Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Miras » sob bře 15, 2014 20:52

@grco: Ale tak na první pohled celkem nic... Jen když si pak člověk vyzkouší některou z těch modernějších bank a vidí, jak jde spousta věcí dělat mnohem jednodušeji, bez papírů, bez lítání po pobočkách, ... Tak si tak nějak uvědomí, že je fakt zbytečný platit za něco, co jinde dostanu líp a levněji.
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » sob bře 15, 2014 20:53

já nepsal o (imho pofidérním) pojištění vkladů, já psal o důvěryhodnosti..... sberbank je další taková, o kterou bych si ani kolo neopřel

@grco: čsob je celkem fklidu, furt lepčí belgičani něž nějací vidláci z rakouska nebo žabožrouti... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » sob bře 15, 2014 21:08

@sobb: jj, na pp kasli, v tomhle je zbytecne paranoidni a navic uplne nesmyslne. Jednak, jak uz bylo receno, jsou vklady pojistene a jednak jestli bych u nejake cekal krach, tak to bude KB, kterou pp pouziva. Protoze ji vlastni zabozrouti a jeji matka nebyla nedavno od krachu daleko. Navic kdyby na to opravdu doslo, tak malou banku FPV pokryje, zatimco KB ani nahodou. Takze by mohlo dojit na kraceni a/nebo kypersky scenar.

Mam ucet u AirBank a tve pozadavky presne splnuje. Mam stejne a na ucet jdu, jen kdyz neco potrebuju. Naprosto bezudrzbovy. Akorat si nenech vnutit bezny, kdyz ti staci jen sporici, mam to tak a nic mi nechybi. Z hlediska bezpecnosti je na tom taky dobre, jelikoz ji vlasnit Kellner a ten ma penez dost, kdyz nedavno koupil telekomunisty. Jedine minus je webove rozhrani, ale to je otazka vkusu. Na mne je priserne frikulinske a blbe ovladatelne (nikdy nemuzu najit, co potrebuju, jsem jim to i psal ;-)), ale kdyz to clovek potrebuje jen jednou za cas, tak v pohode.

Pridam jeste ING, to je podobne bezudrzbove, jen se s nim trochu hur manipuluje (penize jdou prevadet jen na predvoleny ucet). A ma horsi uroky, takze tam nechavam jen relativne malo penez ciste kvuli rozlozeni rizika.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » sob bře 15, 2014 21:14

o KB bych si taky ani kolo neopřel.... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » sob bře 15, 2014 21:24

Myslel jsem, ze ji pouzivas... tak to jsem si asi s nekym spletl a nejsi na tom az tak spatne :twisted: (u nas po CS nejhorsi volba).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » sob bře 15, 2014 21:33

to o tom kole platí o CS taky.... :mrgreen:

používám ČSOB a GEMoney (už sem to tu psal - jedn aje závislá na tojru, druhá na dolaru, obě mají relativně silnou a relativně zdravou matku.... obě mají slušně zabezpečenou IB, solidní funkčnost karet (EC i VISA) a ČSOB mi navíd dává i kvalifikovaný certifikát na čipovce pro elektronickou komunikaci se státem

víc asi pro diverzifikaci rizika pro svoje perně vydělané kačky udělat neumím....

a dík za pochvalu, potěší... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod grco » sob bře 15, 2014 21:59

@Miras: OK, ja som asi po nich nikdy nic "specialne" nepotreboval, tak preto som spokojny :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » sob bře 15, 2014 22:13

mike: dík za referenci, jestli na nic jinýho a lepšejšího nepřijdu, tak to bude buďto Air nebo Equa (tam je oproti AirBank mnohem vyšší částka, do které se to úročí nabízenou sazbou)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » sob bře 15, 2014 22:21

NZ :) Kterou banku jsi vykradla, ze najednou nevis kam s penezma a limit ti nestaci? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » sob bře 15, 2014 22:29

to bych nehledala vhodný spoření, ale poslala vám pohled z nějakých pěkných tropických ostrovů :wink: *
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » sob bře 15, 2014 22:32

Pobocky maji dneska omezenou hotovost, akorat tak na ten sporici ucet ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » sob bře 15, 2014 22:34

sobb píše:to bych nehledala vhodný spoření, ale poslala vám pohled z nějakých pěkných tropických ostrovů :wink: *


a proč teda vidím u Tvé IP adresy napsáno "Cook Islands Telecom? :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » sob bře 15, 2014 22:39

