Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » sob kvě 7, 2022 0:27

Z lehce jiného soudku - novým guvernérem ČNB bude Michl. Asi bude brzo na čase se podívat po nějakým relativně výhodným termínovaným vkladu...
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » sob kvě 7, 2022 0:48

sobb píše:To další už je v podmínkách, ale asi není nutné to dávat do názvu.

Slusne by bylo dat tomu jiny nazev. Tak, jak to dela J&T, prestoze jejich vkladovy ucet s jednodenni vypovedi je sporicimu podstatne bliz, nez tohle.

sobb píše:tak si peníze prostě vybereš úplně kdykoliv a bonus holt nebude.

Jenze u sporiciho ti zustane aspon urok, zatimco tady je vsechno bonus. Kdyz je bonus 97.5 %, tak to uz to neni bonus, ale hlavni slozka. Proste vychcanost a mateni pojmu.

sobb píše:Tak to začíná být zajímavé. Že bychom na chvíli převedli peníze jinam a Ty ses teda předvedl co umíš? :wink: :twisted:

Uz jsem ztratil zajem a navic bys mela myslet na tisice dalsich kobylek, co o tom nevedi ;-)

sobb píše:novým guvernérem ČNB bude Michl

:roll: pomsta zrhzeleho dedka.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » sob kvě 7, 2022 10:29

Šmánkote a proč by tomu dávali jiný název, když to prostě je Spořící účet? :P

Už se dost opakuješ :wink:

O kobylky se neboj, ty už míří zas jinam, to je jejich životní strategie :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » sob kvě 7, 2022 22:34

Protoze realne neni :P Duvody uz jsem ti psal vys. A ano, tocime se v kruhu, takze navrhuju toho nechat :)

Kobylky preletaji, az se objevi neco lepsiho. Maji ted kam? Mam pocit, ze ten TOP ucet u RB se 4.5 % je jen pro ty, co meli puvodne ING a prevedli ho tam. Coz je i muj pripad.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » sob kvě 7, 2022 23:42

Evidentně se neshodneme, já Ti důvody také psala, takže souhlasím, je to s náma marný :wink:

Mají kam letět. Co to teď dočasně trochu víc sleduju, tak právě k RB (spousta lidí u ING byla), Trinity, Expo, Fio do 200k bez podmínek. A mám pocit, že brzo asi opravdu vzroste poptávka po termínovaných vkladech.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » úte kvě 10, 2022 0:14

Spořitelna zpoplatní ověřovací SMS. Co další banky?

To jsem ani nezaregistrovala, moc pěkný :evil: Netušila jsem, že RB to již má zpoplatněno, Equa se sice zatím dušuje, že to ani po fúzi nezavedou, ale nejspíš je to jen otázka času. To pak bude důvod odejít.
A to jsem měla doposavad za to, že dva rozdílné přístroje jsou bezpečnější (a nedávno se to tu vlastně i diskutovalo), Šiditelna tvrdí, že nikoliv.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 1:31

Kde to tam tvrdi? Jsem to jen rychle prolitnul, ale nezaznamenal jsem to. Chteji, aby klienti pouzivali aplikaci George klic, coz je predpokladam neco jako overovaci aplikace u RB. Banku ovladas pres pocitac, ale misto SMS podepisujes na telefonu pomoci aplikace. U RB vyskoci notifikace, pres tu skocis do aplikace, ta ti zobrazi, co se po tobe chce potvrdit, takze to odklepnes a potvrdis (v mem pripade) otiskem prstu a pocitac pokracuje. Taky jsem nadaval, kdyz s tim prisli (tady ;-)), ale celkem rychle jsem zjistil, ze je to podstatne pohodlnejsi a kdyz ted musim u Equa (i J&T) pouzivat SMS, tak je to trochu jako navrat do stredoveku. Takze jsem vlastne rad, ze mne k tomu dotlacili, sam bych se asi nedokopal, na tohle si musi clovek sahnout.

Dalsi vec je bezpecnost, v tom maji pravdu, takze celkem chapu, ze k tomu klienty tlaci takhle. U CS to bude zajimave, protoze maji na jednu stranu nejvic pavprochu, kteri aplikaci chtit nebudou ani kdyby meli smartfoun, ale na druhou zas nebudou chtit nikam predchazet, protoze jinak by to udelali uz davno. Takze nejspis budou platit za SMS, na cemz CS vydela a v tom spociva jejich dabelsky plan :twisted:

S tou bezpecnosti ale maji fakt pravdu, spousta podvodu je zalozena na tom, ze pavprochy presvedci, aby nekomu preposlali potvrzovaci SMS. Coz v aplikaci proste udelat nejde. A navic je CS tercem podvodu casto, nejspis prave kvuli sve specificke klientele.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » úte kvě 10, 2022 10:14

mike píše:Kde to tam tvrdi?
V diskuzi.

