Psi stiznosti a zivot

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát bře 18, 2022 18:51

Volej policajty. Treba ho zastreli, az po nich pujde. Cokla, ne debila (bohuzel).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » pát bře 18, 2022 21:27

pavproch píše:Dyž de do lesa / za krowama (které má za lesem), tak jo, čokl má frei.
V tom pripade je dobre reseni myslivec, resp. myslivecka straz. Ta ma opravneni zlikvidovat psa 50m od lidskych obydli, oficialne kdyz, da se rict, rusi zver, ale bezne kdyz neni "pod vlivem majitele", coz myslivci vetsinou chapou tak, ze neni na voditku. Jeste je omezeni, ze to nesmi byt lovecky nebo pastevecky pes (mysleno plemeno), ale maloktery myslivec zna vsechny tyto plemena. To jsou zkusenosti z doby,mkdyz jsem psa mel a resil jsem, jak to je.
Takze pokud ma PP znameho myslivce/mysl. strazce, at jde s nim na vychazku, kdyz vi, ze pes tam bude. Kdyby byl na volno, tak ho muze strelit, u lesa "se zver vzdy najde" a ze vybehl na zajice/srnu/..., mohou potvrdit dva proti jednomu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Etheric » sob bře 19, 2022 18:21

I pokud dostane flastr, psa mu seberou, může si pořídit dalšího. Pokud si pořídí znovu psa a ten znovu někoho pokouše, může dostat i zákaz chovu. Ovšem jen na několik let nebo jen na některá plemena :roll:
Je x způsobů, jak se s tím vypořádat, většina bez násilí, ale to tu psát nemůžu, bo ačkoliv to třeba není nezákonný, je to velmi nemorální. Neřešil bych, na hrubej pytel hrubá záplata, ale nemůžu porušovat pravidla fóra..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod pavproch » čtv bře 31, 2022 17:32

Mírné update v mezích zákona (po jejím nešním sezení s právničkou, co se specializuje na pokousání a jiné radosti s domácími mazlíčky): bude z toho trestní oznámení. Takže čekám, kdy mi chuj ze msty zapálí barák.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » čtv bře 31, 2022 17:40

Teprve bude? No, lepsi pozde, nez nikdy ;-) Vazne, dobre, ze po tom jdete, tady to chce opravdu dusledne vyuzit situaci, kdyz uz na to doslo.

Porid si nejake kamery, at mas dukazni material, za zapaleny barak pujde sedet natvrdo. Mam doma kvuli nejakemu projektu tuhle a umela by chujovi i vynadat ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » čtv bře 31, 2022 19:51

Nebo by PP mohl sehnat dobre vycvicenou 3-5-ticlennou smecku kavkazskych ovcaku nebo komondoru - ale od pastevcu, ne od vystavnych chovatelu :evil:. Monza by stacily i cuvaci ze slovenskeho "vidieku", kde chrani pred vlky, medvedy a mistnimu obyvatelstvu. Ale drzet je striktne za plotem.

Kdo vi, mozna pri pripadne uspesne plasticke uprave zadnice souseda by si PP psy zacal mit rad :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » čtv bře 31, 2022 21:17

Lepsi by byl tygr. Navic by byl pp v novinach :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Lipon » pát dub 1, 2022 9:13

jedna věc je trestní oznámení, druhá pak náhrada škody
na náhradu škody je ještě čas, tam jsou potřeba jak účtenky (prokázání skutečné škody) tak následně lékařské zprávy, pokud možno podrobné už teď, a závěrečná zpráva po skončení léčení, případně pak zpráva od doktora + znalce, jak moc se jí změnil obvyklý život proti tomu před pohryzáním

tvl jako rady dej si na barák kamery, ať víš, kdo ti ho zapálil ](*,) ](*,)
lepší snad je ho ubránit, aby k iniciaci vůbec nedošlo; třeba pohybový čidla, který zacíli jen na pozemek a v okamžiku záchytu pohybu nasvítí a kamera vyfotí, pro jistotu bych to dal do klícky, aby to odolalo náhodně z ulice vyletivšímu šutru
ať o tom soused ví, už to ho odradí

dneska už jsou kamery na špičkový úrovni, umí okamžitě po vyfocení udělat face recognition a poslat to třeba na telefon a uložit na server, co je v baráku (třeba Synology už k NASkám dodává nějakou základní licenci na surveillance systém)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Dromedaro » pát dub 1, 2022 10:38

