Hadka z vlakna o stanech

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod PaKo » pát čer 7, 2019 18:02

mike píše:A dost! Ty si fakt nevidis do huby.

Snad tě tohle nějak nerozlítilo? Že jsem si dovolil takto označit člověka, co tu píše o rodičích ostatních takové příspěvky, až je člověku na zvracení (což ovšem tobě ale zase vůbec nevadí, že?)?
PaKo
 

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod dudy » pát čer 7, 2019 18:05

Fenri, kdybys chtěl smýt plivanec na cti tvých rodičů, tak napíšeš Ethericovi a vyřídíte si to spolu a nemusíš trolit OF.
Ale vzledem k tomu, jak situaci řešíš a dokonce se domníváš, že plamenný boj za čet tvých zploditelů ti dává právo posuzovat hodnotit a vynášet soudy nad vztahy k rodičům ostatních členů, mám pocit, že čest tvých rodičů, je to poslední, oč ti jde a naopak ji zneužíváš jako záminku, abys mohl ještě víc trolit.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2019 18:06

Co je moc... technicky ban na 6 hodin, do te doby odpovim na tvuj puvodni prispevek, ale ted uz toho mam fakt dost.

Edit: pakovi, samozrejme.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Ladnonna » pát čer 7, 2019 18:13

Pánové tohle nejde jinak, jak malé děti.

https://youtu.be/XF1oM0_J7Eg
Ladnonna
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob bře 10, 2018 14:02

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Jdemepocitat » pát čer 7, 2019 19:29

Ladonna - ber to jako sport. Když se lidi nudí a moderátor je nespravedlivý neschopa, tak proč se v Pokecu nepobavit. I na jeho účet. :partyman: :partyman:
Moderátor si není schopen vydobít autoritu jinak, než slepým dáváním banánů :-# na jedné straně, zároveň nemá ošetřené forum, aby si z toho lidi nic nedělali a nebavili se na jeho účet \:D/ a k tomu protěžuje vulgárního patolízalského hajzla, Hujera Etherica :toimonster: . Tím připomíná hysterickou soušku učitelku, bez stopy autority a respektu, jak v rostoucím hluku třídy mlátí pěstičkou do tabule a křičí přeskakujícím hláskem "Ticho! Ticho! Ban! Baan!".
Když se bude chtít vzbouřená třída bavit, nezbude mu, než zablokovat registrace nových členů, nebo tam hodit časové omezení v počtu registrací, čímž jim v důsledku časem klesnou příjmy z reklam. Kvůli jendomu adminovi, co má asi nějaký platonický vztah s jedním hajzlem. A to se vyplatí. :finga:
Etheric je politováníhodný invalida, který dělá outdoor, ve fabrice na plný úvazek denně x hodin zvedá 16kg věci nad hlavu :t:t . Málem bych se rozplakal a šel mu seštelovat vozejček. A psát mu SZ, aby byl tak hodný a stáhl svoje prasárny z netu by určitě mělo smysl, Dude ](*,) . Určitě by se až žalem nad svojí nevychovaností rozplakal, uznal chybu a stáhl to. Úplně to vidím. Je to duševní kripl a jeho postižení je čistě v obasti cortexu.

Ban! Baan! Baaaaan!!!!
Uživatelský avatar
Jdemepocitat
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 7, 2019 18:51

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Jdemepocitat » pát čer 7, 2019 20:17

Psal mi jeden člen fora, ale nejde mu odpovědět. Ať se podívá do Nastavení soukromých zpráv.
Kolega BK.

Kdyby mu to nešlo, tak moje odpověď je:
Ne, ale jsem tu dýl. :-#
Uživatelský avatar
Jdemepocitat
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 7, 2019 18:51

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod vonkreuz » pát čer 7, 2019 20:51

Internet je super místo.
Nechcete se konečně někde potkat a rozbít si huby?
Ether má nazdvíháno, ten_co_pluje_na_lodi_z_nehtu_a_kostí je u aktivních záloh.
Dudy a já vám uděláme ring z lan. Bohužel jen statických, tak nebude moct odšprngávat soupeře jak u wrestlingu.
Co jsem to chtěl říct.
Nesnáším cyklisty. Ale díky PPeovic nabídce jsem si koupil kolo. Po dvaceti letech. Dnes jsem jel na kole za kamarádem, který dva týdny nepije. Míjel mně vylítanej bavorák plný omladiny, která na mně cosik pořvávala. Po 100m křižovatka a museli dávat přednost. Jebl jsem kolo před auto , z batohu vytáhl stilus a šel se zeptat, co že to říkali a rázem bylo ticho.
Co jsem to chtěl říct?

