Rychlost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Michal82 » pát bře 9, 2018 22:56

mike - dobře zůstaneme u té turistiky ;) na cyklistiku jsi ještě nedozrál ;)

Jak jsem psal v ukázce o počasí - možnosti jak pochopit daný text je více - zde si prirozene vždy vyberete jen tu která se vám více hodí.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod apuka » pát bře 9, 2018 23:05

mike píše:Vis ale, jak ty silnice vypadaji, ze? Ostre kratke serpentiny a kdyby ses nahodou prastil do hlavy a chtel tam jet na kole, tak nebudes resit, jestli je rychlost o 2 % vetsi nebo mensi, ale aby ti neshorely brzdy
Jo, vim :twisted: Jeste jsi zapomel napsat, ze siroke prave tak na jeden terenak, tj. kousek vice nez stredni osobni auto, na krajich je sraz nebo skala nebo husty les. Kdyz jely manzelka se synem na Rinnenspitze ve Stubai, byli na parkoviste dele nez ostatni - a uprostred te silnice se najednou proti nim objevil kamion s navesem - staveli nejakou pristavbu k almu nebo co a jezdil kamion s materialem, kdyz uz meli byt vsichni v haji pryc. Jen to zapomeli nekam napsat nebo u almu alespon zkonktrolovat. Tak potom jeste vyzkouset dobrych par set metru jizdu do poradneho kopce na zpatecku :lol: ](*,).
Jinak tam jezdi auta a jejich brzdy se taky pekne dokazou zahrat (pripadne pozdeji prestat brzdit). Taky kdyz jsme jeli pres Katschbergsky prusmyk do Lienzu (klasicka obrovska kolona pred tunelem), cestou dolu jsme se radeji zastavili a naobedvali vedle silnice, z brzd se pekne kourilo (bylo po kratke prehance, nastesti jeste ne z topici se pneu :lol: ). Brzdit motorem? Na jednicku se auto na par desitkach metru rozjelo na ctyricitku a muselo se zase pribrzdit. Nejak jsem nechapal ty, co tam jezdili style brzda-plyn (rozjet na 80) pred a mezi serpentynami :(( . Asi meli keramicke brzdy.
A to tam bylo max, myslim, jen 16 (nebo az 18?)%.

Na kole bych to sjizdet rozhodne nechtel...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod booze » pát bře 9, 2018 23:27

Bez prdele, ale na takove silnice jsem videl prestavbu ostrikovacu skel vyvedenych na desky kotoucu. 8) Nevim jestli to ma ucinek, ale asi jo, kdyz to pouzivaji.
Jsem mel na fechtlovi plastovou flasku s hadicou, ze ktere kapala voda, vyvedenou na motor, aby to lepe chladilo.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod GreyMouse » pát bře 9, 2018 23:50

booze píše:Pozice "priposrany" s naprazenou hulkou :D slecna hodne zrychlila. :oops:

Uf, to jsem si oddechla. Když jsem četla začátek, tak jsem se lekla, jestli jsi slečnu náhodou nepokousal a nebudou tě chtít utratit :twisted:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod GreyMouse » sob bře 10, 2018 0:03

Michal82 píše:Jak jsem psal v ukázce o počasí - možnosti jak pochopit daný text je více - zde si prirozene vždy vyberete jen tu která se vám více hodí.

Tak proč odpovídáš tak, že se text dá (podle tebe) vysvětlit více způsoby? Kdybys odpovídal jednoznačně, předešel bys nedorozuměním, když si to my, jejichž IQ nedosahuje vysokých hodnot, vysvětlíme jinak než chceš ;-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod dudy » sob bře 10, 2018 1:11

To je zase vlákno...
A celý jenom proto, že jeden čurák nejni štont říct:
"Sem to přehnal..."


