Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Mawenzi » ned led 29, 2023 19:00

ne, ja tam volala v listopadu tak mi rwkli ze mam sledovat wwb a ted jsem tam psala ze mam tlacitkovy mobil tak mi odpovedeli dost debilne. asi se budu muset stavit na pobocku
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » ned led 29, 2023 19:54

Pokud se Ti nechce chodit na pobočku, tak jim normálně napiš zprávu z IB, že máš tlačítkový telefon a že žádáš o zachování potvrzovacích SMS.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Etheric » ned led 29, 2023 19:58

Mám 3 účty, každý u jiné banky a pokud nějaká zruší nebo zpoplatní potvrzovací sms, rozloučíme se
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » pon led 30, 2023 9:38

Jj, esli mi MMB (moje sekundární banka) zruší přístup do IB skrz web+SMS = pápá. (Akurváth ešče nevím, kam ty svoje penízky přeliju.) U primárního účtu - čsob - tyhle starosti snad mít nemusím, tam lezu skrz čipovou kartu, to snad není v ohrožení, že to zruší.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod apuka » pon led 30, 2023 11:53

Pres tu cipovou kartu neni jako pres bankovni identitu? Podle mne bys takto mohl chodit i do jinych bank. Co jsem si vsiml, tak mas dve moznosti prihlaseni - pres bankovni identitu/certifikatem nebo prihlasovacimi udaji a potvrzenim.

Ale ja to nepouzivam, tak mozna nemam pravdu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » pon led 30, 2023 12:12

Neštudoval sem to moc, ale asi jo, čipovka = digitální podpis = bankovní identita. Info stará několik měsíců, mohlo se to už změnit = nerovná se ale plnohodnotná e-identita - aspoň ta moje čsob - pro e-občana to nestačí (a plnohodnotnou e-identitu nemám prozatím potřebu si pořizovat)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod apuka » pon led 30, 2023 13:52

Ne, neni to to same. e-identitu, myslim, muzes pouzit i na prihlaseni do bankovnictvi jako bank. identitu, naopak to ale neplati.
Ale jak rikam - nemam ani tu bankovni ani tu e-id, pisu jen, co si pamatuji ze jsem cetl.

Jsem se ozval jen prot Tebe, ze muzes zkusit tu svoji kartu pouzit i pro jinou banku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » pát úno 3, 2023 23:39

sobb píše:Na spořácích ani krátkodobých TV zatím pokles není. Nicméně roční už padají - hned začátkem roku ČSOB (tam to snížili rovnou i u půlročních), teď nedávno Moneta a RB.
Tak další banky snížily TV na 6M i 12M - Creditas i Maxbank (patří Creditas, bývalá Expobank). Roční klesly výrazně, půlroční zatím celkem málo. U Maxbanky jsme naštěstí zafixovat stihli, ještě jsem uvažovala jestli něco nedat do Creditas. No jo, moc dlouho mi to uvažování trvalo :?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod karaya1 » úte úno 7, 2023 13:59

Jak tady proběhlo, že ČS sloučí Klíč a George do jedné appky, tak tomu tak skutečně je, klíč samotný nezůstane. Kdo nebude chtít bankovnictví v mobilu, údajně zůstane možnost přihlášení heslem + ověřovací SMS. WTF.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 680
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Lipon » úte úno 7, 2023 20:24

Raifa na 12M business termíňáku už taky šla dolů. Zvláštní, ČNB úroky neměnila.
Naštěstí jsem chytil v prosinci vrchol, 5.8%
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte úno 7, 2023 22:13

Zajimave. Ze by neco vedeli? ;-)

U J&T muzes mit 6.3 % na 12 - 24 mesicu. Zacinam o tom uvazovat, sice nemam terminovane vklady rad, ale pokousite se mne zviklat :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod sobb » stř úno 8, 2023 23:26

Asi to, co evidentně očekávají všichni.

