Psi stiznosti a zivot

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » pát říj 18, 2013 6:56

Hehe, coklistan :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod CzechJoker » pát říj 18, 2013 17:57

Na mě už mnohokrát vyjel pes a páníček/panička se ta to jen dívali. Kdysi mě do kotníku rafl pudl, to paničce nevadilo. Když jsem ho vzal pumpičkou po čumáku, tak ta ženská řvala jako tygr... Loni na mě vyjel vořech a šel mi zase po noze. Dědek na něho civěl skrze plotu a akorát říkal, že mě nekousne. Nevím, jak na to přišel - ta mrcha se mě dotkla. Byl jsem v obleku, tak jsem tam asi vypadal trochu jako exot, usmál jsem se na toho týpka a řekl, že jestli mě ten pes kousne, tak psa zabiju a jeho budu žalovat. Vyvalil oči a došel si pro něho. Myslím si, že jinak by nepřišel, spíš z toho měl srandu.
Myslím, že problém není u psů, ale u lidí, kteří si je pořizují. Pes je zvíře smečkovité, které se podřídí vůdci. Pokud vycítí, že páníček není vůdce, tak si dělá co chce a klidně ho napadne.
CzechJoker
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned čer 9, 2013 6:54
Bydliště: Schallingrad

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát říj 18, 2013 23:17

@grco (po letmem googlovani):
Ve čtyřech a půl miliónu domácností v České republice žijí podle odhadů téměř dva milióny psů a milión koček. Jedno nebo více domácích mazlíčků tak chová podle statistik polovina českých domácností. V počtu chovaných zvířat na počet obyvatel jsme v Evropě na samé špičce.


CzechJoker píše:Kdysi mě do kotníku rafl pudl, to paničce nevadilo. Když jsem ho vzal pumpičkou po čumáku, tak ta ženská řvala jako tygr...

Mels ji taky majznout pumpickou, aby mela proc rvat :twisted:

CzechJoker píše:Myslím, že problém není u psů, ale u lidí, kteří si je pořizují. Pes je zvíře smečkovité, které se podřídí vůdci. Pokud vycítí, že páníček není vůdce, tak si dělá co chce a klidně ho napadne.

No jasne. Jenze vzhledem ke Gaussovu rozdeleni, ktere plati jak pro inteligenci, tak pro schopnost vest smecku, a poctu psu (viz vyse) je to proste zakonite a je zakonite, ze tech nezvladatelnych psu bude celkem dost a tudiz na nektereho obcas narazis. Tohle je proste nezdravy stav a jeho dusledky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod DAV » sob říj 19, 2013 7:05

Já jsem si místo psa raději pořídil akvárko, nyní jsem ho vylepšil a mám ho ve 3D v počítači.
Prosím-tě, nic neřeš, nepřepínej a hlavně prosím-tě, po ničem nepátej.
Ty buď rád, že seš!
DAV
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1536
Registrován: čtv pro 24, 2009 10:22
Bydliště: Olomouc u Těšetic

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod dudy » sob říj 19, 2013 7:36

mike píše:@grco (po letmem googlovani):
Ve čtyřech a půl miliónu domácností v České republice žijí podle odhadů téměř dva milióny psů a milión koček. Jedno nebo více domácích mazlíčků tak chová podle statistik polovina českých domácností. V počtu chovaných zvířat na počet obyvatel jsme v Evropě na samé špičce.


Ha!
Dva milony psů plus milon koček sou tři miliony zvířátek. Co, do paďous, chová ten zbylej milion a půl, bojový plemena rybiček?
A to už vůbec nemluvim o faktu, že: "Jedno nebo více domácích mazlíčků tak chová podle statistik polovina českých domácností" kdyby tomu tak bylo musí jich, aspoň podle mejch vědeckejch výpočtů, víc než 4,5 mil.
A nadto 4,5 milionu obyvatel krát dvě je míčů devět, ale nás je 10,51mil, tak to asi neni půlka.
Tak takovýdle počty asi nejsou úplně nosný argumenty.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » sob říj 19, 2013 7:55

Mozna si dej priste na probuzeni neco silnejsiho ;-) Moje formulace to neni, ale chapu ji tak, ze v tomhle state je 4.5 milionu domacnosti (coz by 10.5 milionu lidi mohlo odpovidat) a v nich zije 2 + 1 milionu zvirat. Z toho sice primo nevyplyva, ze v polovine domacnosti je nejake zvire, protoze v nekterych jich muze byt vic a nevime, kolik takovych je, ale jako velmi hruby odhad by to fungovat mohlo (4.5 /2 = 2.25 zverincu, coz dava 1 + 1/3 zvirete na zverinec).

