Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » ned dub 18, 2021 6:20

Ahoj,

hledam nekoho ze strakonicka s autem a ochotou prevzit balicek (posta, ppl, zasilkovna) a odvezt ho za uplatu (prispevek na benzin + neco dobreho, co ochotnik rad samozrejmosti) na benzinku v obci Strazny na sumave, konkretne asi 18.5 v podvecernich hodinach.

takze mam prosbu, jestli by nekdo nebyl ochotnej me v pulce moji planovane sumavske trasy zazasobovat. Ono se to nezda, ale kazdy 2 usetreny kila, ktery nebudu muset tahnout uz z vlaku udelaji moji chondropatii moc dobre... prece jen bohuzel nemam nosnost jako mistni terminatori a 30% svoji vahy na zadech uplne s prehledem bohuzel nedam... :(

Kdyztak vic info do sz, nebo mailem mawenzi ** seznam ** cz.

Klidne tu muzete spachat diskuzi na tema jak nic neunesu a mam zustat radsi sedet doma :D kdyz si nedokazu vse tahat bez potizi sama, nebo treba i napady, jak takovy zasabovani resit v pripade, ze neni zasilkovna/ppl point ani dostupna posta (nebo neochota spolehat na mikrovesnickou postu, ktera se muze dneska rozhodnout neotevrit). Dekuju.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod milarepa » ned dub 18, 2021 8:00

když jedu na trek do vysokých hor mimo civilizaci, tak si koupím v Globusu kilo jejich sušeného masa v tenkých plátcích, v troubě si na plechu udělám domácí suchary z celozrné mouky, k tomu přídám nějaké výživné doplnky, pár čokolád a ke snídani vločky a hrozinky, no a 2 týdny takhle celkem v pohodě vydržím a nepotřebuju tahat ani vařič :-)......a když po 2 týdnech slezu do nějaké pastevecké vesnice, tak se tam chovám jako Otesánek :-)
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Hledam nekoho ze strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » ned dub 18, 2021 8:42

milarepa
ja si nejaky jidlo samozrejme vezmu, blby je, ze ja se nikde na benzince, u viernamce nebo v buferu nenajim kvuli bezlepkove diete, nebo na to nelze spolehat. Vsichni moji kamaradi si koupi 5 baget, susenky, konzervu a parek v rohliku... ja si koupim mozna cokoladu a bombony... :D i ten vietnamec bohuzel nebude mit moc trvanlivych potravin, ktery nepodlehaji v teple zkaze a zaroven neobsahuji mouku... a nestane se z nich v batohu drt... nemuzu se na to proste spolihat, ze neco pouzitelnyho koupim.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Hafi » ned dub 18, 2021 9:15

a co zkusit primo tu benzinku? ten duty free shop, nebo lékárnu? zavolat a domluvit?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » ned dub 18, 2021 9:57

ta benzinka je pripadne taky v planu, ale radsi bych se spis domluvila s clovekem, nez s "obchodnikem", protoze se treba muze stridat obsluha a uz je v tom vic promennych.

Jinak ten dutty free si tam nevybavuju, sem musela nakouknout a ten je az u hranic, to nevim jestli bych jeste +6 km dolezla...

rikala sem si, ze bych mohla zkusit zavolat i do nejakych ubytovani, ale asi mi prijde proste jednodussi zkusit, zda se najde ochotnik, nez riskovat, obvolavat se zamitavym postojem... a chci postupovat spis postupne, napred zkusit jednu moznost, pockat, pak dalsi... aktualne volat na benzinku je stejne brzo, to by 3x zapomneli mezi tim...

ale timhle smerem taky trochu premyslim, diky za podnet :)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod apuka » ned dub 18, 2021 10:11

Asi uplne nejjednodussi by bylo si nechat poslat balik primo na postu v Straznem (napr. balik na postu)... 18.5. ma mit otevreno 9-12:15.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » ned dub 18, 2021 10:27

apuka
vzhledem k tomu ze ziju na vesnici podobny velikosti a otviraci doba posty je tu kazdej den uplne jina, zajedes se v pondeli pro jistotu podivat (ut 14 - 18) a v utery "dneska zavreno", dneska vyjimecne 10 -11, do tohohle proste uplne jit nechci.

navic 17km natezko asi do 12:15 nestihnu a ve stredu maji az 12:30 takze bych musela cekat aspon 4h na otevreni s tim, ze pak bych asi zas nezvladla dojit na dalsi nouzovy nocoviste... netrefila sem to nejlip :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Hafi » ned dub 18, 2021 12:08

jo aha, ja myslel, ze chces prave tu benzinku u hranic. jestli pujdes pres obec, tak mi nejjednodussi prijde obvolat ty penziony.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » ned dub 18, 2021 20:56

@Mawenzi: nic neuneses a radej bys mela zustat doma :twisted:

Normalne bych taky zkusil ty penziony a restaurace, ale v dobe covidove je to problematicke, muzou byt zavrene a/nebo zkrachovake. Benzinka by ale mela byt OK, zkus zjistit majitele nebo vedouci a domluvit se s nima.

Nebo druha moznost: kolik vas pujde? Rozdelit sva dve kila mezi vic lidi by snad nemusel byt takovy problem, zvlast kdyz jim za to neco slibis ;-) Navic bys kazdy den mohla odebirat svou denni davku. Prijde mi to jednodussi, nez se domlouvat s nekym, aby tam prijel autem, jelikoz presnou dobu neodhadnes.

No a treti moznost je ta posta. Zkusit tam zavolat, jestli maji ve zvyku menit otviraci dobu, nemusi to byt jako u vas na vesnici. Taky tam muzes zavolat den predem, abys vedela, na cem jsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Hafi » ned dub 18, 2021 21:04

přinejmenším nektery penzion bude proste pronajaty cast vlastnuho fomu trvale bydliciho majitele, pro ktereho je volny pokoj jen privydelek. Prijde mi to nejsnazsi a nejjistejsi - i kdyby treba nebyl doma na predani, tak bude schopen to prevzit a nechat treba nekde v zahrade za plotem.
Realne je to pro vsechny strany pohodlnejsi, nez aby ti to tam nekdo vezl, pokud nebydli primo tam nekde blizko.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » ned dub 18, 2021 21:13

Mne prijde nejjistejsi ta benzinka, tam urcite nekdo bude jak pri doruceni, tak pri predani. Akorat to znamena spolehat se na cizi lidi, kteri to proste muzou ukrast a zaprit, ale to i v tom penzionu. Z tohodle hlediska je nejlepsi ta posta.

Jinak mne dost fascinuje, ze si Mawenzi mesic dopredu naplanovala, kdy presne tam dorazi, to bych si teda netroufnul :D Uz jen proto bych volil postu, tam to proste dorazi a muze lezet 14 dni. Uvazoval jsem o podobnem zasobovani pri nekolikamesicnim prechodu rakouskych Alp a volil bych prave posty. Spis teda na vybaveni, nez na jidlo, neponesu prece macky a cepin mesic, nez dojdu k ledovcum :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Hafi » ned dub 18, 2021 21:27

prostě má dovolenou, ne? pošta je nešikovná tou omezenou otviračkou, benzinka jsem nekoukal, jak tam je. Jestli je to nějaká lokální onamanshow, tak super, jestli je vetsi sit, tak se muze stat, ze vlastne nesezene nikoho s kym si to domluvit, a az tam prijde, tak tam balik sice bude, ale nikdo nebude vedet kde.
edit: benzinka je Mol, coz bych se bal, ze tam nebude s kym se dohodnout. Jeste jsou tam koukam asi 2 autoservisy - ty taky jedou od rana do vecera denne. Ja i kdybych bydlel 10 km vedle tak proste neumim slibit, ze budu mit cas tam v konkretni odpoledne zajet. To uz bych to tam spis nekam schoval driv a poslal souradnice.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 19, 2021 5:52

mike
mam dovcu takhle naplanovanou a posta vychazi nesikovne.

ano obvolat benzinky a ubytka je varianta, o ktere taky uvazuju, ale prave si rikam, ze pro nekoho, kdo by mohl pul hodku zajet autem a byl by "znamy z of" muze byt pri case stravenym na bouzovym nocovisti docela velka variabilita prevzeti.

