Rychlost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod FrantaKrajta » pát bře 8, 2019 10:32

Tohle je lepší jak mexická telenovela :D Jdu si pro popcorn...
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Pierre111 » pát bře 8, 2019 10:36

Nasává možná ten myslivec co to má na sobě :D.
Ruce a ramena se v tom budou potit a pařit jak blbec :D. Tohle je dělaný na sezení někde na posedu, ne na chůzi s batohem někam do kopce.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod apuka » pát bře 8, 2019 10:42

Michale . to je ale presne to, co pisu. To neni skutecne ponco, ale uz plastenka, i kdyz jej vyrobce takto nazyva, jen spodek nema uplne spojeny kvuli lepsimu pohybu. Klasicke ponco nema rukavy a neni na bocich trvale spojeny - vsak se podivej, jak to meli peruanci (odtud toto slovo na jisty druh obleceni pochazi).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod slezacekm » pát bře 8, 2019 10:44

Michal82 píše:Já tvrdím, že 600g bunda z gtx pro není žádný brnění co přežije vše.

A toto tvoje tvrzení je taková univerzální pravda. Samozřejmě, že nevydrží vše. Stejně, jako G1000 nepřežije vše. Ty jsi ale prostě koupil oblečení na určité podmínky a používal jsi je v jiných podmínkách, než pro které je určené...a na základě toho tvrdíš, že to není dobré řešení.

Michal82 píše:A jinak asi takhle. Pokud by GTX ze své podstaty byl vhodný materiál na mé podmínky, tak bych si koupil jinou gtx bundu. Jelikož se mi první gtx neosvedcila tak sem koupil tu K s tím ze bude lepší - stala skoro 2 krát tolik a krom toho ze byla trosku jiná tak v paropropustnosti nijak o moc lepší nebyla - ano v číslech byla lepší, v praxi to neslo moc rozeznat.

Ano, podle mě dobré řešení, na houby, do křoví a k ohni mi přijde G1000 jako dobrá varianta.

Michal82 píše:Když k tomu vemu tu nízkou odolnost tak se mi další gtx komplet kupovat už nechtěl...

Jde ale o "nízkou odolnost" v podmínkách, které pro ten materiál nejsou určené. To je stejný, jako bys věděl, že venku prší a řekl bys:"Nevezmu si bavlněné triko, protože má nízkou odolnost proti vodě"...jasně, že si ho nevezmeš, vezmeš si pláštěnku, která je do deště ](*,) Prostě GTX není vhodný k ohni a do trní...a pokud si ho k tomu koupím...
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 10:46

Pierre111 sak sem psal ze ten vršek bude asi nic moc hlavně rukávy. Ale i tak bych si to rad vyzkoušel.

A ano myslivec si nasaje určitě taky ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 10:47

Apuka - sak já vím jak vypadá klasické pončo, když ho používám.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 10:52

Slezacekm - vždyť ano. Když sem tady používal SS všichni ze je to blbost ať jdu do gtx.
Tak sem šel a hned dvakrát za sebou, nebylo to k tomu tak sem se vracel je starým kouskum z SS a pořídil si G1000.

A jelikož zde často leje a G1000 není vodotesna někteří nedokáží vydejchat ze tomu i tak dávám přednost před gtx kterej sice nepromokne což je hezké a ocenil bych to, ale zároveň dostatečně nedejcha což mi dost vadí a zároveň se mi potrha o křoví a ostny.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod apuka » pát bře 8, 2019 12:20

slezacekm píše:Prostě GTX není vhodný k ohni
Zase si nezamenujme svrchni latku s membranou. Kupodivu, hasici maji sve obleceni do ohne s GTX membranou, protoze ta je odolna zaru ohni (samozrejme, do jiste urovne). Jen nevim, na jaky svrchni materail se ten GTX pro ne laminuje. Je to pevne jak svina, tezke jak svina ale funguje a chrani dobre.
A taky bych si dovolil tvrdit, ze ta hasicska uniforma i v trni vydrzi alespon tolik, co G1000.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod slezacekm » pát bře 8, 2019 12:34

apuka: díky za doplnění, šlo mi samozřejmě o svrchní látku. letmým nástřelem do googlu jsem zjistil, že ten vnější materiál u hasičských bund by mohl být Nomex a Kevlar.
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod dudy » pát bře 8, 2019 13:06

Michal82 píše:Dudy řeknu ti to na rovinu.