Tohle si ale vyrid s autorem clanku (Google napovi), mne slo jen o ten pocet psu. To cislo je predpokladam nejak podlozene, zbytek jsou novinarske tlachy. Podstatne je, ze 2 miliony psu na 10 milionu lidi je naprosto silene cislo a asi tak o 1.8 milionu vic, nez je zdravo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » sob říj 19, 2013 8:19

Inak, nechapem tie vymluvy, ze "pes za to nemuze". Ked na niekoho zautoci, tak za to muze a hotovo. Je mi jedno, ci za to muze aj majitel, lebo ho zle vychoval, alebo co. Vina je proste na oboch. Psa utratit na naklady majitela, majitela zavriet/vysoko pokutovat za ublizenie na zdravi.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod dudy » sob říj 19, 2013 8:35

Pravdu díš, sem to blbě pochopil.
No nic. Du se psem.
Přílohy
OBRZ5935.JPG
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod ita » sob říj 19, 2013 11:34

Mám se psy taky několik nepříjemných zážitků (nechce se mi rozepisovat, ale několikrát se mi na procházce stalo, že na našeho psa zaútočil jinej, páníčkové to sice řešili, ale měli co dělat, aby ty tu svou obludu odtrhli). Přesto mám psy ráda, několikátého už máme. Vždycky je to nalezenec, nebo pes s nějak jinak pohnutým osudem.
Ale souhlasím, že jednu mačičku nenahradí ani xy psů :ú
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 27, 2014 0:13

Presunuto z vlakna Stiznost.

dudy píše:To je daň za to, že bydlim v lese.

Ne, to je dan za to, ze sis poridil hyenu ;-)

Ja zas nesnasim, kdyz jdu pres vesnici a z kazde druhe zahrady na mne steka nejaky cokl. Jdu po verejne ceste, nevsimam si jich a ani je nijak neprovokuju. Nekteri obcas maji stesti, ze s sebou nenosim peprak, asi bych se musel drzet, abych ho nepouzil. Na takove ty obludy, co zakerne vybafnou na zidce ve vysi me hlavy a pak se jeste snazi preskocit plot. Pricemz debilni majitel nekde na zahrade si toho vubec nevsima, asi mu to prijde normalni. Mne teda ne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod budo » úte kvě 27, 2014 12:22

Když pes hlídá, ještě do neznamená diagnostikovanou debilitu majitele.
Za plotem štěkající psi se dají rozdělit do dvou základních skupin.
1) Pes hlídač
2) Asociální afekťák, co se může vzteky posrat, ale kdyby měl reálně něco uhlídat/ubránit tváří v tvář hrozícímu nebezpečí (vetřelec, agrese), uteče

První skupinu bys měl být schopen omluvit. Je to zvíře, jehož přirozeností je tímto specifickým způsobem projevovat ochranu svého teritoria.
Druhou taky nesnáším, ale měl bys být schopen to vydržet a ignorovat je. Tihle psi za svou povaho nemůžou a ano, tam je velký nedostatek na straně jejich pána, který z nich nedokázal vychovat vyrovnané socializované sebevědomé zvíře bez projevů strachové agrese a podobných afektózních výkyvů.

Když jdu skrz vesnici já a mám s sebou psa (nebo oba), tak si užívám to, jak se afekťáci ze skupiny 2 můžou za plotem posrat a mí psi je s elegantním nadhledem totálně ignorujou natolik, že se na jejich hysterickej výstup ani očkem nepodívají. Natož aby se zastavili nebo to snad dokonce svým štěkáním nějak komentovali.

PS: naši hlídají tak, že Alfons udělá "huf-huf". Nikkó se ozve až v případě, že kolemjdoucí není kolemjdoucí, ale vezme za kliku branky.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod ketrin » úte kvě 27, 2014 13:26

Když jdu skrz vesnici já a mám s sebou psa (nebo oba), tak si užívám to, jak se afekťáci ze skupiny 2 můžou za plotem posrat a mí psi je s elegantním nadhledem totálně ignorujou
jo, to mě taky hodně baví, jak za každým plotem pes řve jak protrženej a mně čubka ťape u nohy a tváří se, že tam nikde žádní psi vůůůbec nejsou :mrgreen:
... ovšem doma za plotem si taky štěkne - ale u nás na konci světa je to celkem žádoucí, věřím že se tím snad neřadíme mezi debily :wink:
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Stížnost

