale nejen) v tom, že používáš množné číslo, když poukazuješ na něco, s čím nesouhlasíš, ale přitom je to třeba názor, výraz či postoj jen jednoho... proč se bojíš být konkrétní?
A v ostatním bych použil pořekadlo "chtrému napověz..." atd.
Taky jsem nedostal odpovědi na mnohé z mých otázek, babrat se v tom zpětně ale nehodlám...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Bunda Arcteryx Pro Alpha Gtx

Příspěvekod Etheric » pát bře 22, 2024 13:37

Presunuto odtud. mike

@booze: furt jsi nevysvětlil, kdo tu skrytou nabídku vidí a kdo ne. Zas tak skrytá asi nebude...
Zasraný rejžožrouti :axe:

Edit: jestli si někdo, kdo tohle četl, ještě někdy objedná něco z Ali, tak to o daném jedinci opravdu hodně vypovídá :roll:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Bunda Arcteryx Pro Alpha Gtx

Příspěvekod Kjuba » ned bře 24, 2024 18:28

Etheric píše:jestli si někdo, kdo tohle četl, ještě někdy objedná něco z Ali, tak to o daném jedinci opravdu hodně vypovídá :roll:


No, já tam nakupuju běžně a hodlám v tom i nadále pokračovat.

Mohu se Tě teda zeptat, co vše to o mě vypovídá? Ať se teda dozvím, co jsem za zrůdu. :-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 817
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Bunda Arcteryx Pro Alpha Gtx

Příspěvekod Mawenzi » ned bře 24, 2024 18:31

tvl masakr :(

booze
a jak na vinted poznas, co je fake? ja tam od borca koupila jednu arcteryx mikinu, ale chtel za ni nejak slusne, hlavne pansky SKo se blbe prodava, navic hnusna oranzova... ale do prace dobra... a zrovna u mikiny asi neni co pokazit, ale pro me to je docela neprijemny zjisteni...

a nevis, maji tam takhle i dalsi znacky? (na vinted), at vim na co si kdyztak davat pozor?

Kjuba
ja mam z ali taky dva lanshany a titanovy koliky :D asi me nezachrani ani to, ze to na sobe nema fake znacku :D ale ze bych to kvuli tomu bezela spalit? dekuji, rada si to jeste par let necham :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Bunda Arcteryx Pro Alpha Gtx

Příspěvekod booze » ned bře 24, 2024 20:21

Hodne Millet, Patagonia, Arcteryx, LA Sportiva, Montura, Fjalraven.

Nijak, je to jak original, nebo je to original. Neresim, Arcteryx z Ali funguje do fabriky a dilny, se rika.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Pokec