Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » pát dub 26, 2024 16:08

karaya1 píše:jednodušší je všem nanutit mobilní aplikace :roll:

Bohuzel. Kdo nema aplikaci, jako by nebyl. Uz mne s tim fakt otravujou, aplikace si instaluju jen kdyz je povazuju za uzitecne, coz ve vetsine takovych pripadu nejsou. Pak akorat zasiraji telefon a otravuji zbytecnymi notifikacemi. Zrovna uvazuju o tom, ze zrusim aplikaci od Zasilkovny, kterou jsem si nainstaloval kvuli poslani nejake zasilky, protoze to jinak nejde. Tech notifikaci o pohybu zasilek je tolik, ze je to otravne a maily/SMS mi prisly lepsi (vypada to, ze kdyz je telefon on-line, tak posilaji push notifikace, kdyz neni, tak maily a SMS).

Asi starnu a zacinam mit pocit, ze ze mne na stara kolena udelaji technofoba :? Protoze to je furt neco a stokrat nic umorilo osla. Zrovna resim s Kosikem, ze kdyz kuryr prijede driv, nestaci, ze mu reknu po telefonu, ze mi to muze prinest hned, musim to nove jeste potvrdit nekde v aplikaci ](*,) (kterou nemam a nechci)

Lipon píše:nepřistoupíš na přísnější bezpečnostní pravidla? fajn, v tom případě běž jinam
časem ale nebudeš mít kam jít

Muze to tak skoncit, ale nemusi. Aktualne pouzivam 5 bank a z toho 4 jeste v pohode jedou pres SMS. Kdyz bude podstatna cast klientu, ktera na tom bude trvat, tak se najde nekdo, kdo u toho zustane.

Etheric píše:Já taky mluvím o přihlášení přes web.

Nemam zadna data, ale tipnul bych, ze budes spis vyjimka a lidi, co chteji bankovnictvi v telefonu a zaroven odmitaji aplikaci, nebude moc. Muzu se ale plest. Ja nemam a nechci aplikaci proto, ze mi bankovnictvi v telefonu prijde jako zhuverilost a bezpecnostni dira. Uplne to popira puvodni smysl dvoufaktorove autentifikace. Navic nevidim zadny duvod, proc byl mel ovladat banku na minidispleji telefonu, kdyz muzu vsechno pohodlne udelat na pocitaci s velkym monitorem.

Etheric píše:Nebudu s sebou nosit dvě zařízení kvůli přihlášení do banky přes web

Zavolej na infolinku RB a zeptej se, jak to resit. Mam pocit, ze nekde psali, ze se da domluvit nejaky jiny zpusob zabezpeceni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Etheric » pát dub 26, 2024 19:33

mike píše:nevidim zadny duvod, proc byl mel ovladat banku na minidispleji telefonu, kdyz muzu vsechno pohodlne udelat na pocitaci s velkym monitorem.

Já zas nevidim důvod, proč bych měl kvůli návštěvě IB tahat laptop z šuplíku, zapínat, připojit na hotspot,.... Pak vypnout a poklidit, když prostě můžu sáhnout po telefonu, kterej mám vždy zaplej u sebe (velmi podstatný faktor, když se dom chodíš jen vyspat) a na tom displeji vidim úplně to samý, co na laptopu. Nepotřebuju druhý PC, když mám už jedno v kapse ](*,)
Navíc to není film či fotovýstava, abych to prohlížel na super krásným velkým monitoru, na co taky, bleskem udělám co potřebuju a zdar. Od návštěvy IB nečekám dechberoucí vizuální nádheru
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8157
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Dromedaro » pát dub 26, 2024 20:30

mike píše: Pak akorat zasiraji telefon a otravuji zbytecnymi notifikacemi....Zrovna resim s Kosikem, ze kdyz kuryr prijede driv, nestaci, ze mu reknu po telefonu, ze mi to muze prinest hned, musim to nove jeste potvrdit nekde v aplikaci ]

Tak to můžeš vypnout v telefonu oznámení aplikací,ne?
Ale jinak třeba Rohlík mi taky přijde, že už těch oznámení má moc. To při jednom nákupu od objednání až po odchod kurýra přijde snad deset oznámení včetně dotazníku spokojenosti. Zase to ale ve mně vyvolává pocit, že se něco děje, což je asi účel toto vyvolat. Zase mi to přijde dobrý, že mám přehled a vím v jakém je to stavu. Druhý extrém pro mě je, když něco objednám v eshopu a přijde jen oznámení o přijetí objednávky a pak už jen rovnou balík. To zase nevím, jestli to teda odeslali nebo teprve odešlou nebo jestli se to seklo někde u dopravce.

mike píše: Uplne to popira puvodni smysl dvoufaktorove autentifikace. .

