Psi stiznosti a zivot

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod deckardph » pon čer 9, 2014 12:22

Ad psi debata: Posledni 4 dny se kamosoj staram o psa (australskej ovcak 8 mesicu - obrovsky chytrej) a uplne to zmenilo muj pohled na psy ve meste.
Ted si myslim ze pes (pes ne takovy ty maly m*dky) nema ve meste proste co delat, protoze pokud nechcete omezovat nebo ohrozovat lidi a zaroven nechcete omezovat a ohrozovat psa tak je to vymezeni neuveritelne maly a to jsem prosim sebral vsechno co v*sral a vzdycky sel v blizkosti lidi na voditku tak blizko noze ze nemohl nikoho ohrozit ani omezit...
Jinak pes vubec nezlobil, spis sem se s nim bavil kdyz sem si s nim hral a ucil ho, takze si vlastne nemam na co stezovat \:D/
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Stížnost

Příspěvekod petrbw » pon čer 9, 2014 12:39

vzácný názor.Před pár dny opět další příklad toho, jak zlí lidé provokuji chudáky pejsky kteří za nic nemohou a nikdy ještě nikoho nekousli.Možná zapomněli použít vlídné slovo:-)
http://www.novinky.cz/krimi/338711-rotv ... telem.html
petrbw
účastník
účastník
 
Příspěvky: 336
Registrován: pon led 11, 2010 12:19

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon čer 9, 2014 13:49

Deckharph: Vetsina psu muze bez problemu zit v mestskem prostredi - bez toho aby nekoho obtezovali. Ma to vsak jeden "maly" hacek - predpoklada se, ze majitel se postara, aby ten pes mohl uvolnit svoji energii dostatecnym zpusobem, tj. musi se vybehat, pracovat, ... podle potreby. Toto ale nemuze delat (prehanim) uprostred Vaclavaku plnem lidi, ale tak, aby jak pes, tak hlavne lidi, kterych se to netyka byli v bezpeci - tj. cvicak, chodit s nim nekam mimo mesto, atd. A uplne nejvetsi problem asi je, ze kazdy pes potrebuje nejenom fyzicky pohyb a zamestnani, ale stejne tak musi zamestnat svuj mozek (kdo si mysli, ze psi moc mozku nepobrali, tak u nekterych plemen a jedincu by se teda divili, treba prave u aus. ovcaka a ovcackych plemen ve vseobecnosti). A - bohuzel - vetsina problemovych mestskych psu trpi prave tim, ze maji IQ o hodne vyssi, nez IQ jejich pana. A v takovem pripade zprumerovani IQ dvojice na jednotlive jejich cleny neplati.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod ketrin » pon čer 9, 2014 13:52

vetsina problemovych mestskych psu trpi prave tim, ze maji IQ o hodne vyssi, nez IQ jejich pana
Bingo! :smt023
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Stížnost

Příspěvekod deckardph » pon čer 9, 2014 14:26

Me treba u psu ve meste vadi, jak moc se musi prekrucovat takova ta prirozenost, protoze pes na voditku a s kosikem, vedenej tesne vedle nohy, me prirozenej nepride a urcite ho to i dost omezuje a nejak ho za to mesto/na cvicak dovist musis (ne vsichni pejskari maj auto). Nebo ho nechat uvazanyho pred kramem/ v aute kdyz jde clovek nakupovat a nebo brat psi ho*** do sacku a nosit je do kose ?? Co je na tomhle prirozenyho ? Proste pes a mesto NE !
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon čer 9, 2014 16:34

apuka píše:A v takovem pripade zprumerovani IQ dvojice na jednotlive jejich cleny neplati.

IQ skupiny se pocita tak, ze vezmes nejmensi IQ ze skupiny a vydelis poctem clenu :twisted:

@deckardph: :smt023

(tak nevim, nemam to cele otrhnout a zalozit vlakno Stiznosti na psy? :-k)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod ita » pon čer 9, 2014 16:51

mike píše:IQ skupiny se pocita tak, ze vezmes nejmensi IQ ze skupiny a vydelis poctem clenu :twisted:


Ty seš teda přísnej :lol:
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon čer 9, 2014 16:53