J&T je v současné době možná už poslední, kdo má roční termíňák nad 6 %. My nějaké drobné přebytky ještě nad 6 % natěsno stihli na rok zafixovat u Max banky.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » úte úno 14, 2023 11:52

V Allinzu si všímají: přišla mi nová pojistka na Pindicu 2023 a protože loni sem měl jednu pojistnou událost z POV (trefil sem souseda, Allianz muto celé zaplatil z mého POV), zvedli mi pojistné o 6 stovek (škrtnutý bonus za bezeškodní průběh). Hezky fungujou. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Lipon » úte úno 14, 2023 22:36

to není (asi jen) škodní událostí
Allianz mi teď psala, že zvedne v dubnu pojistné proti loňsku o 16% (předtim vždycky jen o jedno, dvě)
taxem přes pojišťováka zadal srovnání - půlka ostatních pojišťoven levnější než stávající Allianz pojistka, následně tlf na Allianz a najednou to šlo o 15-20% zlevnit proti stávající pojistce :axe:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod apuka » stř úno 15, 2023 11:26

pavproch píše:protože loni sem měl jednu pojistnou událost z POV..., zvedli mi pojistné o 6 stovek (škrtnutý bonus za bezeškodní průběh).
Tak tos prisel asi o docela malo... (a jeste min, kdyz zapocitam mezirocni zvyseni, co psal Lipon).

Kdyz ja jsem mel u nich pojistku stareho auta, tak jsem po jedine pojistne udalosti, ale z havarijka (nasilne vniknuti do auta s rozbitim maleho bocniho skla, kdy bylo nutne dat nove sklo a kvuli poradnemu skrabnuti nalakovat sloupek) taky zrusili bonus za bezeskodni prubeh za 3 roky a k tomu jeste pridali "neco" za pojistnou udalost. Samozrejme, bonus za rok naskakoval asi po 6-ti procentech (a uz jsem mel maximum dosazitelneho), zato malus za jednu udalost asi o 12. Takze mi zvedli celkove pojistne asi o 30 procent... :twisted:
Nastesti to bylo posledni rok, co jsem jim platil.

Nejvetsi sranda byla, ze par let predtim, kdyz mi srna, co vyskocila z dvoumetrove buriny hned vedle silnice znicila pravy predek i se svetlem, oprava stale vyrazne vice, tak "pres to presli", ze jsem to nezavinil ja, nikde se to neprojevilo.

Tehdy jsem si rikal, ze pojisteni auta u Allianzu je nejake zvlastni, ze uz to delat nebudu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte úno 21, 2023 5:13

Hledam dalsi sporici ucet a vypada to, ze aktualne nejlepsi ma banka Max. Mate s ni nekdo nejake zkusenosti?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Lipon » úte úno 21, 2023 10:27

shodou okolností v dnešních lidovkách vyšlo nějaké srovnání (link je na odemčený článek, ale u lidovek a iDěsu funguje odemčení jinak než třeba u Hospodářek, asi je třeba nějaká registrace)
plus rozbor, jak to se sazbami je
po posledním prohlášení Michla třeba Sobíšek předpokládá snížení sazeb až v posledním kvartálu, jiný analytik (Křeček z BH Securities) to nečeká do konce roku
Přílohy
Screenshot 2023-02-21 at 10.22.00.png
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » úte úno 21, 2023 16:45

Diky, vidim to i bez registrace. Koukam, ze bych si mel terminovany vklad u J&T konecne zalozit, nez mi snizi sazbu.

Co ta Max banka, nikdo nemate a neznate?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod ripper6 » čtv úno 23, 2023 13:10

Mike mam tu banku.
https://www.maxbanka.eu/

Max Banka uplne v poho, sporak tam sel hned vyridit, ale je pravdou ze ja tam mam uz ucet dlouho z doby ExpoBank. Expo byla Ruska, potom se to zmenilo.
Vklady jsou pojistene, takze nemel byt problem.

U te J&T pozor, tam musis na FU vyridit to kvuli te dani 19% abys neplatil pak zbytecne.
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod ripper6 » čtv úno 23, 2023 13:15

Chtel by nekdo 1000czk? :)
kdo nemate mBank, tak mam moznost poslat kod na doporuceni a kdo si zalozi i online nebo na pobocce (nove zjisteno od bankere), tak dostaneme kazdy po 1000czk :D

https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... en2023.pdf

https://www.mesec.cz/aktuality/mbank-da ... PGmhSqWsyI
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » čtv úno 23, 2023 15:46

ripper6 píše:Max Banka uplne v poho, sporak tam sel hned vyridit, ale je pravdou ze ja tam mam uz ucet dlouho z doby ExpoBank. Expo byla Ruska, potom se to zmenilo.
Vklady jsou pojistene, takze nemel byt problem.

Diky. Jasne, pojisteni to resi, ale kdyby to melo neco spolecneho s rusakama, tak do toho nejdu. Videl jsem tam ale clen skupiny Creditas, takze je to fakt snad jen historie.

ripper6 píše:U te J&T pozor, tam musis na FU vyridit to kvuli te dani 19% abys neplatil pak zbytecne.