No ale tak to popírá smysl i jen pouhá přítomnost internetu v mobilu. Přeci se může přihlásit přes prohlížeč v mobilu a ověřovací sms taky přijde na ten samý mobil.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4413
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » pát dub 26, 2024 21:50

Etheric píše:na tom displeji vidim úplně to samý, co na laptopu.

Ja teda ne, na velkem monitoru toho vidim podstatne vic najednou. Laptop pouzivam velmi nerad.

Etheric píše:Navíc to není film či fotovýstava, abych to prohlížel na super krásným velkým monitoru, na co taky, bleskem udělám co potřebuju a zdar. Od návštěvy IB nečekám dechberoucí vizuální nádheru

Obcas koukam na pohyby za mesic nebo za rok, to bych se na malem mobilu zblaznil. Navic se mi to podstatne hur ovlada, i kdyz je to jednoduche a prehledne. Klavesnice plus mys versus matlani prsty po displeji.

Dromedaro píše:Tak to můžeš vypnout v telefonu oznámení aplikací,ne?

To sice muzu, ale predem nevim, ktere budou uzitecne a ktere otravne. Takze pak musim kazdou aplikaci konfigurovat zvast, pokud to vubec jde. Treba takovy Muj vlak, kdyz vsechno jde, jak ma, tak je jich par a jsou uzitecne. Peklo zacne, kdyz je zpozdeni a prubezne se meni. Nejhorsi bylo, jak vlak nejel (jak jsem psal, ze nam CD platily taxika). To tech notifikaci prislo snad stovky, jak postupne naskakovalo zpozdeni od vlaku, o kterem se vedelo, ze uz nepojede :roll:

Dromedaro píše: Přeci se může přihlásit přes prohlížeč v mobilu a ověřovací sms taky přijde na ten samý mobil.

V zasade jo. Puvodni myslenka byla, ze mas dve oddelena zarizeni. Na jednom pracujes a na druhem potvrzujes. Bezpecne tedy bylo PC + mobil, ktery umel je volani a SMS.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Hafi » úte dub 30, 2024 23:10

ad ta náborová akce Komerčky...jsem dnes zahlídnul billboard s obdobnou nabídkou UCB
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Etheric » stř kvě 1, 2024 5:58

Dík, beru.
Jak získáte odměnu za mobilitu ve výši 3 000 Kč? V období 1. 5. 2024 – 30. 6. 2024 požádejte o převod trvalého příkazu v minimální výši 500 Kč z vaší banky nebo si k nám převeďte inkaso či SIPO. Pokud zároveň splníte i podmínku 3 plateb debetní kartou vydanou k běžnému účtu nejméně 6 po sobě jdoucích kalendářních měsíců bez přerušení v minimálním součtu 4 000 Kč měsíčně, vyplatíme vám odměnu za mobilitu na konci osmého měsíce od založení účtu.
Hm. Tak si v bance vytvořím trvalej příkaz ve prospěch jiného mého účtu a nechám si to převést. Nikdy jsem to nedělal, nevíte někdo, jak? Musím na pobočku? Trvalej příkaz si zařídím v IB, ale jak s tím převodem?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8157
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » stř kvě 1, 2024 15:20

Zavolej si na infolinku ;-) Takovy opruz kvuli pak korunam a jeste ucet u Unicretino :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Mawenzi » stř kvě 1, 2024 15:26

prevod inkasa to podle me mysli asi zrusit u stare a zaridit u nove, kazda banka ma nejakej navod, jak se u ni inkaso zarizuje. Ja prechazela se sipem od sporky k air, ale cely mi to pri prechodu prevedli oni, tak sem to moc neresila.

JInak 3x platba mesice to bych zvladla i ja, ale minimalne ve vysi 4000kc, to bych asi horko tezko zvladla... za obedy kolegovi kartou neplatim, v cajovne utratim prumerne 200 x3, jidlo nakupuju za stravenky a co bych mela platit kartou, abych dostala odmenu, to si jinak tezko predstavim a jeste kazdej mesic...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » stř kvě 1, 2024 15:31

Ptal se na trvaly prikaz, ne na inkaso. Kdo by pouzival inkaso? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Etheric » stř kvě 1, 2024 15:45

mike píše:Takovy opruz kvuli pak korunam a jeste ucet u Unicretino :twisted:

