Psi stiznosti a zivot

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod oodoow » pát led 6, 2012 17:05

amigo píše: to knikani nad vlastnim tezkym osudem a nespravedlnosti sveta by mohlo byt alespon trochu outdoorove...

souhlas, běžte se vykníkat někam ven do přírody.. :twisted:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Stížnost

Příspěvekod Indy » pát led 6, 2012 17:27

taky jsem vyjadril svouj kontroverzni nazor sociopata a vracet se k tomu nebudu :) hlavne protoze tady na foru myslim nikdo nevychovaneho psa se kterym stve jiny lidi nema.

pravda je ze ty predchozi puvodni stiznosti byly vlastne roztomile a tak by to mohlo aj zustat.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Stížnost

Příspěvekod kakos » pát led 6, 2012 18:24

@grco + pp: on se chce s vama hadat a vy mu date kosem [-( :twisted: :twisted: :twisted: :-..
i muzi maji sve dny :weedman:
"Hora nemůže být dobyta, jelikož to není nepřítel, může nám posloužit jen k tomu, abychom překonali sami sebe...."
A nejhorší smrt je z vyděšení - takže to berte s humorem, stejně z tohodle života nevyváznete živí.
Nová galérka
Starší výcvaky
kakos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 642
Registrován: stř říj 3, 2007 19:47
Bydliště: 49°42'5"N, 17°4'32"E

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 20:23

amigo píše:stěžuju si na lidi, co si z OF dělají plivátko svých komplexů

Tady nejde o komplexy, ale o frustraci. Ktera je v precoklovanem prostredi docela pochopitelna. No a nekomu proste pomaha se z toho vymluvit/vypsat, takze vlakno/a maji smysl. Lepsi, nez kdyby nekde v parku zastrelili prvniho psa nebo naopak vypustili sveho cokla na nevinneho outdooristu :twisted:

pavproch píše:@amigo: nevysírám, pouze mám odvahu vyjádřit svůj (většinou silně kontroverzní) názor....

Ono obcas trochu zalezi na tom, jak ho vyjadris :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 20:31

Navrhuju se bavit na chvili vecne. Docela by mne zajimalo tohle:
grco píše:problem je v tom, ze podla mna v CR su tie psy fakt premnozene, ste taky "psickarsky narod" :)

Mam podobny pocit. Ze je u nas psu strasne moc, hlavne v Praze a v Cechach, na Morave o neco min. Co jsem byl v zahranici, tak mi jich prislo vyrazne min, nekde nejsou skoro zadni. Na druhou stranu, nemam toho procestovano moc, jen nektere alpske zeme, cast stredomori a zapadu USA. Jake jsou vase zkusenosti v tomto smeru?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod šíp » pát led 6, 2012 21:11

Celkem přepejskovaná mi přišla Vídeň. A co se týká tamních pejskařů, tak jejich přístup k exkrementům jejich miláčků je velmi laxní. Nasráno od psů tam bylo ještě víc než u nás na sídlišti, a to je co říct.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát led 6, 2012 21:14

mike píše:
pavproch píše:@amigo: nevysírám, pouze mám odvahu vyjádřit svůj (většinou silně kontroverzní) názor....

Ono obcas trochu zalezi na tom, jak ho vyjadris :twisted:


kura, počkaj až ta při večerním běhu pohryže dajaká hyena, to pak tež budeš běhat s nunchakem a nebudeš sa bát o tym psát (možná) :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 21:16

@sip: No, Viden a Praha k sobe vzdycky mely blizko. Ja znam z Rakouska spis venkov, mestama vetsinou jen projizdim nebo tam presedam. A tam je prave psu docela malo, v horskych vesnickach skoro zadni. Zato kocek mraky a kocka je me oblibene zvire ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod šíp » pát led 6, 2012 21:19

mike píše:@sip: No, Viden a Praha k sobe vzdycky mely blizko.

Spíš Vídeň a Brno, ne?
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod pavproch » pát led 6, 2012 21:21

majku, že bych ti napsal něco o našich zábavách se vzduchovkou převrtanou na flobertku a mj. i kočkama?
:twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 21:26

@pp: nejsu magor, abych nekde behal :twisted: Ale nekdy fakt uvazuju o tom, ze si poridim peprak a tem coklum, co na mne zacnou hystericky rvat, kdyz jdu okolo "jejich" plotu, vysvetlim, co je to slusne chovani. Kdyz to neudelal jejich majitel. Jinak mne zatim zadny nerafl, asi chapou, ze ty pohorky na nohach na ne klidne pouziju.

Jestli ti tohle pripada zabavne, tak si ty porafane nohy od coklu zaslouzis.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 21:27

šíp píše:Spíš Vídeň a Brno, ne?

