Rychlost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod mike » pon kvě 28, 2018 16:02

remy77 28.5.2018 píše:Dal som si tu namahu. Mas to aj s casmi a datumami. Snad mi mike prepaci ... :lol:

Njn, asi to nekdo udelat musel. Jenze co ted s tim? Mam pocit, ze uz jsem pred casem neco podobneho uklizel do separatniho vlakna, a tak tam tohle zkusim pozdeji popresunovat. Protoze tady uz to fakt prekazi.

Jinak technicka, datum muzes vyrobit primo ho hlavicky citace takhle, kdybys to jeste nekdy chtel delat ;-)
Kód: Vybrat vše
[quote="remy77 28.5.2018"]

Vysledek viz vyse.

GreyMouse píše:Ono stačilo tohle

:smt023 ale jak vidis, nestacilo. Teda, vsem ostatnim asi jo, ale on si bude furt mlit svou.

Mam pocit, ze uz nam to zacina prerustat pres hlavu a narusuje beh fora. Nejsem si jisty, jak to resit, navrhy vitany (klidne SZ). Za sebe bych zatim doporucil nasledujici:
- pro ty, kdo M82 irituje tak, ze se neudrzi a bud nadavaji nebo se zapletaji do nesmyslnych debat doporucuju to, co uz jsem doporucil nekolika lidem soukrome a coz, zda se, celkem zafungovalo. Dejte si ho do ignore listu (Uzivatelsky panel | Pratele a nepratele | Nepratele -- blby nazev, ale je to normani ignore list). A pokud mozno pak jeho prispevky nerozklikavejte. Kdybych nebyl moderator, tak uz jsem to udelal taky.
- kdo tohle udelat nechce, tak si napiste svoje, uvedte ty jeho nesmysly na pravou miru a dal uz nereagujete. Priblizne tak, jak to udelal booze tady. Nema to smysl, debata k nicemu nevede a kdyz uz mu nejakou blbost pracne vyvratite, tak ji stejne za chvili napise zas. Sam jsem si to vyzkousel, je to naprosta ztrata casu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 16:10

Strata času to je - strašně vás iritovalo těch 12kg tak sem vám to sepsal a najednou mají vlastně všichni cca to samé a nějak se tomu tedy nedá co vytknout.
Tak to završíme dalším veřejným linčem viď mike.

Víš co uděláme to jinak.

JÁ NA TOMHLE FÓRU KONČÍM, jednou pro vždy.

Jen mi odpověz ty a booze na jednoduchou otázku:

Mike - je Pertex Endurance vzduchotěsná tkanina - ANO nebo NE.

Booze - kde jsis zapůjčil k testování tu Kajku 65l - název obchodu.

——-

Až dostanu tyto dvě odpovědi už ode mne máte nadosmrti klid - když vás tak irituje jinej názor a pohled na věc.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Mawenzi » pon kvě 28, 2018 17:03

greymouse
nj taky mam.minimalne spaci spodky a triko zvlast at to nemam mokry prip. zpoceny + perovou vesticlu i v lete...

stesti, ze mam lehci batoh a zadnej stan, na 12-13kg se vejdu na tyden horko tezko s lehkym baglem a celtickou
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Mawenzi » pon kvě 28, 2018 17:37

jasne "devold" myslis triko a spodek,ja myslela ze mas trenky a mikinu devold :D

ja to dycky zabiju hromadou kravovin, to je jak 100x nic umorilo vola. Ale su rada, ze sem.dosla k tomu ze nepotrebuju ponozky na kazdy den, ze jedny se daj nosit i 3 dny :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 17:46