u benzinky presne jak pisete, vedouci slibi, obsluha nebude vedet kde to je... ubytka stejne tak.

no variant je nekolik ale tento muj dotaz je jednim z nich. navic benzinu/ubytka chci resit tak tyden predem, jinak to nema smysl a zapomenou na to... takze na to mam jeste chvili cas. po presunu do krusnych hor uz je to pohoda, tam jsou zasilkovny obcas i ve fakt malych vesnickach po trase nebo skoro po trase ..

ono mam po ceste i zabookovany 2 ubytka, v jednom krasna kuchyn, ale siroko daleko 0 obchodu aby si clovek aspon koupil vajicka a sunku:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Etheric » pon dub 19, 2021 6:55

Mawenzi píše:v jednom krasna kuchyn, ale siroko daleko 0 obchodu aby si clovek aspon koupil vajicka a sunku:D

Tak si to zkus domluvit, beztak maj slépky :) Nemusel by to být problém, zkus a uvidíš. Nebo se na vejce zeptej někoho koho uvidíš na zahradě cestou.. Vajca si seženeš :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8081
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 19, 2021 7:24

pointa byla v krasne kuchyni bez obchodu v miste, aby sla vubec vyuzit, takze stejne dehydro z domu.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Etheric » pon dub 19, 2021 9:58

Ale ty vajca si cestou koupit můžeš.. Spíš to ale brát jako bonus, když se to povede
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8081
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » pon dub 19, 2021 15:27

Mawenzi píše:mam dovcu takhle naplanovanou a posta vychazi nesikovne.

Ze mas dovolenou jsem pochopil, co nechapu je, ze mas naplanovane, kde presne budes 18.5. :D Muze se prece stat spousta veci. Nejpravdepodobnejsi je, ze napadne metr snehu, protoze pp je nepoucitelny a neprestane brecet, ze nechce snih a chce kolo. No a pak neujdes za den ani pulku, cos mela v planu a proste tam nedojdes ;-)

Ja kdyz nekam jedu, tam mam obvykle jen ramcovy plan, odkud vyjdu a kam asi chci dojit. Nekupuju ani zpatecni jizdenku, protoze nekdy dojdu uplne nekam jinam. Driv jsem kupoval zpatecni letenky, protoze byly vyrazne levnejsi, nez jednosmerne, ale to uz se taky zmenilo a prijde mi lepsi kupovat az kdyz vim, kdy budu dole tj. tak posledni vecer pred sestupem z hor :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 19, 2021 15:50

mike
protoze ja to proste musim mit naplanovany :D jako muze se stat nepredlozenost, ale uz z domu mam celkem podrobnej plan, protoze jinach bych byla nervozni :D kdyz se v terenu neco ukaze jinak, tak sem proste musi podle toho clovek zachovat, ale ja si to planovani a cuceni do map taky uzivam a hlavne me to pak dost uklidnuje :D bud to planuje nekdo jinej a ja proste jen du jak on rika, nebo to planuju ja a pak to musim mit docela presne. Protoze na sumave chci jit pres nouzovy nocoviste, tak tam je docela dobrej odhad jak to bude a ze bych byla rychlejsi s tim nakladem +5kg pres moji hranici si rozhodne nemyslim :D a prave kdyz bych se domluvila s nekym konkretnim, ten clovek treba bude i ochotnejsi to treba poslat zpatky nez nejaky lidi na benzince, ktery to fakt obtezuje, 3x to ztrati a pak si na to nevzpomenou...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » pon dub 19, 2021 16:01

Jak se jmenuje tahle porucha? ;-) Njn, kazdy jsme nejaky, jak bych byl nervozni z toho mit vsechno takhle naplanovane, protoze nejpozdeji druhy den by to bylo jinak. Na treky do Alp mivam ramcovy plan, kudy to asi chci projit, ale rozhodne ne po dnech a casto se i ten ramcovy uplne zmeni. Protoze pocasi, aktualni podminky nebo dostanu napad :) Si vzpominam, jak jsem prosel AV6 v Karnskych Alpach a nazval ji Cesta variant. Protoze pocatecni i koncovy bod sice odpovidal puvodnimu planu, ale temer vsechny useky mezi jsem sel jinudy a to prave variantima cestama AV6. Proste to tak vychazelo lip. Takze si ji vlastne muzu projit znovu a uplne jinak :)