JSI PĚKNEJ LHÁŘ!

Spojil jsi opět části citací z několika různých příspěvků vytržené z kontextu, tak jak se ti hodilo a vytvořil jsi z toho opět něco co jsem nenapsal - NE TAK JAK TY TO CITUJEŠ!


Jo?
A co si ten Dudy PĚKNEJ LHÁŘ konkrétně vymyslel.
Kamaráde, jde o doslovnou citaci celého tvého příspěvku bez vynechávání a překrucování.
Nebo ty si snad nenapsal:
Michal82 píše:Měl jsem z GTX Pro bundu Millet K skoro 600g v kombinaci s kevlarem....

,,Všechno” opravdu nezažila a jelikož o ní píši v minulém čase tak ani běžné zacházení nevydržela.

?
Napsal!

Jo a s tím vytrháváním z kontextu:
Bfinger se ptá:
Bfinger píše:Dobrý den, vybírám nepromokavou bundu a jsem na vážkách mezi DA Guide a Devil, hledám něco odolného, co budu moc nosit ať už půjdu na jednodenní výšlap na Lysou, alpské feraty nebo trek na těžko. Máte prosím zkušenosti s těmito modely, je mi jasné že Devil je v zásadě odolnější, ovšem pokud Guide vydrží co jsem popsal a máte s ní dobré zkušenosti, tak Guide.
Díky


Na což mu Mitau odpovídá:
mitau píše:S DA Guide nemam osobni zkusenost, ale 400g bunda by mela pri slusnem zachazeni vydrzet vsechno, co popisujes. (...) Jestli chces tu bundu pouziat hlavne v lete, tak 600g DA Devil by byl kanon na vrabce.


No a ty na to:
Michal82 píše:Měl jsem z GTX Pro bundu Millet K skoro 600g v kombinaci s kevlarem....

,,Všechno” opravdu nezažila a jelikož o ní píši v minulém čase tak ani běžné zacházení nevydržela.



Kampak se ti poděla ta slova "co popisuješ"?
To je, chlapče, vytrhávání z kontextu a překrucování jako vyšité.
Ne to, že jsem tě doslova ocitoval.


A to už vůbec nekomentuju fakt, že si sám psal, že si rukávem škubnul trhnutím dvacetikilovým batohem a v hadrech si se prodíral trnitým křovím, což slušné zacházení rozhodně není...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 13:15

Dudy - odcituj a dej sem odkaz na tento příspěvek v cele jeho délce - nic takového sem nepsal. Slepil jsis to z více příspěvků.

A když jsem jmenoval ty značky psal jsem o kapuci!


Michal82 píše:Měl jsem z GTX Pro bundu Millet K skoro 600g v kombinaci s kevlarem....
,,Všechno” opravdu nezažila a jelikož o ní píši v minulém čase tak ani běžné zacházení nevydržela.
Když sem někdo hodí odkaz na bundu s kalhotama co opravdu mechanicky vydrží rad na to kouknu - tedy Millet, Arcteryx, Mammut a td můžete rovnou vynechat ty nic takového v nabídce nemají.
[/quote]
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod dudy » pát bře 8, 2019 13:30

Tvl, to jako musím oddělovat tvoje citace jednotlivě?
Já nikde netvrdím, žes to psal dohromady.
Ano, je to ze dvou příspěvků
Dobrá, opravím, ať je po tvém.
Máš pocit, že se na obsahu něco změní?