Tak daj no i když já si je tedy peru spolu s trenkama a potom suším ve stanu nebo když neprší tak v batohu - spodní komora jde předělat na takový ,,sušící oddíl,, případně v bočních kapsách když je toho málo.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Mawenzi » pon kvě 28, 2018 18:06

me teda vetsinou pres noc neuschnou ponozky ani doma kdyz pekne, natoz nekde venku asi, kdyz by byli spis pohozeny... ale mazu nohy sportique sportsmen kremem co je dost takovej vonavej a ty ponozky 3 dny sou fakt celkem OK, ani mi nevadi k nim cichat :D ale asi jet na dyl, tak se to preprani hodi, ja bych dyl nez tyden bez civilizace stejne asi umrela hlady a se mnou nikdo nechce ani na tyden, natoz na dyl, tak su v klidu :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 18:24

Suším na provázku u stropu stanu - jinak ano když je hnusně neuschne to hned, ale za 2 dny většinou ano.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod slezacekm » pon kvě 28, 2018 19:32

Michal82 píše:
Jen mi odpověz ty a booze na jednoduchou otázku:

Mike - je Pertex Endurance vzduchotěsná tkanina - ANO nebo NE.

Booze - kde jsis zapůjčil k testování tu Kajku 65l - název obchodu.


myslim, ze endurance vzduchotesna nebude.
kde se da pujcit kajka by me taky zajimalo
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 19:42

V 85l jí zapůjčí v Hudy v Praze - ale jinou velikost nemají - volal jsem kvůli tomu i na centrálu a ten batoh scháněl kde se dalo - jelikož sem právě tu 65 chtěl.

Jinde se půjčit na test nedá - né v ČR.

A samozřejmě vzduchotesny není.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod mike » pon kvě 28, 2018 20:24

Booze snad nekde psal, ze si to pujcil v prodejne? Opravdu te nenapada jina moznost a mas tu drzost naznacovat, ze si to vymyslel? :evil:

Informace o PE jsou neurcite, nasel jsem obe, mozna byly dve verze. Podstatne ale je, ze vyrobce uvadi prodysnost 7000 g/m^2 za 24 hodin, coz je zoufale a pak je uplne jedno, jestli pres to vzduch projde nebo ne. Mne pres bundu z eVentu vzduch prochazel a byla vyrazne horsi, nez GTX Active, pres kterou neprochazel.

Jsem zvedav, jestli ted splnis svuj slib.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 21:00

Mike - mě nezajímali parametry ani porovnání s gtx a jinými - já od tebe čekal jedno jediné slovo - je vzduchotěsná - ANO/NE

Nenaznačoval jsem nic - jen od té doby co se kolem toho taktně ,,mlčí,, i přes to že booze odpovídal na kde co jen né odkud ten batoh měl, je mi to celé víc a víc divné.
A vzhledem k tomu s jakým nadšením to tu podal ve smyslu, hodí se jen do lesa, je nevhodný a snad jen pro kotlíkáře bych opravdu nečekal, že měl batoh půjčený od známého - to by bych čekal trochu více taktu vůči majiteli/kamarádovi.
Žádnou fotku také nedal, třeba s tou látkou jak nebyl spokojen - musel sem ji vložit já, abychom si ujasnili o jakou látku jde. Přitom, pokud bych si něco půjčoval na test na pár dní a chtěl na to psát recenzi asi bych se snažil to zdokumentovat.

Možná jsem vážně paranoidní já nevím, asi bude vážně lepší tu nic neřešit.

A můj slib - dostal jsem ty dvě odpovědi které jsem chtěl? Tedy od tebe ANO/NE a od booze jasné vysvětlení, kde k tomu batohu na test přišel?
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 21:10

Mike - a informace jsou neurčité asi existovali dvě verze....

proboha já se nebavím s tebou o teoretických hodnotách - snad jsi PE měl v ruce, snad jsi ho používal, snad víš co je to za materiál a jak se v praxi chová....

Nevíš?

