Flashback

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Flashback

Příspěvekod dudy » čtv led 12, 2017 0:40

Sem si dovolil založit nové téma.
Jsa nevytížen a maje času, sem se rozhodl, teď už ani nevěda původně proč, ani v jakém tématu, pročíst svoje příspěvky a hodilo mě to k tomu, že sem prošel, v podstatě, všechna témata, kterých sem se účastnil.
Zabralo mi to, s přestávkami, dva dny.
Musím říct, že jsem se královsky pobavil.
Chci se zeptat:
Když se podíváte zpětně, čím Vás OF obohatilo, přispělo Vám k další činnosti, poř. co Vás pobavilo a které svoje příspěvky považujte za nosné.
Já řval smíchy u ULBP, kde se pár let zpátky vedly boje o dnes jasné věci.
Moje spory s lidmi, s kterými jsem dnes kamarád, popř. spory s lidmi, kteří se pouze mihli.
Geniální nápady, které dnes renomované firmy prodávají za těžkou vatu.
Pindy o hovně, které zůstaly pindy o hovně i dnes.
Jak jsem změnil názory na některé účastníky.
...
Prostě zábava pro otrlé (tím myslím ty, co to celé přelouskají).

Napište kam vás to šouplo.
Taková sociopatologická štůdie.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Flashback

Příspěvekod Mawenzi » čtv led 12, 2017 6:31

tak to ses dobrej. tos cetl uplne cely vlakna, ve kterych si dal treba jeden koment?

ja sem loni cetla nejaky vlakno znova a osobne musim rict, ze bych se odtud nejradsi vymazala :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Flashback

Příspěvekod booze » čtv led 12, 2017 14:12

dudy píše:Když se podíváte zpětně, čím Vás OF obohatilo

Hlavne vic neverim, ze co nekomu funguje, me bude fungovat taky.
Vic premyslim o funkcnosti, nez neco koupim.
Diky vtipu, at si napisu do seznamky, jsem spoznal dobreho komplice.
A hlavne jsem se zapojil do OFSZ o kterem jsem vzdy tusil.
dudy píše:Já řval smíchy u ULBP, kde se pár let zpátky vedly boje o dnes jasné věci.

Skoda ze DEU nektere sve prispevky smazal.
dudy píše:Geniální nápady, které dnes renomované firmy prodávají za těžkou vatu.

Susena zubni pasta.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Flashback

Příspěvekod apuka » čtv led 12, 2017 15:09

dudy píše:Když se podíváte zpětně, čím Vás OF obohatilo, přispělo Vám k další činnosti,
No, hlavne jsem zjistil, ze nema smysl hledat neco, co je idealni pro kazdeho a za kazdych okolnosti. Ze kazdy mame jine telo, fungujeme jinak a co je dobre pro jednoho, je blbe pro druheho a naopak. Ze je dobre cist pozorne a davat casto pozor na malickosti, ktere delaji rozdil.

Bez OF bych asi jeste nebyl ve Virgentale

A taky jsem zjistil, ze nicim nevycnivam z rady ani jednym smerem - kazdy delame, co se nam libi a tak jak se nam libi a to je tak spravne. Kazdy jsme nejakym zpusobem spadli na hlavu, takze si nemame jeden druhemu co vycitat :wink:. A uplne stejne, kazdy nekdy napiseme totalni hovadinu a nechceme si to priznat a bijeme se za to jako Don Quijote - nikoho trochu vice pisiciho nevyjimaje.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Flashback

Příspěvekod mike » čtv led 12, 2017 19:42

dudy píše:a hodilo mě to k tomu, že sem prošel, v podstatě, všechna témata, kterých sem se účastnil.
Zabralo mi to, s přestávkami, dva dny.

Tak to nedam, asi by mi na to nestacil ani mesic ;-) Obcas ale neco hledam a narazim na nejakou starou diskusi, ktera docela pobavi. Prisel jsem totiz na forum v dobe, kdy vladla svata trojice Snoseal, Tilak Latok a Var 2, ktera se brala jako ultimatni reseni na vsechno. No a kde jsou ted a kde jsme my ;-)

dudy píše:Když se podíváte zpětně, čím Vás OF obohatilo, přispělo Vám k další činnosti

Kdyz pominu to, co je prilis soukrome, tak je fajn, ze jsem tu potkal spoustu lidi jineho typu, nez jsem byl zvykly. Do te doby jsem se vetsinou stykal hlavne s IT lidma, coz je svym zpusobem izolace v socialni bubline. Tady to neplati, jelikoz zaliba v outdooru jde napric pres celou populaci. Naucilo mne to podivat se na veci jinym zpusobem a taky jsem zjistil, ze kdyz se v nejakem ohledu povazuju za extrem, tak se (skoro) vzdycky najde jeste vetsi magor :twisted: Plus samozrejme spousta informaci a zkusenosti, ke kterym bych se jinak nedostal, ujasneni si a lepsi pochopeni spousty veci.

Pozitiva zasadne prevazuji, ale jednu vec mi forum prece jen castecne vzalo. Jistotu v gramatice, pisu hur a delam vic chyb i kdyz je pak castecne opravim. Cteni tisicu neporadne napsanych prispevku se holt nemuze neprojevit :? Na druhou stranu se posunul prah tolerance. Dneska uz jen rezignovane prejdu to, z ceho by mne driv mohlo klepnout, pripadne to ani nevidim, protoze si mozek vyvinul sebeobranne reflexy a automaticky to preklada do spravne podoby.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Flashback

Příspěvekod booze » pát led 13, 2017 13:38

Jeste bych dodal, ze i OF se hodne zmenilo, driv to byl hodne pokec a OT postuchovani. :partyman:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Flashback

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 17:10

co je OFSZ? asi nemyslis soukromy zpravy na of, ze ? :D

co me of vzalo je hromada prachu:D protoze sem zjistila, ze misto flanelky existuje pws, ze misto umeliny existujou peraky, a tak vubec, zkombinovany s mou vecnou nespokojenosti :D dokud sem byla nespokojena s flanelkou v domneni, ze to nosi na vylety kazdej, bylo to svym zpusobem lepsi nez byt nespokojena s paradni pws myslim od dudyho, ze ktere me furt lezly zada a taky pws od warmpeace, ktera byla hnusna na omak. ted mam bozi pws od zaja a flanelku stastne nosim jen do prace :D a tak. no takze mi vlastne hrozne moc dalo a dneska sou moje vylety vsechny nejen paradni zazitky psychicky ale i min utrpeni fyzicky :)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Flashback

Příspěvekod booze » pon úno 20, 2017 22:10

Mawenzi píše:co je OFSZ? asi nemyslis soukromy zpravy na of, ze ? :D

jasne ze myslim. :wink: Kolikrat moudrejsi debata nez verejna. :smt115
Jen nevim jestli OF pocita i SZ. 8-[
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56


Zpět na Pokec