Vubec ne, to je stare overene pravidlo a nevymyslel jsem ho ja ;-) Vem si mezni pripad -- jake je IQ davu? Limitne se blizi nule.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon čer 9, 2014 17:06

mike píše: nemam to cele otrhnout a zalozit vlakno Stiznosti na psy?


myslím, že tu už kdysyk cosyk na tohle téma bylo a že sme (jako obvykle) my dva s grcem byli označeni za nepřizpůsobivé a netolerantní :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28131
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon čer 9, 2014 17:09

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28131
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon čer 9, 2014 17:13

pavproch píše:tutaj

Jsem si hned rikal, ze uz tu takove tema byt musi, ale ta pamet... OK, asi to tam pozdeji postupne poslucuju, jinak se tu toho nezbavime ;-)

pavproch píše:... my dva s grcem byli označeni za nepřizpůsobivé a netolerantní :twisted:

V tomhle pripade jsem ve stejne skatulce z vama :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » úte čer 10, 2014 0:22

OK, slouceno. Snad spravne, v tom mnozstvi prolinajicich se temat to neni jednoduche. Ale tentokrat jsem za to mohl ja ;-)

Pripadne dalsi stezovani na psy prosim rovnou sem.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod pavproch » sob říj 6, 2018 11:17

pavproch píše:ad pejskaři: taktéž nesnáším (nejen hyeny, ale i jejich páníčky i paničky) - imho střílet na potkání neb každá hyena raz hryzne .... a pejskaře tež, bo staví (svoju) hyenu nad (cizího) člověka...


Howgh.

Neska du po veřejné asfaltové cestě už částěčně v civilizaci, proti mně rodinka se dvěma hyenama. Nevšímák, nechaly mě projít a pak zezadu jedna z nich chtěla trhat nohavice. Taxem se otočil, zařval a ohnal hůlkou. Hyena zdrhla, pejskař mě veřejně a hlasitě nazval ču*ákem a debilem a chtěl mi rozbít hubu.

Nasrat! Hyenám i pejskařům
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28131
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » sob říj 6, 2018 17:57

Na takove kkty si porid peprak ;-) Cokl te nejspis chtel jen zezadu ochuchat, to oni delaji, ale kkt se mohl maximalne omluvit. Na druhou stranu, kdybych se mel zabyvat kazdym takovym kktem, tak to resim furt. Na me trase za Prahou bohuzel chodi coklaru dost, treba dneska to byl vylozene coklodrom, a takovym mensim incidentum se nevyhnes. Tohle resim tak, ze se na cokla otocim, zvednu varovne prst, ukazu mu botu a on utece.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » sob říj 6, 2018 19:39

Ja bych v tomto pripade (jakoze toho "pejskare", ne psa samotneho) udelal to, ze jak mi zacne nadavat, vyberu mobil, zacnu vytacet a reknu mu nahlas "tak se pane zeptame na policii, co s tim" nebo neco podobneho (i mene slusneho). Pripadne predtim si ho tim mobilem blysknout, aby si toho vsiml a rict, ze i to posilas na policajty (nemusis mu vysvetlovat, ze to jsou meststi). Staci potom par vet, jako bys tam opravdu volal... To jej bud hodne uzemni - nebo na Tebe skoci a opravdu bude chtit Ti rozbit hubu (takze se nakonec ten peprak hodi :-).
To rikam jako byvaly pejskar (ktery ale se furt snazil koukat vsude, aby podobne pripady resil jeste predtim, jak se o "moznostech" pes vubec dozvi...). Nekterim jsem i tehdy mel casto sto chuti neco udelat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod budo » pát říj 12, 2018 7:29

apuka: to je sice pěkná teorie, ale rád bych viděl, jak pohotová by byla tahle tvoje reakce naživo. A to včetně těch několika vteřin, který zpravidla trvá, než se mobil vůbec uráčí přejít do režimu, že teda už natáčí.

pp: hele chápu, že tohle je naprd. Ale jednak bych tu situaci fakt chtěl vidět a mít možnost vyhodnotit, jestli tě pes fakt chtěl kousnout nebo jestli si chtěl čuchnout. To jsou sakramentsky rozdílný věci. Jestli si chtěl čuchnout a ty ses po něm ohnal hůlkou, pak chápu reakci majitele psa. Jestli tě chtěl kousnout, pak byl majitel psa hovado. Bohužel v drtivý většině případů se jako člověk s cca 15 letou zkušeností s několika psama vidím to, že lidi, co psy nemaj rádi, vůbec neumí číst řeč těla psa a žijou v pocitu, že každý přiblížení psa do jejich blízkosti znamená jednoznačně a jedině to, že je pes chce pokousat. A šeredně se u toho pletou. Já to mám tak, že když u nás na malém městě potkám paní, co má ze psů fóbii, tak je k ní nepustím. Když potkám někoho, s kým se vzájemně známe a víme, že je v pohodě, tak k němu pes může a lidi jsou rádi, že ho můžou pohladit. Strašně často se mě na naše psy lidi ptaj, chválej, jak jsou pěkný, vychovaný, atd. A když potkám někoho, koho neznáme, tak preventivně psa stáhnu k noze, případně přivolám, pokud je navolno při venčení u řeky nebo na louce. A z těchto lidí drtivá většina říká, že psa můžu pustit, že jim to nevadí a jestli si ho můžou pohladit nebo podobně. A já jim vždycky říkám, že teda fajn, ale že to je tak, že ho volat musím, protože 99 lidí psa rádo pohladí a ten stej nadává. Stalo se mi dokonce i to, že se čuba přiblížila k nějaký starý babce (cca 80) a chtělal si čuchnout. A bába začala nadávat, že je potřeba všechny psy postřílet. Tak to teda sorry, ale tohle není problém můj nebo psa, ale to je psychickej problém tý báby.

Se svýma psama se chovám, myslím, celkem zodpovědně. A na druhou stranu mě serou lidi, jako jeden dementní soused z ulice, kterej mi denně chodil krmit psy nějakejma salámama. Řekl jsem mu, až si pořídí a krmí svýho psa, že si nepřeju, aby mi cizí lidi krmili psy ani kvůli tomu, co jim dávaj ani kvůli tomu, že nechci, aby mý psy žrali od cizích. Soused si pořídil po čase vořecha, kterej měl bejt jorkšírskej teriér, alel to by stálo prachy, tak má nějakou sprsklinu z množírny. Vořech běhá věčně ulicí na volno, soused na něj vod rána do večera řve Filipe Filipe Filipe Filipe Filipe Filipe Filipe pocem a vůbec nechápe, jak se to dělá, když chce naučit psa povel a o celý komunikaci se psem ví kulový. Když jsem sěl s naším cca 35kg psem na vodítku ulicí, tak vylítl tenhle jeho malej zmrd a rovnou se mýmu psovi zakousl do prdele. Hnal jsem ho a sousedovi dost hlasitě oznámil, že jestli se to bude opakovat, tak čokl dostane čímkoliv, co budu mít zrovna po ruce. Drtivou většinu nedorozumění způsobujou zevlové, co si poříděj psa, mnohdy malýho (neplatí vždy) a nechaj ho dělat všechno, co normálně vedenej velkej pes nesmí.

A my, co se psama pracujeme nějak správně a rozumně, tak pak doplácíme u lidí jako pp na tyhle magory.
Naši psi na rozdíl vod vořechů zmrvenejch jejich nezodpovědnýma majitelama, jsou vedený pořádně.
https://photos.app.goo.gl/TFoq2FDGhCCit6Kr5 - aby někdo nepindal, to je výcvik se zajícem od myslivce.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » pát říj 12, 2018 9:45

Budo, vsak jsem psal tak, ze staci "jako by"... Kym bych ja nasel na mobilu fotak, to by byly uz daleko :lol:.

Jinak plne s Tebou souhlasim. Ja jsem sveho psa se snazil mezi lidma taky zdrzet od toho, aby k nekomu sel sam bez souhlasu bo vim, ze mnoho lidi se psu apriori boji a mysli, ze jakekoliv priblizeni na min nez 100m znamena, ze je chce sezrat (prehnane, samozrejme) - a uplne stejne, kdyz casto bych rad ciziho psa pohladil, vidim, ze ma o mne zajem a je jasne, ze by se chtel pohrat ale panicek/-cka jej drzi na kratkem voditku, bo se boji tech, co by nadavali a ublizovali psovi i majiteli, tak se nejdrive vzdy zeptam, jestli mohu. Proste je to o vzajemnem respektu.

Mas hezkou vizslu :smt023, ale to si s nimi uzijes, oni potrebuji vsechno vedet, vsechno zjistit, neexistuje, ze by se neco sustlo a oni o tom nevedeli :-D. Na druhe strane jsou inteligentni, lehko se uci (kdyz vis jak na ne) a i poslouchaji. Ja jsem mel jineho madarskeho psa, pasteveckeho, ale ten to mel podobne, jen k tomu jeste mel potrebu kazdou zatoulanou "ovecku" dostat do "stada" (platilo pro alespon dva lidi) :D.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát říj 12, 2018 22:48

budo píše: Bohužel v drtivý většině případů se jako člověk s cca 15 letou zkušeností s několika psama vidím to, že lidi, co psy nemaj rádi, vůbec neumí číst řeč těla psa a žijou v pocitu, že každý přiblížení psa do jejich blízkosti znamená jednoznačně a jedině to, že je pes chce pokousat.

A proc by meli umet cist rec psiho tela? Pes je vec jeho majitele, je to jeho konicek a po nikom jinem nemuze chtit, aby se mu nejak prizpusoboval. Treba aby se ucil cist rec psiho tela. Majitel musi zaridit, aby to nebylo potreba.

budo píše: Stalo se mi dokonce i to, že se čuba přiblížila k nějaký starý babce (cca 80) a chtělal si čuchnout. A bába začala nadávat, že je potřeba všechny psy postřílet. Tak to teda sorry, ale tohle není problém můj nebo psa, ale to je psychickej problém tý báby.

Mozna ma babka psychicky problem, ale primarne je to problem tvuj, protoze k te situaci vubec nemelo dojit. Tvuj pes nema co chuchat k cizim lidem. Nechapu, proc si pejskari mysli, ze by meli ostatni strpet, aby je cizi pes ocuchaval. V okamziku, kdy vleze bez dovoleni do jejich osobni zony, tak pejskar udelal chybu a muze se maximalne omluvit.

Ja si taky nemyslim, ze chtel pp pokousat (protoze by to udelal), ale hrozeni hulkou je v takovem pripade uplne adekvatni a jestli si majitel jeste otviral hubu, tak by pres ni zaslouzil. Sam to nedelam (hulky nenosim), vetsinou se akorat otocim a pohrozim prstem a jdu dal. Obvykle to staci, ale i tak mne to otravuje. Cizi psi mne nezajimaji a byl bych rad, kdybych s nima vubec nemel co do cineni. Nevsimam si jich, tak at si nevsimaji oni mne. Coz je asi proti jejich prirozenosti, ale pak to musi zajistit majitel.

budo píše: Vořech běhá věčně ulicí na volno, soused na něj vod rána do večera řve Filipe Filipe Filipe Filipe Filipe Filipe Filipe pocem

Jo, tihle jsou nejhorsi. Nejen ze jejich pes otravuje vsechny okolo, ale jeste clovek musi poslouchat to jejich povykovani.

Pred casem po mne jeden takovy skakal a krava se zmohla jen na tohle a on ji samozrejme uplne ignoroval. Musel jsem se drzet, abych ho nenakopnul, nastesti byl chytrejsi, nez majitelka a pochopil sam, co mu hrozi. Krave jsem vynadal, ale pochybuju, ze by to bylo neco platne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Stani » pát říj 12, 2018 23:10

Počas behávania mám aj zlé skúsenosti so psami a ich vlastníkmi. Poznámky typu: "A načo behávaš, psa to provokuje", či na upozornenie a on behať môže a mňa neprovokuje, alebo, že nemá uviazaného psa na vodítku, ťa vulgárne pošle - viete kam.

A potom raz v zime sa mi stal veľmi nepríjemný prípad, kedy pes, zrejme si chránil nejaké teritórium alebo čo, pobehával voľne, číhal, vyskakoval a cvakal zubami. Zmenil som trasu, ale nedalo sa to tak, že by som sa tomu miesto vyhýbal na kilometre ďaleko....nepomohla ani prestávka. Objavil sa znovu! Nedalo sa bežať, ani keď som prešiel do chôdze, či len stál - čo spotený v zime bolo nepríjemné. Bol to taký menší pes. Hlásil som to, ale úrady sa desne pomaléééé a bol som jediný prípad a ako som spomenul, že behávam...

A potom prišiel ten pamätný zimný beh, kedy sa objavil znovu, nečakal som to, vybehol spoza nejakého dvora, kde predtým nepôsobil. Ako vždy, vyskočil a chcel ma uhryznúť. Ja som reflexívne uhol, pes sa šmykol a ako som bol v behu, z celej sily som ho kopol. Pes doslova odletel do priekopy pri ceste, do záveja. Zreval som na plné hrdlo. Skúvíňal a...a on ušiel!!!! Odvtedy sa už nikdy neobjavil.

Ja viem., že som urobil chybu, nedajbože by začal bojovať, neviem, čo by bolo...
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod budo » ned říj 14, 2018 19:23

mike: kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » ned říj 14, 2018 20:55

Tvrdil jsem snad nekdy, ze mam rad lidi? :twisted:

Mam rad kocky. Psi jsou mi ukradeni. Co z toho plyne ve svete jednoduchych pravd? :twisted:

Tahle pejskarska mantra posledni zachrany nam tu jeste chybela :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod dudy » ned říj 14, 2018 21:26

Užs viděl psa, co chytá myši, nebo kočku co se jí bojej zloději?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » ned říj 14, 2018 21:32

To je na mne? Jak to souvisi s tim, co jsem psal?

Videl jsem kocku, ktere se bal kazdy ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod lojzmen » ned říj 14, 2018 21:41

Když mne pes vyleká, zařvu "Zdechni!" :-)
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod budo » stř říj 17, 2018 9:39

Naše čuba chytala myši běžně, ráda a často. Venku na poli. Doma žádný nemáme.

@mike: jestli se někdo, kdo netrpí kynofobií, rozčiluje a vadí mu, když se k němu přiblíží pes, nemá to v hlavě nebo v srdci v pořádku. To je celý. Pane jednoduchá pravdo.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod ketrin » stř říj 17, 2018 10:10

budo
se čuba přiblížila k nějaký starý babce (cca 80) a chtělal si čuchnout. A bába začala nadávat, že je potřeba všechny psy postřílet. Tak to teda sorry, ale tohle není problém můj nebo psa, ale to je psychickej problém tý báby.


Hele, jsem celoživotní pejskař a některý reakce spoluobčanů na přátelského, bezproblémového psa mi přijdou silně přehnaný, ale tohle se mi taky nelíbí. Za 1), ta bába může mít už horší stabilitu apod., pes do ní šťouchne, ona spadne, zlomí si nohu v krčku... Taky budeš starej, neboj! Za 2) my kynologové se můžeme stokrát rozčilovat nad tím, jak se někdo bojí psa, když absolutně nemá důvod a jak to že nedokáže chování psa číst, když je nad slunce jasné, že pes má přátelské úmysly, ale realita je taková, že je na nás, aby ani přátelský pes nikoho neobtěžoval a nenarušoval ničí osobní zónu.
Tak to prostě je.
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod JohnyFK » stř říj 17, 2018 12:25

budo píše:mike: kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi.

To je dedukce jak od Holzmanna...

Já jsem taky celoživotní pejskař, ale i přesto musím s Mikem souhlasit. Pes je veci jeho majitele, proc by se mel kdokoliv jinej ucit cist rec jeho tela? Umis Ty cist rec tela mamby az ji potkas, abys vedel jestli se chce jen mazlit nebo zautocit?
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod dudy » stř říj 17, 2018 20:17

Ha, já nesnášim lidi (vyjma přítulných slečen) a psy mám docela rád, dokonce nějaký (na rozdíl od těch slečen) chovám...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » stř říj 17, 2018 20:29

Priznej si, ze je to jen proto, ze pritulne slecny se od tebe chovat nechat nechteji :twisted:

Jinak ciste z hlediska vyrokove logiky: implikace neni ekvivalence ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » stř říj 17, 2018 20:33

@ketrin, JohnyFK: :smt023

@budo: vis, co je na tom nejhorsi? Ty se povazujes za celkem zodpovedneho pejskare a ja se bojim, ze mas pravdu. Tj. ze vetsina ostatnich je horsi. V tom je ta tragedie s pejskari u nas. Kdyby byli pejskari jako ketrin a Johny a psu desetina (to uzce souvisi), tak nejspis neni co resit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Pokec