I kdyz jedu na jeden den, tak se mi stane, ze vyjdu z Lovosic s planem skoncit opet v Lovosicich a misto toho dojdu do Teplic :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod apuka » pon dub 19, 2021 16:06

Nastesti ro Mawe Sumava letos nejsou Beskydy (to kvuli jeste stale skoro metru a pul snehu na Lyse a vcera vecer jeste souvisle pokryvky cca od 400m).
Ale bych predpokladal, ze v tom case jeste i tam muze narazit na zbytky snehu a kdyz ne na nej, tak na jeho "zbytky" ve tvaru pekneho bahna a blata. Ale Sumavu neznam, mozna pujde po zpevnenych cestach a bude to mit v pohode... U i s ohledem na vyhled pocasi - sice nejasny, ale trochu stale v souladu s poslednimi dny (a jeste PP do toho :-)).
Prave ze v Beskydech bych za tri tydny pocital jeste s tezkym terenem na slapani... Pokud nebude od Jiri 25 stupnu pres den s prazicim sluncem a +10 v noci.

Jo, do Alp clovek odjede s pekne naplanovanou dovolenou (ja bydlim na jednom miste v objednanem ubytovani) - a plany vezmou za sve vetsinou nejpozdeji druhy den, kdyz prvni zabere cestovani... :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 19, 2021 16:14

mike
no jo, kazdej to ma jinak :D

apuka
tak prvni pulka dubna jeste obcas muze byt se snehem problemova, ackoli si to moc kvuli poslednim par letum obecne nepamatujeme :D tak duben je proste duben... na druhou stranu v druhe pulce kvetna uplne necekam metrovy zaveje.

ja nemam problem s tim, kdyz se to meni z rozumnejch duvodu po ceste, ale mam problem s tim nemit plan :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Tomas » pon dub 19, 2021 16:16

Šumava je především asfalt, který tam pohraniční stráž zbudovala. Vzdálenosti též malé, prošel jsem to celé všemi možnými trasami několikrát, žádné drama to není.

Tou dobou už tam budou max fakt zbytky sněhu, už teď je to slabé (viz. tu).
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 19, 2021 16:41

Tomas
ty sis jeste nevsiml ze apuka vsechno komentuje jak starostliva maminka? vsichni umrzneme, utopime se v metrech snehu, najist se poradne neumime, oblict se poradne neumime, naplanovat trasu si neumime, obout se neumime :D

ten asfalt me sere, no blby je ze kvuli uzavrenym stezkam kvuli hnizdeni atd to bude jeste o fousicek horsi kvuli obchuzkam :( i z toho duvodu sem pak uplne zavrhla ceskej les a primej smer ze sumavy nekam dal... ale jedu na sumavu prvne, tak chci napred spis po znackach nez na blind
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Olchor » pon dub 19, 2021 17:15

Já byl ze Šumavy docela otrávenej, samej asfalt. Na kolo dobrý, ale pešo peklo. Určitě se ale dají najít i hezké cesty, takže plánuj opravdu pečlivě!!! :)
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1003
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod apuka » pon dub 19, 2021 17:19

Mawenzi píše:ty sis jeste nevsiml ze apuka vsechno komentuje jak starostliva maminka? vsichni umrzneme, utopime se v metrech snehu, najist se poradne neumime, oblict se poradne neumime, naplanovat trasu si neumime, obout se neumime
Fakt toto musi byt? Hlavne kdyz jsem ted nic takoveho nepsal???

Jsem jen naznacoval, ze podle vyhledu pocasi to na moc velke horko a suchu v nejblizsi dobe nevypada, to dokopy s pocasim doted bude asi i na Sumave znamenat blato - a sem-tam asi i zbytky snehu.
A ze bych v Beskydech pocital s opravdu tezkym blatitym terenem. Na hrebenech je tam nad metr snehu (i dnes), predtim tam uz dost poprselo, bylo blata nad hlavu, az se snih roztopi, tak to bude jeste horsi. A caste zbytky snehu v lese. Pridej k tomu ten vyhled pocasi a vyjde Ti, ze tam bych Ti letos rozhodne nedoporucoval dovolenou uprostred kvetna.

