"Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživost?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod booze » ned zář 15, 2019 19:48

@ stani smrad nekterych turistu v umeline je nechutny a k bliti. :vom: kolega se pravidelne na maratony bral 14 dni neprane tricko. Smrdel na pul kilometru a pry to lidi odrazovalo ho dobehnout. :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod Stani » ned zář 15, 2019 20:07

Kolegovia, to som napísal preto, aby si etheric uvedomil, že nikdy neexistuje v nevraživosti, o ktorej tu založil vlákno, len jedna strana mince a dôležité je si uvedomiť svoj prídel k tomu.

Nemusíte preto ten smrad tak rozoberať :wink: .
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod booze » ned zář 15, 2019 20:11

Takze smrdis nebo ne? :twisted: :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod Stani » ned zář 15, 2019 20:18

Smrdel som, ale pochopil som, že ak chcem byť trochu socializovaný, lebo okokoľvek sa hrám na nezávislého, tak sa tomu nedá vyhnúť = nemôžem až tak smrdieť, preto už nesmrdím :D . Ale zase ani nevoniam. No už si ku mne normálne v kupé prisadnú a normálne oknom sledujú ubiehajúcu krajinu. Kľud v duši a úsmev na perách.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod booze » ned zář 15, 2019 20:22

Nebud smutny. :D Ja jsem maly, plesaty a s pupkem. :smt022 taky si nikdo nepriseda. :cry:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod mike » pon zář 16, 2019 0:47

Mali plesati pupkaci jsou nejhorsi, to vi kazdy :twisted:

Stani píše:nemôžem až tak smrdieť, preto už nesmrdím

Jak se to dela? ;-) Ja si asi budu muset brat na vylety nahradni tricko. Ve vlaku, co se s nim obvykle vracim, nahradili jednicku delenym vagonem a jednicky jsou tam uz jen 4 kupe. Sance na vlastni kupe se tim silne snizila a me tricko z umeliny po celem dni fakt nevoni. Dneska se v jednom kupe rozvaloval jeden jako cune, a tak jsem usoudil, ze mu dalsi cune nebude vadit ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod mike » pon zář 16, 2019 0:51

Stani píše:Kolegovia, to som napísal preto, aby si etheric uvedomil, že nikdy neexistuje v nevraživosti, o ktorej tu založil vlákno, len jedna strana mince a dôležité je si uvedomiť svoj prídel k tomu.

Ne vzdycky to tak je. Nekdy proste muzes narazit na blbce. Tohle neber nijak osobne, ale vzpomnel jsem si, jak jsme kratce po revoluci byli na Slovensku. Zacali se tam do nas navazet nejaci Hejslovaci jen proto, ze uslyseli, ze mluvime cesky. Co s tim nadelas? Tohle nastesti s rozdelenim pominulo.

V pripade Etherica mas ale nejspis pravdu. Je tu neco, cim nektere lidi drazdi, coz je ostatne trochu videt i v tehle diskusi. Asi tusim, o co jde, ale necham to na postizenych. Zatim tomu muzeme rikat treba faktor X ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod Etheric » pon zář 16, 2019 6:15

booze píše:Me spis udivuje, co dela clovek s potetovanou tvari v lese.
Loví bachroše.
https://m.youtube.com/watch?v=A7rAteCtzIY :twisted:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod Stani » pon zář 16, 2019 17:42

Mike, bavíme sa o ethericovom probléme, pretože očividne tu nikto z nás podobnú skúsenosť nemá. Aj moje príspevky smerujú len a len k tomuto problému, netreba ho rozvetvovať. Proste neverím, že ak idem okolo cudzích normálnych trampistoch so svojím skromným baťožkom a na oplátku budem počuť z ničoho nič gramhoničskú nevraživosť od ich ohníka. Možno s tým záhadným faktorom X by sa mi to stalo, ktovie.

Je to len Ethericov osobný problém a keďže ho vôbec nepoznám, ani konkrétne situácie v ktorých sa ocitol a vyvodil takéto zovšeobecnenie, nedovolím si viac čo k tomu dodať, aby to nebolo len tlachanie do prázdna.

A popravde, už ma to prestalo baviť.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod apuka » pon zář 16, 2019 18:39

@Stani: jak jsem psal, neni to prioritne o trampech a gramhonicich. Spise se obcas stava, ze z nejake skupiny nekdo nejak zacne nahlas "hodnotit" neco na nekom, kdo kolem nich prejde a ostatni si musi pridat svoje, aby nezustali mimo. A ano, je mnohem vetsi pravdepodobnost, ze to udela skupina vice lidi (nejlepe z trochu "osvezena" alkoholem) osamelemu cloveku, pokud ten nevypada, ze by se dokazal sam o sebe "postarat" nez osamely clovek nejake vetsi skupine.
Nemyslim si, ze je to hodne rozsireny problem, ale fakt se to stava a vubec ne ojedinele - kupodivu, na Slovensku od Slovaku mene nez v CR od Cechu (a nekde uprostred je na Slovensko od Cechu a na konci v Alpach od Cechu). V tom nejhorsim pripade az tak, ze se skupina dostava do raze a kdyz je tam v kratkem case vice lidi nebo mensich skupin, zacnou "hodnotit" kazdeho, koho vidi a maji z toho naramnou srandu, jak "kazdemu dali".
Mozna mas pravdu, ze je to ethericuv (resp. si spise myslim jeho vyzoru nebo jeho aury nebo faktoruX) problem, ale neni to zdaleka jen jeho. Jen nekteri z nas si toho nevsimame, nekteri nad tim prejdeme a pomyslime si svoje a nekoho to sere...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: "Bavlněná armáda" vs "gramhoníci" - proč taková nevraživ

Příspěvekod Mawenzi » pon zář 16, 2019 18:45

apuka to nozna tredil tou vetsi "silnejsi" bandou a pak je asi fuk, co maj zrovna na sobe...

ja vlastne moc nepotkavam vetsi skupiny ale.pripomelo mi to vz ime dedka.spali sme v pristresku kterej sme.vyklidili 2 pytle bordelu a spali v jedne jeho pulce, kus lavice a stul volnej a deda na nas rval jestli to je nase ze se tam valime a cely to zabirame, a tu hromadu bordelu sme si taky mohli uklidit (nejaky flasky, aby nepotrhaly ty pytle)... kdo chce psa bit, hul si najde...

a taky na me mozna nedrzkuji protoze damy se povetsinou neurazi ale zvou na panaka :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Předchozí

Zpět na Pokec