Při čtení tohoto příběhu se mi vybavil americký dokumentární seriál Sousedské noční můry.
Začínal vždycky nějak takhle a končil většinou pohřbem.

https://www.youtube.com/watch?v=btwFvKqg5Xw
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4361
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát dub 1, 2022 17:25

Lipon píše:tvl jako rady dej si na barák kamery, ať víš, kdo ti ho zapálil

Byl tam smajlik ;-) No a jinak ta odkazovana kamera umi taky detekovat pohyb a zacit nadavat, to by bylo na odrazeni stacit. Akorat jak znam pp, tak kdyz to potreti vynada jemu, protoze to zapomnel vypnout, tak to vzteky rozkope ;-)

Lipon píše:dneska už jsou kamery na špičkový úrovni, umí okamžitě po vyfocení udělat face recognition a poslat to třeba na telefon a uložit na server, co je v baráku (třeba Synology už k NASkám dodává nějakou základní licenci na surveillance systém)

Jo, ale na face recognition potrebujes nejdriv kameru naucit ksicht dotycneho. Obvykle na to staci fotka, ale musi byt aspon trochu rozumna (vyvijeme neco takoveho pro jine ucely). Coz by v tomhle pripade mohl byt problem, ledaze by dotycny mel fejsbuk, coz nevim jestli se da u posahaneho vidlaka cekat ;-)

Jinak samozrejme jo, pohybova cidla se svetlem by na odrazeni mohla stacit sama o sobe, obrazovy zaznam jeste lip a pripadne i napojeni na PCO, ale tam by byl nejspis opruz s falesnymi poplachy.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pát dub 1, 2022 17:26

Dromedaro píše:Začínal vždycky nějak takhle a končil většinou pohřbem.

Kdyby slo o pohreb cokla, tak by se pp asi nezlobil ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » pon říj 10, 2022 21:41

Mam z nedele prastenou prihodu se psem. Sli jsme z Decina pres Sneznik a Tisou do Usti. Vsechno fajn, ale v Tise ve stoupani za rybnikem se k nam pripojil pes. Svetly labrador, dobre ziveny, na krku obojek a na nem takova vetsi cerna krabicka (ze by nejaky lokator?). Nejdriv to moc nevypadalo, pobihal pred nama a za nama, ale pak jsme vylezli z vesnice a furt sel s nama. U Cihlarskeho rybnika jsme zataceli doleva po nedavno zrusene cervene a tam uz to bylo jasne. Pokouseli jsme se ho zahnat zpatky do vesnice, ale nedal se. Nijak neobtezoval, nestekal, proste sel s s nama. Zkouseli jsme to jeste nekolikrat, za lesem zabehl za nejakym clovekem, co se po ceste se psem, my jsme zabocili na louku, uz to vypadalo, ze jsme ho setrasli, ale pak se ozvalo funeni a dobehl nas. Casem zacalo byt videt, ze je unaveny, zkousel si lehat. My jsme sli schvalne non-stop a docela rychle, ale furt se drzel. Celkem 8.5 km.

Nakonec jsme nad Zdarem uz za tmy potkali pani se ctyrmi psy, vysvetlili situaci a ona se ho nastesti ujala. Vzala ho za obojek a on sel bez reci s ni. Rikala, ze je tam ve vsi odchytova stanice, takze jim ho snad rano predala. Patri ji velky dik, jinak by s nama sel snad az do Usti a tam bychom s nim asi museli na policii...

No a ted mi pejskari reknete, co v takove situaci delat. Nebyl nijak agresivni, neobtezoval, jen se proste rozhodl jit s nama. Zpetne jsme se s nim asi meli vratit od rybnika do Tise a tam se ho pokusit nekomu predat, ale cekali jsme, ze ho to casem prestane bavit a taky jsme nemeli cas navic. Povelum podle vseho rozumel, ale rozhodl se je ignorovat. Akorat na "sedni" si opravdu sednul :) A ne, nemeli jsme nic, co by ho mohlo pritahovat a ani se nam nedobyval do batohu.