Anonymita je krásný místo, ale rozdrbáváte fórum a ostatní uživatele si berete jako svoje se rukojmí.

Admini jsou schopní, co se BANu tyká, tolik, kolik jim umožní nastavení phpBB. :((
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Prvni » pát čer 7, 2019 21:03

Tak jdeme počítat: První ban... :supz:

A ne majku, pleteš se, povídali jsme si spolu už víckrát a v jiných vláknech. Tvoje dnešní bouchání do tabule mně jen probudilo ze spánku:evil: :wink: Hledej, přemýšlej. Potkali jsme se i na živo. :partyman: Ale to ses ještě nechoval jako blázen, kamaráde. Nevím, co se ti děje, ale starej majk je pryč.
Přemejšlel jsem, co dává moderátorovi, co nemá autoritu a respekt protože měří dvojím metrem a toleruje prasárny svých miláčků jeho moc.
A jsou to jen bany. Prd ve vaně.
Ber to jako feedback, sebereflexi. Neděláš o dobře, poškodíš forum.
PaKo neudělal nic špatného a hned ses do něj obul.
Toleruješ tu přihlašování pod falešnou identitou a ještě se hříšníkovi Etherikovi div neomluvíš a nevypláčeš na rameni. Tak jsi to tím zlegalizoval a učinil z toho legitimní praktiku OF. Dobře ty... =D>
Je to tak, ne? Když může Etherik, můžou i ostatní.
Tak přijde Druhý, Třetí? Nebo pojedeme anglicky, latinsky? Nebo alfa, beta? Nnáhodné znaky?
Nebo se vzpamatuješ? :-k
Uživatelský avatar
Prvni
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 7, 2019 20:42

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Prvni » pát čer 7, 2019 21:17

Vonkreuz - můžu jim to počítat. Ale bojím se, že bych Ethericovi i Etherikovi počítal rychlejc, než Fenrimu a jeho severské skvadře potvor :wink:

Kamarádi děláte to blbě, vtipy stranou. Prostě se chováte nespravedlivě - to napomínání PaKa a plazení se před Ethericem? Nebo to tolerování jeho sraček a odmítání Fenriho požadavků a obhajoby? - a zároveň nemáte v rukách nic, kromě blafování. Hrajete si na Bohy a diktátory :prayer: , jenže za sebou nemáte ani nadpřirozeno, ani bajonety #-o . To nefunguje. Jenom ztratíte dlouho a pracně budovaný kredit a dostanete brajgl na fóru a jako bonus šaškovskou čepici.

Asi před rokem jsem se trochu chytil s mikem. Nic velkýho, žádný bany, nic. Dal jsem si trochu nasraně pauzu a během ní jsem zjistil, žen OF vlastně nepotřebuju. Prostě jsou už lepší zdroje infomací o cestování. Zároveň jsem si řekl, že jsem nebyl úplně nestraný, ve svém vnitřním odsudku jeho chování. Ale když to teď vidím, měl jsem pravdu. Blbnete kluci, vopravdu. :axe:
Uživatelský avatar
Prvni
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 7, 2019 20:42

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mila6032 » pát čer 7, 2019 21:30

A co že má být cílem této mise? Já s rozdělením trestů taky nesouhlasím a už vůbec nesouhlasím s tím zdůvodněním, ale cíleně prudit, nechat se zabanovat a vracet se pod jiným nickem? To jako vážně? Však mike rikal, že se vyjádří později, tak vyčkejme. Tohle přece nikam nemůže vést. A otevírat staré spory....po roce. Nevím, jestli to je ta nejšťastnější cesta.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Prvni » pát čer 7, 2019 21:38

Mila - neotvírám starej spor (byla to banalita, bez bordelu kolem). Chtěl jsem říct, že mi mike dřív přišel spravedlivější. Tohle jsou sračky co dělá, na rovinu. Co řekne novýho? Už to tady rozmatlává dost dlouho a přitom...