Nemyslim geograficky :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod šíp » pát led 6, 2012 21:28

Brnu se přece vždycky říkalo "předměstí Vídně". Tohle jsem měla na mysli :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 21:33

Vsak prave ;-) Posledni zatacku pred Vidni zna kazdy. Myslel jsem jine "blizko".
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod šíp » pát led 6, 2012 21:34

Dneska jsem nějaká nechápavá :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 21:36

šíp píše:Jen dneska? :wink:

(sorry, nedalo se odolat :twisted:)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod šíp » pát led 6, 2012 21:37

Já to tušila a čekala. Nezklamal jsi mě =D> :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod vonkreuz » pát led 6, 2012 21:38

mike píše:@pp: nejsu magor, abych nekde behal :twisted: Ale nekdy fakt uvazuju o tom, ze si poridim peprak a tem coklum, co na mne zacnou hystericky rvat, kdyz jdu okolo "jejich" plotu, vysvetlim, co je to slusne chovani. Kdyz to neudelal jejich majitel. Jinak mne zatim zadny nerafl, asi chapou, ze ty pohorky na nohach na ne klidne pouziju.

Já takhle pomocí nesené lyže naznačil trefení se a odpálení čivavy nebo jiného krysopsa, který na mně dorážel. Paní majitelka se ptala, zda to myslím vážně. Já odpovídal, že ano a ptal se jí, zda ona myslí vážně, že její pes běhá bez náhubku a útočí na lidi a jestli mám volalt fízly. A byl klid.
A ano, už jsem bohužel takhle jednoho malého psa, který po mně vyjel nakopl. Na dotaz majitele co dělám jsem odpovídal, že se chráním a vodítko je na vodění a ne na pasení koz. :twisted:

Mám psy rád, máme jich několik doma (včetně další zvířeny od kanárka, přes králíka, kočku až po koně).
Ale k cizím psům mám vztah podobný jako k cigánům, nevěřím jim, i když jejich pánové, respektive multikulti pozitivci :vom: tvrdí, že oni by nikomu neublížili...
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 21:38

@sip: no jo, gentleman ze mne asi nikdy nebude ;-) :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod pavproch » pát led 6, 2012 21:42

vonkreuz píše: Ale k cizím psům mám vztah podobný jako k cigánům, nevěřím jim, i když jejich pánové, respektive multikulti pozitivci :vom: tvrdí, že oni by nikomu neublížili...


=D>

jednak na znamení 100% souhlasu s napsaným a jednak za odvahu se takle vyjadřovat zde na politicky hyperkorektním OF... =D> =D> =D>
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 21:46

vonkreuz píše:Já takhle pomocí nesené lyže naznačil trefení se a odpálení čivavy nebo jiného krysopsa, který na mně dorážel. Paní majitelka se ptala, zda to myslím vážně. Já odpovídal, že ano a ptal se jí, zda ona myslí vážně, že její pes běhá bez náhubku a útočí na lidi a jestli mám volalt fízly. A byl klid.

Jo, tohle mam nejradej, naprosto nesoudne majitele. Mozna jich neni vetsina, ale nekdy to tak vypada. Coz je mj. i duvod existence tohodle vlakna. Jinak souhlas, vetsinou staci naznacit, jen ten pes musi vycitit, ze to myslis vazne.

vonkreuz píše:Ale k cizím psům mám vztah podobný jako k cigánům, nevěřím jim, i když jejich pánové, respektive multikulti pozitivci :vom: tvrdí, že oni by nikomu neublížili..

Napodobne, jsme holt rasisti ;-)

@pp: na tom neni nic politickeho a prirovnani je trefne, taky jsem ho mel na mysli. Ale spis na pejskare, jiste je spousta slusnych a rozumnych, jenze vetsina lidi ma zkusenosti s tema druhyma a pausalizuje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod pavproch » pát led 6, 2012 21:47

@mike: to není možné, my se fakt v něčem shodnem? :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát led 6, 2012 21:49

Treba v tom, ze mas vypadky pameti? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49433
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod pavproch » pát led 6, 2012 21:53

o čem sme to mluvili? :twisted: :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod amigo » sob led 7, 2012 11:16

mike píše:
amigo píše:stěžuju si na lidi, co si z OF dělají plivátko svých komplexů

Tady nejde o komplexy, ale o frustraci.

z čeho všeho vy v tý praze nejste frustrovaní? :twisted:

chceš se bavit věcně nebo si tady s pavprochem potřebujete vypsat své agresivní bláboly? z vašich příspěvků o pepřáku apodob. je evidentní, že to druhé. takže věcná debata s váma nemá absolutně žádnou cenu. stejně jako tohle vlákno. mimochodem, když jdeš kolem cizího plotu, za kterým na tebe štěká, třeby i hystericky, pes a ty bys ho rád naučil slušnému chování pepřákem, pak, nezlob se, jsi na tuhle lekci zralý především sám - ale je hezké, že bys rád určoval druhým lidem, jak se mají chovat na vlastním pozemku :wink:

