Rychlost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod dudy » pát bře 8, 2019 22:22

Michal82 píše:Ne.
Je to o tom, že je mi zde opět podsouváno něco jiného než jak sem to napsal a dudy dělá, že nechápe a neustále tvrdí že odcitoval můj příspěvek cely, přitom dobře ví, že jde o tu druhou část.
A neustále se opakující narážky na to jak si co používám, v jakých podmínkách a td. Stačí se jen podívat na tu armádní bundu nebo kousek vejš debatu o hasičích a td a td.

Když nechcete diskutovat, tak o tom nediskutujte a neprovokujte, netvrd vždy ze já muzu za to ze je zde 5 stran debaty - já tady nevedu monolog sám se sebou.

Je zajímavé ze je to vždy s těmi stejnými lidmi, když se podíváš jinam nemám problém se normálně bavit s lidmi, kteří se se mnou baví normálně.





Tvl, ty považuješ Apukův příspěvek:
apuka píše:
slezacekm píše:Prostě GTX není vhodný k ohni
Zase si nezamenujme svrchni latku s membranou. Kupodivu, hasici maji sve obleceni do ohne s GTX membranou, protoze ta je odolna zaru ohni (samozrejme, do jiste urovne). Jen nevim, na jaky svrchni materail se ten GTX pro ne laminuje. Je to pevne jak svina, tezke jak svina ale funguje a chrani dobre.
A taky bych si dovolil tvrdit, ze ta hasicska uniforma i v trni vydrzi alespon tolik, co G1000.

Potažmo Slezacekmův:
slezacekm píše:apuka: díky za doplnění, šlo mi samozřejmě o svrchní látku. letmým nástřelem do googlu jsem zjistil, že ten vnější materiál u hasičských bund by mohl být Nomex a Kevlar.


za "neustále se opakující narážky na to jak si co používám, v jakých podmínkách a td."?

V tom případě trpíš paranoidní schizofrenií...


Příspěvky raději cituji celé, abych zas nebyl za lháře, pouze jsem zdůraznil klíčovou pasáž.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod Michal82 » pát bře 8, 2019 22:35

Dudy - už se s tebou nebudu dal bavit. Zase to chceš jenom rozvádět aby mi pak mike napsal ze mě varoval a ze v tom pořad pokračuju.

Končím.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Výběr nepromokavé bundy

Příspěvekod dudy » pát bře 8, 2019 22:41

Nejde o mě.
Mohl bys mít alespoň tolik slušnosti a omluvit se Apukovi a Slezacekmovi, žes jejich debatu o GTX a ohni blbě pochopil a označil jako neustále se opakující narážky, což teda rozhodně nebyla...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Rychlost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » sob bře 9, 2019 3:49

Presunul jsem to sem, protoze to sice nesedi s nazvem, ale tematicky ano. Dalsi nesmyslna a jalova diskuse s Michalem82. Fakt toho bylo 5 stran #-o ](*,)

V ramci toho jsem si to taky castecne precetl a musim konstatovat, ze tohle:
Michal82 píše:Dudy řeknu ti to na rovinu.

JSI PĚKNEJ LHÁŘ!

je sproste a bezduvodne napadeni clena fora, jelikoz nic takoveho, co mu podsouvas, neudelal. Akorat spojil dve tve citace do jedne a pritom nijak nezmenil smysl napsaneho. Ze necitoval tvuj kompletni prispevek je v poradku. K tomu nikdo neni povinen a naopak, po vsech chceme, aby citovali pouze relevantni cast prispevku. Coz se tady stalo.

Tedy naopak, jsi to ty, kdo tady lze a navic to porad dokola opakuje i kdyz to bylo jasne vyvraceno. Tohle tedy ber jako moderatorske varovani. Pokud se to bude opakovat, tak dostanes ban za porusovani pravidel fora. Popravde, podle mne uz si ho davno zaslouzis za to, co predvadis v diskusich, ale nejdriv davame varovani. Tady je.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod dudy » sob bře 9, 2019 7:23

mike Út. 29.5.2018 píše:Uklizeno. TVL, rozpletat tri stranky, doufam, ze je to opravdu naposled.


viewtopic.php?p=496136#p496136

:smt044 :smt044 :smt044

Teď jich bylo pět...

:smt044 :smt044 :smt044
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Rychlost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Pierre111 » sob bře 9, 2019 10:52

Bojim se, ze takove varovani vubec nezabere. :) Vzhledem k tomu, ze na jedne strane je Michal a na druhe hned nekolik dalsich diskutujicich a myslim, ze dalsi lide se drzi, aby nereagovali. I pres to Michalovi nedojde, ze by v necem treba nemel pravdu. Porad si bude povidat tu svou a vymyslet porad dalsi teorie a prekrucovat co napsal misto aby uznal, ze se treba spletl. Navic mu zde uz asi nikdo neskoci na to, ze zamerne neprovokuje. Hloupi urcite neni. To by tady tak celkem zdatne nemohl tak dlouho odolavat.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Rychlost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod Quido » sob bře 9, 2019 11:52

Zdravím přátelé - dlouho jsem to tu jen pozoroval, neb jsem opravdu neměl co říct, mnohé již řečeno bylo a mnohé ani nestálo za řeč...
I tak, mnoho se tu nezměnilo, vlastně nyní také nemám moc nového, co bych dodal k orkánům a zničenému nezničitelnému vybavení lidmi, kteří udýcháni sotva prošli údolní nivou, i těmi, kteří s Xkilovým batohem létali jako pírko, nicméně jedno nesdělit nemohu - musím poděkovat některým diskutérům (nechci jmenovat, ale zejména Michal82 je v čele této nepočetné skupiny), že mne dlouhodobě náramně baví, čtu to tu rád a s úsměvem, a tím pádem mi evidentně prodloužili zdraví... díky díky díky
:smt023 :smt044 :prayer:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rychost chuze pri turistice, s batohem, v orkanu apod.

Příspěvekod mike » sob bře 9, 2019 22:05

dudy píše:Teď jich bylo pět...

Njn, ne kazde prani se cloveku splni... Ted to ale bylo jednodussi. Predtim jsem musel vlakno opravdu rozpletat tj. u kazdeho prispevku se rozhodnout, jestli ho presunout nebo ne. Tady jsem proste nasel zacatek a ustrihnul to cele.

Pierre111 píše:Bojim se, ze takove varovani vubec nezabere.

Kdyz nezabere, tak dojde na technicke reseni. Myslim, ze jsme tu hodne tolerantni, ale vsechno ma sve meze.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Pokec