To si asi pletes s Vseobecnou uverovou bankou, ktera vede ucet na Slovensku, ne? J&T je normalne u nas a strhava se mi 15 % dan.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Dromedaro » sob úno 25, 2023 11:37

Jsem si včera přečetl něco, co mě taky napadlo, že by v budoucnu mohl být případně problém a co jsem párkrát udělal. Platil jsem sázku kartou.

Mladí Češi jsou finančně zodpovědní. Hypotéku někdy nedostanou kvůli sázení

Nemám to teď ani v nejbližších letech v plánu, ale kdybych si chtěl v budoucnu vzít půjčku, tak nevím jestli by to nebyl problém, že jsem si před x lety vsadil. Ta Fio je stejně nic moc banka, takže: Pomůže,když si u jiné banky založím účet, který budu x let používat pravidelně a nic takového tam nebude? Nebo to mají nějak celkově propojené mezi sebou některé informace, že si to zjistí a smysl to nemá?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4258
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Lipon » ned úno 26, 2023 10:56

sázkovky a banky nemají nic společného, pokud vím
existuje registr dlužníků, ale tam se nedostaneš prostým sázením, bez dalšího
nebude to náhodou jedna z otázek v hypotečním dotazníku, oddíl výdaje/příjmy?
samozřejmě, můžeš vyplnit "nesázím", ale pokud by se na to přišlo a nebylo to nevýznamné, může ti banka teoreticky zesplatnit úvěr, pokud vyhodnotí, že ses pro ní stal rizikovým klientem
a taky může banka podat téóčko pro TČ podvodu, buď dokonaný (úvěr jsi dostal) nebo pokus (přidělení bylo stopnuto poté, co banka nějak zjistila skutečný stav věcí): " ... uvede nepravdivé nebo hrubě zkreslené údaje nebo podstatné údaje zamlčí, ..."
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Dromedaro » ned úno 26, 2023 21:25

Lipon píše:sázkovky a banky nemají nic společného, pokud vím

No já to myslel tak, že je to prostě zaznamenané ve výpisu na účtu ty platby.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4258
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Etheric » pon úno 27, 2023 5:00

Třeba sociálka ví, kdo sází, což je naprosto v pořádku.
Tak či onak, internetový kasina jsou zlo. Dřív jsi musel ven, dneska se můžeš doma picnout a ráno se nestačit divit... Znám takový jedince.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Mawenzi » pon úno 27, 2023 6:34

pro hrani v cr musis byt registrovany hrac a to je napojeno na registr obcanu, a jeste na neco, myslim registr dluzniku ale nchci kecat a s jistotou si nevzpomenu, takze verim, ze banka by se mohla dostat minimalne k tomu, zda jsi nebo nejsi registrovany hrac.

sem si setrela losiky, protoze byla akce ze mi daji 300, kdyz se registruju tak sme to meli v praci na obed jako zvedavostni hru pro celej kancl, vyhrala sem presne 0 a jeste se toho musim zbavit:D

edit:
na rvo je to napojeno stopro, proto jak pise Erik to socialka vi a spolecnost, u ktere se takovy hrac registruje zase vi, jestli muze vubec hrat/sazet, a muze nasadit treba i nejaky strop, max 200 mesicne atd, nebo mu ani nedovoli hrat... takze si takovy clovek proste moc neskrtne.

a nasla sem clanek, kde se bavi o kontrole poslednich 3 vypisu kvuli prevodum penez bankovnim spolecnostem.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Dromedaro » pon úno 27, 2023 8:46

Já ale nemám na mysli nějaká internetová kasína nebo tak, ale Sportku.
Teď ale jak píšete o těch registrech, tak já jsem si tam v minulosti zřídil u Sazky registraci, abych mohl vsadit online kvůli lepší kontrole výsledků, ale tak nějak jsem si myslel, že je to registrace jako každá jiná na všech stránkách. Nabízeli za tu registraci plný tiket zdarma, který jsem využil a pak asi ještě tři sázky přes ty jejich online stránky. A jak teď mluvíte o těch registrech, tak doufám, že jsem se tím sám neregistroval do nějakého sázkařského registru...
teď mi od nich furt chodí nějaké maily, že si mám aktualizovat informace o sobě, jinak nebudu moci vsázet online.

