Psi stiznosti a zivot

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod womastec » sob led 7, 2012 12:25

grco píše:@mike: takze mozno tu nie je najviac psov na obyvatela v europe, ale pripada mi to tak, lebo si tu vela ludi tie svoje psy vodi vsade, takze su viac na ociach


kdykoliv půjdu ven, nechám psa v akvárku... :smt023
je vidět že ti co nemají, vůbec nevědí... [-(
Uživatelský avatar
womastec
nováček
nováček
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon srp 8, 2011 7:31

Re: Stížnost

Příspěvekod womastec » sob led 7, 2012 12:44

amigo píše:pravidelné povinné očkování -vesnice 150 kč, praha 400 kč, německo 100€.


mam takovej pocit že důchodci májí ke všemu ještě slušnou % slevu, teď si bohužel nepamatuju kolik to babča tehdy řikala...
Uživatelský avatar
womastec
nováček
nováček
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon srp 8, 2011 7:31

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » sob led 7, 2012 12:47

@womastec: mali sme doma psa 7 rokov, v rodinnom dome, v restauracii nebol ani raz, proste ked na to nemas podmienky, tak si ho neporizuj, alebo sed doma a var si veceru sam
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod amigo » sob led 7, 2012 17:10

@grco: zřejmě myslíš klajdu. k tomu pouze tolik: pokud provozovatel umožní, aby na umělku měli se svými pány přístup i psi, je pouze věc jejich majitelů zda si je tam vezmou, tobě je po tom kulový. to samé platí v restauracích. a pokud na ně nejsi zvědavý, pak tam prostě nechoď, nikdo tě přeci nenutí. na klajdě otevřeš dveře, mrkneš dovnitř, vidíš psa, tak se otočíš a hurá na rajče.
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » sob led 7, 2012 17:16

tak a teraz sa mozme bavit o fajceni v hospodach pri obede :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod amigo » sob led 7, 2012 17:20

hehe, to by chybělo, ale vážně, v brně máš na výběr, vem si, že bys bydlel v jihlavě, přišel na tu jednu jedinou umělku a byly tam čoklové a ty bys neměl kam jít jinam :wink:

ale u nás jsou provozovatelé normální a psi tam přístup nemají.
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » sob led 7, 2012 17:24

@amigo: jasne, ze je to vec provozovatele, to je rovnake ako je to dnes s fajcenim, ale ja nehlasam, ze by sa to malo plosne zakazat, narozdiel od nefajciarov, napisal som len to, ze v cechach ocividne provozovatelom roznych zariadeni nevadi, ze tam maju ludia psa, a z toho usudzujem, ze cesi su "psickarsky narod"

nemyslim si, ze na slovensku je zakazne zakonom priniest psa do restauracie, ale provozovatel by ta s nim vacsinou vyhodil
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » sob led 7, 2012 17:25

@amigo: na druhu stranu, ako milovnik psov, myslis si, ze je tomu psovi dobre na tej klajde, kde je plno neznamych ludi a napriklad este lepsie v zafajcenej hospode plnej ozratych ludi?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod amigo » sob led 7, 2012 17:29

dokonce jsou v česku k vidění i kavárny/čajovny přímo pro psy, zařízené podobně jako restaurace kde mají dětský koutek :)

asi jsou ti češi vážně národ pejskařů :mrgreen:

edit: nemyslím a, jako milovník psů :mrgreen: , bych tam sebou fenu netahal. akorát by tam prudila, pač by se nudila a já bych si pořádně nezalezl. takže nic moc řešení ani pro jednoho.
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » sob led 7, 2012 17:35

@amigo: mozno zo mna nejde taky dojem, ale ja mam inac rad psy ako zvierata, mali sme psa 7 rokov, ochorel, museli sme ho utratit, lenze my sme ho mali v rodinnom dome, kde mame obrovsku zahradu, nikdy nebol zavrety v klietke, volne behal okolo domu, ale ked sme niekde sli, tak zostal proste doma, aj niekolko dni, zrat mu chodili davat stary rodicia alebo niekto

teraz byvam v byte, tak psa nemam, pretoze na to nemam podmienky a som s tym zmiereny a vadia mi ludia, ktorym je jedno ci maju vhodne podmienky pre toho psa alebo nie a aj tak si ho poridi, lebo ho proste chcu a potom s nim vsade chodia a povedia ti "a kde ho mam nechat?", to mali riesit predtym

a potom mi este vadia take tie "slecinkovske" psy, tie male potkany co si nosia vyfintene slecinky v kabelkach, ako modny doplnok. to by som nestrielal, ale pouzival na to jed na potkany, lebo to nic ine nie je

inac mam rad psy stylu ako mas ty napriklad, to je podla mna normalny pes
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod amigo » sob led 7, 2012 17:42

absolutní souhlas co se týče majitelů, v drtivé většině není problém ve psech, ale v lidech, vyloženě nepřizpůsobivých psů bude imho malé procento, nepřizpůsobivých majitelů psa bude ovšem většina.

díky za pochvalu psa, ani já nemám rád slečinkovské psíky :)
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod womastec » sob led 7, 2012 17:46

@grco to máš stejný jako někteří rodiče, které vídám ještě kolem 22h v hospodě s děckem v kočárku...¨

@amigo to by mne zajímalo kde taková hospoda s koutkem pro psy je...
Uživatelský avatar
womastec
nováček
nováček
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon srp 8, 2011 7:31

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod amigo » sob led 7, 2012 17:49

@womastec: já už si to nepamatuju, přítelkyně mi to ukazovala v nějakým časáku a dost jsme se tomu nasmáli: nebyla to hospoda, ale spíš vyloženě kavárna a na fotce byly takové distingované dámy se sklenkou vína v ruce a v tom dětském/psím koutku se proháněli psi - takoví ti malí, kterým grco říká slečinkovský psík. beztak to bylo v praze, pak nemají bejt frustrovaný! :wink:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Indy » sob led 7, 2012 18:06

jak resili pripadny ubytky ci prirustky tech psu v tom psim koutku prirozenym sezranim ci oplodnenim?
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod womastec » sob led 7, 2012 18:40

amigo píše:v tom dětském/psím koutku se proháněli psi - takoví ti malí, kterým grco říká slečinkovský psík

asi nic pro ridgebacka... :)
Uživatelský avatar
womastec
nováček
nováček
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon srp 8, 2011 7:31

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Indy » sob led 7, 2012 18:48

jak nic, idealni strava s trochou pohybu :) teda pokud mu nevadi maly kosti...
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod womastec » sob led 7, 2012 19:14

jak jí znam, tak by se tam zabavila jedine kdyby to bylo plný
Obrázek
Uživatelský avatar
womastec
nováček
nováček
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon srp 8, 2011 7:31

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod bjerndi » sob led 7, 2012 20:00

Nedavno byla na Klajde uplne bozi borderka, lehla si pod lavicku a celou dobu cekala. Kdyz prislo nejaky dite ( nejen deti i ja ) s radosti se nechala pohladit a za celou dobu zadnej problem. Majitelum skladam poklonu a blahopreju k nadhernymu psisku :)
bjerndi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: úte srp 31, 2010 14:00
Bydliště: Brno

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Indy » sob led 7, 2012 20:19

tak to ma vypadat.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod tulak » sob led 7, 2012 20:47

psů v restauraci jsem viděl víc v cizině než u nás. a mimochodem, dost často vidím po městě, nebo v restauracích daleko víc nevychovaných fracků než psů a na ně nunčaky nebo pepřák vzít asi nelze ....
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Indy » sob led 7, 2012 21:21

lze, ale bez kecu se to neobejde.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod kropt » sob led 7, 2012 23:05

grco píše:....ale co som si v CR hned vsimol bolo, ze tu je uplne normalne chodit so psom do restauracie, este mu tam aj daju vodu a zradlo, to na slovensku bezne nie je....

Ale di ty kecko... a nebo možná jezdím na jiné Slovensko?... a nebo je to Slovinsko?.... a nebo jsi ty ze Slovinska?... a nebo nechodíš na Slovensku do hospod? A nebo sis to možná teď vymyslel do diskuze?
Jo a s tou vodou je to většinou běžné jen na zahrádkách.