Myslím, že za vulgaritu zasloužím minimálně 14 dní ban...
Mě to fakt uleví...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » sob bře 10, 2018 1:55

booze píše:Pozice "priposrany" s naprazenou hulkou :D slecna hodne zrychlila. :oops:

:lol: slecna si nejspis vylepsila osobni rekord a ted s sebou nosi peprak. Modli se, abys ji nepotkal znovu :twisted:

apuka píše:Na kole bych to sjizdet rozhodne nechtel...

To bude tim, ze jsi na cyklistiku jeste nedozral :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Michal82 » sob bře 10, 2018 9:42

dudy - když seš zamindrákovanej číst to nemusíš.
Taky nechápu co teď zas řeší s hůlkou a td.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Lipon » sob bře 10, 2018 11:45

Tvl to seš tak zabedněnej, že tě to netrkne?
Reaguješ jak ublíženej puberťák.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4917
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Michal82 » sob bře 10, 2018 16:48

Lipon - ne jen si nenechám nadávat od nějakýho zamindrákovanýho ..... a nechat tu do sebe rejt od moderátora a jeho oveček.
Jestli se vám rychlost 4-6 km/h po rovině nezdá je to váš problém - mě je celkem jedno jak rychle nebo pomalu chodíte.

Buď s tím umíte žít nebo ne jak je evidentně vidět.

Nic tady už delší dobu nejde o nějakou rychlost chůze a diskuzi ale jen o to jak se do mne navážet.

Takže jestli ti to mike udělá radost klidně mi smaž profil - co tady když se tu nedá rozumně o něčem mluvit - kdybych tady někoho začal sprostě urážet já tak mám dávno ban, ale že je to dudy tak se to ,,taktně,, přejde že.
Ať napíšu příspěvek kdekoliv tak se vždy do toho začne rejt.
Když někomu na něco odpovím naskočí sem pierre111 který hned - ne ne ne neposlouchej ho píše samy blbosti koukej tady o něm máme vlákno.
A když někde nenapíšu už se tam vytváří pobídky abych napsal flame....

Tak já nevím - nebo tedy vím - vám prostě vadí to, že tu sem jen pár let, nedržím s váma ,,basu,, a mám své názory a otevrene jsem řekl že pojetí UL turistiky co zde většina provozuje mi v mých podmínkách nedostacuje.

A to je ten hlavní problém.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod slash1111 » sob bře 10, 2018 17:59

mike píše:Super :) Sis na to vzal dokonce hrudni pas?

Takhle jsem to nejak myslel. Kilometr okolo 8 minut. Z tepovky je videt, ze uz to byla trochu vic, nez rychla chuze.

Celé som to meral "Smart hodinkami" takže tep tiež nie je úplne presný. A snažil som sa ísť normálnou chôdzou čo najrýchlejšie :)
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Lipon » sob bře 10, 2018 20:19

je to marný, je to marný, je to marný

ty seš jedinej bezchybnej a ostatní sou zamindrákovaný?
ne nejde o rychlost, ale o tvou zasranou umanutost a neschopnost uznat vlastní chyby a zásadní rozpory ve své argumentaci, na které tě nedejbože někdo upozorní s doslovnou citací

howgh
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4917
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » ned bře 11, 2018 0:37

:smt023 tak nejak.

Michal82 píše:Takže jestli ti to mike udělá radost klidně mi smaž profil - co tady když se tu nedá rozumně o něčem mluvit

Profil ti smazat nemuzu ani kdybych chtel. Neni ti divne, ze vsichni ostatni tu rozumne mluvit muzou, jen u tebe se to nejak nedari? Fakt si myslis, ze je chyba ve vsech ostatnich, jen ne v tobe?

OK, naznacovani evidentne nepomaha, takze natvrdo. Muzes si za to sam. Jak uz jsem psal, ani ne tak tim, co pises, ale jak to pises. Jako namachrovany pubertak. Pulku lidi tim iritujes a druhe pulce jsi k smichu. Dalo ti to najevo ruznymi zpusoby uz tolik lidi, ze uz by to kazdy jiny pochopil a zaridil se podle toho. Ty ne, nejen ze v tom pokracujes, ale navic neustale restartujes veci, ktere uz mohly byt uzavrene. Konkretne tuhle diskusi aspon trikrat.

