Hledám práci v přírodě

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod scinkk » pát úno 22, 2019 14:32

Povysovat se nad Vietnamce jak taky soucasti nejake viry, prozretelnosti, ci dalekosahle zivotni zkusenosti? :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Etheric » pát úno 22, 2019 14:32

Dobrý rifle dělá Topman, střih podobnej YSL, výdrž dva roky minimálně a cena okolo tisícovky, záleží na modelu ;)

Že jsi, Dudy, blbec, to je též konstatování faktu ;) Jako tvý outdoorový znalosti sou na kua vysoký úrovni /bez ironie, fakt/, ale úroveň tvojí osobnosti.... :sorac:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8086
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod scinkk » pát úno 22, 2019 14:42

Zas taky hrozny to nebude, i dudy zrejme kdysi byval mlady :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod grco » pát úno 22, 2019 15:19

S homeopatmi o viere diskutovat nebudem, strata casu.

Ja som Velky Grco, som boh vsetkeho, vsetci dalsi su nepravi bohovia, a ked ma budete nadalej srat, tak skoncite v pekle.

A dokazte mi, ze to tak nie je. Ja dokazovat nic nemusim, ja v to proste verim, takze je to tak! Vy mi dokazte opak!

Vsak pockajte, ked umriete tak budete lutovat, ze ste srali Velkeho Grca! Potom Vam to vsetkym dojde! Ale uz bude neskoro. CHA CHA CHA!

Byt na Vasom mieste, tak pre istotu verim vo Velkeho Grca, pretoze nemozte si byt isty, ze neexistuje. On jediny Vas moze spasit.

Musim ist spisat nejakych 10 prikazani, brb...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 20:50

scinkk píše:“Teď ti ukážeme, co si tady u nás myslíme o takových chytrácích, jako jsi ty...”

:D to je Pratchett, ne? Ted nevim, jestli jsem to vymyslel sam nebo mi tohle nekde zustalo v pameti, urcite jsem to cetl :-k

grco píše:Musim ist spisat nejakych 10 prikazani

Tak to jsem fakt zvedav. Ze jsi to ty, tak jsem ti jedno vymyslel a zbyva uz jen 9:

Nepogrcas! :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49412
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 21:47

dudy píše:Nadto se domnívám, že kdybych napsal, že vypadá jako Leoš Mareš u počítače, třeba majkovi, tak ten by se tomu zasmál, kontroval by nějakou špičkou a nevyvodil by z toho, že opovrhuji prací programátorů...

To nevim, nastesti si moc nevzpominam, jak vypada Leos Mares, a tak se nemuzu urazit. Co je ale horsi, tak si matne vybavuju, ze o nem jsem uz kdysi cosi zaslechnul, ale nemam nejmensi tuseni, kdo je Dominika Myslivcová. Asi jsem totalne out :? :twisted:

dudy píše:A co takhle značkový džíny, např. Levisky za patnáct stovek?

Bohuzel nevydrzi. Prosoupal jsem jich (v rozkroku) hodne, do roka, maximalne do dvou.

apuka píše:"to cele do oci bijuce" (jinak receno plne prokazane).

Do oci bijici a plne prokazane jsou dve uplne ruzne veci ;-) Mne to taky prijde do oci bijici a zaroven je mi jasne, ze prokazat se to neda.

apuka píše:Takze TI zustava bud verit v existenci nebo verit v neexistenci - tj. v obou pripadech jsi "verici" i Ty

Typicka chyba. Neni to stejne. Prokazuje se existence, nikoliv neexistence. To je default. Proste kdyz nekdo neco tvrdi, tak je na nem, aby to prokazal. Jinak bychom nedelali nic jineho, nez dokazovali, ze nesmysly, ktere kdokoliv placne, jsou nesmysly. Dokaz, ze grco neni boh vsetkeho :twisted:

Etheric píše:Že jsi, Dudy, blbec, to je též konstatování faktu

Ne, to je osobni nazor. IMO nespravny a neopodstatneny. Zkus si tu diskusi precist znovu s chladnou hlavou a odstupem.

Jinak docela zabavna diskuse, kdyz se Michal82 zacne ohanet Einsteinem :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49412
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Olchor » pát úno 22, 2019 21:55

Docela zajímavý je indický film P.K. Je to o mimozemšťanovi, který se snaží zorientovat ve spleti pozemských náboženství. Moc se nedaří, no bodejť. Je to takový naivňoučký, ale milý.
Návrh dalších bodů Grcatera:
-V jednoho Grca věřiti budeš. Jinak pudeš.
- Sesmilníš
- krásti můžeš, ale vopatrně a nikdy u Grca a jeho proroků
Naposledy upravil Olchor dne sob úno 23, 2019 11:25, celkově upraveno 3
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1007
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » pát úno 22, 2019 21:56

Mike - Michal82 toho asi ví víc než si myslíš ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod grco » pát úno 22, 2019 21:57

@mike, @olchor: no pekne, spravim z vas mojich prorokov, a tie prikazania dame nejak dokopy spolocne :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 22:03

@Olchor: Grcatero =D> :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49412
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Etheric » sob úno 23, 2019 15:44

Boha i víru jsem fuckoval odjakživa,
byl jsem hloupej idiot, nedocenil pozitiva.
Teď mám z toho pocit viny, změnil jsem se, už jsem jiný.
V církvi můžu teprv dělat ty nejlepší zmrdoviny.

Kostelní lihoviny, opít děti, prasečiny
s nima dělat, to zná každej kněz, farář i opat.
Zatloukat, zatloukat, Papež se za nás postaví.
Zasouvat, zasouvat do dětskejch řití péra svý.

Jsem nejhorší zmrd ze všech, a proto miluju Krista,
když v něj začnu věřit, bude moje duše zase čistá
můžu další znásilňovat a na děti péro tasit,
když pak uvěřím v Ježíše, pořád mě může spasit.

To se potom asi budou mý oběti kurva divit,
až mě uviděj v nebi, na mraku s Bohem chillit.
Začal jsem věřit a je to kurva skvělý.
Vod tý doby jsem vojel přes třista dětskejch prdelí.

:mrgreen:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8086
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod 4llis » sob úno 23, 2019 18:04

Tak sem vlezu... že by třeba šel někdo sázet stromky.... :shock: boha jeho... kam jsem to vlezla?? :axe: :smt071 :smt021
4llis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte zář 22, 2009 14:50

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Etheric » sob úno 23, 2019 18:09

No to je ta zmiňovaná "lidská přirozenost"...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8086
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » sob úno 23, 2019 18:18

4llis já bych klidně šel sázet stromky.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod PaKo » sob úno 23, 2019 19:12

Obrázek
PaKo
 

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod apuka » sob úno 23, 2019 19:36

mike píše:Typicka chyba. Neni to stejne. Prokazuje se existence, nikoliv neexistence. To je default.
:(( Ja jsem nic o dokazovani nepsal..., jen ze "bud veris v existenci nebo veris v neexistenci". Vira neni dukaz...
Ale jinak nema spravdu. Ja jsem zalozenim matematik, takze se dokazuje jak platnost tak neplatnost - jak existence, tak neexistence. Navyse v tomto pripade (vira) mas uplne stejen jednoduche nebo slozite (muzes si vybrat :-)) dokazat obe strany.
mike píše:Do oci bijici a plne prokazane jsou dve uplne ruzne veci ;-) Mne to taky prijde do oci bijici a zaroven je mi jasne, ze prokazat se to neda.
Dobra, tak to sformuluji trochu jinak. kdyz je to tak "do oci bijuce", tak bys mel mit uplne jasno, proc a neni zadny problem toto "proc" vyargumentovat. Tak zkus Ty nebo grco napsat alespon jeden jediny argument, pro ktere je to "do oci bijuce".
Ale
1) vseobecnou otazku viry/nabozenstvi a ne otazku cirkve a nabozenskych instituci a uz vubec ne nekterych konkretnich! To jsou naprosto odlisne veci.
2) bez zatazeni nicim nepodlozenych (vcetne dalsiho bodu) vlastnich predstav a predsudku.
3) ideani i bez "axiom" Tveho svetonazoru.