No když je to pro tebe pár korun, pošlu ti číslo účtu, pošli mi je, já pak do Unicredit nepůjdu. Pár korun ti přece chybět nemůže, mně však dost pomůžou :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8157
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » stř kvě 1, 2024 16:11

Utratit nebo vydelat penize jsou dve ruzne veci. Mne docela jde to druhe, ale to prvni moc ne. Mam v sobe bloky proti vyhazovani penez z okna, takze sorry ;-) Taky jsem docela liny a absolvovat takovy opruz bych nebyl ochoten ani kvuli podstatne vyssi castce. Protoze cely zivot vydelavam tim, co mne bavi (nebo aspon moc nes*ere ;-)).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Mawenzi » stř kvě 1, 2024 16:43

mike
co je na inkasu spatnyho? to ti strhava podle aktualni utraty, napriklad pri utrate za mobil se to hodi, kdyz jednou je to 90 a podruhe 120, tak platit kazdej mesic slozenky podle vyuctovani je mnohem vetsi opruz, nez si nastavit inkaso u operatora a on si to strhava sam...

jo a mas pravdu, asi sem to nepochopila jak to etheric psal. Nicmene trvalak proste zalozis tak, ze mu das opakovani a neni jednorazovej (vetsinou se dava jednorazovy nebo trvaly, ten ma pak nastavein toho opakovani) a na to se do banky vetsinou nemusi.

etheric
me to teda prijdou dost prisny podminky na ziskani 3000, hlavne ten obrat na platbe kartou je masakralne vysokej, to by me ani nemotivovalo utracet za neco co nepotrebuju abych dostala nejakej bonus.... kdyz to clovek nekoupi /nemusi slozite resit, komu by co za bonus zaplatil/ tak je na tom podobne bez toho opruzu to hlidat.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod irem » stř kvě 1, 2024 16:49

Etheric píše: Tak si v bance vytvořím trvalej příkaz ve prospěch jiného mého účtu a nechám si to převést. Nikdy jsem to nedělal, nevíte někdo, jak? Musím na pobočku?


Osobne na pobocku nejspis budes muset. Zalezi na tom, jakou mas banku, pokud pristoupila ke standardu mobility ČBA (seznam najdes tady https://cbaonline.cz/standard-mobility-klientu), tak by melo stacit zajit na pobocku UCB a vyplnit zadost o zmenu platebniho uctu, kde UCB zmocnis k tomu, aby jednala Tvym jmenem a vyberes tam, ze ma Tvym jmenem od puvodni banky prevest dany trvaly prikaz (a nic jineho). Na zaklade toho by Ti UCB mela zalozit ucet u nich a prevest do 15 dnu ten trvaly prikaz.
Strucny popis a odkazy na podrobnosti https://cbaonline.cz/zmena-banky-raz-dva
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » stř kvě 1, 2024 16:53

Mawenzi píše:co je na inkasu spatnyho? to ti strhava podle aktualni utraty

Prave tohle. Nemas nad tim kontrolu. Kdyz nekde dojde k chybe, strhnou ti vetsi penize a ty pak budes muset resit, jak je dostat zpatky. Zrovna tobe, kdyz tam mas malo penez, ti to muze zablokovat ucet ;-) Ano, muzes si tam nastavit limit, ale treba u SIPO je na vsechno dohromady a staci jedna nestandardni polozka a neprojde nic. Teda, predpokladam, ze o SIPO snad nemluvime, to je zcela predpotopni vec ;-)

Mawenzi píše:tak platit kazdej mesic slozenky

Jake slozenky? Nevzpominam si, pred kolika lety jsem naposled pouzil slozenku. Proste dostanu mailem vyuctovani a kdyz se mi to hodi, vlezu na web banky a zaplatim. Pripadne ani to nemusim, neco se da i kartou.

Do bank nechodim, jedina vyjimka je CS jednou rocne pro dividendy, ale to uz doufam taky skonci. V poslednich letech jsem si zalozil nekolik novych uctu a v zadne z tech bank jsem nikdy nebyl. U RB, kde mam hlavni ucet, jsem nebyl aspon 10 let. Neni k tomu zadny duvod.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Mawenzi » stř kvě 1, 2024 16:58

mike
mam vodafone nastavenej na 300 limit, to si muzes nastavit a kdyz se platba nestrhne, kdyz je vyssi, tak se to resi bokem... a ne ze napred seberou a pak se resi... nehlede na to, ze vyuctovani chodi asi tyden pred strhavanim, takze snad vidim, jestli utrata odpovida nebo je nejak divne vysoka...