A vůbec nechápu, co to meleš o kapucích.
Celej příspěvek zněl:
Michal82 píše:Jal se mi povedlo zničit GTX bundu?
Já nevím choval sem se k tomu hezky.....
Roztrženej pravej rukáv od batohu, díry u zadku od křovisek plus rozedrený lokty. Kalhoty pravidelně na zadku od křovisek a kolena s nohavicema tam je to opravdu hned.
Jak sem psal G1000 sem testnul a je to odolnost jak SS proti vodě. Mechanicky úplně jinde.
A jelikož sem mokrej i v GTX i v SS tak hold budu mokrej i v G1000 s čímž tak nějak počítám respektive budu korigovat pončem/plastenkou.
Jde mi spíše už o to aby ty hadry něco vydrzeli a byly dobře technicky řešený - kapuce, kapsy, větrání, střih, rozpojení nohavic se mi hodně líbí a td.
Když sem někdo hodí odkaz na bundu s kalhotama co opravdu mechanicky vydrží rad na to kouknu - tedy Millet, Arcteryx, Mammut a td můžete rovnou vynechat ty nic takového v nabídce nemají.

Vidíš tam to "co opravdu mechanicky vydrží rad na to kouknu - tedy Millet, Arcteryx, Mammut a td můžete rovnou vynechat ty nic takového v nabídce nemají.", co to má co dělat s kapucema.
Jasně píšeš, že Millet, Arcteryx, Mammut nemají v nabídce něco, co co opravdu mechanicky vydrží.

Takže opět a zas mlžení s kapucema, ale na obsahu a na faktu, že meleš hovna a překucuješ příspěvky to nemění nic.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 13:36

A vidíš tam to predtim? To ze chci aby byly nějak technicky řešeny a ,,mimo jiné ta kapuce” tam je zmíněna?

Ty si tady ohejbas příspěvky a vytvaris z nich něco co sem tak jak si to ty odcitoval nikdy nenapsal a nebylo to poprvé.

Je velmi zajímavé ze bezne ty citace oddelujes a najednou jsi to cele takto pekne poslepoval dohromady s tím ze ty podstatne části jsi vynechal.

Dudy pro mě si fakt ubohej když musíš klesnout tak nízko aby si mohl někoho schodit když na to jinak nemáš.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod dudy » pát bře 8, 2019 13:37

Mám pocit, že tím shozeným nejsem já, ale ty a že jsem tě neshodil já, ale shodil ses sám.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 14:02

Já tvoje příspěvky necituji tak ze vynechám podstatne části a slepim to dohromady z několika příspěvku.

Tos udělal ty.

Fakta - řekl sen ze 600g gtx mi nevydržela vše a je to holý fakt, tu bundu jsem se nesnažil nějak zničit jen sem ji používal i když třeba do těchto podmínek nebyla vhodná.

Ale dal to od tebe byla jen provokace o Anoraku, kde to aspoň ze začátku vypadalo aspoň na nějakou diskusi zda má či nemá smysluplné využití.

Ale tohle si už opravdu přehnal vytahovat určité části mých příspěvků a odcitovat je jako jeden který tak má úplně jiný smysl!

Končím s tebou nemá smysl se dal bavit.

Muzu tady milionkrát nesouhlasit třeba s Apukou a dohadovat se s nim ale pořad ten člověk diskutuje slusne a neupravuje něco co sem napsal tak jak se mu to hodí.

Ty tu úroveň nemáš.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod apuka » pát bře 8, 2019 14:14

Michale, promin, ale apukovi se taky zda, ze v tomto pripade dudy prave vybiral ty pro dalsi debaty "podstatne casti" Tvych prispevku a nikde jsem nenarazil na nic, cim by nejak menil smysl toho, cos napsal. Presneji, jak jsme prakticky asi vsichni mohli pochopit, cos napsal. Mozna jsi chtel napsat neco jineho, myslel jsi to jinak, ale cos napsal ohledne vydrze a vhodnosti GTX bund a K Pro, tak to dudy vystihl dostatecne. Vse ostatne, cos psal, jsou z hlediska obsahu teto diskuse nicotne vedlejsi veci. I kdyz mohou byt pro Tebe dulezite, netykaji se vsak toho zvyrazneneho.

Neberu do uvahy dudyho mirnou provokaci s Anorakem 8, ale to se tak trochu dalo cekat. A nemenilo to nic na smyslu dalsi debaty o vyse zvyraznene veci.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 14:25

Apuka - jako sorry ale asi sem to neřekl dost jasně.

Nožná se vám smysl pro tuhle debatu nijak zásadně tím ze vynechal věci které já v tom příspěvku zmiňoval nemění.

