Hledám práci v přírodě

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » ned úno 24, 2019 0:50

Presne tak. Presouvat to nikam nebudu. Jednak jsem to sem presunul ja a jednak si myslim, ze je to spravne. Tematicky to sedi s puvodni diskusi a bude lepsi, kdyz to bude vsechno na jednom miste a nebude to strasit jinde

@sobb: zase zviratka, co? ;-) Az budes nekde v pustine bojovat se stavkujici GPS, mrazem a hladem a budes to chtit vzdat, tak si vzpomen, ze jsi chtela docist tohle vlakno a budes mit duvod se vratit :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » ned úno 24, 2019 1:34

apuka píše:Ale jinak nema spravdu. Ja jsem zalozenim matematik, takze se dokazuje jak platnost tak neplatnost - jak existence, tak neexistence.

Nemyslel jsem to obecne, ale konkretne tohle. Nekdo neco tvrdi, a tak je na nem, aby to dokazal. Ne na ostatnich, aby mu dokazali opak.

apuka píše:Navyse v tomto pripade (vira) mas uplne stejen jednoduche nebo slozite (muzes si vybrat :-)) dokazat obe strany.

Vis vyse. Navic nejsou jen dva postoje. Mas jeste agnosticismus, ktery bude mozna u nas nejrozsirenejsi. Akorat nevim, jestli pod nej spada i postoj Nevim a je mi to uplne jedno :twisted:

apuka píše:Dobra, tak to sformuluji trochu jinak. kdyz je to tak "do oci bijuce", tak bys mel mit uplne jasno, proc a neni zadny problem toto "proc" vyargumentovat. Tak zkus Ty nebo grco napsat alespon jeden jediny argument, pro ktere je to "do oci bijuce".

Tohle je jednoduche, ale necham to na grcovi, ten to dokaze podat zabavneji. Mne uz nejak chybi ten jeho mladicky zapal a drajv ;-) Grco?

apuka píše:To se fakt tolik bojite jineho mysleni

Tady se nekdo neceho boji? Myslel jsem, ze cela tahle diskuse je o konzistenci. Nazoru, postoju a chovani.

Jinak klasika od tebe, relativizace, SJW... :roll: :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » ned úno 24, 2019 2:04

Etheric píše:No někdy je to jen čistá závist, jelikož sami zažili hovno a "smrad" 28let je předběhne na plný čáře....
Ale jo, sere je to, hrozně je to sere, když jim do xichtu řeknu pravdu, kterou oni nechtějí/nedokážou vnímat. Oni jsou tak stupidní, že to nepochopí...

Uvedomujes si vubec, jak namyslene tohle vypada? Jakou pravdu ze jsi to rekl? Ze vis a zazil jsi vic, nez ostatni a ze jsi na vyssi urovni, ktere nekteri nedosáhnou ani po pěti deseti smrtích? Predstav si, ze by za tebou prisel nekdo, koho neznas nebo znas jen z toho mala, co o sobe napsal a ze ktereho nic podobneho neplynulo a rekl ti tohle? Kam ho asi zaradis? Nejspis podobne, jako vetsina ostatnich, do kategorie pozeru.

Predpokladam, ze v ni byt nechces a furt si myslim, ze tam ani nepatris, ale ostatni vidi jen to, co napises. A to v poslednich dnech nepusobi moc dobre. Zacaly mi chodit SZ, at s tim jako moderator neco udelam. Od lidi, co se diskuse neucastni, ale ctou ji. A ne, nevychazis z toho tak, jak by sis asi predstavoval. Zkus si tu diskusi znovu v klidu precist a zamyslet se nad tim, jak to, cos napsal, asi muze vypadat z pohledu nezaujateho pozorovatele. A proc ti nekteri pisou to, co pisou. Zkus si odmyslet zle umysly, ktere sis do toho vlozil, nejsou tam. Jinak to dopadne jako s tim ridicem:

Jede chlap po dálnici v protisměru a poslouchá rádio. Z rádia se ozve: Pozor, po dálnici jede jeden šílenec v protisměru! Chlap si odfrkne: Kdyby jeden - všichni!