BTW, mam nejasny pocit, ze jsem ho v Tise uz jednou potkal, mozna letos na jare, muze to byt ale i par let. Stejne misto a stejna situace, ale byl jsem sam, on daval svuj zamer trochu vic najevo, a tak se mi ho podarilo setrast jeste ve vesnici.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Mawenzi » úte říj 11, 2022 5:05

mike
je to hnusny ale toto je problem majitele. pokud se pes zda OK a takhle si chodi bezne, tak je majiteli zrejme u riti a proto ma tu krabicku (casto se sim + gps).

pokud je neagresivni, zkontrolovat zda nema telefon /zavolat/ a pokud ne, nasrat. pripadne privazat nekde jeste ve vesnici, kde se pripojil a zavolat treba mestakum, ze ste tam videli toulavyho psa.

pokud mam.haravou fenu na voditku a takovyto pes by se ji snazil vojet, klidne nahradnim voditkem/spagatem privazat nekde ke stromu (zavolat na cislo na obojku), proste pes je zodpovednost majitele, ne moje.

tyhle psi vetsinou nejsou zabehli, jen sou zvykli mit volnost pohybu kdekoli a majitel to misto reseni lepsim plotem nebo tak resi krabickou "at se alik probehne, vzdyt nikomu nic neudela".

muze se taky stat, ze se pes fakt zabehne, a uz ho nekdo o 20km dal hleda... opet klidne privazu nekde k plotu a zavolam pripadne mestaky, ze se tam toula pes, jestli nekomu nechybi, ze si ho jen videl a hlasis.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9391
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » úte říj 11, 2022 13:17

Ja si taky myslim, ze toto nema univerzalni reseni. Zkontrolovat, jestli pes ma konktakt na majitele nebo (a jedine pokud nema) zavolat mestaky/policii, ze je tady toulavy pes. Problemem je, ze bys v obou pripadech u toho zvirata mel pockat. Privazanim ho nekde bys na sebe mohl v extremnim pripade pritahnout az obvineni z tyrani zvirete.

My jsme podobne "vzali" sebou pekne velkeho vlcaka z otevrene zahrady (kde majitele byly venku na zahrade a ve velkem debatovali, jen pes je nezajimal :evil:) v osade kolem Zlateho Orla pod Lysou v Ostravici. Vysel ven a jak jsme sli dal na vlakovou stanici (tj. cca 2-2,5km) tak celou cestu sel asi 2m za nami. To jen jsme na nej radeji dali bacha, kdyz jsem prechazel i hlavni silnici. Prisli jsme na nadrazi, vesli koupit jizdenky - pes na nas cekal venku a "pokracoval" s nama dal kolem budovy. Nakonec se nam povedlo ho "zbavit" tak, ze jsme se primotali k velke skupine lidi pred vlakem a nastoupili dovnitr, kam on sam nedokazal vyjit schody (taky za nama tam slo asi 20 jinych a posledni zavrel dvere).
Tento pes ale jednak ani nemel na sobe nic, tj. zadny kontakt a jednak bylo celou cestou evidentne videt, ze celou cestu i okoli pozna dobre, ze tam zdaleka neni prvnikrat, takze se da ocekavat, ze domu trefi bez problemu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » úte říj 11, 2022 15:11

@Mawenzi: jasne, ze majitel je nezodpovedny blb, ale to ti v te chvili nepomuze. Privazat cim? Nosim s sebou akorat tenkou repku (asi 2 mm) na opravy, ted jsem koukal, ze ma neco pres 2 m, to by asi stacilo, ale nejspis by ji utrhnul. Hlavne to ale znamena sahat na neznameho psa, o kterem nevis, co udela. Pro tebe to asi neni problem, pro nas jo, ani jeden nejsme pejskari a zkusenosti s psama mame minimalni a tenhle nebyl uplne maly. Pani, co ho odvedla, s tim taky nemela problem, ale ta uz mela ctyri vlastni :)

Druha vec je, ze by to fakt bylo tyrani, jak pise apuka. O volani mestaku jsme uvazovali, jenze byla nedele vecer a museli bychom tam s nim pockat, na coz jsme nemeli cas. Volat mestaky a odejit bych si asi nelajsnul, jednak by ho pri sve povestne inteligenci nemuseli najit a jednak by na historku, ze jdeme okolo, vidime privazaneho psa, a tak volame, nejspis neskocili ani oni a pak uz by meli cislo.

Mimochodem, ty uz jsi to nekdy realne udelala?

Jako jo, v zasade to nebyl nas problem, jenze porad je tu to zvire. Prechazeli jsme docela neprijemnou silnici a nechces, aby ho neco prejelo a pri trose stesti zpusobil hromadnou havarku. V Usti ho taky nechat nechces, zvlast kdyby dosel az ke vlaku, mohl by skocit do kolejiste a tak.

Slo mi hlavne o to, jak mu vysvetlit, ze o nej opravdu nestojime a at si najde nekoho jineho. Asi to bylo nejlepsi resit hned na zacatku, jenze to jeste nebylo jasne, chvili bezel 20 m pred nama, pak zas za nama, v lese klidne nekam zabehl a dobehl nas az po par stech metrech... kdo vi, jestli by se vubec dal chytit. To az pozdeji, az byl unaveny, pak sel vedle nas.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Mawenzi » úte říj 11, 2022 17:11

to mu vysvetlis leda peprakem, takovyho psa nijak neukecas, kdyz chce tak pude a pokud je zvyklej takhle s lidma chodit... mozna po nem.neco hazet a odradit ho tim... ale to je taky otazka, kdyz se netrefis muze to brat jako hru a kdyz se trefis tak ho taky muzes trefit blbe a to taky tteba nechces

znam par lidi, co uz ciziho psa privazali. ja do 3 do noci odhanela obsousta a cekala az pro me z prace prijede muz a odveze nas dom, protoze majiteli blozke hospody bylo fuk ze jeho cokl mi napada fenu a ja tenkrat nemela ani peprak ani to.nahradni voditko, jinak bych ho tam klidne privazala u hospody

takze ja vzdy doufam, ze zadnyho podobnyho psa na ceste nepotkam, reseni dobry to v podstate nema
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9391
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Dromedaro » úte říj 11, 2022 18:00

Když jsem byl dítě, tak u nás na vesnici, takhle psi běhali volně běžně. Nebyli to teda nějací velcí psi, ale vesničtí vořeši. Byla tam taková dvojka vořechů a ti byli náladoví a když byli vzteklí, tak nás honili a občas kousli. Kolikrát jsem kvůli nim obcházel celou dědinu, abych se jim vyhnul. Ale bralo se to jako něco, co k vesnici patří a nikdo jsme to moc neřešili. Až s postupem kapitalismu a civilizace to pobíhání volných psů ubývalo a taky se to správou obce omezovalo a teď už psi na ulici nejsou vidět.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4361
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » stř říj 12, 2022 0:33

@Mawenzi: napad s peprakem padnul, ale stejne ho s sebou nenosime. Hazeni jak pises a taky by se i klidny pes mohl nastvat a zautocit. Njn, dikygrcu za tu pani, co se ho ujala.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Dromedaro » stř říj 12, 2022 6:42

Se mnou se takto občas na cestu vydávaly cizí kočky (bohužel jen ty zvířecí :D ) Ale za to jsem si mohl sám, protože jsem neodolal a pohladil si je, což oni nějak divně pochopily, že mají jít se mnou. Ale teda ty nebyly tak odhodlané a po nějakém čase to vzdaly a šli zpět.

Jinak teda dobrá ta paní. To kdyby mě někdo cizí v noci v lese dával cizího psa, tak nevím, jak bych se zachoval.
Naposledy upravil Dromedaro dne stř říj 12, 2022 7:10, celkově upraveno 1
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4361
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Etheric » stř říj 12, 2022 6:44

Kočka bez kočky jako žena bez ženy
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8085
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Dromedaro » stř říj 12, 2022 7:14

Dík. Jsem si všiml, že s tím mám najednou nějaký problém s těmi I na konci, že píšu měkká. A dřiv jsem ten problém neměl. I teď to vím, ale nevím proč píšu měkké. Vždy jsem to včas zachytil po kontrolním přečtení před odesláním a opravil to, ale teď mi to uniklo. Tak nevím, čim to je. Doufám, že to není počátek nějaké demence.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4361
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » stř říj 12, 2022 7:37

Nemas nahodou QWERTY klavesnici? Tam je I a Y postranach klavesy U a kdyz clovek pise rychleji, obcas mu ujde ruka na druhou stranu. Neni to otazka demence, spise toho, jakym zpusobem si mozek fixuje rozlozeni klavesnice a ktere klavesy si "ulozi" jako voditka.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Dromedaro » stř říj 12, 2022 9:49