To jsem zvedav, jestli neco dokaze nekdo z Vas vyplodit, co bude alespon trochu smysluplne.
(Uplne stejny problem to je i s opacnym pohledem - vsak na to jsem chtel poukazat, ze je to stejne (ne)dokazatelne.)
mike píše:Dokaz, ze grco neni boh vsetkeho
To je jednoduchy dukaz sporem, alespon v monoteisticke vire:
Tvrzeni: grco je bohem vsetkeho
1) Existuje prave jeden buh.
2) Ja jsem bohem sam sebe (tj. mne)! Toto je fakt :-D
3) grco je bohem i mne (primy dusledek dokazovaneho tvrzeni)
4) z 2) & 3) ==> pro mne jsem bohem ja i grco ==> spor s 1) teda tvrzeni neplati.

Chces to zapsat v matematickem zapisu? :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16578
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod apuka » sob úno 23, 2019 20:15

grco píše:S homeopatmi o viere diskutovat nebudem, strata casu.
Kdo je tady homeopat? Docela rad bych se s nim seznamil, obcasna konzultace by neuskodila :wink:.

Ted vazneji:
Cela tato diskuse je presne o tomto pristupu: X je nejaky, nekdy napsal neco, s cim ja hlbuce nesouhlasim, tj. s nim se nebudu bavit o necem jinem. Jeste presneji: ja s nekym nesouhlasim, protoze, co pise, nezapada do meho sveta, ktery vychazi z nejakych zakladnych predpokladu, axiom, ktere nejaka cast lidi si prisvojila za sve a na zaklade nich si postavila svuj obraz sveta A, ke kteremu se ja priklanim. On se priklani ke svemu obrazu sveta B, ktery je zalozeny na jinych, odlisnych predpokladech, axiomech a ktery obraz si prisvojila jina skupina lidi. Pricemz napriklad mnozina logickych pravidel, na zaklade kterych se z danych axiom vytvari konkretni obraz sveta je naprosto stejna v obou pripadech. A logicka stavba obou svetu (na zaklade vlastnich axiom) je naprosto rovnocenna a bezchybna. A takovych ruznych obrazu sveta muze byt mnoho.
Ti, co veri na A, veri i na to to, ze B neni spravne - a naopak.

Ale kdo dokaze rict, ze spravne je A a ne B - nebo naopak? Nikdo. Axiomy jsou nedokazatelne, jen v ramci privrzencu danych vseobecne prijate jako pravdive.
Je potom spravne, kdyz patrim k privrzencum A odsuzovat nekoho, kdo je privrzencem B (nebo naopak), jenom proto, ze to neodpovida me vire/obrazu sveta a myslet si, ze ten druhy je pomyleny a ho odsuzovat jen proto, ze si mysli neco jineho? Neni to jen projev strachu typu "co kdyz ma pravdu on a ne ja a kdyby se to ukazalo, tak se mi zhrouti moje jistoty?"

Konkretne priklad:
ja etherica (omlouvam se Ti za pouziti Tebe jako priklad) poznam pouze a vyhradne podle toho, co tady na OF napsal. Ale protoze k jeho prispevkum (kde nepise o konkretni "materialni" veci, napr. konkretnim vybaveni) nepristupuji se zadnou svoji virou ale nezaujate a zkousim se zamyslet jak to asi ze sveho pohledu mysli a co - ze sveho pohledu - tim chce rict, tak si dovoluji tvrdit, ze u neho je (pri nezaujatem pozorovani! a odhlednouc od nekterych vyprovokovanych byjadreni) videt, ze ma svuj obraz sveta docela dobre usporadany, uceleny a - alespon pro mne - docela zaujimavy. I kdyz se nekdo chyta za slovicka nebo ruzny zpusob vyjadreni, jeho projev je (v kontextu jeho obrazu sveta) jeden z nejkonzistnejsich tady na OF, nepreletava z jedne myslenky k druhe, klidne popirajici tu prvou jako vetsina z nas.
Ale podivejte se na to, jakou vasnivou diskusi pro nektere lidi vyvolaly uz jeho jen naznacene myslenky v nekterych prispevcich. Jak okamzite vyletly stiplave strely smerem k nemu, jak se snazily nekteri napadat jeho svet (a ted nemyslim dudyho, ktery to bral z trochu jine stranky) a kdyz to neni az tak ucinne, tak alespon ho zesmesnovat.