A to by byla skoda.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Olchor » ned úno 24, 2019 8:08

@4llis: Šak je to vlákno "pokec". Tak se jen tak kecá. Proč ne? Kdo nechce, ať to nečte.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 999
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod grco » ned úno 24, 2019 9:06

@mike: Ti fakt chodia SZ at s tym neco delas? To je trosku prehnane, nie? Nejaka nazorova policie :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod grco » ned úno 24, 2019 9:32

@apuka: Asi to nebude take zabavne jak mike myslel, ale do oci bijuce je to preto, lebo vzdy, ked chces nejaky dokaz o bohu/vyssej bytosti od niekoho, kto v take veci veri, tak ti ho nedokaze podat, veri len rozpravkam, co mu niekto narozpraval, ani sam ten dokaz nema.

Za druhe, ked zacnes argumentovat napriklad jak ja uz tu, ze ked teda ten boh existuje, tak nech neco udela, tak na to dostanes argument "tak to nefunguje, musis proste verit, je to skuska viery!".

To je to iste jak, ked ti ja zacnem vykladat blbosti o nejakych nadprirodzenych veciach co umim, ale hned na to si vymyslim dovod, preco ti to nemozem ukazat/dokazat. To je proste strategia klamarov, ludi co si len vymyslaju. Vzdy si vymyslia nejaky dovod, preco svoje tvrdenie nemozu prave teraz dokazat.

Dalsia vec je, ze preco je tych vyssich bytosti teda tak mnoho a casto navzajom si odporujucich? Preco to v co veris sa odvija z naprostej vacsiny tym, kde si sa narodil a jak ta vychovavali? Preco spontanne neverime vsetci v tu jednu "pravu" vyssiu bytost? Toto nasvedcuje tomu, ze je to proste len kulturna/spolocenska vec, rozpravky co ti rodicia/spolocnost vtlkaju do hlavy od malicka, bez dokazov. Nieco jak Santa Claus, alebo ze deti nosia capy. Akurat narozdiel od viery, tieto veci ti rodicia vysvetlia, ked vyrasties...

No a v neposlednej rade, pre mna osobne dost dolezity argument je, NA CO VLASTNE? Na co vlastne by mala byt nejaka vyssia bytost? Aky je jej zmysel/ucel? Preco stvoril svet a nas ludi? A co robi teraz vlastne, ked uz je vsetko stvorene? Sa na nas diva jak v telke? A kde je? A preco uz nic nerobi? Kde sa flaka? Proste mi vysvetli dovod preco by niekto nieco take robil, stvoril svet a ludi a potom len niekde "sedel" a dival sa.

No a na to je zas klasicka odpoved "On je vyssia bytost, nemozes to pochopit, lebo On je na inej urovni. Cesty bozie su nevyzpytatelne..." ](*,)

Akoze fakt podla mna, toto pre analyticky mysliaceho cloveka musi byt do oci bijuca bachorka/podvod. A nie len konkretne urcite viery, akoze napriklad scientologia je vacsia bachorka jak krestanstvo. Uz cely princip akejkolvek viery je len bachorka a do oci bijuci system na ovladanie obyvatelstva.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod scinkk » ned úno 24, 2019 10:32

mike píše:to je Pratchett, ne?

ano ano, konkretne kniha Otec prasatek :)

Michal82 píše:někdo má na něco jiný názor hned na nej tvrdé jádro vyrazí

Ehm to tvrde jadro ma byt co ci kdo? Pozor, aby to tvrde jadro nebylo zamenitelne se slovem vetsina, pac to pak nahrava na to, s cim me mike predbehl, s tim vtipkem o dalnici. Samozrejme je tu porad sance, ze ty (ci mnozi) jsou opravdu ti, co jedou spravnym smerem, ale aby nedoslo k nejakemu urazu a tragedii, nebudu vythovat jisty nedavny pripad z realu.
Ostatne jednim spolehlivym priznakem pevne viry je, za jakakoliv diskuse je zbytecna az kontraproduktivni, ale proc tim nezabit trochu toho pozemskeho casu, lidi bavi ruznorode veci :) Jinak by ten obsah fór a Internetu byl tak 1% :) Chapu, ze je to celkem nefer, ty strany poste nejsou vyvazene, chtelo by to vic lidi, kteri jsou napr. presvedceni, ze toho vedi mnohem vice nez nekdo, koho neznaji a kdo je tu 2x a vice casu (toho pozemskeho a na Zemi). Ale proste viz ta dalnice.
Zijeme v digitalnim veku uz celkem dlouho, neni treba si vest denik ci psat knihy, neni problem si precist, co jsem si myslel, respektive napsal, pred 15, 20 lety a jeste verejne. Preji (nejen) vam dvema, az si za 20 let sve prispevky prectete, ze to vasi virou a nazory prilis neotrese a vyhnete se krouceni hlavou s lehkym usmevem, preji to nam vsem :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mila6032 » ned úno 24, 2019 17:07