Jinak s tím odlivem konzervativních klientů bych si nebyla tak jistá. Nebude jich nějak moc, ale budou. Pro mnohé je to možná už ten pověstný poslední hřebíček. Příspěvek v diskuzi s nejvíce kladnými hlasy zní: "Nemám chytrý telefon,nechci ho a v tom případě odcházím. Neděkuji za spolupráci." A podobných je tam víc.

Já to vidím stejně, pokud to Equa v dohledné době kvůli RB zavede, tak účet ruším.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Lipon » úte kvě 10, 2022 10:34

V dohledné době to zavedou všechny banky (potvrzování aplikací), je to pro ně bezpečnější a jak je shora zmíněno, nedá se to přeposlat a tedy tak snadno zneužít.
A lidi budou nutit nepoužívat SMS certifikaci zpoplatněním. Stejně jako to udělala zmíněná RB.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » úte kvě 10, 2022 10:47

Jde o to, co je dohledná doba :) Dokud bude kam odejít, tak já osobně si zatím budu vybírat banky, které do toho tímto stylem nutit nebudou.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod apuka » úte kvě 10, 2022 10:58

Lipon píše:V dohledné době to zavedou všechny banky (potvrzování aplikací), je to pro ně bezpečnější a jak je shora zmíněno
Fajn. A co ma delat nekdo, kdo nema v tarifu data a obcas sedi nekde na PC, ktere je v siti kabelem, ale zadne Wifi tam neni? To je potom na vyber "plat za SMS" vs. "plat za data".

Taky kdyz budes chtit zaplatit neco napr. ve Svycarech nebo USA, tj. mimo EU, tak se Ti to potvrzeni pekne podrazi (koukni se, na kolik vychazi roamingova data mimo EU zonu, i kdyz budes mit jen hodne malo) :twisted:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod karaya1 » úte kvě 10, 2022 12:24

Mám dvě potvrzovací aplikace (RB, ČS) a obě samozřejmě umí fungovat i bez internetu, naskenuješ QR kód a do webového formuláře opíšeš kód z aplikace. Ano, vyžaduje to telefon s foťákem, ale to je snad každý, který umí onu aplikaci spustit.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 687
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod apuka » úte kvě 10, 2022 12:44

@karaya1: Muzem to trochu priblizit, jak to funguje? CS pise o push notifikacich, na co bys pripojeni mit mel. Je tam jeste jina moznost?

Kdyz se do CS prihlasuji do Georga, tak je tam (zatim) pouze moznost zadani SMS - a i toto by melo byt pres notifikaci. O moznosti potvrzeni plateb bez internetu sice pisou, o prihlasovani ne. (Zase pravda, ze asi malokdy budu potrebovat primo do bankovnictvi nekde v haji.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Hafi » úte kvě 10, 2022 12:54

web zobrazí QR se zašifrovanou informací, appka ho vyfoti, rozšifruje a zobrazí kód, který přepíšeš stejně jako SMS
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod apuka » úte kvě 10, 2022 13:38

Z toho mi neni uplne jasne, jaky web... Chapal bych u potvrzeni prikazu primo zadanych v Georgu. Ale stale jsou tu dve dalsi moznosti, u kterych mi to jasne neni:
1) prihlaseni do bankovnictvi - tam je po zadani prvniho cisla (zakaznika nebo co to je) - jen kolonka pro heslo a pro SMS, navic jsou tam moznosti na nove poslani SMS, potvrdit a zrusit.
2) platim kartou na eshopu pres platebni branu (v drtive vetsine ne od CS). Ta mi zobrazi pouze policko pro SMS a ceka na zadani.

Nebo kdyz si aktivuji potvrzovaci aplikaci, tak se mi neco z uvedenho zmeni?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod apuka » úte kvě 10, 2022 14:50

Jsem si zkusil schvalne ten klic od CS nainstalovat. Teda, jak to rict...

Nejdrive to chtelo povolit "pristup k informacim o Vasem telefonu", pry "budeme to vyuzivat pouze k vetsimu zabezpeceni". Bez upresneni, jakych informaci. Po odmitnuti dotaz, jestli chci vice zabezpecit klic aplikace, kdyz dam ano, tak prvni co chce, je pristup k poloze zarizeni (chapu, je tam moznost volat do banky, ale proc je to "vetsi zabezpeceni klicu"???). Odmitnu, tak abych se do aplikace dostal, musim zadat klientske cislo, den a mesic narozeni a nakonec heslo do bankovnictvi....

Tj. presne ty udaje, ktere nechci mit na jednom miste spolu s kody pro bankovnictvi a potvrzovani plateb.