Co z toho je neco, cos napsala? :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Tomas » pon dub 19, 2021 17:53

Bahno moc neřešíš, protože je tam asfalt. Většina stezek je na něm.

Naopak tam bude v květnu fajn a nebudou tam masňáci. Přes léto je to nepoužitelný.

Teploty půjdou v noci pořád k nule a i pod na některých místech (Poledník, Modrava), to je tam i v létě. Akorát těch pár stezek holt musíš kvůli uzávěře vynechat a jít vnitrozemím, něják moc výrazně to ale nevadí.

Za mě fajn výlet v dobrým období.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pon dub 19, 2021 18:04

apuka
nechtela sem se te dotknout, je to trochu nadsazka, myslim, ze to tady ale pochopil kazdej. Ja sice jedu v uplne jinym mesici uplne jinam ale uz mam prednasku o blate v beskydech uprostred dubna :D

Nicmene aspon vim, ze je spravne, ze se do beskyd nechystam :D

Tomas
na to se celkem pripravuju, ze teploty muzou padnout k nule, nebo i lehce pod... ten asfalt beru jako dan tomu zbytku. Na tu sumavu se z cele dovci tesim asi nejvic :) i kdyz ten asfalt pro me bude narez, to mi snizuje denni kilometraz klidne o 1/3... takze si to planuju tak na leharo kolem ty dvacky denne... nojo, nejsu zadnej rychlonozka na 40km denne ale aspon mi ta krasa dyl vydrzi :) prolitnout to za 3 dny by byla uplna skoda :)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod milarepa » čtv dub 22, 2021 8:00

k těm plánům

před léty jsem měl v plánu dojet autobusem s přestupem v Budapešti do rumunské Cluje a pak se dokodrcat místním vlakem do hor......všechno jsem udělal správně.......a skončil jsem v Bělehradě :-).....což bylo super, protože jsem si chtěl Bělehrad vždycky prohlédnout, takže jsem aspoń pořádně porajzoval po celém Balkánu
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » čtv dub 22, 2021 9:14

taky se asi budu muset naucit nemit pres den obed :D

ve skotsku to bylo snadny protoze mi asi prvni 4 dny bylo desne blbe:D a pak uz to clovek nejak doklep ale to bylo porad moje obdobi nejezeni a ted mam obdobi jezeni a teda mela bych jist aspon cca 2500 kcal denne misto 1200 jak driv a to trochu leze do planovani

normalne mivam vetsi snidani a obed a odpo uz jen neco mensiho. 3 tydny v prdeli bude znamenat idealne velka snidane a velka vecere a behem dne jen pozdibovat neco malyho.

vubec si vlastne neumim to jidlo naplanovat na vic dni, kdyz se mi za posledni rok tak moc zmenilo jak jim a vlastne jsem jeste nemela moznost si to vyzkouset :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod apuka » čtv dub 22, 2021 10:01

Mawenzi píše:ormalne mivam vetsi snidani a obed a odpo uz jen neco mensiho. 3 tydny v prdeli bude znamenat idealne velka snidane a velka vecere a behem dne jen pozdibovat neco malyho.
S tim si davej trochu bacha.
Aby se Ti nestalo ze budes rano jist neco, co "rychle vytravi", co doda energii rychle ale taky rychle s tim skonci a tesne po case obeda Ti zacne energie chybet. Typicky snidane typu vlocky - je to fajn, doda Ti hodne energie, ale bezny clovek po nejake kratke dobe pociti, ze uz neni z ceho brat. Ne vzdy pomuze nejaka tycinka a pod.

Toho se dopousti vice lidi, co jsou zvykli jist pravdielne a maji zazity "styl" - a najednou vynechaji obed a je jim z toho blbe. Taky jsem si tim presel...

Takze na snidani nezapomen si pridat neco, co uvolnuje enrgii pomaleji a vydrzi az (skoro) do vecera.

Pokud to tak delas i ted, tak OK.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Další

Zpět na Pokec