Ale mě jde hlavně o něco jiného.

A sice o to ze vezme moje příspěvky a spoji je takto dohromady s tím ze u toho vynechá zas v tom jiném příspěvku ty podstatne věci.

O to ze si vůbec něco takového dovolí!

To je jako jít do obchodu a ukradnout susenku - taky to vypadá jako prkotina a ne jako krádež. Jenže když to udělá dospelej člověk tak to proste zloděj je.
A když mi tu dudy takto pospojuje příspěvky a vydává je za něco co jsem takto napsal tak je úplně jedno pro mne co je v tom obsahu, ale vidím ze ten člověk nemá morální úroveň.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 14:30

Apuka - vůbec nejde o to kdo má či nemá pravdu ohledně gtx to je proste věc názoru.

Jde o to ze já bych si nikdy něco takového nedovolil podsouvat takhle někomu něco takto pospojovaneho.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Pierre111 » pát bře 8, 2019 14:31

Apuka to je zbytečná snaha. Beztak je určitě Michal82 a dudy jedna a ta samá osoba a jen nám tady hraje divadlo :D.
Mě byl dudy hned podezřelý, když jsem ho viděl, tak byl totiž celý oblečený ve Fjallraven. Největší skandál ale je, že ode mě tím pádem Michal koupil kalhoty Arcteryx :D.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod dudy » pát bře 8, 2019 17:28

Ne ne, celej nee, měl sem jenom bundu Keb...
:wink:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Stani » pát bře 8, 2019 18:43

Michal, nechcem sa zastávať kolegov, ale musím takisto potvrdiť, že mňa tiež pletú tvoje tvrdenia.

Fakt som aj ja pochopil z tvojich tvrdení, že tie známe značky sú naprd, ktorým sa hneď vyhneš, Millet K pro je nahovno, nič nevydrží...a nakoniec sa dozvieme, že to používaš v nevhodných podmienkach.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 19:20

Stani - na prd pro mne sou a za tím si stojim jen jak už sem řekl není to tak jak to dudy podal ale také z těch důvodu co dudy tak vynechal.

Blba mala kapuce, nizkej uzkej límec, žádné kapsy, žádné pořádné technické řešení.
K tomu špatná prodyšnost, kdy jsem pod tím prostě mokrej, a nízká odolnost na křoviska a trny - mechanická odolnost.

Ty křoviska a trny jsou hold jasný jen sem čekal trochu víc. Ten rukáv - proste se stalo, hold je to choulostivejsi a asi jsem se k tomu měl chovat jinak, ale myslím ze se k věcem chovam celkem rozumě, když něco nabízím k prodeji je to v perfektním nebo velmi hezkem stavu a rozhodne vybavení záměrně neničím.

Jo až budu v jiné lokalitě třeba budu používat zas jiné věci, je to logické, ale zde se mi proste takovéhle vybavení neosvedcilo, což je věcně předmětem všech diskuzi. A hold když mi něco nevyhovuje tak nehodlám říkat ze je to ok a držet hubu a krok s většinou.

Ale o to nejde. Myslím ze vám by se taky nelíbilo kdybych si začal vybírat urcite části vašich příspěvku a skládat je dohromady jako jeden a pak vám to zde citoval ze píšete to a to. A to je to co mě uráží, mě je fuk, že si Dudy a 99% z vás mysli pravej opak toho co vždy napisu, ale aby někdo prekrucoval a upravoval si co řeknu to fakt ne.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod dudy » pát bře 8, 2019 19:37

Michal82 píše:...na prd pro mne sou a za tím si stojim jen jak už sem řekl není to tak jak to dudy podal ale také z těch důvodu co dudy tak vynechal...



Můžeš mi vysvětlit, co za důvody jsem vynechal při citaci tvého příspěvku:

Michal82 píše:Měl jsem z GTX Pro bundu Millet K skoro 600g v kombinaci s kevlarem....

,,Všechno” opravdu nezažila a jelikož o ní píši v minulém čase tak ani běžné zacházení nevydržela.


viewtopic.php?p=509051#p509051
?

