Vtipy

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vtipy

Příspěvekod Vexo » pon pro 11, 2023 10:12

Asi tak.
Přílohy
how customer explained it.jpg
how the customer explained it
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 486
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Vtipy

Příspěvekod eimles » stř pro 13, 2023 13:20

Víte co si řeknou dvě lesbické upírky na rozloučenou?
,,Tak ahoj za měsíc..."
Ti co tvrdí že cesta může být cíl, žádného cíle obvykle nedosáhli.
Uživatelský avatar
eimles
účastník
účastník
 
Příspěvky: 450
Registrován: úte bře 27, 2007 12:37
Bydliště: kousek od Horní Suché

Re: Vtipy

Příspěvekod Quido » pát pro 15, 2023 8:58

šneci Kemel.png
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Vtipy

Příspěvekod apuka » pát pro 15, 2023 9:01

@Quido: Kdyz jsem to videl na Novinkach, tak mi zklouzl zrak na puzzle tady vedle stolu. Jeste jej nikdo od minulych Vanoc neotevrel. Stejne tak lezi nekolik knih - asi dve dokonce od predlonskych. Pricemz to nejsou knizky, ktere by nikdo nechtel cist... :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vtipy

Příspěvekod lojzmen » ned pro 24, 2023 11:34

boty do hor.jpg
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1105
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » pon led 8, 2024 17:54

Nahodou jsem narazil na bakalarku, co vypada jako naprosty bizar a zaroven pekny nahled do mysleni generace snehovych vlocek (kdyz si vzpomenu, jak vypadaly pokoje na strahovskych kolejich a v jakem stavu byly pri nastupu... :D).

Ne ze bych to cetl, na to ted bohuzel nemam cas, a tak jsem to jen letmo prolit. Tema je ovsem bizarni samo o sobe.

Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií, Studium humanitní vzdělanosti.

Bakalářská práce ČISTÉ A NEČISTÉ: Etnografie úklidu jedné kolejní buňky

Výsledek obhajoby: výborně (1)


Nahodna ukazka:

Do pár minut od prvního spatření místa, kde jsem teď měla trávit pracovní dny, někdy možná i víkendy, jsem se rozplakala zoufalstvím. Po tvářích mi steklo pár slz. Tady teď budu muset žít. Říkala jsem si, že tohle nemůžu zvládnout – fleky na koberci, matraci a dece, pod kterou jsem měla spát, plesnivý sprchový závěs v koupelně, drobky na podlaze, v kuchyni a vlastně všude, ušmudlané zrcadlo, žádné mýdlo, olepená varná konvice, kuchyňská linka i koš. Vůbec jsem si nedokázala představit, jak se do tak malé kuchyňky a lednice vejdou věci a potraviny čtyř lidí. Můj nepříjemný pocit umocňovalo i to, že mi k sobě na první pohled v pokoji nic neladilo – tmavě modré závěsy, žlutě vymalovaný pokoj se sem tam strženou barvou či jejím přetřením, což tvořilo tmavě žluté skvrny, oranžová matrace, kusy nábytků z různých druhů dřeva a k tomu šedo-modrý koberec s fleky od nečistot. Nechtěla jsem si sednout ani na židli, která byla u stolu, neboť jsem věděla, že se tím potvrdí moje obava z její nepohodlnosti a bude mi ještě hůř. Sednout si na postel ale nepřipadalo v úvahu. Měla jsem pocit, že bych si ušpinila kalhoty. Nakonec jsem si přece jen na židli sedla. Ano, byla nepohodlná. Cítila jsem se bezmocně.

Tak si rikam, co by chudinka asi delala, kdyby vecer dorazila na typicky italsky bivak... :lol:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod Dromedaro » pon led 8, 2024 18:15

Bože můj... :lol: :roll:

EDIT: Ještě víc mě ale teda překvapuje, že se z něčeho takového na Karlově Univerzitě píší bakalářské práce. Jsem myslel, že studium zde má větší úroveň a prestiž.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Vtipy

Příspěvekod ketrin » pon led 8, 2024 21:57

kousek jsem letmo pročetla, chudák holka, to je snad nějaká choroba...
Copak italský bivak, ale až bude děvče jednou mít mimino se všemi jeho tělesnými výměšky :-k :shock:
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » pon led 8, 2024 22:19

@Dromedaro: je to Fakulta humanitních studií, ne cela UK, tam je vetsina oboru rozumnych a pouzitelnych.

@ketrin: jak by mohla prijit k miminu? Vzdyt by si musela pustit do postele ciziho cloveka:

Opět mi po tváři začaly stékat slzy. Cítila jsem se ještě hůř než prvních pár minut na koleji. Někdo, koho neznám, leží v mé posteli a bude tam spát. Jediná jistota vlastního nenarušitelného prostoru se mi zbortila. Můj prostor bude znečištěný cizím tělem. Věděla jsem, že na posteli spalo přede mnou mnoho lidí, ale takto se můj pocit vůči znečištění ještě umocnil.

Nehlede na to, ze by se nejdriv nekdo takovy musel vubec najit ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod Dromedaro » pon led 8, 2024 22:39

A není to s tou "nedotknutelností postelí" tak, že to třeba některé holky takhle mají? Protože mně se stalo párkrát, že jsem si na návštěvě u některých kamarádek sednul v oblečení na jejich postel, kde jinak spí a některé z toho měly skoro hysterický záchvat a že, kde jsem to viděl si sedat někomu na postel, když není moje a ještě v oblečení, ve kterým chodím po venku. Musel jsem si hned sednout jinam a stejně jsem ještě poslouchal průpovídky, že se to nedělá a jak mě to napadlo. Bylo jsem v oblečení, které normálně nosím mezi lidi, žádné špinavé pracovní. Nejdříve jsem vždycky nechápal já, co je na tom blbě, ale tak pak už jsem si zvykl, že to tak někteří mají a beru to nějak na vědomí. Ale třeba u kluků jsem tohle nikdy nezažil, že by takto někdo reagoval, když jsem si sedl na postel, protože třeba zrovna nebylo kam jinam. Já na tom taky nevidím nic špatného a mně to třeba nevadí, když si sedne na postel, kde spím. A nebo mě některé holky vnímají jako prašivý klubko blech, které je potřeba držet co nejdál od pelechu... :)
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Vtipy

Příspěvekod Etheric » úte led 9, 2024 4:37

No.... Snažím se najít partnerku a po zkušenostech ze seznamek můžu potvrdit, že takovýchto zbytečných okras okolo pi.e (jinak je fakt nazvat nejde) je cca polovina, spíš možná více... Skleníkový květinky, co neumí nic, inteligence figuríny na šaty.... :roll:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » úte led 9, 2024 5:47

Nechces zkusit tuhle? ;-) Po jazykove strance je na tom dobre a napsat 50 stranek o uklidu na koleji je fakt slusny vykon hodny lepsi veci. Myslim, ze mi psani docela jde, ale tohle bych asi nedokazal :twisted:

V kolejním prostředí k sobě všichni obyvatelé přistupují jako k sobě rovným. Nikdo nikomu neříká, co a jak má dělat. Proto zde dochází k nekomunikaci ohledně úklidu. Je způsobena vzájemně nehierarchickým vztahem a vzájemným respektem. Myslím, že k respektování se navzájem přispívá to, že všichni jsou podobně staří studenti sdílící podobný „mindset“ 21. století. Požádat někoho, aby provedl individuální úklid, se zde nesluší. Vytvořil by se tak nerovný vztah. Pro oba je požadavek ponižující, a tak se tomuto snaží obyvatelé vyhýbat
...
Protože v prostředí nedochází ke střídání se v úklidu kvůli různým uklízecím návykům, odlišné frekvenci úklidu, rozdílnému vnímání čistého a nečistého a nekomunikaci, spolubydlící začnou pociťovat nespravedlnost. Vnímají, že jejich vynaložená snaha je neopětovaná a zbytečná. Vznikají u nich tak negativní pocity, které časem způsobí stagnaci v úklidu. Následuje smíření se se situací. Nepořádek tak aktéři začnou ignorovat. V případě, že se stav zhoršuje, ignorují ho do doby, kdy ho již už dále ignorovat nedokážou, a tak se pokusí nepořádek odstranit – dochází tak k přesáhnutí jejich škály nechutnosti – k hranici zlomu ignorace. Škála je individuální a obsahuje proměnné hodnoty čistého a nečistého v závislosti na prostředí a čase. Úklid tak vyvolává nečisté, které již nelze individuálně ignorovat. Jedinec úklidem dosáhne svého čistého. Po úklidu se dostaví pozitivní pocity z dobře odvedené práce. Ignorace nepořádku ve společně sdílených prostorech se pak částečně časem šíří i na osobní prostory. Důvodem, proč k tomu dochází, by mohlo být to, že takto přistupovat k úklidu je jednodušší a nebo by zde mohlo docházet k jakémusi sjednocení kolejních úklidových návyků na celý prostor.


Tohle by zadna blbka napsat nezvladla. Ona je jen blbe nastavena a kdybys ji dokazal preprogramovat, mohla by z ni byt fajn a chytra zenska. Mohl bys to zkusit pojmout jako projekt ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod Etheric » úte led 9, 2024 6:36

mike píše:kdybys ji dokazal preprogramovat

Přeprogramovat ženskou? Dobrej vtip. To se ti spíš povede naučit prase lítat :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Vtipy

Příspěvekod Mawenzi » úte led 9, 2024 6:39

tohle neji jen dusledek zivota na kolejich, staci zit s nekym druhym :D

dromedaro
tak treba u me si navsteva seda na postel doted:D jako kalhoty od bahna by mi asi vadili (i kdyz ted mam kvuli psum prehoz), ale i na stredni, kdyz za mnou nekdo prisel, mohl dedet na posteli nebo dostat zidli z kuchyne a skoro nikdo zidli z kuchyne nechtel:D

i u kamosky se normalne sedalo na postel, myslim, ze i segre si tam. sedala navsteva.

sedani do stejneho mista je problem, ze se muze vysedet dulek (to si vysedela sestra) ale jinak kdyz to je obcas...

jenze me zas nesmi nikdo sahnout na monitor, mys a klavesnici.

temhle holkam s postelovou fobii je to podle me uplne jedno ze jim nekdo saha na jejich pc..
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Vtipy

Příspěvekod Lipon » úte led 9, 2024 8:48

často sedělo na dvoulůžáku deset lidí, stolek uprostřed uličky si vysloužil titul švédskej :-)
nikdo se nikdy nad ničím nepozastavil, ani holky - možná to bylo dáno i tím, že sedánků se ty útlocitné neúčastnily

když po někom zůstalo v kuchyňce neuklizeno, tak se to spravilo obligátním "k..va chlapi ukliďte po sobě ten bordel"
my jsme většinou zůstávali o víkendu na koleji ve vícero lidech a vařili dohromady a nikdy nás nenapadlo po sobě neuklidit, max. se tahala sirka kdo umeje hrnce a kdo talíře
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Vtipy

Příspěvekod irem » úte led 9, 2024 14:51

:lol: Proletla jsem tu bakalarku. Jako komedie to neni spatne. Musim rict, ze takhle dobre jsem se na ultra-nudnem online meetingu uz dlouho nepobavila.

Bohuzel cteni prace melo neblahy vliv na cistotu meho prostredi. Receno terminologii slecny bakalarky, musim konstatovat, ze doslo k presahnuti skaly nechutnosti a hranici zlomu ignorance. Konkretne moje individualni, promenna hodnota cisteho a necisteho se v zavislosti na prostredi a case dnes v praci zastavila na skale v bode "makovym kolacem poprskany monitor". Tento stav, zpusobeny procitanim bakalarske prace a zejmena pak posudku oponenta, jsem jiz nemohla dale ignorovat. A protoze komunikace s kancelarskou uklizeckou na tema zlepseni stavu by byla ponizujici, musela jsem sama uklidem dosahnout sveho cisteho. Autoetnografickou metodou jsem po odpolednim vytvareni dat v terenu vyzkoumala, ze vysypavani maku z klavesnice a drhnuti monitoru fakt neni moje hobby. Prejdu na tvarohove naplne.

Proc tam nikdo nenapsal, ze datem publikace prace i hodnoceni bylo 1.dubna? Tedy doufam, ze to cele vazne byl vtip a ve skutecnosti se jedna o kreativni zpracovani nametu na absurdni drama. Ktere nekdo zamitl pro nemistne opakovani nepodstatnych sdeleni a mizernou gramatiku. Protoze pokud dnes z vysokych skol lezou absolventi s titulem zalozenym na obhajobe prace, ktera se nese v duchu "Moje oči najednou spatřily velké množství světla z dvou obřích oken naproti dveřím." atd, asi si budu muset (oblecena) sednout na postel a zacit ronit slzy.

Je nekde Dil 2., kde se dozvime, jak se autorka vyporadala s dotazem oponenta "Jsou praxe úklidu rámovány jako ne-práce, tedy jako součást genderově normované sociální reprodukce?" :shock:
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Vtipy

Příspěvekod Dromedaro » úte led 9, 2024 16:03

mike píše:Tohle by zadna blbka napsat nezvladla. Ona je jen blbe nastavena a kdybys ji dokazal preprogramovat, mohla by z ni byt fajn a chytra zenska. Mohl bys to zkusit pojmout jako projekt ;-)

Jsou dva druhy blbek. Jedna, která by to nenapsala, protože je to nad její mentální schopnosti a druhá, která dokáže o takové kravině napsat 50 stránek.

Jinak to na mě také nejdřív působilo jako parodie nebo trollení. V opačném případě, je li to myšleno vážně, je můj názor blízky názoru ketrin, že ta baba není normální.

mike píše:@Dromedaro: je to Fakulta humanitních studií, ne cela UK,

Tak myslel jsem, že i humanitní studia jsou na UK alespoň trochu na lepší úrovni a zabývají se něčím serióznějším

Etheric píše:No.... Snažím se najít partnerku a po zkušenostech ze seznamek můžu potvrdit, že takovýchto zbytečných okras okolo pi.e (jinak je fakt nazvat nejde) je cca polovina, spíš možná více... Skleníkový květinky, co neumí nic, inteligence figuríny na šaty.... :roll:

Se mi vybavil článek, který jsem četl, kde ženská popisovala své zkušenosti s hledáním chlapa na seznamce, než to vzdala. Třeba tam psala, že si domluvila první rande s chlapem, kterému táhlo na 40let a že na to rande do hospody přišel i s maminkou. :D Prý si nakonec lépe popovídala s tou maminkou, než s ním, že ten chlap tam do sebe akorát lil jedno pivo za druhým. :D

To spíš zkus nějaké skupiny na FB, kde jsou holky se společnými zájmy jako ty. Jsou tam takto i koncipované seznamky, třeba outdoorová seznamka atd, co jsem si tak všiml.

Mawenzi píše: dromedaro
tak treba u me si navsteva seda na postel doted:D jako kalhoty od bahna by mi asi vadili (i kdyz ted mam kvuli psum prehoz), ale i na stredni, kdyz za mnou nekdo prisel, mohl dedet na posteli nebo dostat zidli z kuchyne a skoro nikdo zidli z kuchyne nechtel:D
i u kamosky se normalne sedalo na postel, myslim, ze i segre si tam. sedala navsteva.


Tak v kalhotech od bahna je jasný, že by to bylo blbý, ale to jsem neměl. Normální čisté oblečení do města. Tvrdily mi vždy, že je to hrozně nehygienické.
Naposledy upravil Dromedaro dne úte led 9, 2024 16:27, celkově upraveno 3
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Vtipy

Příspěvekod Kjuba » úte led 9, 2024 16:06

Irem děkuji. Doteď jsem si v náhlém záchvatu sebetrýznění pohrával s myšlenkou, že si to možná/snad taky přečtu. Ovšem po Tvém příspěvku je to už jasný....

Tohle si nemůžu nechat ujít. :-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 817
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Vtipy

Příspěvekod Etheric » úte led 9, 2024 17:00

Dromedaro píše: To spíš zkus nějaké skupiny na FB, kde jsou holky se společnými zájmy

FB nikdy, důvody už jsme tu řešili mockrát. Raději zůstanu sám, než si založit FB
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » úte led 9, 2024 17:03

Zajimalo by mne, jestli se slecna dozvi, ze se jeji bakalarka stala slavnou na OF :lol:

@irem: :smt023 Ted jsem si precetl posudek oponentky :shock: Ten tomu dava korunu #-o Slecna jeste mozna uplne ztracena neni, ale oponentka definitivne :D

Dromedaro píše:To spíš zkus nějaké skupiny na FB, kde jsou holky se společnými zájmy jako ty. Jsou tam takto i koncipované seznamky, třeba outdoorová seznamka atd, co jsem si tak všiml.

Proc blbnout s FB, kdyz mame OF? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod Mawenzi » úte led 9, 2024 17:10

tak na of se blbe hledaj i lidi na vandry s mawenzi, takze pritelkyne je uz jinej level.

irem
zaklad je u PC nejist... :D muj bejvalej kolega alw byl schopnej na muj monitor prskat svuj kolac a to sem teda nesla nelibe:D

dromedaro
vidis to moc negativne, treba to ma ukazat schopnost vyporadat se s absurdnim tematem, nad kterym jini ohrnuji nos:D

taky premyslim, ze po komentari irem si to musim precist:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Vtipy

Příspěvekod Dromedaro » úte led 9, 2024 17:39

mike píše:Proc blbnout s FB, kdyz mame OF? ;-)

By mě zajímalo, kolik holek s potencionálním zájmem seznámit se sem chodí... jsem skeptický teda.
FB má větší dosah a přijde mi reálnější seznámit se tam, než tady. Zase je ale předpoklad, že tady člověk najde kvalitnější protějšek než na FB. Nevím, já tohle neřeším.