8-[
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Miras » ned bře 16, 2014 6:14

@grco: Ono nejde o žádné speciální záležitosti, naopak kolikrát o věci velmi jednoduché. Ale chápu, že když člověk nepociťuje nespokojenost, lenost měnit banku vítězí :) Jak píšu, to až když člověk přejde a zjistí, že jdou věci dělat jinak (lépe), jen kroutí hlavou, proč to neudělal už dávno. Zažil jsem to ve svém okolí několikrát, když jsem někoho ukecal, aby od jedné z velkých bank odešel jinam :)

@sobb: Zahlídnul jsem někde zcela nepodlouženou informaci o tom, že má Equa úrok v dohlednu opět snižovat. Ale teď o tom nikde nic najít nemůžu, tak to byl asi jen kec. AirBank je fajn se svojí "Top 3 garancí", na druhou stranu se zdá že první příčce se budou spíš dlouhodobě vyhýbat a vždycky budou radši mírně vzadu. Nicméně při těch objemech financí, o kterých je řeč, nějaká desetinka stejně nehraje zas tak zásadní roli.

@mike: Vyloženě špatně použitelný mi přišlo IB u Fio a z Rajfky kolikrát taky rostu. Air bank mi nějak nevadí. Ze začátku jsem na to chvilku koulal, ale zvykání si nebylo nějak bolestivý. Ale to je všude podobný, v každý nový bance se člověk chvilku rozkoukává. IB Air Bank mi nepřijde ve srovnání třeba s Equa nebo Zuno nijak zásadně hůř použitelný. Jen je prostě trochu jiný :)
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod grco » ned bře 16, 2014 8:59

@Miras: Povedz konkretny priklad, nie len "clovek zisti, ze jde veci delat lepe" :)

Ja mam CSOB odkedy som v CR. Spravil som si tam ucet, pretoze tam boli bezplatne prevody zo slovenskej CSOB, takze mi rodicia mohli posielat veselo peniaze. :) Teraz tam mam aj sporici ucet a budem tam mat aj penzijko. Nemam s nimi ziadny problem, peniaze chodia rychlo, vacsinou skor jak cakam. :) Elektronicke bankovnictvo mi funguje bez problemov na vsetkych OS, vo vsetkych browseroch. Karta funguje bez problemov tiez...

Mal som chvilu KB, ale ich InternetBanking potreboval trapny certifikat, ktory samozrejme fungoval len na Windows a v IE, inak mal clovek smolu, takze som to velmi rychlo zrusil. Nebudem si predsa kvoli nim instalovat okna. :)

Tak co je na tej AirBank konkretne take uzasne?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Miras » ned bře 16, 2014 14:40

Osobní dlouhodobou zkušenost mám jen s ČS. Nad přechodem jinam jsem začal uvažovat v okamžiku, kdy se účty za bankovní poplatky šplhaly přes 200Kč/měsíc, přičemž jsem nevyužíval nic zvláštního, co by jinde nemohlo být zadarmo (pár jednorázových/trvalých příchozích/odchozích plateb, výběry z bankomatů, IB, nějaký to inkaso,...)

Takže žádné či minimální náklady za stejné služby, to je na nízkopoplatkových bankách asi nejúžasnější věc :)

Nicméně už to bude nějakej pátek, co jsem účet v ČS zrušil, takže konkrétně si to zas tak moc nepamatuju. Ale třeba když manželka (také u ČS) potřebovala změnit trvalé bydliště, musela na pobočku a kdyby jen jednou - hned třikrát. Protože ani nadvakrát se to nepovedlo pořádně. Jinde otázka pár kliknutí v IB. V podobném duchu probíhala i moje žádost o změnu výše splátky půjčky u ČS. Telefonicky předschváleno, zastavte se na pobočku to podepsat. Musel jsem tam dvakrát, protože vytisknout a podepsat to se mnou napoprvé pracovnice na pobočce nezvládla. Přitom opět záležitost, která se jinde řeší během chvilky online. A tak podobně...

Chceš si uložit pár korun na spoření? U velký banky na mizernej úrok, s poplatkama, s omezeným počtem transakcí atd. Malá banka = vyšší úrok, nulové poplatky, žádná omezení.
Chceš si pár korun půjčit? U velký banky s vysokým úrokem a i přesto poplatkem za kdejaký uprdnutí. U malý banky to máš za nižší úrok, bez poplatků za vedení/mimořádnou splátku/předčasný splacení.