Pisu toto o ethericovi proto, ze to je uplne typicky priklad mnoha principialne podobnych reakci/utoku v mnoha oblastech tady - a nikdo to videt nechce, spise se casto cast OF sjednoti a dela vsechno aby takove myslenky/lidi z OF vypudila. A reakci na grca jsem zacal proto, ze zrovna jeho utoky na jakekoliv spomenuti homeopatie nebo jine tzv. "alternativni" mediciny jsou hodne typicke. Pricemz tam je uplne stejna situace o obrazech sveta (v tomto pripade lidskeho organizmu a jho fungovani) na zaklade axiom jak jsem to popisoval vyse. Pripustit mozny jiny pohled proste neprichazi do uvahy.

To opravdu se mnozi tak bojite jineho pohledu na svet a natolik se citite tim ohrozeni, ze mate tu potrebu na jinak myslici tak utocit?
To se fakt tolik bojite jineho mysleni
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16578
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod grco » sob úno 23, 2019 21:17

@apuka: Ty kokso, co je to zas za slohovku zvastov? Ty sa asi rad "pocuvas", ze? Tak teraz ja!

Tie tvoje siahodlhe analyzy maju jednu zasadnu chybu, a preto su cele kategoricky nespravne.

Jak popisujes teda v tej svojej analyze pohlad A a pohlad B, tak podla teba je to nasledovne:

A = Verim, ze neexistuje "boh".
B = Verim, ze existuje "boh".

Ale takto to vobec nie je. Pohlad A nie je vobec o tom, ze verim, ze neexistuje "boh".

Pohlad A je o tom, ze neverim v nic, co dokazat nejde/nik nedokazal. Chapes ten rozdiel?

"Boha" mi nik dokazat nedokaze, takze je to picovina. Homeopatiu napriklad tiez nik nedokazal, takze je to picovina a nebudem tomu len akoze verit. Ked mi niekto poda dokaz, tak uz nemusim VERIT, chapes?

Mozeme tu skusat rozne trapne dokazy, podobne tomu tvojmu, ze ja nie som boh, ako napriklad, ak boh existuje a je teda vsemocny, tak nech ma teraz hned v tomto momente trafi blesk...

Nooo? Nic? Takze neexistuje. Alebo je aspon minimalne uplne k hovnu, ked nedokaze ani aby ma trafil blesk. Na co mi je taky boh/vyssia bytost? Na hovno. Nic mi nedava.

Proste sa zmier s tym, ze viera nie je nic ine, len slabost. Vlastnost, ktorou si ludia pomahaju, pretoze nezvladaju psychicky to, ze ich zivot nema ziadny vyssi zmysel, a ze ked skapu, tak bude proste koniec a nic dalsie ich necaka.

Ano, niektore psychicky labilne individia vieru asi potrebuju, lebo inak by sa psychicky zrutili, alebo ju potrebuju, pretoze inak by nemali ziadny zmysel pre moralku, alebo preco vobec zit.

Ja ale v nic verit nepotrebujem. Vystacim si v zivote velmi dobre s realnymi vecami.
Naposledy upravil grco dne sob úno 23, 2019 21:59, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod grco » sob úno 23, 2019 21:28

@apuka: Akoze, ked ti poviem napriklad, ze pocujem bytosti z vesmiru, jak mi hovoria co mam robit, a dokazem pohybovat na dialku vecami a spravit sa neviditelnym a lietat. A este ze vidim mrtvych ludi, ktori okolo nas lietaju ako duchovia. Ale ukazat ti nic z toho nemozem, lebo by som ta musel zabit potom, a nechcem aby si umrel.

Tak podla teba akoze som normalny, ano? Lebo vsak nemozes mi dokazat, ze to tak nie je, takze to je len iny pohlad, ako ten tvoj...

Kazdy "veriaci" by sa mi vysmial, keby som mu nieco take tvrdil, ale ich viera je podla nich uplne normalna. :D

Nic viac, len spolocensky akceptovatelna mentalna porucha, pretoze ju ma viac ludi.

Jak uz to napisal mike, klasicka hlaska vsetkych ludi v nieco "veriacich" je dokaz, ze X neexistuje!

Sorry ako, ale uz ta hlaska sama o sebe vykazuje o silnej retardacii. To je jak "dokaz, ze si niekde nebol".

Dokaz mi, ze som nebol na Marse dnes doobedu. Som sa tam teleportoval na chvilu, pretoze to dokazem. Dokaz mi, ze to tak nie je... Presne takto vypadaju tvoje argumenty.

S niekym, kto takto uvazuje sa neda rozumne bavit, pretoze na vsetko si najde nejaky uplne absurdny protiargument, ktory len v jeho divnej mysli dava nejaky zmysel.

A inak, ked uz to tu bolo v tomto vlakne postnute, tak ta hlaska z Kurvahosi, ktoru tiez ludia radi pouzivaju ako argument, je tiez uplna hovadina, na ktoru sa mozu odkazovat len ludia s IQ 50 a nizsim.

Ja teda neverim, ze ma picu ta "zenska". Ano, predpokladam, ze ju ma, pretoze z mojich zivotnych pozorovani je tam urcita pravdepodobnost, vyssia jak 50%, ze niekto kto tak vypada, ma picu. Ale kym ju neuvidim, tak viem hovno. Kludne moze mat aj penis, ktovie... hlavne v dnesnej dobe...
Naposledy upravil grco dne sob úno 23, 2019 21:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Etheric » sob úno 23, 2019 22:12

Apuka. Nehaž perly sviním..... ;)
Tut hezky vyplynulo, v čem spočívá to moje "povyšování"...

Je kua smutný, když se 50+ letí chlapi tady na fóru chovaj, jak spratci na druhým stupni ZŠ.....

No někdy je to jen čistá závist, jelikož sami zažili hovno a "smrad" 28let je předběhne na plný čáře.... Tím teď nemyslím zrovna Dudyho, ten má /dle příspěvků /zažito hodně a je to řekl bych velmi inteligentní člověk, bohužel se ale chová jako ten blbec, co sežral Šalamounovo hovno.

Ale jo, sere je to, hrozně je to sere, když jim do xichtu řeknu pravdu, kterou oni nechtějí/nedokážou vnímat. Oni jsou tak stupidní, že to nepochopí, ale já su ten, kterej mele hovna. Však jo ;) Kua lidi... Ach ty lidi...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8086
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » sob úno 23, 2019 22:19

Kurva chlapi, serte už na to...
Domluvíme sraz a buď se vooožerem, nebo si dáme všichni po hubě a bude to ne?

Mě už to tady na tom fóru krutě nebaví, člověk si tu o tom co ho zajímá nepokecá a jen tu jsou samé narážky z toho jak někdo někomu šlápl na kuří oko.

Fakt nuda....
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Etheric » sob úno 23, 2019 22:28

Kolikrát jsem jim říkal "nechme toho kua" atp... Vzal si to někdo k srdci? Pochopil to někdo?
Ne!
O to je to smutnější, kolik jimje let....
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8086
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod slezacekm » sob úno 23, 2019 22:29

ja myslim, ze by uplne stacilo, kdyby nam Etheric naznacil, co prozil. samozrejme, ze je to jeho soukroma vec, ale kdyz je to tak silna vec, ktera kdekoho odsune na druhou kolej...

resime tady takovy niterni veci, vymyslime Grcatero, podle me si to zaslouzime.

a to nemyslim nijak urazlive, ironicky...debatu by to posunulo dal a treba radu veci osvetlilo
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » sob úno 23, 2019 22:36

slezacekm ale vždyť to není jen o tom, je to tu všude, jakmile někdo má na něco jiný názor hned na nej tvrdé jádro vyrazí a po několika argumentech začnou jen urážky a zesměšňování.

Schvalne jsem se chvilku držel stranou a co.... neměli se s kým hádat tak se zacli hádat mezi sebou.

Pak Etheric něco napsal a hned se našel novej obětní beránek....

Já nevím ať se podívám na zahraniční fora všude mají lidi různé názory, ale takovýhle s prominutím sračky se píšou jen tady.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Etheric » sob úno 23, 2019 22:44

Upřímně. Michal - ač občas přeháníš/váha, kilometry, rychlost/, tak na ostatní věci máš často relevantní názor. Narozdíl od většiny ostatních, kteří v číslech nepřehání, zato však odsuzujou kdeco jinýho a ve finále se chovaj, jako ti zatvrzelí Marxisti, přebehlí na stranu kapitalismu. Co je však nejhorší, nedokážou si to přiznat.
No prostě "lidi"...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8086
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » sob úno 23, 2019 22:57

Etheric - jenže ono se to má tak ze ,,váha,kilometry, rychlost” se zde vnímají jinak.
Já řeknu nesl jsem 30kg, v jiném vlakne řeknu jdu po rovině 6km/h a když potrebuju jít fest rychle umím jít 8 a zdejší forum po letech co mě nemůže vystat z toho udělá ze slapu šestitisicovky se 30kg na zádech rychlosti 8km/h.

Přečti di třeba to vlákno o stanu teď.
Napsal jsem fakta - prodal jsem Staiku protože chci testnout jinej stan a hledám za ni náhradu.

(Favorita jsem měl jen jsem ještě uvažoval nad něčím jiným)
A vlastně většina odpovědi byla zcela mimo to co je předmětem - většina rádoby vtipné narážky a po nich se přešlo do útoku ze snad jsem povinen jim zdokumentovat jak co mám nastavené a td a ze musím dodat důkazy.

A když zopakuji to co jsem jim řekl před lety - prijed dáme spolu akci a uvidíš na vlastní oči.... tak je ticho.... to všichni ti OF borci stáhli ocasy, nedomluvil se ani jeden.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Etheric » sob úno 23, 2019 23:12

Jako je fakt, že ať napíšeš cokoliv, /skoro/každej to hned bez rozmyslu odsoudí a zbytek s rozmyslem rejpe...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8086
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » sob úno 23, 2019 23:32

4llis píše:boha jeho... kam jsem to vlezla??

Vitej na Outdoorforu 8) To se tady obcas deje. Casem si zvyknes. Mozna ;-)

Vlezla jsi sem kvuli sazeni stromku a odchazis jako stoupenkyne Velkeho Grca? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49412
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod 4llis » ned úno 24, 2019 0:25

mike - už to tu trochu znám :) spíš se divím, kam došlo tohle vlákno... proč tahle "smysluplná" nekonečná debata není na stížnostech nebo v pokecu bez hlavy a paty (tam bych ji mrskla já :D ). Když dá někdo cosi o fuseklích do vlákna o botách tak je hned zle (že je to OT). Ty stromky byly jen takový hloupý pokus to zastavit - nemyslím si, že bych tu měla hledat makáče do lesa. Nadpis vlákna mi nahrál.
4llis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte zář 22, 2009 14:50

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod sobb » ned úno 24, 2019 0:34

Myslím, že odpověď bude docela jednoduchá. Toto vlákno je Ethericovo, sem přesunutá diskuze mu taky "patřila" a obecně si to k sobě původně tak nějak sedlo :wink: Asi není třeba za tím hledat cosi více. Někam to přesouvat holt občas musíme a Pokec je už mnohadílný a profláknutý :mrgreen: Ale třeba se mike po výtce hecne a přesune jinam :D Příznám se rovnou, že já se s tím drbat nebudu, tady mi to neva a je to zajímavé počtení. To původní i to současné :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

PředchozíDalší

Zpět na Pokec