Michal82 píše: kdybych tady někoho začal sprostě urážet já tak mám dávno ban, ale že je to dudy tak se to ,,taktně,, přejde že.

Dudy se vyjadril expresivne, jak je jeho spatnym zvykem, ale taky naprosto vystizne. Nehraj si na chudinku, odhledne banovani tu byla delsi diskuse pred Vanoci a myslim, ze jsme to vysvetlili dostatecne a rozhodne to neni tak, jak pises.

Michal82 píše:Tak já nevím - nebo tedy vím - vám prostě vadí to, že tu sem jen pár let, nedržím s váma ,,basu,, a mám své názory a otevrene jsem řekl že pojetí UL turistiky co zde většina provozuje mi v mých podmínkách nedostacuje.

A to je ten hlavní problém.

Nesmysl. Opakuju, ze nejde o to, co pises, ale jak to pises. A jak pristupujes k nasledne diskusi. Mensinovych nazoru tu ma vic lidi, vcetne mne, a takhle to nevypada.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » ned bře 11, 2018 0:41

slash1111 píše:Celé som to meral "Smart hodinkami" takže tep tiež nie je úplne presný. A snažil som sa ísť normálnou chôdzou čo najrýchlejšie :)

Jo, to odpovida, akorat ze pak uz to neni normalni chuze ;-) Navic ty mas celkem nabehano, ne?

Overoval jsi nekdy, kterym smerem jsou hodinky nepresne? Ziju v domeni, ze nepresnost je smerem dolu, ukazuji o neco min. Protoze obcas se nejaky tep ztrati. Muzu se ale plest, jelikoz to muze byt nejak kompenzovane ve firmwaru.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mitau » ned bře 11, 2018 10:53

Zkousel jsem si zmerit rychlost na 400m rovinatem useku cestou do obchodu. Cestou tam jsem se snazil jit neprirozene co nejrychleji a s tempem 5:45min/km jsem mel toho na konci dost. Cestu zpatky jsem zkusil poklidneji, v druhe pulce jsem dokonce zapomnel, ze si to merim, a vyslo to na rychlost 8km/hod. Takze za idealnich podminek (suchy asfalt, rovina) je treba 7,5km/hod chuzi na par kilometru realnych, ale rozhodne to neni tempo, ktere by clovek pouzival pri celodenni turistice.

mike píše:Overoval jsi nekdy, kterym smerem jsou hodinky nepresne? Ziju v domeni, ze nepresnost je smerem dolu, ukazuji o neco min. Protoze obcas se nejaky tep ztrati. Muzu se ale plest, jelikoz to muze byt nejak kompenzovane ve firmwaru.

Opticke senzory jsou dnes celkem dobre a pokud v tepovce nejsou vykyvy, davaji stejne vysledky jako hrudni pas. Obecne jsou pomalejsi pri zmene tepovky (mereni je nepresne, tak sw musi cekat nez si je jisty), takze tepovka stoupa s par sekundovym spozdenim, ale pak i pomaleji klesa. Pekne grafy bys nasel v nekterych recenzich na DCRainmaker.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » ned bře 11, 2018 20:31

mitau píše:Cestou tam jsem se snazil jit neprirozene co nejrychleji a s tempem 5:45min/km jsem mel toho na konci dost.

:shock: to je 10.4 km/h, pro mne pomalejsi beh. Hmm, asi to taky budu muset zkusit. Nastesti jsem ted docela chciply, a tak to odlozim na pozdeji ;-) A nastesti je v blazinci dobry testovaci koridor, 900 m dlouha rovinka a tam to snad nikomu neprijde moc divne :twisted:

mitau píše:Takze za idealnich podminek (suchy asfalt, rovina) je treba 7,5km/hod chuzi na par kilometru realnych, ale rozhodne to neni tempo, ktere by clovek pouzival pri celodenni turistice.

