Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod ntz » pon zář 18, 2023 18:48

Pověste ho vejš, ať se houpá, pověste ho vejš, ať má dost,
pověste ho vejš, ať se houpá, že tu byl nezvanej host.




Tak se mi to finalne rozlezelo .. Chtel jsem se sam smazat, nenasel jsem ale takovou funkci v sekci uzivatelsky panel, muze me nekdo z moderatoru prosim smazat ? Dovolim si odchod bez ankety.

Duvod: jednoho experta na foceni - apuku - uz tady mate ... dva experti, jeste s takovymhle "mindsetem", tady bejt fakt nemuzou .. Odchazim kvuli apukovi .. Finalni kapkou pro me je, ze me lide davaji apukovi na roven (jako napr. dnes @tsunami a nebo @irem) a skrze moji pitomou formu nevidi obsah (aneb jak to bylo v Amelii z Mortmartu - Kdyz prst ukazuje k nebi, jen hlupak kouka na prst.). Nechci bejt za apuku na jina tri pismena. I kdyz myslim, ze druhym apukou bych se asi nestal, byl bych ve skutecnosti jeste necim horsim !!!.. Vlastne diky tomu, jak jsem vzteklej, tady sirim negativni energii, protoze nemuzu vystat ty nebetycne blaboly, co tady brouk pytlik apuka sazi v mem milovanem hajemstvi fotografie, o kterym si se skromnosti sobe vlastne myslim, ze kdyz uz nicemu jinemu zde na foru, tak alespon tomuhle trochu rozumim. To se nezlepsi -- ja budu furt reagovat stejne ... Chyba je ve me !! Negativni energii tady sirit opravdu nechci .. Kdyz je pes vzteklej a kouse, tak ho taky vezmou za stodolu a zastreli ..

Mam vas rad (drtivou vetsinu - i toho cvoka apuku), neplakejte kvuli me ;), jsem dobrej !! ... Prosim o smazani myho uctu !!!

Sprtu zdar a turistice zvlast !!

~dan

ps. @Mawe, @Dromedaro - fotte dal, snazte se zlepsovat a mejte hezky svetlo, klidne se ozvete, mam velke podzimni fotoplany v ceskym a saskym svycarsku, @apuka - mir v dusi bratre, @mike - drz se, podle me jsi jeden z nejlepsich modu, co jsem videl (akorat si taky trochu kkt :D, nic strasnyho ale - mysleno v dobrym, mam rad kkty), @pavproch - sorry, ze jsem po tobe tak vyjel stran te tve ankety, me prisla hrozne blba + jsem impulzivni, neni v tom nic osobniho, @Etheric doufam ze se uvidime, ozvu se ti, az pojedu do tvyho mesta (maila mas v PM), @ostatni - mam vas rad, jste parta v pohode, @Quido - jdi do 3.14ce, kryso :smt071
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2074
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Funkce autodestrukce chybi ? Smazani uzivatele

Příspěvekod mike » pon zář 18, 2023 19:29

:roll: #-o :lol:

Komentovat to nebudu, takze jen technicky. Moderatori nemaji moznost, jak smazat uzivatelsky ucet. To ma jen admin. Z dobreho duvodu, co by se po smazani uctu stalo s prispevky? Bud by se staly bezprizornimi nebo by se smazaly, coz by udelalo slusny bordel v diskusich. Ber to tak, se co Internet jednou schvati, uz nenavrati. Tve prispevky tu zustanou pod tvym uctem a co udelas ty uz je zcela na tobe. Uplne nejjednodussi je proste prestat prispivat. Pripadne, pokud to nezvladnes, ti muzeme na tvou vyslovnou zadost dat ban. S nejakou lhutou na rozmyslenou, protoze az vychladnes, muzes to videt jinak.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Funkce autodestrukce chybi ? Smazani uzivatele

Příspěvekod booze » pon zář 18, 2023 20:14

mike píše:Komentovat to nebudu

No nevim, jsem v rozpacich. :-k
ntz píše:akorat si taky trochu kkt , nic strasnyho ale - mysleno v dobrym, mam rad kkty