Tahle diskuze je poklad. Tady je všechno. Věřící komunista, nadpřirozeno, bůh i Einstein a ještě možná vznik nové víry. Normálně se na vývoj těším víc než hipster na dýňové latté, ale absolutně si ho nedovolím predikovat. Trochu doufám v plochou Zemi, nebo aspoň chemtrails.
mila6032
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte úno 28, 2017 11:42

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » ned úno 24, 2019 20:44

grco píše:@mike: Ti fakt chodia SZ at s tym neco delas? To je trosku prehnane, nie? Nejaka nazorova policie :)

Nejde o nazory, ale o to, ze se nam tady rozmohl takovy nesvar. Konkretni osoba se resi ve spouste vlaken, v podstate kdekoliv, kam vleze a uz je to docela otravne. No a ted nekterym pripada, ze se objevila druha podobna a pohar pretekl.

Za mne je tohle vlakno OK, je to na jednom miste a kdo nechce, nemusi to cist.

grco píše:A co robi teraz vlastne, ked uz je vsetko stvorene? Sa na nas diva jak v telke?

No jasne. Proc by jinak svet tvoril? Petitisici rada Bozich Pratel uz ho nebavila, a tak si udelal neco lepsiho ;-)

grco píše:A kde je? A preco uz nic nerobi? Kde sa flaka?

Prestalo ho to bavit, a tak nas nechal byt. Co jineho by mel udelat? Je mi jasne, ze ty bys svuj svet znicil, ale nastesti nejsou vsichni bohove tak kruti :twisted:

grco píše:... a do oci bijuci system na ovladanie obyvatelstva.

Tohle mi prijde jako ta nejvic ocividna vec. Dokonale propracovany system, aby se lidi chovali jak maji, nebourili se a zaroven neutikali za posmrtnou odmenou sami.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » ned úno 24, 2019 20:47

mike - jaká osoba?

Nějakou dobu jsem jen tiše pozoroval a viděl jak se hadas s jinejma (a ještě dost trapně).
Tak jak vidíš ani mě tu k tomu nepotrebujes.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » ned úno 24, 2019 20:50

Tvoje osoba.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » ned úno 24, 2019 21:10

Mike - počkej jak se ti bude stýskat až jednou odejdu.... budeš brecet nad klávesnicí ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » ned úno 24, 2019 21:23

To si hodne fandis, ale muzes to vyzkouset. Klidne hned.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod grco » ned úno 24, 2019 21:26

Ja neviem, nikdy nepochopil ludi, co sa stazuju, ze ludia diskutuju na diskusnom fore.

Hlavne tu, v takomto vlakne, ktore je viacmenej onicom. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » ned úno 24, 2019 21:33

To mne neprekvapuje, ty prece nepochopis nikoho, kdo uvazuje trochu jinak, nez ty ;-)

Jde hlavne o to, ze se to rozleza po celem foru. Lidi zajima konkretni tema a misto toho se tam resi Baron Prasil. Diskuse tady je za mne OK, byla takova od zacatku, je to na jednom miste a kdo nechce, nemusi to cist. Proto jsem to sem taky presunul odjinud, tam uz to OK nebylo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » ned úno 24, 2019 21:50

Mike mě taky zajímá konkrétní tema a místo toho čtu blbé narážky od lidí kteří z praxe k tomu tématu nemají co říct.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod dudy » pon úno 25, 2019 9:43