A ty identity? Já tím chci ukázat, že ban není řešení. Že pozice moda musí stát na respektu, který si získá moudrostí (to je blbý slovo) a nestranosti. Ale tolerovat explicitní sračky a druhému konstruovat vinu domníváním se toho, co možná asi myslí svým chováním. A pak hledat hnidy na jeho reakcích, když už je právem nasranej.. ](*,)
Hele kámo, myslim, že jsem nebyl dneska jedinej překvapenej.
A proč se přihlašoval Fenri a Etheric víckrát, je snad jasný. Měli svý důvody a netajili to.
U mně je to prostě protest. A možná zapnutá poplašná siréna jako "Kurva kluci, něco je špatně a je to na vás". :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Prvni
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 7, 2019 20:42

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Pierre111 » pát čer 7, 2019 21:49

Prvni: Hele a proc se neprihlasis pod svym starym nickem? Pochopil jsem spravne, ze se sMikem znate ? Tak proc tyhle anonymni profily ? Pokud se znate a byl by jsi fer, tak pokud s necim nesouhlasis napses Mikovi SZ, tak jako jsem to udelal ja.

Jo a neobjevil jsi ameriku. To, ze ban neni reseni, vime vsichni a i to bylo Fenrim dokazano. Takze uplne zbytecna mise ;).
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Prvni » pát čer 7, 2019 22:06

Pierre - prostě nechci. Ber to tak, že je to moje volba a chci tu občas něco prodat. :-..
Jináč - dělám kontroverzní věc, vím to. Ale nemám lepší nápad. SZ - to je na prd. Já chci ukázat, že král je nahý. #-o
Že admini dělaj něco blbě neukážu líbesbrýfem majkovi do ouška.
Nejsme žádný kámoši. Jen se známe z fóra a jednou, dvakrát jsme se potkali, nic víc. Holt jsem o něm měl nějakej povrchní dojem a po tom s PaKem a Fenrim jsem rozčarovanej. A vůbec s fungováním OF. Fakt si myslím, že ho Etheric krutě rozesírá a přitom si nevybavuju, že by psal něco, co mě zaujalo pozitivě. Třeba v jeho sračkách něco já, já to nenašel. Jak jsem psal, dlouho sem sem moc nechodil.

Když modi uvidí, že nejsou pány, a že to všichni ví, bude je to tlačit k respektu a slušnosti.
Jo a taky s tim hraním na nováčky a štamgasty nesouhlasim. Xkrát jsem tu i jinde zažil, že někdo přišel, napsal první dva příspěvky a mělo to cenu a hodnotu. A někdo tam celý roky mlel hovna o ničem a byl ctěný inventář, co mohl klidně schazovat hodnotnýho nováčka. Netvrdim, že to v týhle kauze bylo takhle. Je to nepřehledný. Ale tenhle princip byl teďdeklarovanej nahlas jako dobrej. :twisted:
Uživatelský avatar
Prvni
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 7, 2019 20:42

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2019 22:21

Prvni píše:A ne majku, pleteš se, povídali jsme si spolu už víckrát a v jiných vláknech.

Co prosim? Doted jsem tu nebyl. Jsem na navsteve u rodicu a doted jsem se s nima bavil, kdyz uz jsme u toho citoveho vydirani, ktere se tu ted tak ujalo :twisted:

Podivej, netusim, jestli se zname a o cem to mluvis. Napis pod svym starym nickem nebo se ukaz a pak se muzeme bavit. Jinak jsi jen zbabelec, se kterym nema smysl ztracet cas.

No a ted se teda pokusim odpovedet ostatnim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Pierre111 » pát čer 7, 2019 22:26

Hmmm dekuju za odpovedi, ale na moji prvni otazku jsi neodpovedel pokud se nepletu. :) Proc nevystupujes pod svym puvodnim uctem, at teda Mike a ostatni vedi kdo jsi ? :)
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2019 22:43

Nejdriv Pako:
PaKo píše:Pokud tedy Etheric nedostane rovněž permanentní ban (pokud se Fenri svým chováním dopustil takových přečinů, aby si ho zasloužil, o čemž teď nediskutuji, tak ho Etheric MUSÍ dostat rovněž tuplovaně), žádám o permanentní ban pro mne. V případě, že mi nebude udělen dobrovolně, budu nucen si ho dětinsky vydupat (editací všech mých příspěvků na spam), což bych nerad.