Ale budeš se se mnou do krve hádat, že jím vzduch neprojde, přes to, že ho pár let používám a moc dobře vím, že jím vzduch prochází....?
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod booze » pon kvě 28, 2018 21:24

@michal82 mel jsem ho pujceny od....tramtada pana ktereho jsem potkal po ceste nasi ceskou prihranicni krajinou a chtel si vypujcit muj batoh a ja jeho, tak proc ne. Vecer jsme se v restauracnim zarizeni domluvili na vymene a spolecne ceste. Fotky nemam. Nejsem hipster, abych fotil kazdou pi.ovinu, ale pamatuji si na lahodneho Bernarda s prichuti koriandru, ktereho jsem pil a krasnou slecnu, ktera nas obsluhovala. Pan si batoh stejne jako spaci pytel zakoupil diky reklame na internetu. Po zkusenosti zmenil nazor. Jo a ta slecna se na nas ani jednou nepodivala, i kdyz jsme meli oci z dulku a lesk od potu na plesich. Kdyz kourila zapalovala si cigaretu zapalkama.... krasne je na tom svete.
Tak nashledanou
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod mike » pon kvě 28, 2018 21:33

@booze: super, diky.

@Michal82: moje odpoved je ANO i NE. Material jsem mel v ruce akorat v krame a tam se prodychnout nedal. Pak jsem ale nekde cetl o mikroporezni verzi, nekde zas psali o membrane a jinde o zateru, takze informace jsou nejednoznacne a Pertex je znam tim, ze dela ruzne verze materialu pod stejnym nazvem.

Sam jsem z toho nic nemel, protoze membranu s takovymi parametry bych nechtel ani zadarmo.

Cimz mame tve detinske hry vyreseny a ted je rada na tobe. Ja pak tenhle bordel nekam uklidim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 21:34

booze :D

Je mi to ,,úplně jasný,, ;)

Tak ještě mike ju než se rozloučíme ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 21:37

Mike - žádný ano i ne - bože ukaž že si chlap a máš koule!

ANO nebo NE
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod mike » pon kvě 28, 2018 21:39

:roll:

NE. To co jsem mel v ruce.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 28, 2018 22:00

Konečně.

Takže si to shrneme.

Mike

mike na otázku - je PE vzduchotěsný odpověděl NE - takže vzduch propouští což je v pořádku jelikož se to shoduje s tím, že ho roky používám a vzduch propouští.

Jen tímto jsi mike jaksi uznal že jsem měl pravdu - takže ty tvé věčné narážky abych si zjistil jak cosi funguje a že tomu nerozumím a td byly trochu dost zbytečné.

Booze

booze přišel se senzačným vysvětlením jak 3 dny testoval batoh.

Ano věřím ti to (ironie)
To je ten pán ,,Nikdo,, takový kouzelný dědeček který se vždy zjeví, když už se nenaskytne jiné vysvětlení. Pozdravuj ho až ho zase příště potkáš a vyřiď mu, že těch 11000 ho trápit nemusí - určitě potká oslíčka ,,Otřes se,, tak to v pohádkách přece chodí.

——-

Tak se tu mějte hezky, ano vím, že sem tu hodně lidí sral, ale nemohu si pomoc - říkám co si myslím a o tom co sem si vyzkoušel.

Snad se teď tedy všem uleví.

MĚJTE SE A HEZKÉ CHVILKY V PŘÍRODĚ.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod mike » pon kvě 28, 2018 22:11

Hura.

Mala korekce. NE melo znamenat, ze vzduch nepropousti, nepodival jsem se znovu na puvodni otazku. Ale ono je to uplne jedno.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod sobb » pon kvě 28, 2018 22:18

:roll: jak malí jarini ...

Doporučuju se na tyhle hloupé žabomyší války vykašlat :wink:

Michal82: nikdo Tě odsud nevyhání, celkem zbytečně si hraješ na obětního beránka

mike: uklidíš to tady?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Nový batoh - 50 - 75l

Příspěvekod mike » pon kvě 28, 2018 22:19

Jj, co jsem sbibil, to i udelam ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » úte kvě 29, 2018 0:50

Uklizeno. TVL, rozpletat tri stranky, doufam, ze je to opravdu naposled.

Nejsem si jisty, jestli se to povedlo uplne, prijde mi, ze minimalne jeden muj prispevek zmizel, ale je mozne, ze jsem ho vecer neodeslal a zustal v preview. Patril do puvodniho vlakna :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Mawenzi » úte kvě 29, 2018 5:47

booze - taky ti kouzelnyjo dedecka co si i pres vastnictvi kajky chtel pujcit tvuj batoh neverim. Ze tys ho nekde v krovi zmlatil a ten batoh mu v bezvedoni sebral a rychle s nim pobehal par kopcu nez se pan probere? :D

jinak osobne nemam problem rict ani o veci pujcene od kamarada, ze mi nevyhovuje, kamaradi se nemusi mazat med kolem huby aby mohli kamaradit snad a oceni uprimnost, ne...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod dudy » úte kvě 29, 2018 6:44

Já se hlásím jako další kajčí tester.
Aby nevznikly dohady, kde jsem si půjčil batoh, co nikde nepůjčují, tak od jednoho zdejšího člena, co psal:

mila6032 píše:Mno a je to. Koupil jsem si asi nejkontroverznější batoh na tomto fóru. Kajku. 65 litrů Kajky.
(...)
A vlastně....jelikož to je batoh, který tady moc lidí nemá a ozývají se tu hlasy, které ten bágl zbytečně zesměšňují, asi nemám moc problém ho někomu z těch "kritiků" třeba na tejden půjčit, ať si ho zkusí a pak sem k němu napíše svůj názor. Tahle nabídka však bude aktuální až po novém roce, neb tento víkend Kajka odjede do Jeseníků a vrátí se právě až v lednu

mila6032 píše:Každopádně jsem již předběžné domluven s jedním místním členem, který projevil zájem o ten mnou výše nabízený test a jelikož se pohybujeme ve stejném městě, ten člověk zde má nějakou historii a z toho mála co jsem zde stihl pročíst se těší i určitému respektu, nevidím v zapůjčení žádnou překážku.‎ A je klidně možné, že to tento tester uvidí zcela jinak, což ovšem vůbec nemusí být na škodu. Ambici na jediný správný názor nemám a i pro kolemjdoucí čtenáře a případné zájemce může mít (a pravděpodobně i bude) test v podání takto zkušeného člena daleko větší vypovídací hodnotu. ‎


Ten jeden místní člen jsem já.

Je to sice již půl roku, ale já neměl zatím čas (ani myšlenky), se tomu pověnovat, neb jsem řešil krizi středního věku...
:twisted:
Nicméně myslím, že ten čas se kvapem blíží...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod booze » úte kvě 29, 2018 7:22

Mawenzi píše: Ze tys ho nekde v restauracnim zarizeni opil a ten batoh mu v bezvedoni sebral a rychle s nim pobehal par kopcu nez se pan probere?

8) :wink:
dudy píše:jsem řešil krizi středního věku...

Chloupky ktere zacnou rust tam kde nikdy nerostly ? :twisted: :smt022
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Mawenzi » úte kvě 29, 2018 7:39

booze :D :D

fps je fakt, ze sem si rikala, kdo se nabidky na kajku chytne, tak su zvedava
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Michal82 » úte kvě 29, 2018 9:37

mike píše:Hura.

Mala korekce. NE melo znamenat, ze vzduch nepropousti, nepodival jsem se znovu na puvodni otazku. Ale ono je to uplne jedno.


Dobře když je to takhle.... já vím, že by ti tu beze mne bylo smutno, tak zůstanu.

Mike vidím to tak, že spolu prožijeme spoustu dlooouhých let ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod apuka » úte kvě 29, 2018 11:34

Michale, i kdyz velice dobre vim, ze nekteri clenove na nektere jednoduche jasne otazky neodpovidaji, kdyz se jim to nehodi do kramu, v tomto konkretnim pripade je to vsak o necem jinem. Malinka fakticka rada: Kdyz chces jednoduchou odpoved Ano/Ne, tak bys mel davat otazku, na kterou se takto odpovedet da. Mike Ti napsal par veci, ktere naprosto ignorujes ale pritom takovou odpoved vylucuji.

- PE se uz nevyrabi, ale predtim se vyrabel v nekolika provedenich, ktere mely odlisne charakteristiky. Ted tomu asi odpovida Pertex Quantum Pro (PQP). Na jaky material se vlastne ptas?
- Pouzivas pojem "vzduchotesny", co je v outdoorovych materialech vlastne nikde nedefinovany pojem, takze se na to da tezko odpovedet. V tomto oboru se spise pouziva pojem prodysnost, co vsak znamena spise "propustnost vodnich par" a to nemusi mit nic spolecneho s mnozstvim propusteneho vzduchu. Neporezni PU membrany nepropusti ani molekulu "vzduchu", zato difuzi propusti vzdusni vlhkost, mnozstvi zavisi na te membrane. Konkretne, kdyz budes zabaleny ve vzduch vubec nepropoustejici membrane pri vnejsi teplote -20, tak se samotny "vzduch" vevnitr menit nebude (udusil by ses rychle), zato vzdusni vlhkost bude proudit ven dobre. Kdyz ve stejnem budes zabaleny pri +37 stupnich, tak se "vzduch" taky nevymeni a vlhkost bude zaviset od vlhkosti vnejsiho vzduchu - pri nulove bude jakz-takz, pri stejne jako vevnitr nebude proudit a kdyz venku bude 100%, zpocatku bude proudit vlhkost dovnitr az kym nebudes mit i vevnitr 100%. (to se ale u membran na OF parkrat probiralo.
- PE (a PQP) je latka s laminovanou ultratenkou (ted alespon pisou, ze porezni, nekdy davneji psali, ze PU) membranou. Kazda porezni membrana propousti minimalni mnozstvi vzduchu - ale nemuze propoustet velke mnozstvi. Vsak si taky vsimni, ze kdyz se pise o vynikajici/excelentni prodysnosti PE (PQP), tak je tam vetsinou dodatek cca. "vzhledem k tenke membrane". To pravdou je, ale s dodatkem, ze to bude radove (nebo o nekolik radu) niz nez bezmembranove Pertexy.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod dudy » úte kvě 29, 2018 13:24

booze píše:Chloupky ktere zacnou rust tam kde nikdy nerostly ? :twisted: :smt022


Ne, takovou tu klasiku.
Nasraná stará, což přivodí mladou milenku, která, když už se konečně cítíš dostatečně mlád, zjistí, že seš pro ní moc starej, jenže to je v době, kdy stará už tě nenávidí, protože si, podle ní hraješ na mladýho a tak najednou čumíš jak prdel z roztrženejch tepláků, toužíš po mladý, co tě nechce a cejtíš se na osmdesát a všichni z tebe mají prdel včetně kamarádů a vlastních dětí...
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » úte kvě 29, 2018 17:48

Michal82 píše:Dobře když je to takhle.... já vím, že by ti tu beze mne bylo smutno, tak zůstanu.

Cekal jsem to. Jen jsem myslel, ze mas aspon tolik sebeucty, ze to vydrzis aspon tyden. Vlastni verejny slib nevydrzi ani pul dne :vom:

Michal82 píše:Mike vidím to tak, že spolu prožijeme spoustu dlooouhých let ;)

A nebo taky ne. Jako moderator ti rikam, ze jestli budes dal podobnym zpusobem narusovat beh fora, tak mame prostredky, jak to vyresit. Pouzivame je neradi a jako krajni moznost, ale kdyz nic jineho nefunguje...

No a jinak necekej, ze s tebou dal budu hrat tvou oblibenou hru na blbecka. Tohle byl jen takovy pokus, aby se ukazalo, jak plnis sve sliby. Dal to bude jak jsem psal vys, napsat sve a blbosti ignorovat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec