Psi stiznosti a zivot

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » čtv led 5, 2012 14:41

Kuraci v bulce? :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod zbuddy » čtv led 5, 2012 14:41

grco píše:@womastec: neber to ako utok len na psy, ja by som strielal vsetko co je premnozene, macky, vtaky, aj deti :) roblem je v tom, ze podla mna v CR su tie psy fakt premnozene, ste taky "psickarsky narod" :)

Nestěžuj si, jdi zpátky na Slovač a tam si střílej ten zbytek :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » čtv led 5, 2012 14:43

@zbuddy: ja od problemov neutekam prec, riesim ich :twisted: hehe
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod kropt » čtv led 5, 2012 14:50

Womastec: Nedebatuj tady s nimi.... zbytečně se pohádáš, ničeho nedosáhneš... jistí jedinci by tady potřebovali vzít nunčakem po čuni sami, aby se trochu vzpamatovali. Já už tyhle věčný debaty (o psech a o zlu které sebou nosí pro běžné, slušné občany nesou) ani nečtu - tihle lidi vůbec nerozlišují mezi slušným a neslušným pejskařem a mezi vychovaným a nevychovaným psem už vůbec ne....
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: Stížnost

Příspěvekod jonza » čtv led 5, 2012 15:27

jeste jeden pripad, u nas ve vchode ma nekdo pejska, asi maleho, ktery steka celou noc a den. Ocividne tam neni zadny majitel. Nevadi mi ten hluk, jsme daleko a je to slyset malinko. Ale moc mi vadi to, ze ho nekdo nechal jen tak doma!
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » čtv led 5, 2012 15:32

@jonza: tak mne by skor vadil ten hluk
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod jonza » čtv led 5, 2012 15:46

temer to nejde slyset, ale kazdy tady pise, jak je zodpovedny majitel, tak kde se ti magori z tech vypraveni porad berou? Ale stejne je to v jinych tematech/forech. Kazdy je uzasny ridic, nedela chyby, vsechno umi, ale vecerni zpravy jsou plne tech, co to posrali!
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 5, 2012 15:49

kropt píše:Womastec: Nedebatuj tady s nimi.... zbytečně se pohádáš, ničeho nedosáhneš... jistí jedinci by tady potřebovali vzít nunčakem po čuni sami, aby se trochu vzpamatovali. Já už tyhle věčný debaty (o psech a o zlu které sebou nosí pro běžné, slušné občany nesou) ani nečtu - tihle lidi vůbec nerozlišují mezi slušným a neslušným pejskařem a mezi vychovaným a nevychovaným psem už vůbec ne....


ale huš :mrgreen:

takovýho neznám.... a pomni, sebelepší výchova (psa) je k guvnu, každá hyena rdřív nebo později někeho hryzne, to je prostě fakt, takže ..... :smt070
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod JuraS » čtv led 5, 2012 16:10

PP že zrovna Ty se bojíš čoklů.... :((
Do tebe když hryzne a "trefí se" tak to má spočítané a čelist už nezavře nikdy :twisted:
Pozn: Vlastním slušivou jizvu na pravém stehně od čelisti německé ovčáčice jménem Elza...
Muziko, muzičenko, ty čarodějná, do pekla pro ťa půjdu...
Cimbálová muzika Satina
Uživatelský avatar
JuraS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát dub 17, 2009 7:28
Bydliště: Brána beskyd pod Lysou

Re: Stížnost

Příspěvekod lara » čtv led 5, 2012 16:33

toho jsem se bála, že tady vyvolám plamennou diskusi a já si přitom chtěla jen postěžovat! :twisted:

prosím nějakého schopného moda, aby vlákno ustřihl na správném místě a diskusi na téma psi přesunul do jiného vlákna, mám za to, že už tady nějaké takové je.... :-k
děkuji!!! :prayer: :prayer:
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 5, 2012 16:46

nic rozdělovat nebudu, naposled sme o (ne)lásce k hyenám taky diskutovali ve vláknu o lídlu.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » čtv led 5, 2012 16:53

Lidi, co to do Vás vjelo? :shock:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod Petras » čtv led 5, 2012 17:15

...asi je kousl vzteklej pes... :mrgreen:
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Re: Stížnost

Příspěvekod Indy » čtv led 5, 2012 17:25

pes je typem mazla ci domaciho zvirete se kterym se majitel(e) identifikuje.

jeho ujmu vnima jako svou, a to i slovni.

pak je tezky zustat stranou od viru vasni.

kdybych si nekdy poridil psa tak asi budu muset tvrdit ze to je vlkodlak a tim padem se ho to nadavani na psy netyka, protoze kdyz neco vyvede tak to provedlo to jeho lidske alter ego. :)

a ted vazne, nevychovanych psu je vetsina, a muzou za to majitele. je jedno jestli ten pes je tukan nebo jestli je agresivni, az zestarne stejne pres agresivni fazi prejde.

me sere na lezeckych sektorech ze si debilove z panelaku proidi psa, a pak logicky musi na vikend s nima, a protoze oni lezou tak musi byt bud privazany nebo delat bordel dole.

a super je ze se tech pejskaru schazi docela dost, takze resi jak to udelat, jak se tam s tema coklama vejit atd atd.

je to idiocie, bud si ho nemeli porizovat anebo s tim vedomim omezit lezeni a zacit chodit na prochazky.

ale po urcite majoritni casti populace chtit sebereflexi nebo zdravy rozum, to je prohrany boj.

proc si poridit psa? protoze ho prece mit muzu, ne? a dal uz nikdo nic neresi.

znam snad jen dva vychovane hafany pro ktere tohle neplati. urcite je to treba ten od reneesky.

ty ostatni bych bohuzel za urcite krajni situace mlatil taky, a protoze mir dorvanou ruku neni sexy, tak klacek ci teleskop je jasna volba.

proc?

protoze na majitele nereaguji nebo na to on haze bobek, protoze tomu ti psi rozumi, a protoze se to osvedcilo. oprotitomu zmaslovat majitele, jakkoliv me to laka neporovnatelne vic, s sebou nese celkem dost kecu a papirovani.

takze ano, jsem primitiv ktery se pomsti na bezmocnem zvireti :)

Zbudy, ty znas ty brnenske pankace u diry a tesca? vecne se tam hadaji, jsou hlucni a sprosti, drobne zebraji a lijou do sebe Chateau Du Tetrapac. jo, a taky skoro kazdy z nich ma psa.

a taky me serou.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Stížnost

Příspěvekod lara » čtv led 5, 2012 17:28

@pp: já jsem prosila nějakého SCHOPNÉHO moda! :mrgreen:
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 5, 2012 17:30

tak dík, no.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod kropt » čtv led 5, 2012 17:31

pavproch píše:
ale huš :mrgreen:




:fuj:
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 5, 2012 17:32

není zač.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod amigo » čtv led 5, 2012 17:47

stěžuju si na lidi, co si z OF dělají plivátko svých komplexů :vom: :vom: :vom:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Stížnost

Příspěvekod terkad » čtv led 5, 2012 18:31

A já na kolegu, co tu už od rána pouští reggae na celej barák. I když...ono to vlastně patří do pozitivního vlákna, protože to asi před deseti minutama vypnul a dal tam nějakej celkem rozumnej rock *
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Stížnost

Příspěvekod zbuddy » pát led 6, 2012 10:57

Indy píše:Zbudy, ty znas ty brnenske pankace u diry a tesca? vecne se tam hadaji, jsou hlucni a sprosti, drobne zebraji a lijou do sebe Chateau Du Tetrapac. jo, a taky skoro kazdy z nich ma psa.
a taky me serou.

To jsem měl také na mysli, ale nepsal jsem tuto situaci pro všeobecnou známost. Je pravdou, že shluk tohoto typu (s takovou početností těchto čoklů) v Praze nenajdeš, pokud vím, jen menší a jednotlivci. Nemyslím tím nějaké squaty a koncerty či co, neznám toto prostředí. V pražském Sherwoodu se psi moc nevedou.

amigo píše:stěžuju si na lidi, co si z OF dělají plivátko svých komplexů :vom: :vom: :vom:

Proto jsem založil odvrácenou stranu tohoto vlákna...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Stížnost

Příspěvekod fps » pát led 6, 2012 11:55

amigo píše:stěžuju si na lidi, co si z OF dělají plivátko svých komplexů :vom: :vom: :vom:

tak to můžu podepsat, někteří neodpovídají na dotaz, ale jenom uráží
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » pát led 6, 2012 12:07

No fnuk fnuk, ublizil Vam niekto moc? :) Jak male deti...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod conny » pát led 6, 2012 12:18

ja ujistuji vsechny psickare, ze rozlisuji mezi odpovednymi a neodpovednymi chovateli. ale nezlobte se na mne, v situaci, kdy tady na sidlisti jsou na deset psu, max dva jakz takz vychovani, tak je to bida. (na vychovaneho psa nemam extra naroky, staci mi kdyz bez zjevne priciny nevrci na mne nebo muj kocar, nebo dite a pribehne max na druhe zavolani at se deje, co se deje). a z duse neznasim argument, ze mame v rodine miminko, psik ho ma rad, tak nakukuje do vsech kocaru. kdo neni schopen naucit cokla, ktery kocar patri do jeho smecky a ktery ne, ma snizenou inteligenci (bud pes nebo majitel). spis to vsak bude tak, ze tem lidem jsou fuk moje vynervovane deti.

ale navrhuji, aby jste si poradek udelali mezi sebou. zacala bych treba poplatkem za psa. pes se zkouskama, bude platit to co dnes a bez bez nich treba desetinasobek.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: Stížnost

Příspěvekod amigo » pát led 6, 2012 14:32

@grco: nikdo mi neublizil. nicmene jako prispevky malych deti, a ne moc bystrych, na me v tomto vlakne pusobi ty tvoje a pavprochovy. a stezoval jsem si proto, ze se mi nelibi, jak se tu pouze snazite s "pejskari" vyvolat flame. vic se k tomu nebudu vyjadrovat a vsechny dalsi pokusy o pokracovani teto "diskuze" nebudu presouvat jinam, ale rovnou smazu.
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » pát led 6, 2012 15:32

@amigo: zmier sa s tym, ze nie vsetci tie vase psy musia milovat a tolerovat vsetko co robia, len preto lebo je to vas milacik, na ktoreho nedate dopustit, ja sice sam nikoho nestrielam, ale keby niekto nejakeho volne pobehujuceho psa zastrelil, tak mi to vobec nevadi, to nie je ziadna snaha o flame, je to proste moj pohlad na vec

je uplne normalne, ze niekto nezdiela vase nadsenie z nejakeho tvora a vobec mu na nom nezalezi, tak sa z toho necitte taky ukrivdeny

PS: a neber to nijak osobne, to neni cielene voci tebe alebo tvojmu psovi konkretne, ak sa o svojho psa dobre staras a je vychovany a nikoho neotravuje, dobre pre vsetkych

a pre mna za mna to kludne zmaz :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod amigo » pát led 6, 2012 16:14

@grco: to si spatne vykladas, to, ze jsou mezi nami lidi, se kterymi se neshodnu, s tim jsem se smiril, co me sere je tahle debata o hovne a jeji bezucelne pokracovani - tebe s pp jsem uvedl jako nejvyraznejsi priklady lidi, co zbytecne vysiraji a zadelavaji na flame, ale naslo by se jich vic, at uz z rad pejskaru nebo antipejskaru. kdyz si uvedomite, ze ty reci nic neznamenaji a jsou zcela zbytecne, stejne jako vzdechy o tom, jak by se mel kdo chovat, tak krom toho, ze se nekteri k smrti radi opakuji a zrejme i k smrti radi poslouchaji, ctou, navrhuji s tim prestat. samo tohle vlakno je divne, myslim, ze i to knikani nad vlastnim tezkym osudem a nespravedlnosti sveta by mohlo byt alespon trochu outdoorove...
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » pát led 6, 2012 16:18

@amigo: jo suhlasim, nechame to tak :-..
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát led 6, 2012 16:35

@amigo: nevysírám, pouze mám odvahu vyjádřit svůj (většinou silně kontroverzní) názor.... :mrgreen:

ale jinak jo, pís, končíme s plkama... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod amigo » pát led 6, 2012 16:58

cože, trojshoda?? a v takto "silném" složení :shock:

já se nestačím divit :D
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

PředchozíDalší

Zpět na Pokec