A tak by se dalo asi ještě chvilku pokračovat. Je fakt, že i velké zkostatělé banky se pod tlakem konkurence mění malinko k lepšímu, ale pořád se mi zdá, že prostoru ke zlepšení je ještě hodně.
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod grco » ned bře 16, 2014 15:22

OK, dik za info :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Sirkka » ned bře 16, 2014 16:35

Spořicí účet mám u Air Bank, stejně tak běžný ú. (byl k tomu zdarma, tak proč ne) a zatím bez problémů. Mám zkušenosti akorát s KB a je mi z nich na :vom:. Výplata chodí z ČSOB, všichni kolegové kolem ji měli na účtě ještě ten den, jen KB až druhý den. Internet. bankovnictví je příšerné, kolikrát nefunguje a když jsem chtěla poslat peníze postupně na více účtů (př. zaplatit jednu fakturu a pak druhou), tak to nepobralo. Musela jsem se odhlásit a pak zase přihlásit. Jak u blbých. Brácha si u KB žádal o půjčku na auto. Účet u nich má hooodně dlouho, musel na pobočku a po x dnech z nich vylezlo, že půjčku nedostane (důvod neudali). U Air Bank nemusel ani na pobočku, vše on-line, peníze dostal ještě ten den, co o ně požádal. A to u nich nebyl moc dlouho. Takže asi tak :-)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » ned bře 16, 2014 17:37

Miras píše:Vyloženě špatně použitelný mi přišlo IB u Fio a z Rajfky kolikrát taky rostu. Air bank mi nějak nevadí. Ze začátku jsem na to chvilku koulal, ale zvykání si nebylo nějak bolestivý.

Tohle je vec nazoru a souvisi se zpusobem mysleni. Pro mne je idealni RB, drive eBanka a puvodne Expandia. Jejich IB mi sedlo okamzite, nemusel jsem si zvykat a nikdy jsem nemel problemy nic najit; vsechno je tam, kde to cekam a kam bych to dal sam. Je to proto, ze jsem programator a lidi, co to navrhovali, patri evidentne ke stejnemu druhu (vyznacuje se strukturovanym myslenim) a navrhovali to pro sebe. Chapu, ze kdyz nekdo takove mysleni nema, muze s tim mit problemy. Naproti tomu Air Bank navrhoval pravy opak, nejspis nejaka "umelecka" designerka (vyznacuji se chaotickym myslenim pokud se da o mysleni vubec mluvit ;-)) pro kterou je dulezitejsi prvni dojem nez funkcnost. IB od Fia mi nijak zvlast nevadi, ale ani z nej nejsem nadseny. Jako by to navrhoval nekdo, kdo to bere jen jako dalsi zakazku a na vysledku mu vubec nesejde.

Miras píše:Osobní dlouhodobou zkušenost mám jen s ČS.

Ovsem CS je spolu s KB s velkym naskokem nejhorsi. Lidi, kteri jeste dnes zustavaji u CS si podle mne takove zachazeni zaslouzi. Sam jsem odesel jeste pred koncem tisicileti a ucty zaklazal zacatkem devadesatych let, kdyz zadny vyber nebyl.

CSOB je trochu jinde. Ucet jsem rusil pred nekolika lety, jelikoz duvody pro jeho zalozeni pominuly, ale s CS bych fakt nesrovnaval. Sice je to taky velka, neohrabana a byrokraticka instituce, ktera navic (jako KB) s malymi klienty neumi moc zachazet, ale na rozdil od CS jsem tam citil aspon snahu. IB sice puvodne vypadalo jako spatny vtip, ale postupne ho vylepsovali a pristup ke klientum taky nebyl spatny; problemy byly, ale snaha je resit taky. Celkove sice nic moc, ale kdybych si musel vybrat z tech tri velkych, tak to urcite bude CSOB, ty zbyle dve leda s pistoli u hlavy. Uplne mi staci, kdyz musim do CS jednou za rok pro dividendy (protoze O2 a CEZ je tam nevim proc posilaji).

Jinak mam pocit, ze ti jde hlavne o poplatky, ale to neni u kazdeho priorita. Ja sice u RB neplatim skoro nic, ale i kdybych platil, tak tam zustanu, protoze z hlediska funkcnosti jsou pro mne kilometry pred ostatnima.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Miras » ned bře 16, 2014 19:14

mike píše:Jinak mam pocit, ze ti jde hlavne o poplatky...