@vk: to jako myslíš vážně, že se bojíš čivavy, která běhá na volno a útočí na tebe? pokud se bojíš psa téhle velikosti, že máš potřebu ho pacifikovat, pak ti doporučuji nevycházet vůbec ven, svět je zlý, tak aby se ti třeba něco nestalo...

proč je česko národ pejskařů je nasnadě, podívejte se na výši poplatků, např. pravidelné povinné očkování -vesnice 150 kč, praha 400 kč, německo 100€. zvednul bych razantně poplatky za psi u nás, aby si kdejaký debilní rodič musel dobře rozmyslet, zda svým rozmazleným ratolestím koupit živou hračku. jinudy cesta nevede. ale to je věcná debata, čili nic zajímavého pro místní kontroverzně laděné odvážné muže :finga:

problém není ve psech, ale v lidech, jako obvykle, ale to by každý - ať pejskař nebo nepejskař - musel začít především u sebe, což je samozřejmě nesmysl, když je jednodušší najít si zástupný problém.
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod conny » sob led 7, 2012 11:29

ja uz jsem to amigo psala, ze zvednout dane za psy bez skousek. razantne - treba na desetinasobek stavajici sazby.

nezlobte se, kdyz psa bojoveho plemene venci puberalni dcera a kdyz se ji ptam, jestli je to normalni ze mi jeji pes vybehne a vrci na male dite a nestojim ji ani o odpoved, to se vam zda normalni? v tyhle situaci nuncaky docela chapu, ale pro me ucely jsou prilis tezke (musela bych je nosit sebou furt).

s tim peprakem je to dobry napad, jenom stale nevim, jestli bych jim branila sve dite napadene psem (aby taky nezlizla). no jo, je to frustrace. ja se osobne psu nebojim, ale to dite nad nimi uz moji prevahu nema. a neumim si predstavit vetsi nestesti, nez zabite nebo zmrzacene vlastni dite. az budes amigo mit vlastni deti, tak to pochopis. a kvuli takove "blbosti" jako je neodpovednost a arogance nekoho jineho.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod amigo » sob led 7, 2012 11:30

pavproch píše:ednak na znamení 100% souhlasu s napsaným a jednak za odvahu se takle vyjadřovat zde na politicky hyperkorektním OF... =D> =D> =D>

ROFLMAO

je hezké, že máš o sobě tak vysoké mínění, že jsi odvážný a nebojíš se vyjadřovat své silně kontroverzní názory. nicméně ten můj je, že ty prostě potřebuješ na někoho plivat - ať už na zelené, na čokly nebo na politiku (proto tě tak sejří, že to neprošlo, to je ten opravdový důvod pač politika na OF, to by bylo něco pro tebe :wink: ). sry, ale tak to na mě opravdu působí.

heh, ještě bych mohl počkat na indyho, až podpoří místní stranu rozhněvaných mužů (ano, je to tu opravdu dost předvídatelné) a dál pokračovat v diskuzi, ale to si jdu radši zaběhat. což bych - nebo jakoukoliv jinou činnost, doporučil všem před odesláním jejich nesmírně důležitého a přínosného příspěvku :wink:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod pavproch » sob led 7, 2012 11:33

@amigo: běž už ale opravdu do prdele!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod amigo » sob led 7, 2012 11:35

ještě odpovím conny: ten pepřák opravdu není dobrej nápad, to může vymyslet leda mike, spíš to odneseš ty a děcko, než pes, pokud se chceš bránit, doporučuji paralyzér, někteří psi se bojí jen toho zvuku.

a co se týče toho strachu o vlastní potomky vs pes: už jsem to psal několikrát: já se nezastávám pejskařů, ve většině případů je nemám moc v oblibě, já jen nemám rád debatu jak ji tu někteří předvádí, jak se tu někteří předvádí :wink:

věcnou beru.
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » sob led 7, 2012 11:55

@mike: no snazil som sa najst nejake statistiky o pocte psov, ale nenasiel som nic poriadne, len nejaky clanok, ze vraj je v CR milion psov, takze 1 pes na 10 ludi, v nemecku to vychadzalo na 1 psa na 8 ludi, takze este viac, takze to asi nie je take hrozne, ale co som si v CR hned vsimol bolo, ze tu je uplne normalne chodit so psom do restauracie, este mu tam aj daju vodu a zradlo, to na slovensku bezne nie je, ani v inych krajinach som nevidel psa behat po podnikoch, a naozaj uz podla mna vrchol bolo, co som uz spominal, ked niekto prisiel so psom na umelu stenu, fakt nechapem preco toho cokla nemozu nechat doma, nie kazdy je na neho zvedavy

takze mozno tu nie je najviac psov na obyvatela v europe, ale pripada mi to tak, lebo si tu vela ludi tie svoje psy vodi vsade, takze su viac na ociach
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Pokec