BANovaní členové - lidoser, monaro

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Lidoser

Příspěvekod grco » pát úno 19, 2016 12:10

Hahaha, ucta, pokora, respekt a vzajemne porozumeni z teba uplne vyzaruje :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lidoser

Příspěvekod pavproch » pát úno 19, 2016 12:12

Notywoe, fčíl sem to teda schytal..... sem zněmožněn a zesměšněn před celou OF.cz komunitou... du sa poliť asfaltem a posypať peřím.... :oops:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Lidoser

Příspěvekod Lipon » pát úno 19, 2016 12:12

Slušná forma fakt není někomu vpálit,že je zabedněnec a ignorant, na tomhle fóru tedy ne
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4916
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Lidoser

Příspěvekod lidoser » pát úno 19, 2016 12:21

To nevadí že ten příspěvek nepochopil. Každý má právo na to být hloupý. Vysvětlím ti to a tobě podobným co si přihřívají polívčičku ještě jednou. Pokud ode mě něco vyžadujete měli byste se tím řídit. Já nevyžaduju slušnou formu, nemám problém s tím poslat lidi do hajzlu a vyjadřovat se vulgárně. Proč já mám tedy začínat s něčím co chcete vy, když mě je jedno jak to bude?

Pokud já se zachovám ve vašich očích špatně, měli byste mě na to upozornit formou kterou vy vyžadujete a jít mi příkladem. Tomuto co předvádíte se říká efekt sněhové koule. Kdy něco spustí malou sněhovou kuličku, na kterou se nabaluje víc a víc sněhu až je z toho dole ohromná koule, ne-li rovnou lavina.

Měli byste si ujasnit o co Vám tu vlastně jde. Zda o hádky, nebo klidnou atmosféru. Je pěkně pokrytecké vyčítat mi pruzení tím, že mě budete prudit a hlavně nic tím nedocílíte kromě toho, že tu toho co Vám vadí bude o to víc.
Naposledy upravil mike dne pát úno 19, 2016 16:59, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna citace predchoziho prispevku
lidoser
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv úno 18, 2016 11:39


Re: Lidoser

Příspěvekod GreyMouse » pát úno 19, 2016 12:41

Vem mi, prosím tě, taky. Nechce se mi vstávat od počítače, aby mi něco neuteklo :D
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Lidoser

Příspěvekod booze » pát úno 19, 2016 12:43

Juchuu polky je zpet.
Asi se rozbrecim, kdybych nemel narvanou hlavu v zadnici moderatoru
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Lidoser

Příspěvekod scinkk » pát úno 19, 2016 12:47

@lidoser: tohle je z vetsi casti komunitni web, jsou tu nejaka psana pravidla, ale mozna dulezitejsi jsou ta jakasi nepsana pravidla. Tve nazory, ci spise prispevky, nemusi byt proti psanym pravidlum, ale pokud nejakym zpusobem poskozuji existujici komunitu, musis ocekavat protireakci.
Ty jsi v pozici, kdy chces byt soucasti te komunity a pak ti nezbyva, nez tem pravidlum porozumet a respektovat je. BAN je v tomto pripade spise forma, jak jasne ukazat, ze jsi byl vyloucen. Upozorneni na to, ze klidne toto rozhodnuti hodlas obejit (neni podstatne, jak obtizne to je), opet neukazuje na to, ze v dane komunite mas sve misto. Nikdo te nenuti byt soucasti, muzes si zalozit svou komunitu a zavest sva pravidla.
Mas pravdu, ze cim vice prispevku tu clovek ma, tim presnejsi obrazek si o dotycnem dokazes vytvorit, prestoze stale muze byt chybny, ale tak to proste funguje vsude, i mimo virtualni svet :), a opet opakuji, tu prilezitost zmenit nazor mnohych, mas stale i ty.
Kricet a kopat kolem sebe malokdy pomuze :)
A pravdepodobnost uplatneni poslednich dvou vet meho predchoziho prispevku stale roste :)

Úcta, pokora, respekt a vzájemné porozumnění má být na obou stranách, jinak to prostě nikdy nebude fungovat ani tady ani nikde jinde.