Dokud vecer nezjistis, ze ti za hodinu jede posledni vlak a na nadrazi to mas 7 - 8 km ;-) Nastesti to vetsinou byva z kopce, ale zas jdu v pohorkach a pak je to slusna dorazecka.

mitau píše:Opticke senzory jsou dnes celkem dobre a pokud v tepovce nejsou vykyvy, davaji stejne vysledky jako hrudni pas. Obecne jsou pomalejsi pri zmene tepovky (mereni je nepresne, tak sw musi cekat nez si je jisty), takze tepovka stoupa s par sekundovym spozdenim, ale pak i pomaleji klesa. Pekne grafy bys nasel v nekterych recenzich na DCRainmaker.

Mas nejaky konkretni odkaz? Nechce se mi to hledat, jen ciste pro zajimavost.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mitau » ned bře 11, 2018 20:58

mike píše:A nastesti je v blazinci dobry testovaci koridor, 900 m dlouha rovinka a tam to snad nikomu neprijde moc divne :twisted:

Uz u toho prvniho prispevku jsem si rikal, jestli nevypsat novou OF disciplinu - sprint 400m chuzi :mrgreen: Asi by to slo i rychleji - v pulce trasy jsem potkal jednu pani, tak jsem se na chvili snazil jit "normalne". Byla to takova coura, asi bezela pomaleji nez ja sel, ale nemel jsem odvahu to u ni otocit a pomerit si s ni rychlost.

mike píše:Mas nejaky konkretni odkaz? Nechce se mi to hledat, jen ciste pro zajimavost.

prvni nebo druhy jsou rozumne. Prvni je recenze jednech z prvnich hodinek, kde testy delal v beznem pouziti, v druhem (o rok novejsi verze hodinek) zkousel ruzne intervaly, aby bylo hezky videt, jak funguje to vyhlazovani a ze si to s rychlymi zmenami neporadi.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » ned bře 11, 2018 21:31

mitau píše:Byla to takova coura, asi bezela pomaleji nez ja sel, ale nemel jsem odvahu to u ni otocit a pomerit si s ni rychlost.

Proc? Bal ses, ze je to ta boozeho a ma peprak? :twisted: Stejne by to k nicemu nebylo, urcite by zrychlila ;-)

mitau píše:prvni nebo druhy jsou rozumne.

Diky :) Tohle bude chtit nejaky cas na prostudovani, prolitnout nestaci. Dal si s tim fakt praci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Mawenzi » pon bře 12, 2018 15:42

v mikove pripade s vlakem by mi asi ujel vlak :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » pon bře 12, 2018 17:21

To bys mela dost smulu, protoze je to posledni vlak ;-) Malokdy jedu jinym.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Mawenzi » pon bře 12, 2018 19:27

no to bych asi mela, nechapu jak vam to muze pripadat OK takovy sadomaso dobrovolny si planovat trasu na posledni spoje :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » pon bře 12, 2018 19:43

To je tim, ze posledni spoje jezdi moc brzo :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod apuka » úte bře 13, 2018 10:33

Mawenzi píše:nechapu jak vam to muze pripadat OK takovy sadomaso dobrovolny si planovat trasu na posledni spoje
Vsak to ve skutecnosti (ve drtive vetsine) neni posledni spoj. Trat se nerusi, dalsi den rano pujde dalsi spoj :wink: A nocni turistika je taky hezka :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » úte bře 13, 2018 16:57

Zas jsou lidi, sice je nechapu, ale pry jich neni malo, co chodi v pondeli rano do prace ;-)

A taky jsou mesta, kde pres noc opravdu byt nechces. Namatkou Lovosice, Usti nad Labem, Decin, Litvinov... cerno je tam uz vecer ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod pavproch » úte bře 13, 2018 18:07