Příspěvekod flames » úte kvě 27, 2014 13:39

Sousedi mají na chatě tak agresivního a afektovaného rotvajlera, že to každý náhodný kolemjdoucí raději zdaleka obejde (na druhou stranu, to byl záměr a na takovém místě se to kolikrát jinak nedá).
flames
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon srp 19, 2013 11:22
Bydliště: ValMez, Pustá Rudná...a jiné konce světa

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte kvě 27, 2014 13:58

Pro mika je idealni hlidaci pes napr. komondor. Lezi na terase, myslis si, ze tam pani domaci zapomela velky mop. Stekat prakticky nesteka (pokud to neni jeste psi pubertak). Ale beda, kdyz jeho hranice porusis! TO je u Tebe za mzik a potom uz Ty taky vypadas jako kdyby Te umyvali mopem. Jen mozna nebudes mokry ale zakrvaveny :-).
Jinak se mika musim zastat. Ano, jsou pravdovi hlidaci, co je v poradku, i kdyz se to nekomu na ulici nemusi libit - oni ale MUSI hlasit, ze se neco objevilo. Vetsinou se vsak jedna o druhy druh, co napsal budo. Tam vsak za to nemuze pes a (nejenom) peprak si spise zaslouzi majitel. V pripade, ze jdes po chodniku, on (pes, ne majitel :-)) vyskoci na plot a chnapa po Tobe, to res jednoduse - zavolej na Policii nebo mestaky, ze Te tam a tam ohrozuje pes, i kdyz jses na verejnem prostranstvi. Idealne si tu situaci nakameruj nebo alespon vyfot. Muzes to potom hlasit i dodatecne na obecny urad. nekde to majitelum projde (nebo jsou primo starostou a pod) ale dost casto jsou na toto a takove hlaseni dost citlivi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte kvě 27, 2014 14:41

Bože.
Pes štěká.
No a co? Má snad kokrhat?
Ostatně, kohouti po ránu, taky sou na ránu.
apuka píše:......V pripade, ze jdes po chodniku, on (pes, ne majitel :-)) vyskoci na plot a chnapa po Tobe, to res jednoduse - zavolej na Policii nebo mestaky, ze Te tam a tam ohrozuje pes, i kdyz jses na verejnem prostranstvi. Idealne si tu situaci nakameruj nebo alespon vyfot. Muzes to potom hlasit i dodatecne na obecny urad. nekde to majitelum projde (nebo jsou primo starostou a pod) ale dost casto jsou na toto a takove hlaseni dost citlivi.

By mně zajímalo, jak by tohle dopadlo.
Podle mně, člověk co trvá na své svobodě jít centimetr vedle plotu, na kterym visí nasranej čokl a burcuje kvůlivá tomu benga, je s vodpuštěním vůl.
Já teda pudu metr vod plotu, aby na mě nedošáh a nikam volat, ani bonzovat nebudu.
Kdyby takový, jaký si představujete psy: Ukázněný, vyrovnaný, socializovaný, mírný, a kdoví jaký eště, byli lidi, tak je na světě ráj na zemi.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod budo » úte kvě 27, 2014 14:51

grco: znam lidi, kteri meli postupne dobrmana s PP, nemeckyho ovcaka s PP a pak krizence utulku. Vsichni psi byli zvladnuty, socializovany, nekonfliktni. A znam lidi, kteri maji uz tretiho psa s PP a je to furt stejne urvanej afektak, kteryho bych nejradsi nakopnul, aby na mne prestal pistet, ale vim, ze to neni psem, ale jeho panem, kterej je totalni pako a stejny pako udela z kazdyho stenete, co dostane do ruky. Myslis, ze kdybych toho cokla nakopnul, ze se tim neco zmeni? Vubec nic. Anebo jeste jinak - modelova situace - kdyby na tebe vybehnul nekde pes a zkusil te rafnout. Co udelas? Budes se branit a nejspis ho nakopnes (kdyz to nebude na tebe presila typu rozzurenej 80 kg mazlik - tam bych spis skakal pres plot nebo na strom). Ale co nastane jakmile odvratis utok psa??? A) Prejdes do protiutoku proti psovi nebo B) sjezdis opodal stojiciho majitele, kterej psa neukociroval? - A tady mas odpoved na to, kdo za to muze = resp. kdo je za to zodpovednej. Dusevne zdravej inteligentni rozhodne nepujde cestou A)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » úte kvě 27, 2014 15:45