Kde tam někde píšeš o "blbe male kapuci, nizkem uzkem límci, žádných kapsách, žádném pořádném technickém řešení.
K tomu špatné prodyšnosti, kdy jsi pod tím prostě mokrej" ?
Píšeš toliko že Millet K nevydrží "běžné zacházení".
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 20:00

Dudy pořad dokola....? Ten příspěvek byl suché konstatování toho, že vše nevydrží a že ta moje hold nevydržela.

Já chůzi v terénu kde je nějaká kosodrevina a trny považuji za normální použití outdooroveho oblečení.
Že přes to nosím batuzek taky považuji za normální, to že mi ten batuzek při sundavani sklouzl po ruce a bundu tak poškodil považuji sice za mou chybu z neopatrnosti ale pořad je to normální a hold se takové věci občas stanou.

Bundu jsem nepouzival nějak s rozporem toho k čemu je určena - to ze je z podstaty střihu a materiálu vhodnější do jiných geografických podmínek je sice hezké ale výrobce ani prodejce neuvádí nějaké omezení.

Takže jsem ,,suše” konstatoval, že nevydržela.

A když se do toho dal začlo šťourat tak sem to upřesnil. Taktéž jsem upřesnil v čem mi nevyhovovala - respektive v čem mi nevyhovují všechny tyto bundy a proč jsem po vyzkoušení fjallravenu přešel na jejich oblečení. Tím neříkám ze je to jediný výrobce co dělá takové oblečení, ale značky které jsem vyjmenoval a které jsou bezne proste tyto konstrukce nenabizeji ať se jedna o GTX nebo SS.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 20:02

Dudy - a v první části citace jsi nevynechal nic, vynechal jsi to z toho druhého příspěvku tak nedělej blbyho když sem ti to zde už psal několikrát!
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod FrantaKrajta » pát bře 8, 2019 20:42

Extra spešl bunda, trnům odolná a ještě se na ní dají pověsit kapsy :D

Hele, nechcete to celé přesunout do vlákna "Vtipy" ? Tam by se to hodilo víc :P

Lituju toho chudáka, který se chtěl poradit...

Nemohly by se za OT řeči rozdávat banány? Jsou tu dneska už asi tři stránky diskuse úplně o hov*ě.
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod mike » pát bře 8, 2019 21:05

Ja to pak cele nekam presunu ( :toimonster:), ale ted nemam cas.

FrantaKrajta píše:Nemohly by se za OT řeči rozdávat banány? Jsou tu dneska už asi tři stránky diskuse úplně o hov*ě.

Za OT reci ne, to by dostali ban postupne vsichni, ale za kokotsky zpusob diskuse by to asi nebylo od veci :evil: Uz mne to fakt nebavi. Furt dokola vsude, kam vleze :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 21:13

mike - viď já si taky říkal proč ten dudy s těmi provokacemi zas začíná navíc když byl OT v tomhle vlakne.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod mike » pát bře 8, 2019 21:43

Aby bylo jasno, kokotskym zpusobem diskuse myslim ten tvuj. Upozornuju te na to uz delsi dobu. Cela nesmyslna diskuse je tvoje vina. Dudy si mozna zaprovokoval, ale to by bylo vyresene behem par prispevku. Celych dalsich nekolik stran je o tvem prisernem zpusobu komunikace a proto se tyhle situace furt opakuji vsude, kam vlezes.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 22:01

Ne.
Je to o tom, že je mi zde opět podsouváno něco jiného než jak sem to napsal a dudy dělá, že nechápe a neustále tvrdí že odcitoval můj příspěvek cely, přitom dobře ví, že jde o tu druhou část.
A neustále se opakující narážky na to jak si co používám, v jakých podmínkách a td. Stačí se jen podívat na tu armádní bundu nebo kousek vejš debatu o hasičích a td a td.

Když nechcete diskutovat, tak o tom nediskutujte a neprovokujte, netvrd vždy ze já muzu za to ze je zde 5 stran debaty - já tady nevedu monolog sám se sebou.

Je zajímavé ze je to vždy s těmi stejnými lidmi, když se podíváš jinam nemám problém se normálně bavit s lidmi, kteří se se mnou baví normálně.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

PředchozíDalší

Zpět na Pokec