To by vysvětlovalo, pokud bych tu chybu dělal nepravidelně, střídavě, ale ne pravidelně v celém textu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4361
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Mawenzi » stř říj 12, 2022 11:57

apuka
odted moje vsechny moje chyby v iy hazu na qwerty :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9391
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » stř říj 12, 2022 12:45

Mawe, Ty jako zena bys to klidne mohla - prece Vy mate jeste vetsi problemy s rozlisenim stran (Leva-Prava), takze pokud fixujes "U", tak se Tvuj mozek rozhodne nahodne ... (Typicky sedis na miste spolujezdce, ridi zena a ty ji "navigujes" tady zaboc doleva - a najednou si vsimnes, ze jste zabocili vpravo ](*,). A neni to jedina zkusenost s jedinou zenou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Mawenzi » stř říj 12, 2022 13:18

ja na qwerty klavesnici pisu 30 let, takze nemam dojem ze bych si to pletla, byl to vtip

nicmene pry preuceni levaci maji casto problem se stranama, navic je otazka, kdyz vis, ze chces pravo a je to podivanim se do prava ci za "hlavni rukou" u pravaka, proc v mozku dochazi k prehazovani slova (ne ze si pletes strany, ale pletes si jen slova pro strany) a to mi prijde taky zajimavy
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9391
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » stř říj 12, 2022 13:37

Ja jsem to taky myslel jako vtip (u Tebe).

Jinak to prehazovani strany je fakt u zen docela caste a neni to jen u "preucenych levacek". Uz jsem o tom cetl davneji par studii, ale na duvody se jen odhaduji, dokazat nic nikdo neumi.

Taky to neni otazkou "hlavni ruky" a "prehazovani slova" - ony skutecne nedokazou jednoznacne urcit, ktery smer je ktery.

(Kdybych chtel byt zlomyslny vuci zenam, rekl bych, ze to souvisi s typicky zenskym pristupem, jak se rika - kdyz zena rekne NE, tak mysli ANO a naopak :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod Dromedaro » stř říj 12, 2022 15:14

apuka píše:(Kdybych chtel byt zlomyslny vuci zenam, rekl bych, ze to souvisi s typicky zenskym pristupem, jak se rika - kdyz zena rekne NE, tak mysli ANO a naopak :wink:.[/size]


To není o přehazování, ale o tom, že dost často nevědí, co vlastně chtějí.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4361
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod apuka » stř říj 12, 2022 15:25

Pockej, to uz si mylis jinou poucku - "Zeny nevedi, co chteji, ale chteji to hned!" :wink:

(Docela by me zajimalo, co podobneho si o nas muzich rikaji zeny, ale nam chlapum to nikdy nereknou :-D)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Psi stiznosti a zivot

Příspěvekod mike » stř říj 12, 2022 16:11

:roll: i ten vtip zkazi. Spravne je Zeny nevedi, co chteji, ale nedaji pokoj, dokud to nedostanou.

Kdyz uz jste rozjeli OT diskusi na tema i/y. Neni to demence, ale muze za to nizka kvalita textu na Netu, v tomhle pripade je hlavni vinik apuka, ktery se tady snazi odvest pozornost jinam. Hlavni vinik proto, ze produkuje zdaleka nejvetsi objem nekvalitnich textu, ktere obsahuji velke mnozstvi chyb tohodle typu. Mozek se uci pozorovanim. Driv jsme se cetli knihy, ktere obvykle prosly korekturou a byly gramaticky spravne. Diky tomu jsme pak psali spravne taky. Ted bohuzel cteme spoustu textu na Netu, ktere uz tak kvalitni nejsou, ale nejhorsi jsou prave takovahle fora, kam muze psat i ten, kdo poradne psat neumi. No a kdyz je to navic grafoman, tak je na prusvih zadelano. Pozoruju to i na sobe, obcas neverim, jakou hrubku jsem byl schopen napsat, ale ja to po sobe ctu a opravuju. Rozhodne to neni zadnym rozlozenim klavesnice, je to timhle. Driv to delal treba fps, ale ten uz moc nepise, ted je jednoznacne nejvetsim skudcem apuka. Cimz ho zadam, aby po sobe ty hruzy cetl aspon jednou a pokud mozno je opravoval. Ze je necte ani jednou je videt z kvanta zmrsenych URL (ktere pak opravuji moderatori), protoze to je videt na prvni pohled a kdokoliv pricetny by to po sobe opravil. Teda, pricetny... oh wait ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49411
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Pokec