Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod sobb » pon pro 19, 2022 23:46

Jak je o kus výše diskuze o jídle před expirací nebo po ní. Dnes jsme jako předkrm před večeří načli posledního lososa dovezeného ze Severu. Má už skoro dva měsíce po "záruce". Mňamka. Úžasně měkkoučký a zaleželý :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » úte pro 20, 2022 5:21

Neprodávají na Severu náhodou velrybí maso v konzervě? Levný to asi nebude, ale zajímá mě, jak to chutná
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Olchor » úte pro 20, 2022 6:51

To, že ve slupce je nejvíc vitamínů je pověra. Jablko ztrácí vitamíny velmi rychle, po usušení tam není skoro nic. Někde jsem o tom četl vědeckou studii, ale už ji nedohledám. Slupka je akorát zdrojem vlákniny. Mě chutnají křížaly bez slupky líp.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 999
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » úte pro 20, 2022 9:50

Sobb Mraženou řepu jsem nezkoušel. Ale zavařovanou ji mám rád. Tím zavařením ale ztratí ty zdravé látky. Připravoval jsem si ji čerstvou, že jsem ji na jemno nastrouhal, pokapal citronem a posypal kmínem a polil trochou oleje. Ale nechtělo se mi s tím kolikrát dělat.

Olchor Jsem teda schválně googlil a všude mi to našlo, jak jsou křížaly skvělým zdrojem vitamínu a minerálu, že si po usušení zanechávají cca 80% zdravých látek.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod sobb » úte pro 20, 2022 22:29

Etheric: možná v Norsku, ale nevím. I tam je to víceméně specialita. Ale nepátrala jsem, tenhle kšeft nepodporuju.

Dromedaro: ještě si můžeš řepu uskladnit u někoho ve sklepě. Pokud je trochu slušný (sklep, ne majitel :) ), tak vydrží až do jara. Ale vitamínů tam tou dobou už asi příliš mnoho nebude. Jinak je nejšetrnější způsob to zamražení.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod sobb » úte pro 20, 2022 23:50

Dnes můj drahý vyhlásil, že až večer padne deset piv, tak je čas vyrazit na Sever ... tak to abychom skoro jeli zítra. Dnešní cibulovaté jídlo (hummus ve variantě ze sójových bobů) způsobilo vééélikou žížeň :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » stř pro 21, 2022 8:12

sobb píše:tenhle kšeft nepodporuju.

Já bych to jednou podpořil, zajímá mě, jak to chutná.. Pokud jde o morální hledisko, tak ochutnat pravý kaviár je mnohem větší hřích..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » čtv pro 22, 2022 9:26

sobb píše:Jinak je nejšetrnější způsob to zamražení.

No ale to zamražení už je pak jen do vařených jídel, ne? Cokoliv jsem zavařil, tak už pak nebylo normálně použitelné. Zamrazuji normálně třeba celer, petržel, mrkev, pažitku, nať petržele atd ale s tím, že už to pak dávám jen do vařených jídel/polévek. Protože po rozmražení je to rozvodněné a takové rožbpleptlé.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod sobb » čtv pro 22, 2022 12:13

Jak co. Konzistenci jako čerstvé to mít nebude, ale zrovna řepa se dá. Však zkus všechny způsoby a budeš to mít aspoň pestré.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » sob led 14, 2023 9:28

Chci se zeptat, jestli nemáte někdo tip na dobrý odštavňovač, který už používáte?
Mám teď starší odstředivý asi za tisícovku a už se rozpadá a stejně bych chtěl pořídit něco kvalitnějšího a šnekový.
Chtěl bych, aby se snadno čistil - to hlavně, dobře odšťavnoval a nebylo moc dužiny ve šťávě, měl velký otvor na vkládání, aby se to neucpávalo. Bylo by dobré třeba i víc druhů sítek. Případně jestli máte nějaký s dalšími vychytávkami a funkcemi, které můžete doporučit, aby odšťavňovač měl?

Třeba nějaký takovýto, tento má dobré recenze: G21 Gracioso

Ale díval jsem se na odšťavňovač z Lidlu, který má dobré recenze a jestli by mi nestačil, ale není tam uvedeno z jakého matrošu je šnek:
SILVERCREST Šnekový odšťavňovač SSJBK 300 B2
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod pavproch » ned led 22, 2023 15:13

Jako obvykle fotka nenisu, ale musím sa pochlubiť (a ji pochváliť): Děcuři nejsou na víkend doma = může být jídlo, proti kterému sou od nich protesty = neska sem zežral větší půlku malého pečeného králíčka. Mňam, dobře to připravila.... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » úte úno 14, 2023 18:45

Není nad to mít poblíž bourárnu masa, kde se dá koupit a objednat cokoliv. Jsem za 15 korun koupil litr čerstvý vepřový krve, budou domácí jelita, mňam, ty kupovaný jelita jsou vesměs všechno možný a krve poskrovnu.. Já se budu držet klasickýho receptu - třetina krve, třetina žemlí a třetina domácího sádla, plus koření, bylinky.
Z toho budu živej dva dny, takový jídlo má šílenou nutriční hodnotu, hodně vitamínů a minerálů, v tomto počasí ideální strava. Už se těším, budu to dělat až zítra, v lednici to vydrží.
Objednal jsem si tam na zejtra i "nejhezčí koleno na světě" k naložení, tak su zvědav, co pro mě nachystaj, to můžu i poslat foto :tonqe:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » sob úno 18, 2023 8:05

Jak slíbili, tak splnili. Čekalo na mě "nejhezčí koleno na světě" :)
2,3kg, kost a na ní hrouda masa, uříznutý tak, aby na tom koleni zbylo masa co nejvíce. A podobně dokonalý dostanu jakýkoliv maso si objednám a hlavně absolutně čerstvý, ten den bouraný, co víc chtít.
Je skvělý, že ještě existují prodejci, kteří si váží svých zákazníků. Když už od nich ročně sežeru víc než jedno celý prase /včetně vnitřností i "odpadních" částí/ .. Miluju maso :supz:
Přílohy
IMG_20230215_172158.jpg
IMG_20230215_172037.jpg
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » sob úno 18, 2023 9:56

Všichni chlastaj Radegasta. :partyman:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » sob úno 18, 2023 11:12

Je to nejlepší velkopivovarný pivo. A ta temně hořká se fakt povedla. Nicméně ta je jen k přípravě, na pečení je použitá Černá Barbora, 13 stupňů černý pivo, který není vůbec sladký, takový abys pohledal.
Koleno už se peče, hezky na 150, bude akorát k večeři :tonqe:
Ideální jídlo, zavřeš to do trouby, 6 hodin můžeš být někde v tahu, pak jen přijdeš, okryješ, dáš na vyšší pozici, pustíš 220 stupňů a do hodiny (záleží jak to kdo rád vypečený) máš luxusní chálec, kdy vršek je křupavej a vnitřek měkkej a šťavnatej.
Hlavně nejsi připoután k plotně. A to naložení dopředu není vůbec náročný, nejtěžší je na tom oloupat česnek a umýt lis na něj
Naposledy upravil Etheric dne sob úno 18, 2023 11:21, celkově upraveno 1
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » sob úno 18, 2023 11:19

Jojo, mně taky chutná a v mém okolí jej pije většina lidí. Když je v akci tak všichni nasednou do aut, naplní je kastlama a své sklepy promění na sklad piva. :)

U nás mají dneska v hospodě zabíjačku. Jakože mají na dvoře pověšený prase, zatopeno pod kotlem a nosí na stůl. K tomu vyhrává harmonikář. Jestli ještě něco zbude až pojedu zpět, tak se tam stavím na jitrnice a jelita.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » sob úno 18, 2023 11:25

Tyhle zabíjačky já tuze rád. Ale ty soukromý. Jako dítě jsem vždycky míchal krev a podobně :)
Já tyhle věci jím jedině takový, ty ze super hyper bych už do huby nedal, zkusil jsem, ochutnal, vyhodil. Fuj :vom:
Není nad domácí
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » sob úno 18, 2023 11:50

Tenhle hospodskej patří k těm, kdo si na kvalitě zakládá a kolem hospody běhá od rána do večera. I suroviny na meníčka bere od lokálních dodavatelů, prase na zabíjačku od místního řezníka. Už jsem od něj bral v minulosti a má to poctivý.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod lojzmen » pát bře 3, 2023 21:44

Světélkování masa.
V seriozním časopise, v rubrice Vertikála, co se v něm psalo před 120 a 100 lety a dnes.
Na konci je o otravě histaminem a pálení v ústech.
Pavproch se možná v tom najde 8)
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod pavproch » sob bře 4, 2023 13:12

Maso žeru jen nesvětélkující a i dyž se (masem) přežeru, nebývá mi po něm to moje "blbě", jen "těžko".
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » sob dub 22, 2023 17:03

Byl jsem nedávno v Kauflandu a měli tam ve slevněném zboží bio veganskou čokoládu od Veganz slevněnou z 8oKč na 17Kč za 80g/balení, protože končila min trvanlivost. Tak jsem jich pět vzal. A byla výborná, že už jsou snězené. Tak třeba u této čokolády s veganskými náhražkami problém nemám. Ale za 80Kč bych si to nekoupil.