Kde je tady ta deklarovana vetsi bezpecnost??? Nedavno jsme tady na OF dospeli k tomu, ze neni dobre mit bankovnictvi na mobilu prave z duvodu, ze je vsechno vcetne potvrzovani na stejnem zarizeni. :twisted: :twisted: :twisted: Takze blabla o vetsi bezpecnosti a pritom presny opak v cinech funguje.
Nebo jsem neco prehlidl???

Pisu konkretne o klici a aplikaci CS (resp. to asi bude spolecne pro vsechny banky Erste Group, stejne jako George), jinde to muze byt jine.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 16:17

sobb píše:V diskuzi.

Tu jsem necetl, protoze jsem neprisel na zpusob, jak ji zobrazit rozumne tj. po vlaknech, takhle je nesmyslna.

sobb píše:Jinak s tím odlivem konzervativních klientů bych si nebyla tak jistá. Nebude jich nějak moc, ale budou. Pro mnohé je to možná už ten pověstný poslední hřebíček.

Tech 184 odchozich asi prezije i CS ;-)

sobb píše:Jde o to, co je dohledná doba

Davam ti rok, maximalne dva ;-)

apuka píše:Nebo jsem neco prehlidl???

Evidentne. Pokud to maji udelane rozumne, tak ty udaje zadavas jen na pri instalaci/konfiguraci, protoze je potreba prvotni overeni, ze jsi to ty. Pak si vymeni s bankou certifikaty nebo tak neco a priste uz je nezadavas a ani si je to nepamatuje.

apuka píše:Nejdrive to chtelo povolit "pristup k informacim o Vasem telefonu", pry "budeme to vyuzivat pouze k vetsimu zabezpeceni". Bez upresneni, jakych informaci.

Moment, na tohle se obvykle pta system a rekne ti presne, co po nem aplikace chce. Mozna je to tim, ze tohle byl preventivni dotaz od aplikace, ktery jsi odmitnul a pak se to k systemu vubec nedostalo. Takhle to dopada, kdyz uzivatel sice nevi, co dela, ale zato je paranoidni ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 17:37

Jinak jsem kouknul do Equa a bonus pripsali 7.5. Zvlastni, kolik veci delaji v sobotu :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod karaya1 » úte kvě 10, 2022 21:13

apuka píše:1) prihlaseni do bankovnictvi - tam je po zadani prvniho cisla (zakaznika nebo co to je) - jen kolonka pro heslo a pro SMS, navic jsou tam moznosti na nove poslani SMS, potvrdit a zrusit.
2) platim kartou na eshopu pres platebni branu (v drtive vetsine ne od CS). Ta mi zobrazi pouze policko pro SMS a ceka na zadani.

Protože záleží, jak máš v George nastavené ověřování. Kupodivu jsou v ČS natolik flexibilní, že se ti zobrazí políčko podle toho, jestli používáš SMS nebo appku. Já už políčko pro SMS kód neviděl několik let.

Hafi píše:web zobrazí QR se zašifrovanou informací, appka ho vyfoti, rozšifruje a zobrazí kód, který přepíšeš stejně jako SMS

Čistě ze zvědavosti (jestli do toho víc vidíš), nedávalo by větší smysl použít něco jako challenge-response? Tedy QR by obsahoval mj. challenge, kterou "podepíšeš" a pošleš zpátky a na serveru se zvaliduje. Takhle by útočník mohl mít v ruce platný šifrový text. Ne že by to při správném použití k něčemu reálně bylo :wink: ale vždycky je lepší minimalizovat informaci.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 687
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 21:45

Schvalne jsem zkusil, co udela u RB, kdyz odkliknu ze mobil nema datove pripojeni. Zafungovalo to jak pise Hafi. Zobrazilo to QR kod, ktery jsem nacetl v aplikace, aplikace zobrazila ciselny kod, ktery jsem zadal na webu a byl jsem v bance. Z uzivatelskeho hlediska velmi podobne SMS. Podobne nepohodlne.

Co se tam deje doopravdy netusim, klidne to muze byt challenge/response. Skoro bych rekl, ze v tomhle pripade je to jedno, jelikoz jde o jednorazovy kod a moznost zneuziti minimalni.