Mawenzi píše:tak na of se blbe hledaj i lidi na vandry s mawenzi, takze pritelkyne je uz jinej level.

Asi tak nějak.

Nedávno jsem viděl v outdoorové skupině, která není primárně určená na seznamování, inzerát na seznámení od nějaké holky i s fotkami a docela obsáhlým popisem sebe i toho, co očekává nebo neočekává. To byl kobercový nálet zájemců. Ty zprávy s nabídkami bude číst rok. Na tohle bych neměl, takhle někde na FB veřejně žadonit, jestli si mě někdo vezme nebo vybere ze stovek zájemců, probírat se zprávami a pak se scházet s x cizíma lidmi. To bych raději umřel v osamění a zapomnění někde na Sibiři.

EDIT:
mike píše:Zajimalo by mne, jestli se slecna dozvi, ze se jeji bakalarka stala slavnou na OF :lol:

Když šikovně nahodíš udičku někde na FB, třeba do nějaké skupiny UK, že se to tady řeší, tak se to k ní myslím dostane. :twisted:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Vtipy

Příspěvekod Mawenzi » úte led 9, 2024 17:48

dromedaro
na fb sem ted videla podobnej prospevek a holka fakt kus. myslim, ze se zajemcema parkrat vyrazi ven a treba nekoho potka.

ps: kdy pojedem na vylet my? :D

loni se tu objevil jeden uzivatel, ukazalo se ze je z JM, tak sem ho vzala na vylet a nakonec spolu chodivame obcas ven. je to fajn. ucila ho moje babicka a s moji tetou jezdil na vandry pred 30 lety, tak skoro rodina:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Vtipy

Příspěvekod Dromedaro » úte led 9, 2024 21:00

Mawenzi píše:dromedaro
na fb sem ted videla podobnej prospevek a holka fakt kus. myslim, ze se zajemcema parkrat vyrazi ven a treba nekoho potka.

Jestli myslíš taky tu pětadvacetiletou (nasázela ten inzerát snad do všech skupin), co se nastěhovala do Brna odněkud ze severu, tak mi přišla taková normální/obyčejná, dle mého vkusu. Jako "fakt kus" jsem ji nevnímal.

dalsi diskuse na tohle tema presunuta sem: viewtopic.php?p=592033#p592033 mike

Mawenzi píše:ps: kdy pojedem na vylet my? :D

Jsem čekal, že tohle napíšeš. :D
Vím o tom, ozvu se.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » úte led 9, 2024 21:12

Dromedaro píše:Když šikovně nahodíš udičku někde na FB, třeba do nějaké skupiny UK, že se to tady řeší, tak se to k ní myslím dostane. :twisted:

Kvuli tomu si FB fakt zakladat nebudu, takze je to na vas ;-)

Dromedaro píše:Normální čisté oblečení do města. Tvrdily mi vždy, že je to hrozně nehygienické.

A v zasade mely pravdu, sedis v tom nekde v MHD, kde se predtim podelal nejaky vagus... ;-) V mladi na koleji bych to neresil, na posteli s prehozem taky ne, ale na rozestlane doma by mi to uz asi taky vadilo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » stř led 10, 2024 4:41

Z jineho soudku:
boeing.jpg
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod booze » čtv led 18, 2024 14:05

Hava Bromfeldová věšela manželovo sako na ramínko a při tom našla na rameni dlouhý šedivý vlas. Strašlivě se rozčílila:
„Mám tě,“ začala ječet jako jestřáb při střemhlavém útoku, „zase jsi byl u své matky, aby tě politovala!“
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Vtipy

Příspěvekod ketrin » pát led 19, 2024 13:11

https://www.facebook.com/share/p/LW8JKvRhYWjicDBR/
Tohle by se mohlo líbit @mike, ale nvm jestli se mi to z telefonu povedlo vložit
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » pát led 19, 2024 15:37

Diky, libi :) FB se mi ale velmi nelibi, a tak to sem dam rovnou:
korelace2.jpg
korelace2.jpg (68.09 KiB) Zobrazeno 765 krát
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod ketrin » pát led 19, 2024 22:22

Ok. Já se totiž v práci na PC na OF nedostanu, máme nějaký vytuněný antivir a ten začne řvát, že tu je nebezpečný obsah a/nebo pornografie :(( (to je vlastně taky vtip, že jo)
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

PředchozíDalší

Zpět na Pokec