Víte co, nakupte si všichni pepřáky, nunčaky, paralyzery a perte to do všeho, co se vám nelíbí - počínaje psy, přes cigány, politiky, kuřáky, nekuřáky a konče u nevychovaných dětí a drzých důchodců. A pak se tady ještě rozčilujte jakej jsme to zparchantělej národ, co si u nás ti lidi všechno dovolí....
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod jonza » sob led 7, 2012 23:25

takhle dopadaji ti uzasne vychovani pejsci co je vsichni zodpovedni chovatele opecovavaji:

tri-rotvajleri-napadli-cerpadlare-ti-se-branili-dopravnimi-kuzely

PS: dneska me 2x kousl do lytka a jednou do tenisky ten pejsek, co tady stale steka! Je stenatko, mel jsem v sobe par piv, ani me nenapadlo do nej kopnout, proste jsem jen prohodil, ze se asi boji. Ach jo. Po bitve je kazdy general.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod womastec » ned led 8, 2012 0:23

@ jonza ne tohle je případ nezodpovědných chovatelů... :-D
Uživatelský avatar
womastec
nováček
nováček
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon srp 8, 2011 7:31

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod grco » ned led 8, 2012 0:39

@kropt: myslim si, ze som na slovensku stravil viac casu ako ty, mozno tam ale narozdiel od teba nechodim do smradlavych 4. cenovych, kde im psy nevadia
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Indy » ned led 8, 2012 1:02

kliiiid, lidi v klidu, zacina to byt osobni a bojim se domyslet co bude potom.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod jonza » ned led 8, 2012 8:20

presne tak, tak proc se tady vsichni haji? Kdyz vim, ze jsem zodpovedny, tak se me to prece netyka! Ten clanek mluvi o opravdu nebezpecnych chovatelich a psech.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod kropt » ned led 8, 2012 8:33

Protože mě serou lidi, co by bez váhání mého psa zkopali, zmlátili nunčakama nebo i zastřelili - a navíc přiznávají, že by jim to pro ně bylo potěšení a ani by je ten pes nemusel napadnout nebo je nějak omezovat... - ty stejní lidé tady mají plnou hubu keců o nevychovaných malých spratkách, co je všude otravují a jsou jim protivní - co když jednou můj občas protivný a občas nevychovaný dvouletý syn jednoho z nich potká a on na něj taky vezme nunčaky? Já nehájím sebe jako pejskaře (nemám to zapotřebí, mám čistý svědomí), ale poukazuju na zvrácenou logiku některých zde diskutujících - z tý jejich agresivity jde strach a je jedno jestli je namířená proti psům, cigánům, dětem, nebo mě osobně, prostě je pro mě neakceptovatelná a budu se jí bránit.
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod jonza » ned led 8, 2012 10:02

ale to je druhy extrem, vetsina tady vyzyva k vetsi tolerantnosti navzajem, aby si lidi hlidali sve deti, psy ....

Pokud se bude kazdy ridit tim, ze neobtezuje, nezasahuje do soukromi a tak, tak se tady bude vsem lepe zit, ne?

PS: kretena najdes vsude
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod šíp » ned led 8, 2012 10:29

Souhlas s tím, že některé vyjádření zde byly opravdu osobní a poměrně agresivní. Domnívám se, že dotyční by se měli trochu krotit.
Nyní k věci. Někteří majitelé pejsků opravdu nemají náhled, mě takhle do čekárny a ordinace před pár měsíci nakráčela pacientka v doprovodu psa a nechtěla si nechat vysvětlit, že na zdravotnické středisko psi nepatří. Navíc máme společnou čekárnu s gynekologií, kde jsou těhotné... Nic z toho neakceptovala a sebejistě mi řekla, že nemáme vyvěšenou ceduli se zákazem vstupu psů. Normálně jsem ji vyhodila - řekla jsem jí, že ji ošetřím, až se vrátí bez psa.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

cron