@buda: dam zastrelit toho psa a majitela taky
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 27, 2014 16:24

budo píše:A tady mas odpoved na to, kdo za to muze = resp. kdo je za to zodpovednej. Dusevne zdravej inteligentni rozhodne nepujde cestou A)

To neni to same. Muze za to pes, je to zivy tvor a je to on, kdo steka. Odpovedny je ale jeho majitel. grco ma pravdu, je to alibismus. Majitel nema psa co omlouvat, ze je to jen zvire, ale ma se postarat, aby ostatni neobtezoval. Jak to udela je jeho vec, je to on, kdo si psa poridil a tudiz je odpovedny za vsechno, co pes provadi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 27, 2014 16:30

ketrin píše:... ovšem doma za plotem si taky štěkne - ale u nás na konci světa je to celkem žádoucí, věřím že se tím snad neřadíme mezi debily :wink:

Debil je majitel, jehoz pes skace po plote jak pominuty a rve jak silenec, pricemz debil je kus od nej na zahrade a necha ho byt. Neokrikne ho, neodvola, proste ten bordel ignoruje. Normalni majitel na psa zavola a normalni pes toho necha, pripadne za nim pribehne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 27, 2014 16:38

dudy píše:Pes štěká.
No a co? Má snad kokrhat?

Pripominam, ze tahle diskuse vznikla tak, ze sis stezoval na to, ze tvuj pes steka, kdyz kolem chodi lidi. Tvuj problem, mas si ho vychovat tak, aby stekal jen, kdyz nekdo opravdu narusi jeho teritorium. Coz neni ulice vedle tveho plotu, ale az tvuj plot. Jak to udelat? Nevim, tvuj problem, ty sis poridil psa ;-)

dudy píše:Podle mně, člověk co trvá na své svobodě jít centimetr vedle plotu, na kterym visí nasranej čokl a burcuje kvůlivá tomu benga, je s vodpuštěním vůl.
Já teda pudu metr vod plotu, aby na mě nedošáh a nikam volat, ani bonzovat nebudu.

Ja taky jdu metr vedle plotu, ale byl bych rad, kdy na mne nestekali. Kdyz pujdu centrimetr vedle plotu nebo na nej budu sahat, tak je to OK. Benga samozrejme volat nebudu, to bych nic jineho nedelal. Ale mohl bych si treba kolem sebe strikat peprakem. Proc ne, jsem ve svem teritoriu a nemuzu za to, ze obcas neco foukne i smerem k psovi a odrovna mu to cich. On mi zas svymi projevy odrovnava sluch.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » úte kvě 27, 2014 16:40

hehehe, si predstavujem jak mike chodi po ulici a ma okolo seba peprakovu "auru" :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte kvě 27, 2014 16:49

mike píše:Debil je majitel, jehoz pes skace po plote jak pominuty a rve jak silenec, pricemz debil je kus od nej na zahrade a necha ho byt. Neokrikne ho, neodvola, proste ten bordel ignoruje. Normalni majitel na psa zavola a normalni pes toho necha, pripadne za nim pribehne.

Hurá, nejsem debil, aspoň u Majka.
Ale bacha, vono to má i druhou stranu mince. Voni ty kreténi, co si se psama přes plot povídaj, případně je okřikujou, sou taky prima. Zažil sem i debila co po psovi házel šutry a hrozně se divil, že čokl ne a ne zmlknout.
Zajímavý je, že když si jich nikdo nevšímá, tak, pokud to nejni psychopes, toho nechaj sami.
No a třeba našeho psa, když byl blbý důvěřivý štěně, nalákali místní smradi k vrátkům a pak mu naházeli za plot dělbuchy. To, že z toho měli doma průser už nenapraví fakt, že náš čokl nemá rád cizí lidi.
Ale mě to nevadí, aspoň si rozumíme - jakej pán, takovej pes. :twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 27, 2014 17:01

dudy píše:Ale bacha, vono to má i druhou stranu mince. Voni ty kreténi, co si se psama přes plot povídaj, případně je okřikujou, sou taky prima. Zažil sem i debila co po psovi házel šutry a hrozně se divil, že čokl ne a ne zmlknout.

WTZ ;-) Na takove by mel preskocit plot a vysvetlit jim to na vlastni zuby.

dudy píše:Zajímavý je, že když si jich nikdo nevšímá, tak, pokud to nejni psychopes, toho nechaj sami.