Ano, s tim souhlasim a ono to tu fungovalo, funguje a fungovat bude :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Lidoser

Příspěvekod pickard » pát úno 19, 2016 12:59

Já si myslím, že to je prosté lidské nedorozumění. Někteří lidé se mylně domnívají, že OF je svobodná, veřejná, otevřená demokratická platforma, provozovaná na bázi rovnosti v právech, svobodě slova, rozhodování většiny a ochraně menšin. Něco jako Holandsko.

To je pochopitelný, ale velký omyl.

OF je soukromé fórum provozované autoritářským způsobem na základě libovůle vlastníků a správců, přičemž jeho základní vlastností je nerovnost v právech, kdy leckomu je na základě vlastnictví, délky účastenství, mimořádné odbornosti nebo vysoké společenské oblíbenosti dovoleno mnoho, kdežto jiní mají práv podstatně méně, například proto, že jsou noví a dosud nezískali potřebný společenský a odborný respekt.

Tak to je. To je todle fórum. Je možný, že by se někomu líbilo jiný fórum s jinejma pravidlama, pročež je na něm, aby si ho založil. Zdejší fórum má pravidla tydle. Mně osobně se ty pravidla líbí.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Lidoser

Příspěvekod lidoser » pát úno 19, 2016 13:10

Děkuji za vysvětlení. V tom případě se pravidly někoho, kdo je sám nemusí dodržovat, nebudu řídit :-) Potrestejte mě jak je libo :D
lidoser
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv úno 18, 2016 11:39

Re: Lidoser

Příspěvekod apuka » pát úno 19, 2016 13:25

lidoser píše:Lidé mě neznají a myslí si že jsem namyšlený hejsek a napíšou to- je to v pořádku. Já někoho neznám myslím si že je zabedněný ignorant a když to napíšu tak to v pořádku není?
Já si myslím, že mám daleko větší šanci někoho znát z toho co tu kdo píše, než vy mě. Přesto já svůj názor nemužu napsat a vy jo.
Je tu jeden jedinky, velice malinky, skoro neviditelny rozdilek... Ty o nekom (dle Tebe slusne - bydlim v OV, takze budiz, mohlo by to byt i horsi :-)) hned v jednom z prvnich prispevku pises ze je zabednenec a ignorant, aniz bys o nem neco vedel jen proto, ze ma jiny nazor a to jeste ho obvinujes ponekud nepravem, ze Te on obvinuje z neceho, co jsi nerekl a pritom Tvoje prispevky docela silne tlaci do jeho chapani - a pritom jeste ho uplne stejnym zpusobem obvinujes Ty sam z toho, co dotycny taky nerekl a ani jeho prispevky k tomu nesmeruji :wink: :lol:.
O Tebe se pise neco, co se da interpretovat jako "namysleny hejsek" az po precteni Tvych nekolika prvnich prispevku, kde toto kricis do sveta (i kdyz spise mezi radky) tak silne, ze to opravdu nelze prehlednout. Zkus si po sobe precist svoje vlastni prispevky tak, ze by to psal nekdo naprosto neznamy.
lidoser píše:Úcta, pokora, respekt a vzájemné porozumnění má být na obou stranách
No nevim. Z Tve strany to vypada jako kdybys nekde prisel prvnikrat, vykopl dvere, kazdeho beze slov vyfackal a potom pred o(c)hromenym publikem si pronesl "Úcta, pokora, respekt a vzájemné porozumnění má být na obou stranách".
Jen se potom nemuzes divit,ze po chvilce ohromeni na Tebe vsichni ostatni vybafnou podobne jako Ty na ne, jen o hodne zadrzneneji...

Jo a napsat o nekom ze je zabednenec a ignorant za okolnosti, jak jsi to udelal Ty se mezi normalnimi lidmi nenaziva slusnost, ale ponekud jinak :wink:. Ty slova taky vubec nejsou vulgarni - vulgarni je zpusob, jakym jsi je pouzil.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lidoser

Příspěvekod lidoser » pát úno 19, 2016 13:39

Ignorant nebo zabedněnec není ten kdo se mnou nesouhlasí, ale kdo naschvál ignoruje některé argumenty, nebo se před nimi zabední. Jako to pak jako házet hrách na zeď, protože dotyčný si mele svojí a naschvál přehlíží co se mu hodí. Diskuse má fungovat tak, že obě strany předkládají argumenty do té doby dokud jedné straně nedojdou a v tu chvíli získají oba. První si potvrdí, že měl pravdu. Ten druhý se poučí a zjistí jak to je. To se ovšem musí diskutovat s normálním člověkem a ne s někým, kdo úmyslně přehlíží důležitá fakta. Takový člověk je prostě jen zabedněnec ignorant, nechce diskutovat, chce jen prudit a hádat se.

Vysvětlím ještě jednou tu úctu, pokoru a pochopení. Vy ji evidentně očekáváte a chcete od nováčků. Tak proč se tak tedy sami neřídíte? Mě to přijde jako kázat vodu a přitom pít víno.
lidoser
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv úno 18, 2016 11:39

Re: Lidoser

Příspěvekod apuka » pát úno 19, 2016 13:50

lidoser píše:Ignorant nebo zabedněnec není ten kdo se mnou nesouhlasí, ale kdo naschvál ignoruje některé argumenty, nebo se před nimi zabední. Jako to pak jako házet hrách na zeď, protože dotyčný si mele svojí a naschvál přehlíží co se mu hodí.
Naprosty souhlas. Jen mi potom nejde do hlavy, proc se tim neridis i Ty...:
lidoser píše:Diskuse má fungovat tak, že obě strany předkládají argumenty do té doby dokud jedné straně nedojdou a v tu chvíli získají oba....
zapoměls na jeste jednu vec - diskutuje se o tom, co se napise a ne o tom, co si myslim, ze ten druhy na mne utoci, kdyz neprebere automaticky moje argumenty jako jedine. Nerikajic uz o tom, kdyz ja o voze, ty o koze... Coz napr, v diskuzi o jidle s "ignorantem a zabednencem" byl trosku i Tvuj pripad.
Znova opakuji (to ja tady delam casto :-)): precti si, co vsechno jsi napsal a co se Ti na to vsechno napsalo, ale to, co je tam napsano. I z Tve reakce se mi zda, ze by Ti neuskodilo nejdriv neco precist a kdyz na to chces reagovat, nadechnouty se, pocitat do deseti, potom to jeste jednou precist, zamyslet se nad napsanym a az potom zareagovat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lidoser

Příspěvekod lidoser » pát úno 19, 2016 14:04

Toto všechno beru. Chyba třeba je na mé straně. Jen píšu, že se na ni má upozornit formou jakou píšeš ty, Mike nebo Scinkk. Pokud mi někdo bude takříkajíc "nastavovat zrcadlo" a dělat to samé co on pokládá za špatné, tak to budu vnímat jako něco normálního, co se prostě dělá a podvědomně budu napodobovat lidi co tu jsou déle. Hlavně na to nastavené zrcadlo zareaguji uplně stejně jako předtím a vznikne z toho začarovaný kruh chování, které tu nechcete.
lidoser
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv úno 18, 2016 11:39

Re: Lidoser

Příspěvekod progym » pát úno 19, 2016 14:40

....sorry za malé OT. :wink:

Pracuji s mladými lidmi....
S ničím nemají problém, všechno vědí nejlíp, mají obrovské sebevědomí, dokáží každého hned "utřít" nějakou brisktní odpovědí.
Obvykle umí používat poměrně velkou aroganci. Při odhalené chybě jsou dotčení " a o co jako de?"
Ale....
Pokud dojde na skutečnou práci a úkoly, tak jsou naprosto mimo. Tito mistři světa si neumí poradit se základními životními situacemi. Něco jako úcta, pokora, respektování autorit.....je naprosto out.

Tedy: Lidoser, neber to zle......kolik je ti let? :-k
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: Lidoser

Příspěvekod Chmeld4 » pát úno 19, 2016 14:54

Je to tady mezi vedením samej buržoazní kryptofašista :D

(sry ..nemohl sem si pomoct :D)
Independence is a state of mind.
Uživatelský avatar
Chmeld4
účastník
účastník
 
Příspěvky: 772
Registrován: pát dub 13, 2012 10:05
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Lidoser

Příspěvekod pavproch » pát úno 19, 2016 14:55

vynechals tam důležité přídavné jméno... xenofobní \:D/
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Lidoser

Příspěvekod grco » pát úno 19, 2016 15:09

Inak, minule som premyslal, ze tieto XYZfob terminy su pouzivane podla mna velmi casto uplne nespravne.

Fobia znamena strach, to ze niekoho nemam rad, neznamena, ze sa ho bojim.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lidoser

Příspěvekod dudy » pát úno 19, 2016 16:13

Hele, lidosere, nemáš, číročírou náhodou, ADHD?
To už tu jednou bylo
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Lidoser

Příspěvekod mike » pát úno 19, 2016 17:12

@grco: ony jsou hlavne pouzivany jako nalepky. Ti pitomci, co to delaji, si vubec neuvedomuji, ze kdyz kazdeho, kdo si dovoli jen trochu s nima nesouhlasit nebo dost hlasite nejasat, onalepkuji jako xenofoba a fasistu, tak ty pojmy ztrati vyznam (uz se v podstate stalo) a az dojde na opravdove xenofoby a fasisty, tak uz na to nebude nikdo slyset.

Ale to je OT. I kdyz... ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidoser

Příspěvekod mike » pát úno 19, 2016 17:27

@pickard: =D> :smt023 takhle to chodi vicemene vsude, kde vznikne nejaka komunita. Cim je silnejsi, tim vic to plati.

scinkk píše:Nikdo te nevyhazuje, takze mas protostor nas presvedcit o opaku :) Je pravda, ze mnoho takovych to vzda, protoze automaticky predpokalda, ze chyba je na strane vsech tech ostatnich :) Ale s tim se pripadne, myslim, vyrovname :)

Tak. Az na par vyjimek, ktere to nevzdaly, ale vzdali jsme to s nima my. Myslim, ze OF komunita je velmi otevrena a dokaze vstrebat hodne, ale jiste hranice tu jsou.

lidoser píše:Potrestejte mě jak je libo

Nejde o trestani. Kdyz budes pro komunitu nezadouci element, tak se te proste zbavi. Nebyl bys prvni ani posledni. V zasade nejde o nic osobniho, proste nekompatibilita.

apuka píše:Jo a napsat o nekom ze je zabednenec a ignorant za okolnosti, jak jsi to udelal Ty se mezi normalnimi lidmi nenaziva slusnost, ale ponekud jinak

Chucpe je to slovo. Chucpe se často ilustruje takto: „Mladík je souzen pro vraždu svých rodičů a žádá soud o shovívavost, protože je sirotek.“
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidoser

Příspěvekod booze » čtv bře 2, 2017 11:54

Jak tady ctu prispevky jednoho clena, tak mam pocit ze je zpet. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Lidoser

Příspěvekod grco » čtv bře 2, 2017 12:20

[-(
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lidoser

Příspěvekod wawrik » čtv bře 2, 2017 12:51

booze píše:Jak tady ctu prispevky jednoho clena, tak mam pocit ze je zpet. :D
:D Jo, a zaujímavé je, ako mu vôbec nepríde čudné, že sa s ním nikto nebaví :D Tie jeho pseudomúdrosti a pseudohumor zjavne nechávajú ľudí chladných.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: BANovaní členové - lidoser, monaro

Příspěvekod vonkreuz » čtv bře 2, 2017 13:11

Uživateli monaro byl po souhlasu většiny aktivních moderátorů udělen BAN v trvání 14 dní „za nevyprovokovaný trolling“.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: BANovaní členové - lidoser, monaro

Příspěvekod booze » čtv bře 2, 2017 14:19

Zajimalo by me jak se ti lide chovaji normalne. :-k
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: BANovaní členové - lidoser, monaro

Příspěvekod Stani » čtv bře 2, 2017 14:43

Mňa to nezaujíma vôbec. Strata času.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: BANovaní členové - lidoser, monaro

Příspěvekod booze » čtv bře 2, 2017 14:53

Treba jsou normalni a jen maji problem s vyjadrovanim.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: BANovaní členové - lidoser, monaro

Příspěvekod Stani » čtv bře 2, 2017 15:06

Určite sú normálni. Dokonca až tak, že im to lezie na mozog. Oni chcú ban, robí im to dobre, ako idú proti prúdu, ako si to budú potom dodatočne o sebe čítať. Možno, že teraz im už dlhšie pod oknami nehúkali hasiči, to vraj tiež niektorím robí dobre, tak sa rekvalifikovali. Vidíš, koľko som stratil času.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: BANovaní členové - lidoser, monaro

Příspěvekod GreyMouse » čtv bře 2, 2017 15:10

booze píše:Treba jsou normalni a jen maji problem s vyjadrovanim.

Na to bych nespoléhala. Tahat sebou spoustu nožů mi přijde poněkud nestandardní :?
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

cron