No a co jsem slyšel, co všechno si banka prověřuje při schvalování půjčky, tak se prý dívají i na to, kde člověk často nakupuje, kam chodí do restaurací (jaká cenová skupina atd) a jak jinak by toto zjistili, než , že si projíždí výpisy z karty.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4258
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Lipon » pon úno 27, 2023 9:35

dovolím si to trochu upřesnit

není centrální registr sázejících
provozovatel nesmí umožnit hrát osobám mladším 18 let - u sportky apod. to v krámu zjistí pohledem, u mladistvě vyhlížejících asi budou chtít vidět občanku;

u online her to provozovatel musí zjistit a ověřit identitu a věk, při pokračování v hraní tedy bude chtít aktualizaci; k tomu jim státní správa je povinna umožnit ověření totožnosti osoby a jejího věku dálkovým přístupem - vytvoří nějaké rozhraní, které bude ověřovat přesně stanovené údaje

existuje zmiňovaný Registr Vyloučených Osob, kam se osoby zapisují buď dobrovolně, nebo je tam zapíše ministerstvo financí pokud:
1) Pobírá dávky pomoci v hmotné nouzi (kromě mimořádné okamžité pomoci)
2) Je starší 18 let a je s osobou v prvním bodě společně posuzována dle zákona o pomoci v hmotné nouzi nebo zákona o životním a existenčním minimu
3) Bylo jí nařízeno omezení nebo povinnost zdržet se hazardních her, hraní na hracích přístrojích a sázek nebo léčení ze závislosti na hazardu dle trestního zákoníku
4) Byl jí nařízen předběžný zákaz her a sázek, a to podle zákona upravující trestní řízení
5) Bylo vůči ní pravomocně rozhodnuto o úpadku
6) Má vyživovací povinnost k nezaopatřenému dítěti a neplní ji

pobírání ostatních dávek neznamená automatický zápis

rejstřík je neveřejný a nemají do něj přístup třetí osoby, přístup mají jen provozovatelé haz. her a jen v rozsahu, aby určili zda tam konkrétní osoba je zapsaná nebo ne

banka sama od sebe nebude prohlížet pohyby na účtu, s největší pravděpodobností k tomu ale bude mít písemný souhlas klienta v žádosti o úvěr případně jí žadatel bude muset dát výpisy z jiných bank; a sázení za hotové taky není možnost, tu hotovost bude potřeba asi někde vybírat, to bude vidět na pohybech na účtu;
a případně výplata hotově, bez účtu, taky není možnost, banka bude k žádosti chtít potvrzení zaměstnavatele o příjmech případně daňové přiznání u OSVČ velký velké hotové výdaje bez vysvětlení jsou pro banku zase red flag
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod karaya1 » pon úno 27, 2023 9:59

Před dvěma lety jsem žádal o hypo u jiné banky, než jsem měl primární účet. Chtěli tři poslední výpisy a neměli s nimi problém - a to mívám pravidelně docela velké výběry hotovosti v bankomatech (v poměru k výplatě).

Dromedaro píše:No a co jsem slyšel, co všechno si banka prověřuje při schvalování půjčky, tak se prý dívají i na to, kde člověk často nakupuje, kam chodí do restaurací (jaká cenová skupina atd) a jak jinak by toto zjistili, než , že si projíždí výpisy z karty.

A dostane se jiná banka k těmto datům, když u ní nemáš účet?

Zlatý datový důl mají mobilní operátoři - jejich profilování (jezdíš MHD/autem, v jaké lokalitě bydlíš, jestli jezdíš na dovolenou a kam, kam zhruba chodíš do práce, jaký máš telefon, kolik dat používáš a na které weby lezeš) musí být o dost přesnější.


===========

Jinak ještě k tomu kreditnímu scoringu: před lety ještě prostorem běžela "fáma"? že když člověk nemá vůbec žádnou historii se splácením, tak by mohl mít v bance při schvalování větší půjčky problém. Byť by měl dostatečný příjem a mohl si dovolit vše, co chtěl. Dokonce jsem jednu dobu přemýšlel, že bych si nějakou blbost (třeba nějaký spotřebič do domácnosti) koupil na splátky, abych měl pozitivní záznam, že jsem to v cajku splatil - ale nakonec jsem na to byl vždycky moc líný, a před dvěma lety jsem při schvalování hypo problém neměl. (Hypo nakonec ale nemám, takže furt nemám vůbec žádný záznam úspěšného splácení :wink: )
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 680
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod karaya1 » pon úno 27, 2023 10:04

A ještě P.S., v lednu jsem po nečinnosti RB a její chyby 403 po zadání rb.cz do nich kopnul trochu veřejněji - a 403 Forbidden jsem už nějakou dobu nepotkal; už si HSTS aspoň trochu spravili a do pár měsíců by to mělo být cajk komplet.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 680
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

PředchozíDalší

Zpět na Pokec