Kdepak, jde mi o rozumnej poměr cena/výkon. A u ČS jsem nějak neměl pocit, že bych za svoje peníze dostával odpovídající hodnotu. Jako hlavní účet aktuálně používám Rajfku. A nutno říct, že ač není bezpoplatková, tak při osobním či telefonickým kontaktu mám zatím pokaždý pocit, že ty lidi chápou, že jsou tady oni pro mě a ne naopak. Což je fajn a tak by to mělo být.

Ale nezlob se na mě, nazývat jejich IB promyšleným, s tím fakt souhlasit nemůžu. S programátorama si názory vyměňuju denně, na chleba si vydělávám testováním. Takže dost často vidím, že programátor vymyslí věc po technický stránce sice naprosto úžasnou, akorát pro běžnýho uživatele nepoužitelnou :)
Pár ergonomických nedomyšleností jen v rychlosti na první dobrou:
- Odkazy Hypotéka a Stavební spoření nahoře i v levým menu. K čemu jsou ty nahoře dobrý, když mě pokaždý hodí jen na nesmyslnou informační stránku? K podstatným informacím stejně musím přes levý menu.
- V podstatě všechny položky levýho menu mají na prvních místech "Popis produktu" a "Žádost", případně pak dál "Žádost o propojení", "Přehled žádostí o propojení", atd. K čemu proboha? To jsou věci, který použiju jednou a pak už mě zajímá přehled toho produktu a ne tohle.
Kdykoliv mám zadávat nebo upravovat trvalou platbu, mám z toho hrůzu tři dny dopředu, protože to prostě z mýho pohledu funguje nějak "divně". V přehledu trvalých plateb buď vidím všechny, i ty už dávno neplatný, nebo po zvolení filtru "Aktuální" zase vidím jen půlku těch, co platný jsou a co bych tam čekal. Možná by ten filtr šel nastavit nějak líp, ale tohle přece má fungovat samo a hned, ne?

Jen perlička - kdo bez nápovědy ví, co by zadal do takového "kódu platebního styku"? :)

A našlo by se toho ještě víc. Zkrátka si dost často říkám, že to není zrovna "handy". Jo, má to spoustu funkcí, hejblátek a nastavovátek, ale troufám si tvrdit, že to ocení menšina uživatelů a většině to bude připadat naopak nepřehledný a komplikovaný. Netvrdím, že IB AirBank je něco úžasnýho, nicméně tím, že nemá zdaleka tolik funkcí, tak si na to člověk během chvilky zvykne a pak už to co potřebuje najde celkem rychle.
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod grco » ned bře 16, 2014 20:45

Jak maju v tej AirBanke poriesene prihlasovanie do IB?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Miras » ned bře 16, 2014 21:01

Uživatelské jméno (volitelné, nikoliv generované) a heslo.
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod grco » ned bře 16, 2014 21:03

A nemusim si instalovat nejaky vadny certifikat do browseru, jo?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Miras » ned bře 16, 2014 21:12

Nemusíš :)
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » ned bře 16, 2014 21:23

Miras píše:Uživatelské jméno (volitelné, nikoliv generované) a heslo.


a to je vše? žádné ověření nezávislým kanálem (SMS) nebo přes čipovku nebo něco tak?

to snad ne?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod grco » ned bře 16, 2014 21:26

@pp: podla screenshotov maju sms, ale asi az pri podani nejakeho prikazu :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Sirkka » ned bře 16, 2014 21:29

Přesně. Sms je až když chceš zadat platební příkaz, jinak se do IB dostaneš jen se jménem a heslem (to heslo teda musí mít velký a malý písmena, znaky a čísla, což spoustu lidí nikde jinde moc nepoužívá). Zatím jsem neměla problém se tam přihlásit jak z pc, tak maca (což třeba u KB občas problém byl).
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » ned bře 16, 2014 21:31

tfujtajxl.... takže mi může v podstatě kdokoli číst pohyby na účtě, historii a tak?!?!

tak to ať dou s takokle zabezpečenou IB doprtele
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Miras » ned bře 16, 2014 21:36

pavproch píše:takže mi může v podstatě kdokoli číst pohyby na účtě, historii a tak?!?!

Nejsem paranoidní, ale to ještě neznamená, že po mně nejdou! :axe:
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » ned bře 16, 2014 21:38

no nezlob se na mně, ale přístup k mému soukromému finančnímu profilu bych si aspoň trošku pohlídat měl, ni?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

cron