Nedávno sem tu napsal, že tohle je vlkno o guvně.... musím se opravit, fčerejší zkušenost na VFK vo víchrici mi osvěžila paměť - občas když ve vichrici stojím na místě, tak nestojím ale posouvám se vpřed - fčera mi fučelo do zad a dyž sem zastavil na rovině, ie. ne ve svahu, tak mě to posouvalo kupředu i ny lyžích a pásech.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28315
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod scinkk » stř bře 14, 2018 12:01

PP: no vidis - priste to chce pribalit plachtu a stěžeň

maw: tak me to taky nijak zvlast nebavi dobihat polsedni vlak, ale zas porad lepsi nez jet domu trebe ve tri, ctyri :) Respektive kdykoliv kdy je hezky a clovek jede domu kdyz je slunicko jeste slusne nad obzorem, to nastve, ale to je dost ruznorode podle toho, odkud se jede a ktery den v roce :)
Ostatne ono i kdyz clovek jede prepdoslednim vlakem, tak pokud ti ujede pred nosem a ty bys musela cekat dve hodky an dalsi, tak je to sice lepsi, nez kdyz ujede posledni, ale i tak dost opruz :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Mawenzi » stř bře 14, 2018 12:21

kdybych jela poslednim spojem do brna tak uz se nedostanu ten den nikdy z brna:D

ale presne, ne hat si o 10min ujet neco at hodinu pak cekas a kvuli tomu pro me jeste hodina cekani v brne... i vylety kolem brna sou pro me 2h cesty treba kolem blanska, strelic. na vysocinu 3h, jeseniky 4h... proto vic jezdim na vandry nex jednodenni vylety, stravit 8h na ceste ve vlaku je kvuli 30km prostr dost opruz
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod GreyMouse » stř bře 14, 2018 13:34

mike píše:
mitau píše:Byla to takova coura, asi bezela pomaleji nez ja sel, ale nemel jsem odvahu to u ni otocit a pomerit si s ni rychlost.

Proc? Bal ses, ze je to ta boozeho a ma peprak? :twisted: Stejne by to k nicemu nebylo, urcite by zrychlila ;-)

No, pokud by měla fyzičku jako já, tak by nezrychlila :-k. Akorát by pak vyprávěla kamarádkám: Víte jak chodím běhat? Tak na posledním úseku vždycky zrychlím na maximum, kterýho jsem ještě schopná. A včera mě při tom závěrečným sprintu předešel nějakej chlap ](*,) ... takže je hezké, že to mitau neotočil a neuvrhl dotyčnou do deprese :D
Naposledy upravil GreyMouse dne čtv bře 15, 2018 11:46, celkově upraveno 1
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » stř bře 14, 2018 17:39

Mozna jsi uplne nedocenila tu situaci. Si predstav, ze si bezis a najednou vidis, ze proti tobe jde silenym tempem nejaky magor, co sebou skube jak v poslednim tazeni (chuze rychlosti 10.4 km/h musi vypadat strasne). No a kdyz te konecne mine, tak se najednou otoci, jde za tebou a za chvilku te dozene. Nerikej, ze bys nezrychlila :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Mawenzi » stř bře 14, 2018 18:51

na me malem jedna holka vytahla peprak... tma, cesta do prace kolem 6:00, v unoru, takova spis opustena ulice bez domu, ani provoz nebyl, jen zastavka a 300 metru chodniku kolem plotu prum. arealu a krovi - tam si jde slecna a za ni ja jdu svym ladnym mestkym krokem 6km/h v tezkych botach z pracovni obuvi s kapuci na hlave, aby mi ten snih nefoukal za krk... kdyz sem uz dusala tesne za slecnou, z jejiho vyrazu tela mi v tu chvili doslo, ze se boji! :D s jednou rukou v kabelce se na me otacela a pak nastesti ve me poznala kolegyni tak kabelku pustila. By se asi blbe vysvetloval pracovni uraz "dostala peprakem od kolegyne" :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Pokec