Mozna by bylo zajimave porovnat, co udelaji aplikace dvou ruznych lidi pri nacteni stejneho QR kodu :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Hafi » úte kvě 10, 2022 21:53

karaya1 píše:
Hafi píše:web zobrazí QR se zašifrovanou informací, appka ho vyfoti, rozšifruje a zobrazí kód, který přepíšeš stejně jako SMS

Čistě ze zvědavosti (jestli do toho víc vidíš), nedávalo by větší smysl použít něco jako challenge-response? Tedy QR by obsahoval mj. challenge, kterou "podepíšeš" a pošleš zpátky a na serveru se zvaliduje. Takhle by útočník mohl mít v ruce platný šifrový text. Ne že by to při správném použití k něčemu reálně bylo :wink: ale vždycky je lepší minimalizovat informaci.

sorry, nevidím, bylo to zjednodušení napsaný z telefonu pro apuku, jak jsem si myslel, že to zhruba funguje. Nicméně bych předpokládal, že zašiifrovaný text je za prvé odlišný pro každého uživatele, za druhéé má omezenou časovou platnost, tedy mi to přišlo, že tak by to mohlo fungovat. Jaká je realita nevím.
mike píše:Mozna by bylo zajimave porovnat, co udelaji aplikace dvou ruznych lidi pri nacteni stejneho QR kodu :)
předpokládám, že na 99% to bude fungovat tak, že to nerozluští, na 1% tak, že ti to zobrazí neplatný kód.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 22:08

On by mel byt hlavne jinak zasifrovan pro kazdeho uzivatele tj. zobrazit spravny kod by mela byt schopna jen aplikace daneho uzivatele. Jinak by to byl pruser, stacilo by znat prihlasovaci cislo uzivatele. Overit by se to melo dat snadno, jestli mate nekdo doma dva uzivatele. Vygenerovat kod pro jednoho a pak ho nacist do dvou aplikaci. Tipuju, ze jedna zobrazi rovnou chybu, v horsim pripade spatny kod a v nejhorsim spravny. V tom pripade mi dejte vedet, obratem zrusim u RB ucet :twisted:

edit: mezitim jsi napsal dovetek ve stejnem smyslu :) Ale stejne by nebylo od veci to zkusit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » úte kvě 10, 2022 22:23

mike píše:Tech 184 odchozich asi prezije i CS ;-)
Jsem si myslela, že to jsou už ti poslední skalní :wink: :twisted:

mike píše:Davam ti rok, maximalne dva ;-)
Jo, tak nějak bych to i čekala, to by ještě šlo, možná to bude trvat i dýl. Tou dobou sice už možná chytrej mobil budu mít, nicméně bez dat, takže to bude s nějakým focením ještě větší opruz než s obyčejnou SMS. Pokrok nezastavíš :roll: :mrgreen:

A Laďa s "chytrým" Windows mobile vlastně taky bude mít smůlu.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 22:28

Mas doma WiFi a tedy i data ;-) Takze normalne a bez foceni.

Jestli Ladovi ten telefon jeste funguje, tak uz je mozna cas zavolat Guinnessum :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » úte kvě 10, 2022 22:31

Mobil si na wifi nedosáhne, je slabá, i počítač mám na anténě, kterou jste mi kdysi vybrali :wink:

Jistěže funguje, neměl by snad?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 22:35

Muzes si udelat z laptopu hotspot (ale nejsem si jisty, jestli to Windows takhle zvladnou, kabel/WiFi umi). Navic se novejsi mobily muzou chytit i tam, kde laptop ne.

Menil baterku? Zivostnost ma mobil davno za sebou a to nemyslim jen moralni ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » úte kvě 10, 2022 22:44

To samozřejmě neumím :wink: :D Možná jo, ale nebude to moc pravděpodobný. Sousedi mají moderní mobily, a na síť, ze které sosáme i my, si většinou nedosáhnou ani venku před naší chalupou, takže vevnitř už vůbec.

Neměnil, baterka je zcela OK. I mobil prostě funguje, tak není důvod ho měnit. Dyť ještě ani zdaleka nemá dvacet let, což považuju u našich mobilů za normál :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 22:51

Je to trivialni a vypada to, ze umi i WiFi: https://support.microsoft.com/cs-cz/win ... Windows_10. Doma to obcas pouzivam, kdyz si chci udelat z pevneho pripojeni WiFi. Jak to mas jednou nastavene, tak je to na dve kliknuti a na mobilu na jedno.

Muj WM mobil byl novejsi verze tohodle a baterku jsem menil aspon dvakrat, nez mi ho pred 4 lety ukradli. Ale pravda, ja jsem ho pouzival :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » úte kvě 10, 2022 23:41

Až to někdy bude aktuální, tak se na to podívám, dík. Ale vzhledem k síle naší wifi to asi žádná hitparáda nebude. I na počítači mi to občas padá.

Ty asi mluvíš o jiným mobilu. To starý HTC ještě se stylusem a klávesnicí, který jsi měl půjčený, bylo služební. To už dávno nemá.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2022 23:45

Jestli se pres tu WiFi dostanes webem do banky, bude fungovat i podpisovani v aplikaci na mobilu. A jestli nedostanes, tak je to stejne fuk ;-)

Jo tak, on ma jeste jiny? Taky s WM? :shock:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec