Hadka z vlakna o stanech

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mila6032 » ned čer 9, 2019 6:38

Jasně, rozumím :D Takže vlastně Fenri měl dostat tak bůra v krimu s ostrahou a Etheric by teď měl chodit aspoň tak půl roku na konzultace k psychologovi, aby si náhodou pod vlivem brutálního útoku na jeho integritu nerozřezal kudlou břicho. To by pak Fenri musel dostat ještě přídavek za úkladnou vraždu na dálku příspěvkem v internetové diskuzi. A vzhledem k tomu, že to evidentně bylo plánované a v organizované skupině (Fenri, enrif, inref..) tak to bude v třetím odstavci, což je ta nejvyšší raketa a Fenri se už z basy nikdy nedostane. Uf, takže vlastně klika, že to skončilo jenom banem. Teď už jenom vyřešit, jak tomu přehlížení ultratrestné činnosti zamezit a jak zamezit tomu, aby v ČR nevládla tahle vláda, protože to evidentně spolu souvisí a teď to z toho každý musí pochopit. Teď už to všechno vidím. Díky, Apuko.

Chtěl jsem Mikovi trochu oponovat a držet tu figuru, že to zdaleka není tak jednoznačné, jak se to teď může jevit a že příčina a následek můžou být i jinde než se z výsledku může zdát, ale teď na holej pupek přísahám, že si to odpustím. Ono to beztak nikoho dvakrát mrzet nemusí. Ta diskuze by rozumnej konec mít asi nemohla a Fenriho finiš tu mojí diskuzni pozici úplně nevylepšil. A jakmile se z internetové bitvy začne stávat dálková psychologie, instantní justice a začíná prolínání s politikou státu, je čas vyklidit pozice, protože to jsou přesně ty situace, kdy fyzicky cítím jak mi odumírají mozkové buňky a tikot hodin měřících plýtvání časem začne být hlasitější.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Lipon » ned čer 9, 2019 8:28

Nějaký nováček by skoro mohl někoho podezřívat, že dělá na nějaký diplomce ze sociologie nebo psychologie.
Schválně se navede diskuse určitým směrem, podle toho o čem zrovna píše. A protože je obecně známo, že politikou nejrychleji rozdělíš lidi na odlišné skupinky, šup tam s ní. Ditto tělesně a duševně postižení. A je najednou spousta studijního materiálu.


Duven
Howgh
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » ned čer 9, 2019 13:30

mila6032 píše:Ta diskuze by rozumnej konec mít asi nemohla a Fenriho finiš tu mojí diskuzni pozici úplně nevylepšil.

:D klidne mi to napis v SZ. Tvuj nazor mne zajima. Ke shode nejspis nedojdeme, ale pohled z jine strany muze vylepsit reseni dalsi podobne situace. Ktera se bohuzel jednou za cas opakuje.

Lipon píše:Nějaký nováček by skoro mohl někoho podezřívat, že dělá na nějaký diplomce ze sociologie nebo psychologie.

Mne zas napadlo, ze si nekdo objednal zatezovy test odolnosti komunity :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mifr » úte čer 11, 2019 11:04

A pak se někdo diví, že to forum chcípe a my staří členové už sem nechodíme... :((
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Mufflon » úte čer 11, 2019 17:02

teda se vší úctou, to jsou diskuze na úrovni duševní latríny
nechápu, že na to někdo může reagovat :toimonster:
připadá mi to, že se někteří vyloženě nudí a druzí zase chtějí otravovat, protože ve skutečném světě, v realitě, by si tohle nikdy na druhého nedovolili. nepočítám v to čtvrtou cenovou, kde se ale shází rovní s rovnými a tam jsou takové debaty určitě normální :-)
osobně bych ty nesmysly hned ze začátku kompletně vymazal a byl by pokoj, bez cenzůry naše společnost fungovat nemůže
Mufflon
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned čer 2, 2019 17:12

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Olchor » úte čer 11, 2019 17:18

Máš pravdu, ale kdo nechce, ať to nečte. Jen lituji moderátory, ti musí číst všechno. A ještě snášet útoky, že jsou nespravedliví. Za mě velké díky, že to vůbec někdo dělá. =D>
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 999
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Mufflon » úte čer 11, 2019 19:03

Jenže když začnou otravovat ve vlákně, které čteš, tak jak to ignorovat ? Navíc pak přechází chuť tam něco mezi ty idioty psát.
Mufflon
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned čer 2, 2019 17:12

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » úte čer 11, 2019 19:54

@Olchor: diky :)

@Mufflon: proto je to presunute sem do vlakna s pomerne jednoznacnym nazvem. Popresouval jsem sem i zbytek, co se objevil pozdeji. Tyhle veci se nedeji tak casto, ber to tak, ze jsi mel smulu a trefil ses zrovna do tohodle.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Mufflon » stř čer 12, 2019 0:27

To jsem pochopil. Ale nechápu proč to tak náročně řešíte, když to je evidentně již od začátku ztracená a prohraná bitva, pro ty hodné. Vítěz je zabanován, spokojen a moderátoři opět ztratili plno času a nervů.
Mufflon
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned čer 2, 2019 17:12

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod grco » stř čer 12, 2019 9:49

Tak som to tu cele precital a neda mi nereagovat...

MSR je cina?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod apuka » stř čer 12, 2019 11:18

No, US nejsou... Staci se podivat na stranky MSR na jakykoliv stan nebo footprint, kliknout na zalozku !Tech. Specs a na poslednim radku najdes "Country of Origin: Imported". Ty jejich vyrobky, co delaji v USA tam maji USA, prip. jeste from imported parts. Ale krajinu, odkud to je na webu nespecifikuji.
Aby bylo jasne, ja to ani v nejmensim neodsuzuji, vzdyt sami pisou, ze veskery vyvoj, navrh a testovani probiha v jejich vlastnich strediskach v USA (pripadne v Irsku). Jen samotna vyroba je nekde jinde a tam se da predpokladat, ze ji docela sami kontroluji, jak ze stranky kvality, tak (zase podle jejich vlastnich materialu) i ze stranky vztahu k zamestnancum a zivtnimu prostredi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod grco » stř čer 12, 2019 11:50

@apuka: Ja som tu otazku nemyslel vazne, bolo to na odlehceni :) Ale ked si sa toho chytil, tak odpoviem.

Tymto stylom uvazovania mozme povazovat za "cinu" dnes skoro vsetko. A napriklad taky Arc'Teryx je potom proste Banglades, alebo Vietnam :)

Apple je taky cina.

Ale hlavne! Porsche je Slovensko! ;)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Mufflon » stř čer 12, 2019 12:51

To je snad jedno, kde se to vyrábí. Záleží na tom, z jakých materiálů a jak kvalifikovaná síla to dělá.
Když to budou dělat v německu, u linky budou stát černoši, kteří nic neumí, materiál bude levný, tak to bude v kvalitě mizerné číny. Zato tam bude vyražená orlice a bude to 100% made in germany.

Ale porshe potěšilo, ani jsem nevěděl, že ho dělají na Slovensku :-)
Mufflon
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned čer 2, 2019 17:12

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod grco » stř čer 12, 2019 13:05

@Mufflon: Ak si dobre spominam, tak Cayenne sa delal nejaku dobu na SK, ale neviem, ci sa to uz neprestahovalo zas inde.

edit: https://www.auto.cz/volkswagen-zacal-na-slovensku-vyrabet-novy-porsche-cayenne-109692
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod mike » stř čer 12, 2019 17:12

@Mufflon: diktatura je velmi efektvni, ale malokdo v ni chce zit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hadka z vlakna o stanech

Příspěvekod Etheric » pát čer 21, 2019 4:11

V první řadě se chci omluvit všem, kteří, hledajíc informace o stanech, rozklikli vlákno a vypadl na ně tenhle balast.
V druhý řadě se chci omluvit za to, že nedokážu ovládat svoje emoce, ať už ty negativní, ale i ty pozitivní. Prostě co na srdci, to na jazyku. A ikdyž je to občas "přes čáru", je to naprosto přirozený, takže to nebudu měnit. Bohužel /nebo bohudík?/ se nedokážu přetvařovat a hrát si na něco, co nejsu. Nedokážu hrát divadlo jako mnozí jiní.
Za třetí, nemyslete si, že bych si v reálu nedovolil to, co tady. Dovolil. Ovšem pouze za předpokladu, že si ke mně někdo dovolí to, co tady. Prostě když mi někdo devítkou prostřelí koleno, vytáhnu Magnumku a trefím ho do hlavy. Opět to neni nic víc, než přirozená reakce.
Ještě bych rád ujasnil svůj vztah k práci. Někteří zde si myslí, že su línej nefakčenko, ale opak je pravdou. K práci mám ještě brigádu, nebo si snad někdo myslí, že všechnu tu super krásnou výbavu bych si mohl dovolit z dělnický mzdy? Práce jako činnost - ať už sebevíc špinavá nebo fyzicky náročná - mi nevadí. Jediný co mi na práci /respektive zaměstnání/ vadí, je ta časová náročnost. Na světě jsme jenom krátce a strávit skoro třetinu toho času prací je prostě šílený. Aspoň pro mě. Proto hledám všemožný způsoby, jak se z toho vymanit a mít víc volnýho času. Nic jinýho za tím neni...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Předchozí

Zpět na Pokec