@ntz jsem se normalne rozbrecel.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Funkce autodestrukce chybi ? Smazani uzivatele

Příspěvekod mike » pon zář 18, 2023 20:21

To beru jako kompliment a vazim si toho ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod booze » pon zář 18, 2023 20:30

To jsem rad.
Kluci mi rikaji Rambo a holky kretene.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod dudy » úte zář 19, 2023 7:36

ntz píše:...@Quido - jdi do 3.14ce, kryso :smt071


Nikdy jsem na nikoho nepráskal, když posílali do prdele mne, útočníků jsem se spíš zastával a omlouval je, ale jestli tohle není na ban, tak už opravdu nevím...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Quido » úte zář 19, 2023 7:52

@dudy
(a to pry dostal uz vystrahu) ale tady se banuje za uplne jine veci...
:D
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod booze » úte zář 19, 2023 7:54

Pozor na to. Naposledy, kdyz jsem na nevhodne chovani upozornil ja, tak jsem byl pom.dan, za nevhodne zvoleny font a barvu.
A urcite za tento vystrel dostane quido spravedlive ban.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Quido » úte zář 19, 2023 8:16

na druhou stranu, je mile, ze si pri louceni na mne vzpomnel - no ne?
:|
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod mike » úte zář 19, 2023 15:24

dudy píše:Nikdy jsem na nikoho nepráskal

Nejvyssi cas s tim zacit :smt023 Mame tu funkci nahlaseni prispevku, ktera je jednodussi a ucinnejsi, ale zas to neni tak verejne a nema potencial vyvolat dalsi hadku, ze?

booze píše:Naposledy, kdyz jsem na nevhodne chovani upozornil ja, tak jsem byl pom.dan, za nevhodne zvoleny font a barvu.

To same, napsal jsem ti, jak to resit spravne a tys to udelal podruhe zas.

K veci: resit (jakkoliv) rozluckovy prispevek s forem mi pripada ponekud nadbytecne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Quido » úte zář 19, 2023 17:56

@mike
presne takovymi prispevky od moderatora tu vytvaris prostor pro vzrusenejsi diskuzi (ty tomu rikas hadka), a namisto, abys zakrocil, sekyrujes... pak se nediv, ze s tebou nekteri nechteji spolupracovat...
A proc resis, jestli tu nekdo napise rozluckovy prispevek - nemel bys radeji resit, ze tam siri nenavistny obsah?
(ano, tentokrat proti mne, ale to je jedno, muze to byt priste proti komukoli jinemu; v jinem vlakne komentuje bike-forum, jaka to je zumpa, a sam tu pise podobne tomu, co jinde kritizuje... to asi neni uplne normalni)

Pisu to narovinu, bez obalu, jak to citim...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod dudy » úte zář 19, 2023 19:13

@mike

To si jako děláš prdel?
Někdo tu posílá lidí do piče, nadává jim do krys a špatnej jsem já, protože jsem to, že se mi to nelíbí, napsal veřejně?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod booze » úte zář 19, 2023 20:25

Hahaaaa jsem to rikal. \:D/
Ted quido dostane ten ban a ja pom.dane. :-$
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod mike » úte zář 19, 2023 21:01

Nektere veci je nejlepsi ignorovat. ntz se s forem rozloucil a mel potrebu napsat neco konkretnim lidem vcetne mne. Fajn, sbohem a satecek. Co bychom s tim asi tak meli delat? Vynadat uzivateli, ktery tu uz neni a ani si to neprecte? Nebo mu dokonce dat ban? Vzdyt je to smesne.

Tohle vlakno melo skoncit po mem prispevku, ktery odpovidal na polozeny dotaz (ani ten si neprecetl). Pripadne po boozeho prispevku ze vcerejska. Tohodle uz maji vsichni plne zuby.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Quido » úte zář 19, 2023 21:31

Edit:
mike píše:Tohle vlakno melo skoncit po mem prispevku, ktery odpovidal na polozeny dotaz (ani ten si neprecetl).


... jako ze vlakna se tu budou vyvijet a lidi se tu budou chovat a psat presne podle tebe...?
... jak vis, ze si ho neprecetl? Cist muzes vse i bez prihlaseni
Naposledy upravil Quido dne stř zář 20, 2023 7:19, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod booze » stř zář 20, 2023 1:37

A to je takovy problem to smazat? Porusis copyright?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod dudy » stř zář 20, 2023 5:57

@ mike
Ale my, běžní uživatelé nevidíme, že ntz odešel, ani že si nepřečetl Tvůj příspěvek.
My vidíme, že někoho sprostě napadl a nic se nestalo.
Já jeho účet vidím jako aktivní a to i přes to, že tu posílá lidí do piče a sprostě jim nadává...

Když někdo poruší pravidla v den, kdy mu končí řidičák, tak je směšné to řešit?
Je povoleno beztrestně loupit a mordovat na rozloučenou v den odchodu do zahraničí?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Lipon » stř zář 20, 2023 8:16

mike píše:Nektere veci je nejlepsi ignorovat. ntz se s forem rozloucil a mel potrebu napsat neco konkretnim lidem vcetne mne. Fajn, sbohem a satecek. Co bychom s tim asi tak meli delat? Vynadat uzivateli, ktery tu uz neni a ani si to neprecte? Nebo mu dokonce dat ban? Vzdyt je to smesne.
...

Jak co byste s tim meli delat? Za tak flagrantni a opakovane utoky ma dostat ban, kdyby ho nekde jeste napadlo se vracet. Co na tom meni, ze je to jeho (udajne) posledni prispevek? Praskl dverma uz driv a za chvili se zas vratil.
Co ti na tom prijde smesne?
Skoro to vypada, jako by sis sam si z vlastniho pravidla delal vyjimky.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod oodoow » stř zář 20, 2023 8:56

Směšné je mu dávat na týden ban, když tu teď stejně minimálně nějakou chvíli nebude.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Hafi » stř zář 20, 2023 9:38

dudy píše:Když někdo poruší pravidla v den, kdy mu končí řidičák, tak je směšné to řešit?
Je povoleno beztrestně loupit a mordovat na rozloučenou v den odchodu do zahraničí?


No je neúčinné ho trestat zákazem řízení. A ano, pokud se rozhodneš spáchat sebevraždu, tak celkem beztrestně těsně před tím můžeš s sebou vzít pár dalších, co tě serou, nebo jen jdou kolem. Na amerických školách už to pár lidí napadlo.
Např. fotbalista, když dostane několikátou žlutou kartu v sezóně, tak další zápas nesmí hrát. Ano, fotbalista může v posledním utkání kariéry klidně "beztrestně" faulovat a dostat tu n-tou žlutou, neb trest se ho týkat nebude. Oukej, tam ten trest samozřejmě de iure dostane, neb je automatický, ale to tu může taky a ani si toho nevšimne. Btw uživatel nikde nevidí, že má někdo ban. A to, kdy tu byl naposled přihlášen, bych řekl, že naopak vidíš. Nebo ne?

Btw. ban nevnímám jako trest, ale spíše jako způsob řešení problému. Čas na uklidnění. Zde problém nepokračuje, tedy to trochu ztratilo smysl.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Quido » stř zář 20, 2023 11:09

proč se tu pak vůbec bavíme o nějakých pravidlech..?
jediné pravidlo, co tu poslední dobou funguje je, že se vše řeší a odehrává podle toho, jak to míní mike, potažmo Hafi (který se ale čím dál více přizpůsobuje a dělá mikemu přinestašku)

oodoow píše:Směšné je mu dávat na týden ban, když tu teď stejně minimálně nějakou chvíli nebude.

směšné je, jak si tu přizpůsobují pravidla podle toho, jak se to zrovna někomu hodí do krámu, anebo jak se vyspí...
Naposledy upravil Quido dne stř zář 20, 2023 11:35, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Lipon » stř zář 20, 2023 11:21

asi to z mého předchozího příspěvku nebylo úplně zřejmé, myslel jsem trvalý ban
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod tsunami » stř zář 20, 2023 11:37

Važte si toho jak jsou tu mírní moderátoři - jedna z věcí co jsem v jiných forechc aplikoval byla ta, že s moderátorem se o jeho “práci” veřejně nediskutuje. A když to někdo porušil, tak automaticky zákaz psaní na týden. ;-)
tsunami
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř bře 20, 2019 20:27

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Quido » stř zář 20, 2023 12:08

to ale není o mírnosti moderátorů - to je o pravidlech...

EDIT: obecně si velmi vážím práce moderátorů, protože vím, jak je to nevděčná práce; nicméně, jako každá práce, pokud se má vykonávat dobře, musí se vykonávat dobře...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod oodoow » stř zář 20, 2023 12:36

@Lipon: Trvalý ban? To se tu snad dává opravdu výjimečně a ještě po pár kratších banech ne?
Moc nechápu, proč si myslíš, že trvalý ban je v tomto případě na místě. To by mi osobně přišlo jako dost přehnaná reakce.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod karaya1 » stř zář 20, 2023 13:28

A co kompromis? Až/jestli se tu ntz objeví, dát mu za ten nevybíravý slovník dočasný ban?
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 689
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod mike » stř zář 20, 2023 15:11

Moznost to je, ale asi bych to resil az kdyby porusil sve slovo a vratil se.

dudy píše:Ale my, běžní uživatelé nevidíme, že ntz odešel, ani že si nepřečetl Tvůj příspěvek.

Vidite to same, co my. Obsah prispevku plus Poslední návštěva: pondělí 18.09.2023, 19:24 a muj prispevek byl z pondělí 18.09.2023, 19:29 (pokud to mate o hodinu jinak, je to nastavenim letniho casu).

dudy píše:Já jeho účet vidím jako aktivní

To bys videl i kdyby dostal ban. Nic se nezmeni ani pro moderatory, akorat se muzeme kouknout do seznamu banu, jestli tam je.

Lipon píše:asi to z mého předchozího příspěvku nebylo úplně zřejmé, myslel jsem trvalý ban

Za tohle jsme davali ban na 1 - 2 tydny.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod mike » stř zář 20, 2023 15:23

tsunami píše:Važte si toho jak jsou tu mírní moderátoři - jedna z věcí co jsem v jiných forechc aplikoval byla ta, že s moderátorem se o jeho “práci” veřejně nediskutuje. A když to někdo porušil, tak automaticky zákaz psaní na týden. ;-)

Ano, takhle to funguje na ostatnich forech, ktera ctu. Pomalu zacinam mit chut neco takoveho navrhnout. Driv bych byl proti, jelikoz kazdy muze udelat chybu a zpetna vazba je dulezita. Doted to docela fungovalo, jenze situace se ted bohuzel zmenila a aktualni stav je neunosny.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod ret255 » stř zář 20, 2023 15:38

@ntz To bolo tak pekne napisane, od srdiecka. Pritom by stacilo nebrat apuku tak vazne. Ale ked sa inak neda...
Na inom tiez fore podobnej kvality ako je toto, nie az tak frekventovanom, to vyriesil admin nejakym stavom co svieti pri avatare a pise sa tam: "zablokovaný" Vsetky jeho prispevky ale ostali.
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Funkce autodestrukce chybi? Smazani uzivatele

Příspěvekod Quido » stř zář 20, 2023 21:28

na ostatnich - nekterych - forech jsou vetsinou deklarovana jasna pavidla a resi se jejich porusovvani, nikoli vymysleni pravidel "ad hoc", jen pro nekoho, anebo argumentace k jejich obchazeni...

...a jak ma vlastne fungovat zpetna vazba, pokud jistou chybu moderator neuzna, neprijme ci nepochopi?
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Další

Zpět na Pokec