Demonstrativni sebevrazda? To tu jeste nebylo, gratuluju k invenci :twisted: Tohle je zcela na tobe, jestli chces ban, mas ho mit. Trochu si to rozmysli, at zas nemusis za par mesicu prosit, abychom te odbanovali. Tentokrat uz na to mozna nebudeme mit chut.

PaKo píše:PS: Příspěvek od admina pode mnou, kde potvrzuje "dvojí metr" je skutečně dechberoucí a ke zblití...

Ty ses ten posledni, kdo muze neco psat o dvojim metru. Jak uz jsem naznacil, krasne na tebe sedi uslovi o trisce v cizim oku a brevnu v oku svem. Precti si sve prispevky v tomhle vlakne. Na jednu stranu se ohanis Ethericovou vulgaritou a na druhou ho sam nazyvas vyrazy, za ktere bys dostal pres hubu, kdyby ses je nekomu odvazil rict do oci. Kdybych spocital jeho a tve vulgarismy, tak vyhrajes rozdilem tridy. Doted jsem to prechazel, bral jsem to jako v zapalu boje, ale zrejme jsi ziskal pocit, ze jeho vulgarismy ti daly bianco sek a ze mu muzes napsat cokoliv. Nemuzes, jsi tezce za carou a porusujes pravidla fora i slusnosti. K tomu svuj slib, ze uz se budes chovat slusne, po kterem jsme ti zrusili puvodni ban. Myslel jsem, zes sel do sebe a nejakou dobu to vypadalo, ze jo, ale opet jsi mne zklamal.

Co s tim:
1. budes trvat na demonstrativnim banu, OK, dostanes, sbohem a satecek.
2. uklidnis se, zacnes se chovat jako predtim, nez zacalo tohle psycho a budeme se tvarit, jakoze se nic nestalo.
3. budes se dal chovat jako hovado a pak dostanes trvaly ban, ovsem za chovani.

Volba je na tobe, muzes ji napsat sem nebo pres SZ.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2019 23:39

dudy píše:Hm, tak vidím, že jste si, namísto moderování, zahráli na soudce.

Hmm, muj prispevek byl o tom, ze je to prave naopak. Nejsme soudci, ale rekneme spravci. Chceme tu udrzet rozumne prostredi. Coz se, uznavam, aktualne moc nedari.

dudy píše:Ten člověk tu byl všehovšudy necelé tři dny a vám už je jasná progrese jeho recidivy...

A netrvalo ani den a vyplnila se. Nezmenils s jeho dnesnim extempore nazor? Ani pote, co i na tebe zkousel sve spinave diskusni triky?

dudy píše:Dokonce se odstraňují příčiny ne následky

Ano, odstranit pricinu je vzdycky lepsi. Znamena to predejit dalsim nasledkum.

Nemel jsem to vcera psat, ale presto se ted pokusim o neco podobneho. Pomoci tveho oblibeneho prikladu s hospodskym. Mas lokal, stamgasti i bezni navstevnici, pohoda, klid. Prijde cizi clovek, zapoji se do diskuse, ktera najednou zacne byt nejaka divna, nekteri lidi se ohrazuji. Pak si vyhlidne mistniho outsidera, zacne ho provokovat, ten se neudrzi, vyleti, borec zacne delat ublizeneho, dovolava se podpory ostatnich proti tomu sprostemu vagusovi, dal ho ovsem ponizuje a neporyte sikanuje, az vypukne rvacka. Co udela hospodsky? Provokatera vykopne, at uz se nikdy nevraci a outsidera za nim, at vychladne a pak muze zas prijit. Nebo ne?

Nechytejte mne za slovo, zjednodusil jsem to, jde mi ciste o princip a reseni. Prisel a behem par dni rozesral forum. Co s nim? Davat dalsi sanci? Dnes si ji vzal sam a vysledek vidite sami.

Ocituju jednu podstatnou vec, ktera mohla zapadnout:
FrantaKrajta píše:To je toxické jednání, které je v jakékoliv online komunitě ještě mnohem horší, než nejsprostší nadávky, protože soustavně a cíleně rozkládá komunitu.

Presne tohle se delo. Nasledky muzou byt nevratne. Sami vidite, jak to vypada behem tretiho (?) dne. Pozar je potreba hasit v zarodku, jinak uz nemusi byt co hasit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2019 23:50

Michal82 píše:Skoro bych až řekl, že Fenri byl odstraněn z jiného důvodu než byla hádka s Etherickem a to že by mohl být ,,nepohodlný”.

:lol: aspon neco pro pobaveni v te mizerii. Alobalovou cepicku na hlave mas? Precti si, co jsem mu psal tady, posledni odstavec. Tehdy jsem si jeste myslel, ze by z nej mohl byt normalni diskuter a prinos pro forum.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » pát čer 7, 2019 23:59

Lipon píše:Miku, ale takových nekompatibilních jedinců se tu pohybuje povícero a ban nedostávají, a to ani dočasný. A že díky "nekompatibilitě" někoho dojde s prominutím k rozesrání vlákna, je tady jev pravidelný. Naštěstí ne (zatím) častý.

Jde o miru nekompatibility. S mensi se da fungovat, s vetsi to obcas zahapruje, ale furt se to da ustat, no a pak je tak velka, ze to proste nejde. Jsou ruzna fora, jak jsem psal, neco podobneho jsem videl akorat na DFENSovi. Tam bych byl treba nekompatibilni ja a proto mam dost soudnosti na to, abych tam nelez. On by tam naopak skvele zapadnul.

Lipon píše:Stačí, když se tu do nějaké diskuse zapojí pár nejmenovaných uživatelů a rozjede se to podobně - dlouhé příspěvky, že to nejde pomalu číst, citace i z jiných vláken, vytrhávání z kontextu, nepochopení, špatně vyjádřená myšlenka apod. A dostal za to někdo někdy ban? Ne.

Jisteze ne. Ban za diskusi na diskusnim foru? Zamerne nekorektni diskuse a podle triky tu ale obvykle k videni nejsou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod dudy » sob čer 8, 2019 0:02

Omlouvám se, že sem se toho debila zastával.
Opět jsem ve své naivitě uvěřil v dobrého, jen nepochopeného člověka.
V zrcadle dalších Fenriho reakcí musím konstatovat:
Ten člověk je zmrd a zbanujte ho až zmodrá.
Děkuji.
A ještě jednou se omlouvám za svou až přehnanou humanitu,
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » sob čer 8, 2019 0:11

:smt023 pritom jsi byl prvni, kdo napsal, co doopravdy dela. To ja jsem si v tu chvili jeste naivne myslel, ze by se to mohlo srovnat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod dudy » sob čer 8, 2019 0:12

mike píše:"Pako"
Demonstrativni sebevražda?To tu jeste nebylo, gratuluju k invenci

O demostrativní sebevraždě už sem slyšel, ale tohle je demonstrativní euthanasie.
Pako má možnost odejít, ale on chce, aby odpovědnost za jeho odchod byla přenesena na moderátory.
Pako, nečti.
Proč do toho taháš mody?

Outdorovej Palach...
:mrgreen:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod dudy » sob čer 8, 2019 0:22

mike píše::smt023 pritom jsi byl prvni, kdo napsal, co doopravdy dela. To ja jsem si v tu chvili jeste naivne myslel, ze by se to mohlo srovnat.


Joo.
Mám věřit prvotním intuicím!
Když já se pak začnu babrat v nějakém pochopení, uchopení, toleranci a začnu rozlišovat jednotlivé aktéry...
Přitom v těhle sporech funguje klasické:
"Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe."
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » sob čer 8, 2019 0:29

mila6032 píše:Miku, tvoje příspěvky považuju za jedny z nejhodnotnějších na tomto fóru, ale to odůvodnění banu je asi to nejhorší, co jsem od tebe četl.

Diky, od tebe si toho vazim. Myslim, ze jsem uz napsal vyrazne horsi veci ;-) Ano, tohle jsem vubec nemel psat, holt mam takovou blbou vlastnost snazit se ostatnim ukazat, jak jsem k zaveru dospel. Nechci po nich, aby se mnou souhlasili, jen aby vedeli. Holt to tady nepada na urodnou pudu, zkusim si priste dat pozor.

mila6032 píše:Druhým vytýkáš animozitu vůči Ethericovi, ale z odůvodnění spíš čiší animozita vůči Fenrimu.

To je klidne mozne. Mne se z jeho prispevku delalo fyzicky spatne. Takovy hnus jsem tu jeste nevidel. Jako horsi mi ale pripada, kolik lidi to nevidi a to vcetne tech, ktere povazuju za inteligentni. Co nadelam, ja zas nemam hudebni sluch...

mila6032 píše:V právu existuje něco čemu se říká předvídatelnost práva a to tady tedy fakt vypátrat nemůžu. Co teda vlastně Fenri udělal, že to z pohledu fóra bylo tak závažné, aby dostal ten nejvyšší trest?

Do odduvodneni banu jsem mu napsal: Vyvolavani konfliktu, napadani jinych uzivatelu, ignorovani pokynu moderatora. To posledni opakovane a to samo o sobe by jinde stacilo na na ban. Vynechal jsem zpusob diskuse. Pouzil snad vsechny nekorektni diskusni triky, ktere existuji. Od jednoduchych manipulaci pres strawmany az po citove vydirani.

mila6032 píše:Úplně stejně jako s tím odstraněním příčiny. To je vlastně tak moc hloupý, že ani nevěřím, žes to vymyslel ty.

Tak se s tim holt budes muset nejak naucit zit ;-) Nebo muzes zkusit pochopit, proc jsem to napsal.

mila6032 píše:Já jsem úplně v pohodě s tím, kdybych si teď přečetl něco ve smyslu "nechtělo se mi to zkoumat a Fenri mě vytočil, tak jsem ho vysypal na furt a Etheric dostal 14 dní, páč jinak bysme dostali hroznou bídu v diskuzi od těch, kteří požadují rituální upálení Etherica. Takhle bude klid." Nesouhlasil bych, ale měl bych pro to pochopení. Vaše fórum, vaše pravidla. Tahle snaha o to si to rozhodnutí nějak zracionalizovat a vysvětlit ho směrem ven, je prostě špatně.

Ty bys mel pochopeni, jini zas ne. V tehle situaci se nedalo zavdecit vsem. Nejlepsi bylo nepsat nic, vezmu si z toho pouceni. Ale nebyla to zadna snaha o racionalizaci, byl to opravdu muj myslenkovy postup. Zduraznuju, muj, nemluvim za ostatni. Muze ti to prijit divne, ale je to tak. Cast me prace je analyza a prevence problemu pripadne jejich reseni jeste nez nastanou tj. v podstate minimalizace nasledku. Celkem mi to jde, musi, chyba by mohla mit pro firmu pomerne zasadni nasledky. Nese to s sebou jisty zpusob uvazovani, ktery se samozrejme promita i jinam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod dudy » sob čer 8, 2019 0:51

Milé PaKo

Celá situace tady je výsledkem zjitřených emocí.
Domníváš se, že zklidnění dojdeš dalším ryze emotivním gestem?
Že když se prohlásíš outdoorovým Palachem, tak se něco změní?
Palach se obětoval sám.
Ty požaduješ rituální euhtanásii!
Domníváš se, že ti ji jakýkoli příčetný moderátor poskytne?
Odejít z tohoto fóra je Tvoje rozhodnutí, tak do toho, prosím, netahej ostatní lidi.
Díky.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » sob čer 8, 2019 0:58

Jestli jsem na neco duleziteho zapomnel, tak se omlouvam, uz toho mam celkem dost. Kdyz tak se pripomente.

Jeste bych chtel podekovat apukovi, ktery pochopil, coz mne trochu prekvapilo, ale prijemne :) Ostatnim samozrejme taky, ale tam jsem to cekal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » sob čer 8, 2019 2:28

Jeste jsem se kouknul na zbabelce nahore a ejhle, on je to zas Fenri, ragnarok atd. Ktery par hodin predtim slibil, ze po smazani urazek je to uzavreno. A ted si jeste vymysli, ze se zname, ze jsme diskutovali, aby se mohl z pozice nezavisle osoby sam sebe zastavat :lol:

Tak co, kdo mu to jeste zerete?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49362
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Pierre111 » sob čer 8, 2019 8:52

Jeeee ty jsi mi to skazil Miku, jsem ho chtel nachytat v diskuzi :(. Takhle to bylo moc snadne.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod apuka » sob čer 8, 2019 20:49

Jako svoje zaverecne slovo v tomto vlakne bych chtel rict, ze me pristup lidi tady dost zklamal. I kdyz...vlastne ani ne, spise mi to pomohlo pochopit, ze proc mame vedeni naseho statu jake mame. A OF je taky jen cela CR v malem.

Zklamalo me, ze staci par - i kdyz hodne za hranou - slov aby se prohlizela pricina a zacal se resit pouze dusledek a role obeti a utocnika mnoho lidi otocila.
Zklamalo me, ze tak moc lidi nebylo a stale neni schopno videt "praci" Ferina (a jeho inkarnaci), at uz to nazveme manipulaci, ponizovanim, sikanou, psychickym utokem, ..., jakkoliv. Ze jedine, co pro lidi bylo dulezite, ze zaznelo par (schvalne a troufam si rict, ze cilene) vyprovokovanych slov. S prominutim, ale kdo si rika, ze mel byt etheric psychicky odolnejsim a lepe se ovladnout, asi vubec netusite, jak byste na podobnem miste reagovali Vy. Ja jej znam jenom a pouze z toho, co napsal na OF, ale to mi staci abych vedel, ze se musel jeste hodne ovladat. Ferin skoro ihned po prvni reakci zacal svoji manipulaci, i kdyz schovanou za vznesene slova o presnych udajich, atd. A kdo uz kousek dal nevidel, co se deje z jeho strany, at me omluvi, ale mel by si vstuopit do svedomi. Vim, v CR se tyto veci opravdu prohlizi a prochazi, dokonce berou za normalni, ale normalni to neni - a vezte, ze za podobne veci se mnohdy na Zapad od nas se chodi i do vezeni...
Nevim, kolik z Vas si uvedomuje, co si takovy etheric musel pri Ferinovych prispevcich prozivat. Vy, co si o sebe myslite, ze mate mnohem silnejsi psychiku, kolik Vas kdy neco podobneho prezilo a resilo? Mohu Vas ubezpecit, ze vetsina z Vas, co si myslite, ze byste "podobne pitominy" zvladli "bez straty kyticky" tak ve skutecnosti byste asi skoncili dost blbe a vyhrabavali byste se z toho hodne dlouho.
Uvedomujete si, ze slabsi lide pri podobnych utocich na sebe mohou dostat v extreme az k sebevrazde, v "beznejsich" pripadech k sebeposkozovani a silnym psychickym porucham? Proto si velice vazim, ze moderatori se snazili tyto utoky zastavit alespon banem - alw bylo videt, ze tady i to bylo malo. Vim, ze v pripade etherica trocha prehanim, nastesti (soude polde jeho prispevku uz z davnejsiho vlakna) on uz na sobe popracoval a snad je dost silny, aby podobne dokazal prenest. Ale musel jsem to napsat, protoze, bohuzel, mam to "stesti" poznat nekolik jedincu, kteri prosli podobnymi utoky a vim moc dobre, jak je to pozanmenalo. Kdo jste se nikdy s nicim takovym nesetkali, budte velice radi a doufejte, ze ani nebudete muset.

Taky me hodne zklamalo, jak silne mnohym etheric lezi v zaludku - a to ne kvuli tem nevhodnym slovum zde, ale jeste kvuli jeho predchozim prispevkum v jinem vlaknu. Bohuzel, mnozi z Vas si nedokazou prekousnout, ze ma dost jiny nahled na svet a na lidi - a mam silne obavy, ze nekteri z Vas jste mu tady to kvuli tomu chteli "nechat vyzrat". Za mne tada plati, ze si o nekom mohu myslet, co chci, ale kdyz budu hodnotit jeho projev v jine veci, obzvlaste v debate s nekym novym, do by (teoreticky, ne v tomto pripade) nemusel poznat jeho drivejsi projevy, tak v prvni rade hodnotim, co pise tam a ne to, co si o nej myslim.
Mimochodem si taky si uvedomte, ze to, co ted tady delal Ferin, jste mnozi z Vas delali ethericovi predtim v jeho vlaknu take. Tam to, nastesti, skoncilo jeste rozumne.

Na druhe strane mne opravdu prijemne prekvapilo, ze moderatori konali ve shode - protoze to znamena, ze maji rozum a ze se dokazou na napsane podivat i bez predsudku. Jeste jednou jim diky.

ethericove slova, co jste tady nejvice pretacely nemely zaznit, ale - jak bylo parkrat receno - byly odpovedi na provokace, takze si za ne Ferin z valke casti muze sam - a jsem presvedceny, ze on to dobre vi.
A aby bylo jasne, etherica opravdu znam jenom z toho, co napsal na OF. Nic vic ale ani nic min.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod dudy » ned čer 9, 2019 0:40

Ježíši Kriste!
To je blábol...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

PředchozíDalší

Zpět na Pokec