platit kazdej mesic podle vyuctovani, takze na to myslet... ja na inkaso presla pote, co se mi nekolikrat stalo, ze sem se k pc a platbe nedostala vcas a splacela sem na hrane nebo za hranou doby splatnosti, takhle na to nemusim myslet a je to mnohem lepsi.

ja u PC nejsu uplne kazdej den, nebo nekdy prijdu vecer z prace, pc zapnu, mozna si naplanuju vylet a spoje a pak mrtva odpadam... jako asi by pomohlo mit to v mobilu u sebe, ale... to by mi taky asi nebylo prijemny resit nekde v preplnenym buse cestou domu.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Etheric » stř kvě 1, 2024 17:13

Mawenzi píše:hlavne ten obrat na platbe kartou je masakralne vysokej

Nemám s tím problém, to je záležitost 14 dní. Takže za mě ok

@irem: díky
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8157
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 2, 2024 15:28

Čsob mě neska vystrašila mailem....musel sem si ho přečíst víckrát, abych se uklidnil (trochu) - zřejmě lidí, co používají čipovku pro IB asi není moc, v tom mailu spali, že pro nezájem končí vydávání/obnova certifikátů pro čipovku (až na druhé čtení sem u toho našel "na pobočkách"). V IB by to snad mělo fungovat dál, aspoň doufám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28360
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » čtv kvě 2, 2024 15:33

Vsak kdo by se dneska jeste chtel sr*t s cipovkou ;-) To je technologie predminuleho desetileti.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 2, 2024 15:36

Mně (dinosaurus) to naprosto vyhovuje. považuju to za mnohem bezpečnější a lepší než třeba 3D secure.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28360
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » čtv kvě 2, 2024 15:39

Dinosauri vymiraji a ti, co to nestihnout zavcas, ze holt musi prizpusobit ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Dromedaro » pát kvě 3, 2024 9:16

mike píše:KB je soucasti korporatu a mozna dostali mistni managori jako podminku rocniho bonusu nejaky pocet novych klientů

Vypadá to, že tak nějak to asi bude:
Komerční bance v prvním čtvrtletí klesl zisk
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4413
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod pavproch » pát kvě 3, 2024 15:36

Kura, skleroza (+ zapoměl sem si loni zapsat do blbníku): Neska mi přišla z FU složenka na daň z baráku a cifra tam byl dvojnásobná, než sem čekal (skleroza, že loni se dvojnásobně ta daň zvyšovala). Zaplaceno a už i zapsáno, příští rok snad už překvapení nebude.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28360
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » pát kvě 3, 2024 15:39

Mne to zase prislo do datove schranky zrizene k pozastavene zivnosti, Urad uz se arogantne vyjadril, ze v tom bude pokracovat.

Zvyseni dane o 75 % nepotesilo :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod JohnyFK » pát kvě 3, 2024 16:35

Také si tu popláču... :smt022
Jedné pozitivní je, že mi to rozdělili na dvě splátky. Takže platím vlastně skoro stejně :D ( ale dvakrát za rok :( )
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 266
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod karaya1 » pát kvě 3, 2024 20:51

To máte dobrý, já loni platil za chalupu v podhůří Orlických hor 664 Kč a dnes mi přišel přípis na 1414 Kč :shock: A to za barák u Brna platím 755 Kč...

mike píše:Urad uz se arogantne vyjadril, ze v tom bude pokracovat.

Nebyla v přihlášce k dani možnost mailem? Jsem ji v obou krajích zaškrtl a chodí mi to na mail, datovkou neotravujou. Ale není to Praha, no :wink:
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 690
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod Lipon » pát kvě 3, 2024 21:04

jo, výměry normálně chodí mailem, pokud o to člověk zažádal, jde to tak nastavit i následně
napřed mi to chodilo poštou, pak jsem to přes jejich formulář změnil na mail; do datovky podnikající FO mi nic ohledně DNemo nechodí
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4922
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » pát kvě 3, 2024 23:39

karaya1 píše:To máte dobrý

No, dobry... platil jsem skoro 4k.

karaya1 píše:Nebyla v přihlášce k dani možnost mailem?

To fakt nevim, ale docela o tom pochybuju, uz je to tak 18 let ;-) Mne driv chodila normalne slozenka, ale pak mi zalozili datovou schranku k pozastavene zivnosti a zacali to posilat tam. V zasade mi nevadi, ze to jde do DS, prijde mi notifikace mailem a vlezu tam na dva kliky. Vadi mi ta urednicka zpupnost, kdy dobre vedi, ze to delat nesmi, protoze tahle konkretni DS k tomu neni urcena, ale stejne to delaji a jeste to drze priznavaji. Nekde jsem na to tema videl clanek.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Pokec