Výběr aku nářadí

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Výběr aku nářadí

Příspěvekod lojzmen » pát dub 9, 2021 22:22

Semo píše:Tu mas nieco, co ma parametre skoro ako ten mega Dewalt a aj s dalsim 4Ah aku sa vojde do 3800 Kc https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-per ... p800000050


možností uchycení do stojanu

Už jsem se taky díval, nesplňuje jednu podmínku zadání, kromě příklepového kladiva nemají akučka Parkside plochu na upnutí do stojanu.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1101
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Výběr aku nářadí

Příspěvekod pavproch » sob dub 10, 2021 13:18

Mě ten dotaz ingspiroval a taxem ze zvjedavosti (sobota odpoledne, sedím u sčodla, guvno co na práci) prosurfil nabídku aku vrtaček Makity (používáme fpráci) a vůbec sem u nich nenašel v nabídce stojan resp. možnost upnutí do stojanu. Je ale fuckt, že většina těch silnějších Makit (18V, 40V) má odnímatelnou pomocnou druhou rukojeť (která se upíná sevřením za kulatý "krk" na Aku vrtačce, čili asi by do stojanu za ten krk upnout šly - netuším, ale jaký je to průměr.

Zajímavé že to nikde nezmiňují ani nenabízejí ..... :((
(nebo sem blbě hledal, no...)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28297
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Výběr aku nářadí

Příspěvekod dudy » sob dub 10, 2021 13:38

lojzmen píše:...kromě příklepového kladiva nemají akučka Parkside plochu na upnutí do stojanu.


Jo ta postovaná má boční rukojeť přes objímku, takže teoreticky tam upínací okruží je, ale jak píše výše PP ohledně Makit, otázkou je průměr...
Když si jáš vyhledat fe variantě bez aku, tak jsou tam i fotky s rukojetí...

https://www.lidl-shop.cz/p/parkside-per ... p100312674

Ale žádná aku nemá blokaci chodu, což je pro použití ve stojanu velká výhoda.
Já mám ve stojanu nějakou stoletou Boschku, nebo dvourychlostní B&D, která má sice i pomalé otáčky na větší průměry, ale zase má na hovno rychloupínací sklíčidlo (Bosch má klasické na kličku)...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Předchozí

Zpět na Pokec