Stredné tlačidlo myši nefunguje!

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod JosephSteuber » čtv bře 3, 2022 12:38

Zdravím Vás priatelia, mám problém s myšou. Nedávno prestalo pri rolovaní fungovať stredné tlačidlo myši. Mám bezdrôtovú myš Dell WM126 Black p/n 570-AAMH. Môže mi niekto navrhnúť, ako by som mohol vyriešiť problém?
JosephSteuber
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 3, 2022 12:24

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod apuka » čtv bře 3, 2022 15:02

Ehm... Ze by koupi nove mysi? :-k

Nevim, jak starou tu mys mas, ale ony, bohuzel, odchazeji. Poruzne, projevit se to muze kdekoliv. Navic i kdyz se k ni chovas dobre.
V prvni rade bych zkusil vymenit baterky a taky mys pripojit k uplne jinemu PC, pokud nejde ani tam, tak je asi opravdu problem.
Samozrejme, muzes zkusit mys taky rozebrat a najit problem, ale nejsem si vbec jisty, jestli ten cas za to stoji. Mys je spotrebne zbozi
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16750
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod mike » čtv bře 3, 2022 17:22

Hmm, prvni prispevek a hned dotaz uplne mimo zamereni fora... spam alert je pomerne vysoko.

A jestli to (priprava na) spam neni, tak si to nezaslouzi nove vlakno, kdyz uz tu jedno mame: viewtopic.php?f=25&t=6453
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49663
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod ntz » čtv bře 3, 2022 17:30

hehe, je pravda ze jako prvni prispevek na outdoor foru je to vcelku originalni ... :D
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2167
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod apuka » čtv bře 3, 2022 18:21

Tak ja jsem predpokladal, ze "negativni SPAM" na konkretni mys zrovna zde asi uplne nebude ucinny, navic ve firmach, co jsem delal a DELL byl "dvorni dodavatel", s temi mysami i jejich "sourozenci" s ocaskem, resp. starsim typem meli lidi problemu dost (ja taky).
No a ze by kvuli budoucimu SPAMU na nejakou konkretni mys se nekomu oplatilo nejdrive takto negativne spamovat... :-k. Vsak uvidime.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16750
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod ntz » čtv bře 3, 2022 18:25

ja mam taky problem s mysakem, no spis s takovym mensim potkankem ... mame v garazi takovej malej odtokovej kanalek, ze kteryho potkanek proleze skrz tu mrizku a nas 6-ti-kilovej kocour na nej cumi a vubec ho nelovi a kdyz jde mysak smerem k nemu, tak kocour ustupuje ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2167
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod mike » čtv bře 3, 2022 18:36

@apuka: takhle to nefunguje. Nekteri spameri napostuji zdanlive nevinne prispevky, aby nebyly smazane hned, a po nejake dobe je zedituji, pridaji odkazy, pridaji si odkaz do profilu apod. Ono to mozna neni ani tak pro ctenare, jako pro vyhledavace.

@ntz: to ale nemas problem s potkanem, ale s kocourem. Zkus ho restartovat a jestli nepomuze, kup noveho :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49663
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod JosephSteuber » pát bře 4, 2022 9:13

apuka píše:Ehm... Ze by koupi nove mysi? :-k

Nevim, jak starou tu mys mas, ale ony, bohuzel, odchazeji. Poruzne, projevit se to muze kdekoliv. Navic i kdyz se k ni chovas dobre.
V prvni rade bych zkusil vymenit baterky a taky mys pripojit k uplne jinemu PC, pokud nejde ani tam, tak je asi opravdu problem.
Samozrejme, muzes zkusit mys taky rozebrat a najit problem, ale nejsem si vbec jisty, jestli ten cas za to stoji. Mys je spotrebne zbozi


ďakujeme za váš návrh @apuka. Ale skúsil som pripojiť myš k notebooku môjho priateľa a fungovalo to dobre. Každé tlačidlo fungovalo perfektne. Takže som si celkom istý, že s myšou nie je žiadny problém. Myslím, že v mojom počítači musí byť nejaký iný technický problém, takže z tohto dôvodu sa to deje. No, pozrime sa, ako to môžem vyriešiť. Každopádne ďakujem.
JosephSteuber
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 3, 2022 12:24

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod JosephSteuber » pát bře 4, 2022 9:20

Ospravedlňujem sa všetkým za zverejnenie vlákna sem. V skutočnosti je cestovanie mojím koníčkom. Preto som si vytvoril účet na tomto fóre. Videl som vlákno súvisiace s cestovaním. Potom však stredné tlačidlo nefungovalo vôbec. Tak som hodil príspevok do tejto oblasti.
JosephSteuber
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 3, 2022 12:24

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod apuka » pát bře 4, 2022 16:00

Zkus strcit mys do jineho USB konektoru. Nepomuze-li to, tak zkus odinstalovat a znovu nainstalovat nebo updatovat driver mysi. ("Nejjednodussi" reseni je koupit si novy notas :lol:. Skutecne jsem zazil cloveka, ktery chtel problem s mysi, ktera nefungovala na jeho NB ale ano na vedlejsim resit takto - samozrejme se jednalo o firemni NB ](*,))
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16750
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod ntz » pát bře 4, 2022 16:11

a nejaka rada co ja mam udelat s kocourem ? :D
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2167
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod apuka » pát bře 4, 2022 18:07

Taky jej (staci ocas) strcit do "jine" zasuvky :wink:.

Jinak vazneji - pokud ma nejake "curaci misto", normalne vezmi pisek nebo co tam je s jeho moci a dej to kolem kanalu, odkud vyleza "mysak". Jen to bude trochu smrdet :wink:, vetsinou ale neco podobneho funguje. Tchyne taky mela mysaky a "mysaky" ve sklepe. Potom se tam zatoulal sousedovic kocour, parkrat tam "zanechal moc" po celem sklepe. Smrdelo to dlouhou dobu - ale dokonce nekolik let se tam zadny hlodavec neopovazil vlezt. (A ne, nesezral je. Zacali chodit k dalsim sousedum.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16750
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod JosephSteuber » sob bře 5, 2022 7:57

apuka píše:Zkus strcit mys do jineho USB konektoru. Nepomuze-li to, tak zkus odinstalovat a znovu nainstalovat nebo updatovat driver mysi. ("Nejjednodussi" reseni je koupit si novy notas :lol:. Skutecne jsem zazil cloveka, ktery chtel problem s mysi, ktera nefungovala na jeho NB ale ano na vedlejsim resit takto - samozrejme se jednalo o firemni NB ](*,))


Entschuldigung für die späte Antwort. Ich habe (aus diesem Artikel) genau das getan, was Sie gesagt haben @apuka. Ich war mir ziemlich sicher, dass es kein Problem in der Maus geben könnte. Aber nachdem ich den Artikel erhalten hatte, folgte ich den im Artikel erwähnten Schritten. Auf jeden Fall vielen Dank für Ihre wertvolle Zeit.
JosephSteuber
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 3, 2022 12:24

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod ntz » sob bře 5, 2022 13:15

tak hlavne zi jsi se dobredu omluvil ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2167
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod mike » sob bře 5, 2022 17:07

Was ist das? #-o

@JosephSteuber: na OF piseme cesky nebo slovensky, cizojazycne citace jsou mozne, kdyz maji vyznam. Tohle vyznam nemelo. Nebo snad byl podstatou celeho tohodle cviceni ten link?

Propriste: jestli se chces bavit o outdooru, tak jsi vitan, ale pis prosim cesky nebo slovensky. Nezakladej ale prosim OT vlakna.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49663
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod Lipon » sob bře 5, 2022 20:47

Mě to přijde jako bot v2.0
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stredné tlačidlo myši nefunguje!

Příspěvekod mike » sob bře 5, 2022 20:55

Nebyt tohodle prispevku, tak si to myslim taky, navic je vlakno v relativne spravne sekci. Takhle jsem na vazkach a spis se klonim k manualni propagaci toho linku vyse.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49663
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27


Zpět na Pokec