Pronajem v Bratislave (sorry za OT)

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Simo » čtv led 4, 2007 14:40

Ja netusim, co vy proti tej petrzalke mate? 8) Vsak to jedna krasna stvrt. A nie je to az taka zla stvrt ako to tu opisuju. Ale mali zas pravdu, pre teba je najvhodnejsia Karlovka, dlhe diely su podla mna uz kralikaren. Z karlovky si na prirodovedeckej za 15 min uplne bez problemov a okrem toho tam je aj Liscak - co je zas vcelku pekny kus zelene na relax.
Simo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 76
Registrován: stř lis 15, 2006 8:29
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rujir » čtv led 4, 2007 14:48

Tak Petrzka je krasna stvrt, ale Dlhe Diely su kralikaren? :mrgreen: To si ma vazne pobavil... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Simo » čtv led 4, 2007 15:23

To som rad. :D Ale pravdu povediac - "krasna stvrt" bolo myslene ironicky, ale ked porovnam hustotu domov a zelene v sildlisku - nie okolo, tak dlhe diely su oproti petrzalke kralikaren. A teraz ma pls ukamenujte. :twisted:
Simo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 76
Registrován: stř lis 15, 2006 8:29
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod conny » čtv led 4, 2007 15:25

ja mam proti petrzalke akurat, ze ja tam sama rovina.

inak je to velke sidlisko a niektore casti su vyborne na byvanie a niektore strasne. ale su aj horsie stvrte v blave, neda sa to posudzovat takto pausalne
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Rujir » čtv led 4, 2007 15:28

Suhlas s conny. Uznavam, ze niektore casti Petrzalky su celkom fajn, ale neviem, ci ich je aspon polovica. Skor nie...

Mne DD celkom vyhovuju. Je to cele na kopci, takze mam vyhlad az do Rakuska, je to relativne blizko centra a este je to aj na kopci. :mrgreen:

Predvcerom som bol asi prvykrat v zivote v Dubravke a ta ma teda dost vydesila... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod conny » čtv led 4, 2007 15:35

ziadny strach, dubravka je tiez v pohode.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Simo » čtv led 4, 2007 15:36

No v petrzke byvam viac ako 25 rokov a nestazujem sa. Ona sice ma zlu povest, ale ty grazli uz postupne vymreli, odstahovali sa, sedia, predrogovali sa na smrt, resp. zmudreli. Takze je to vcelku v pohode byvanie. Karlovka sa tiez da - ale tie nove sidliska (resp posledne stavane) to uz je co sa tyka priestoru zle.
To: Rujir : A bol si uz na dolnych honoh v okoli pentagonu? :shock:
Simo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 76
Registrován: stř lis 15, 2006 8:29
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod pripluv » čtv led 4, 2007 15:37

Rujir píše:Je to cele na kopci, takze mam vyhlad az do Rakuska...

Taky bydlim na kopci ... a výhled mám přes ulicu do paneláku :cry: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod packy » čtv led 4, 2007 17:15

Ad to pivo:
Kdyz jsem chodil po centru Blavy, tak jsem tam videl Plzen asi za 45, coz po prepocitani neni zase tolik penez. V Plzni na ni chodime i za 35(Kc) a nestezuji si :) Jednou jsem si dal na nabrezi (na ty strane jak je stadion a Aupark) u stanku nejakou "domaci produkci" a kdyby nebylo tak pekne a ja nemel po zkousce a nezacinaly mi prazdniny, tak jsem si ani nepochutnal :lol:
Ad ubytovani:
Zamerim se tedy na vami vytypovane ctvrte, doufam, ze tam neco pekneho vyberu a sezenu :) V nejhorsim pripade si postavim stan pred fakultou a tri mesice tam budu taborit :lol:
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Příspěvekod Rujir » čtv led 4, 2007 18:39

packy píše:Ad ubytovani:
Zamerim se tedy na vami vytypovane ctvrte, doufam, ze tam neco pekneho vyberu a sezenu :) V nejhorsim pripade si postavim stan pred fakultou a tri mesice tam budu taborit :lol:


No tak Plzen za 31,-Sk bude pre teba raj. :wink: Piva treba skusat tak ako vsade. Su miesta, kde vedia zhumplovat aj dobre pivo a potom su piva, ktore cloveku proste nechutia.

Inak sa celkom divim, ze ti univerzita neponukla nejaky internat, ked uz tam mas posobit. Neviem, kedy sa tam chystas, ale okrem septembra-oktobra sa spravidla na intrakoch ubytovanie da ziskat relativne v pohode.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod packy » čtv led 4, 2007 19:05

No, ja tam jedu ted v breznu - kdyz jsem mluvil se studijni referentkou, tak se me ptala, kde budu bydlet, protoze maji pry vsechna mista na kolejich obsazena. No, ja ale stejne preferuji bydlet nekde v soukromi. Leta kdy jsem bydlel na koleji jsou pryc a ja mam rad "svuj klid", jestli rozumis, co tim myslim (proste uz nemam naladu bydlet s nejakym spolubydlicim). Navic tam za mnou prijede pritelkyne, a nevim, jak bych to na koleji zaridil, aby tam mohla bydlet "na cerno" :wink: Navic ta cena podnajem (10tis.) neni tak katastrofalni.
Mam babicku v Trencine, uz jsem u ni 3 roky nebyl, tak k ni aspon budu jezdit na vikendy :lol:
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Příspěvekod Rujir » čtv led 4, 2007 19:22

Jo, tomu velmi dobre rozumiem. Ja som si tiez myslel, ako tazko sa mi bude odchadzat z intrakov a nakoniec som odtial vypadol velmi rad a pomerne expresne. Tak teda good luck pri hladani. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod svacko » čtv led 4, 2007 20:10

neciital som vsetky odpovedee,tak ak to zopakujem,nekamenujtee ;)
skvelaa stranka je http://www.roommate.sk, tak si hladas podla viacerych kriteerii,a je tam dost ponuuk-aj priatelka si cez to nasla jeden privaatik,tak drziim palce :)
s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Předchozí

Zpět na Pokec

cron