Jenom pro info:
O tom, kdo má co k tématu říct, rozhoduje kdo?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » pon úno 25, 2019 10:43

dudy - o tom není potřeba rozhodovat, to je zcela zřejmé z vašich dotazů na zdvojování prutů a přidávání lanek plus myslím, že stany o kterých se bavíme lidi co k tomu psali nepoužívají a nechodí dlouhodobě do podmínek o kterých se bavíme. (Když si někdo jednou za deset let pustí do trenek asi nebude nosit plenu, ale když si do nich bude pouštět pravidelně asi to bude řešit)

Netřeba se o tom dál bavit, ať si každý sáhne do svého svědomí.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod vonkreuz » úte bře 12, 2019 11:40

Ahojte. Ak náhodou premýšľate čo so svojím životom a že to chce poriadnu zmenu, je tu jedna fajná príležitosť.
Chata Pod Borišovom hľadá osobu, ktorá má charizmu, gule a silný potenciál pracovať na TPP v mieste bez mobilného signálu, internetu a teplej sprchy. ALE s možnosťou neobmedzených, nádherných výhľadov a bezkonkurenčne čistého vzduchu. Takže ak vieš, že toto je to pravé pre TEBA. Píš na mobilné číslo: 0915880042
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod apuka » úte bře 12, 2019 13:54

vonkreuz píše:hľadá osobu, ktorá charizmu, gule a silný potenciál pracovať na TPP...
Tak to se feministky rychle ohlasi... :D

Jinak jsem chtel jen dodat technickou, hlavne pro lidi z CR, kdyby nekdo zapomel: mobilni cislo je slovenske, takze z CR volat s +421 a bez uvodni nuly - +421915880042.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » úte bře 12, 2019 14:04

Mě tam chybí zásadní věc. Krom toho kolik za to, sem v té citaci nenašel co by ten člověk měl vlastně všechno dělat, respektive jaká bude náplň jeho práce.

Gule jsou.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod apuka » úte bře 12, 2019 14:14

SI myslim, ze co by o to mohli mit zajem nejdou to delat proto, aby zbohatli a kdo vi, co je chata, umi si predstavit, co se tam dela - proste devecka (s gulami :-D) na vsechno.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Michal82 » úte bře 12, 2019 14:21

Apuka - tak to je mi jasný ale jako třeba není řečeno jestli tam budu úplně sám....

Zajišťuji zásoby, opravuji, topim, vařím pro lidi, meju po nich hajzlik a td.

Nebo zda tam bude třeba kuchař, nebo naopak někdo na opravy no proste neškodilo by to trochu upřesnit.

Na zbohatnutí to nebude ale určitě je rozdíl brát 1000 nebo 2000 euro.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod PaKo » úte bře 12, 2019 14:26

No, někomu to může stačit, že bude dělat od rána do večera děvečku pro všechno a sem tam z okna chaty, nebo z terasy, když bude něco šudlit touristům, se bude moct mrknout na pěkný výhled, ale já bych v tom nějaké terno zrovna neviděl. Pokud tam nebude začínat plat od 50k výše (2000e +), tak je to vhodné tak maximálně pro nějakého študáka nebo brigádníka, co si (ještě) necení svého volného času, případně někoho, koho "systém" psychicky semlel a potřebuje očistu na horách (i když to taková očista nebude, viz dále).

Myslím, že je docela naivní očekávat, že v rámci tohoto zaměstnání si tam člověk bude "trekovat" po okolí až mu z toho bude špatně, jelikož ti turisté tam budou v sezóně nonstop (o víkendech a svátcích tuplovaně, takže tehdy bude takový člověk v práci potřeba dvojnásob). K tomu podmínky (konec světa bez netu, telefonu a teplé vody - btw opravdu v dnešní době na větším kopečku?), takže pokud nabídka bude za jídlo, nocleh a lehký příplatek (však za co bys chtěl utrácet peníze, že?), tak je to v dnešní "plné zaměstnanosti" docela úsměvné. Docela by mne zajímaly všechny podmínky a co zaměstnavatel nabízí (ale ne, někam na Slovensko ze zvědavosti volat nebudu :) ).
PaKo
 

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » úte bře 12, 2019 19:09

PaKo píše:Pokud tam nebude začínat plat od 50k výše (2000e +), tak je to vhodné tak maximálně pro nějakého študáka nebo brigádníka, co si (ještě) necení svého volného času, případně někoho, koho "systém" psychicky semlel a potřebuje očistu na horách

Chatareni neni zamestnani, ale zivotni styl a hodi se jen pro nekoho. Pro tebe evidentne ne, ale ani pro vetsinu ostatnich. Znam par lidi v Alpach, co to delaji nebo delali dlouhe roky a to proste musis mit v sobe a byt trochu jiny. vK vedel, proc to dava sem, akorat pro Etherica to asi taky nebude, chatari musi mit radi i lidi a spolecnost ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Hledám práci v přírodě

Příspěvekod zonn » úte bře 12, 2019 19:27

Najdou se i vyjimky, kteri lidi radi nemaji :-)
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 955
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » úte bře 12, 2019 19:31

Jo, ale u tech vzdycky premyslim, proc to progrca delaji.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod apuka » úte bře 12, 2019 22:26

mike píše:chatari musi mit radi i lidi a spolecnost
Ale tady (asi) nehledaji zrovna chatare. Taky jsem v Alpach parkrat videl lidi, co tam brigadnicili pres leto na chate, ale normalne s lidma (navstevnikama) se dostali do styku jen vyjimecne, jako se mnou, kdyz jsem tam zustal dopoledne (dobre 4 hodiny jediny zakaznik na cele chate) a cekal na zbytek rodiny, co sli na kopec. Normalne ti, co tam spi odchazeji po snidani tak do 8:30 - 9, novy prichazeji az na obed. Ty kluci rano nejdrive pomahali chystat veci na snidani, pote prevlekali postele z zimmerlageri a delali poradek na matrazenlagerech, kdyz lidi odesli, pote vytreli jidelnu a zbytek chaty a sli skrabat brambory a pod prace do kuchyne jako pripravu na obedy. Po obede a pocas jejich podavani myli nadobi, odpoledne zase trocha delali poradek, sekali drivi a zase sup do kuchyne na pripravu surovin, umyvat nadobi - a sup spat. Rano zase znovu dokola.

Tam v A ale (vetsinou) docela dbaji na dodrzovani zakoniku prace, proto ty brigadnici tam delaji takto napr. 7-10 dnu, nekdy 2 tydny v kuse potom maji delsi volno, to pracovat nesmi. Na SK s tim dodrzovanim ZP bude asi trochu vetsi problem, ale stejne si myslim, ze to nebude na 24/7/365, ze bude i delsi volno na toulani se. Jo, zrovna v Alpach na ty brigady chodi dost lidi z CZ, SK, H, PL, ..., protoze se tam (na nase pomery) relativne slusne vydelava, samozrejme se zapoctenim ubytovani a stravy a volneho casu. A kdyz Te tam uz poznaji z predchozich let, jsou s Tebou spokojeni, radi Te privitaji znovu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod mike » stř bře 13, 2019 0:46

Nepisou tam, co presne by mel delat, ale z TPP, charismatu a guli bych to na brigadnika nevidel. Charisma a gule potrebuje nekdo, kdo musi cas od casu zvladnout nezvedene a pripadne ozrale navstevniky, co delaji bordel. Zvlast na Slovensku ;-)

Jinak jo, brigada v Alpach muze byt pr studenta fajn vec, obcas tam takove potkavam. Casto jsou tam ale cele rodiny, pro ktere je to, jak jsem psal, zivotni styl.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledám práci v přírodě

Příspěvekod Etheric » pát bře 15, 2019 9:47

Určitě je to spíš životní styl, třeba jako zemědělství nebo farmaření. Sice pořád v přírodě, ale pořád v práci. Byl jsem takhle v jedný komunitě nějakej ten pátek, sice jsme byli plně soběstační, ale furt v práci. Od rána do večera, víkendy nevíkendy, svátky nesvátky...
Můžu říct, že jsem z toho byl úplně psychicky v p... a vysloveně jsem se těšil do fabriky. Co jsem odešel a začal makat 5x7,5, měl jsem najednou pocit, jakoby mě pustili z basy.
Když si na to zpětně vzpomenu, na píchačky už koukám s láskou a úsměvem. Volnej čas je pro mě to nejcenější co mám.
Bejt ta práce 5x7,5 v prostředí přírody, moc by mi k plný spokojenosti už nechybělo...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

PředchozíDalší

Zpět na Pokec