Jenze tech psychopsu je nejak moc. Jestli teda tim nechaj sami nemyslis, ze prestanou stekat az jsem kilometr od nich.

dudy píše:Ale mě to nevadí, aspoň si rozumíme - jakej pán, takovej pes. :twisted:

Jo. Na psa by mel byt zbrojak ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte kvě 27, 2014 17:06

mike píše:....Pripominam, ze tahle diskuse vznikla tak, ze sis stezoval na to, ze tvuj pes steka, kdyz kolem chodi lidi. Tvuj problem, mas si ho vychovat tak, aby stekal jen, kdyz nekdo opravdu narusi jeho teritorium. Coz neni ulice vedle tveho plotu, ale az tvuj plot. Jak to udelat? Nevim, tvuj problem, ty sis poridil psa ;-).......

Připomínám, že já sem si nestěžoval na to, že mi pes štěká, když kolem chodí lidi, ale na lidi co si v neděli v šest ráno vařej čaj metr od mejch vrátek na ćhodníku, místo aby šli do lesa.
Kamaráde, ti kreténi měli rozkládací židličky a seděli na chodníku tak, že je musela sousedka s kočárkem obcházet po silnici a na sto metrech jsem napočítal čtrnáct skupin, průměrně o čtyřech lidech.
A jinak, když sem čapnul dobytky, co mi chtěli vykrást auto, nebo když sme zahnali lapky, co sousedovi vykrádali garáž a to jen díky tomu, že nás pes v noci vzbudil, tak sem za něj byl rád.
A když se Vám nelíbí, že na vsi má každej druhej na zahrádce psa a ten pes štěká, tak holt vejletujte po městě, nebo běžte do fitka na pás. :twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte kvě 27, 2014 17:11

mike píše:......Jo. Na psa by mel byt zbrojak ;-)

Skupina "P"? :D
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 27, 2014 17:17

dudy píše:Připomínám, že já sem si nestěžoval na to, že mi pes štěká, když kolem chodí lidi, ale na lidi co si v neděli v šest ráno vařej čaj metr od mejch vrátek na ćhodníku, místo aby šli do lesa.

Aspon vidis, kam vede tenhle zpusob diskuse :twisted: Extremni pripady v mezilidskem souziti nefunguji, chce to trochu smyslu primerenost. Takze kdyz na mne pes dvakrat stekne, je to primerene, kdyz steka jako sileny a skace po plote, tak neni. Tohle samozrejme taky ne:
dudy píše:Kamaráde, ti kreténi měli rozkládací židličky a seděli na chodníku tak, že je musela sousedka s kočárkem obcházet po silnici a na sto metrech jsem napočítal čtrnáct skupin, průměrně o čtyřech lidech.

V tomhle pripade bych videl jako omluvitelne i kdybys toho psa vypustil ;-)

dudy píše:A když se Vám nelíbí, že na vsi má každej druhej na zahrádce psa a ten pes štěká, tak holt vejletujte po městě, nebo běžte do fitka na pás. :twisted:

Nebo bychom mohli jet do Rakouska, Italie nebo jine civilizovane zeme, kde kazdy druhy psa na zahradce nema. Sem tam pes totiz neni problem, problem je, ze je jich u nas moc. Coklistan.

dudy píše:Skupina "P"? :D

Asi jo, D uz je obsazena :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » úte kvě 27, 2014 18:18

@dudy: ty si este nebol v meste, ze si myslis, ze v meste psy nie su? :) jak pise mike, tu ich je viac jak ludi, uz je to jak skodna...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte kvě 27, 2014 18:43

Ve městě na tebe neštěkaj za plotem. Tam můžou nanejvejš celou noc vejt, takže se nevychrápe celej panelák. :twisted:
Pes do města, notabene do kvartýru nepatří !!!
Pes patří do boudy !!!
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 27, 2014 18:52

dudy píše:Ve městě na tebe neštěkaj za plotem.

Ptam se spolu s grcem, ty jsi jeste nebyl ve meste? :twisted: Naopak, tam to byva nejhorsi. Chodnik, nad nim zidka, plot, zahrada u domu a obluda ti vybafne rovnou do ucha. Jednou mne takhle malem kleplo, svine zakerna vlcacka se priplizila k plotu a zarvala ve vysce me hlavy.

dudy píše:Pes do města, notabene do kvartýru nepatří !!!
Pes patří do boudy !!!

No vidis, nakonec se shodnem. Mohl bys to prosim pro zacatek vysvetlit asi polovine mych sousedu? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod ita » úte kvě 27, 2014 18:55

Pes patří do postele a kočka do postele pod peřinu :D
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

PředchozíDalší

Zpět na Pokec