20230422_175309.jpg
20230422_175309.jpg (154.91 KiB) Zobrazeno 1340 krát
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 17, 2023 20:10

Zachutnala mi kombinace kefíru a česneku. Akorát mě tak napadlo, když si do toho kefíru vymačkàm česnek, jestli si tím nelikviduju ty zdravé bakterie v tom kefíru, když je česnek antibakterialní...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » čtv kvě 18, 2023 4:52

Nic nového, jako malým nám prarodiče k pečeným bramborám s česnekem dávali kefír či podmáslí vždycky :)
Btw, kombinace česnek + kefír či podobný věci je základem mnoha dipů ;)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » čtv kvě 18, 2023 6:08

Netvrdím, že jsem objevil Ameriku, ale nějak mě nedávno tato kombinace napadla, tak jsem to zkusil.Nevím, co je dip.

Ale moje otázka zněla, jestli tím česnekem vylisovaným do kefíru nelikviduju ty prospěšné bakterie, když je česnek antivirový a antibakteriální. Ale co jsem se díval, tak asi ne, protože i na serioznějších webech jsem našel česnek s kefírem doporučené při chřipce. Akorát se tam psalo třeba do jednoho kefíru dát 7 paliček česneku a 4 cibule a takový nápoj pít 4dny, že to vyléčí do čtyř dnů virozu i chřipku. To bych nedal... :vom:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » pon čer 5, 2023 7:25

Chystám se poprvé dělat marmeládu z bezových květů, který jsem včera natrhal. Jediné recepty, které k tomu mám, jsou z internetu. Ale taky mám zkušenost, že recepty z internetu stojí za prd. Tady jsem nějaký našel. Myslíte, že je to funkční nebo máte třeba nějaký osvědčený, jestli to není tajné?

Bezova marmeláda z květů
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » pon čer 5, 2023 7:49

Taky se na to chystám. Potřebuješ hafo květů sebraných tak, abys nevytřepal pyl. Ideálně sebrat do plast kýble, do kterýho pak jen naleješ vodu. Květů musí být hafo, co se vejde. Zalejt převařenou vychladlou vodou, můžeš přidat koření a citron, ale nemusíš, zatížit talířem, nechat do druhého dne, pak zcedit, povařit, přidat cukr a pektin. Pektin, ne gelafix a podobný sračky. S pektinem je hezky jemná konzistence džemu, s želírovacími cukry je z toho takový hrudkovitý umělý cosi... Pak nalejt do sklenic, který jsi pekl na 100 stupňů v troubě 20 minut, zavíčkovat vyvařenými uschlými víčky, otočit sklenice víčky dolů, nechat vychladnout a je hotovo.
Poměr cukru zvolíš podle toho, jak sladký to chceš. Já dávám zlomky množství, co se v receptech doporučují, jinak je z toho cítit samej cukr a je to moc sladký
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » pon čer 5, 2023 8:11

Díky moc. Já na to právě zapomněl a ode dneška má pršet, tak jsem včera k večeru ještě jel na kole kousek za Brno, abych aspoň něco natrhal, než ten pyl spláchne déšť. Nasbíral jsem to do papírové tašky. Asi 70 květů. To s tím kýblem je dobrý nápad. Trhat to do něj a pak i v něm zalít. Chtělo by to ještě nějaké květy. Možná ještě dnes zajedu, jestli to stihnu než naprší. Ten pyl co z toho v tašce opadal (trochu) jsem pak vysypal do plastový nádoby i s květy a večer to dal zatím do lednice. Ty květy by se neměly dávat do kovové nádoby, že? Prý to likviduje to zdravé. Já mám jen zabíjačkové hrnce ( není to nerez) kam se to vejde. Luhovat to budu asi v plastovém vědru nebo kýblu. Uvidím.

A právě v mnoha receptech na internetu píší, že se to má před použitím oplachovat ty květy... LOL. Vždyť tím se spláchne do dřezu i ten pyl, který je nutné zachovat...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » pon čer 5, 2023 8:26

U nás teprve začíná bez kvést, zatím nemá cenu sbírat, vše je zavřený. Ale mezi těmi deštivými dny nebo po nich bude příležitost.
Kov ne. Ničí to látky a mění chuť. Používám kýble od marmelády, co jsem vysomroval v místní pekárně, na tyhle věci, ale i na nakládání masa k uzení, jsou ideální.
Opláchnout... Nj, městský fifleny by umřely, kdyby tam zůstal jeden brouček... Brouci nevadí, to se přecedí :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Dromedaro » pon čer 5, 2023 8:48

A kolik vody a do toho květů dáváš? V těch receptech se většinou uvádí 750ml vody na 25 květů. Podle mě, čím víc do toho narvu, tím lepší chuť. Já do toho dám třtinový cukr. Mám hromadu toho cukru ze slevové akce. Kilo za 30Kč. Já když do těch receptů dám míň cukru, než se uvádí, tak to pak není moc dobrý. O něco míň nevadí, ale zlomek cukru, tak mi to pak moc nechutnalo. Cukr navíc taky konzervuje.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod Etheric » pon čer 5, 2023 9:38

Jak říkám, co se vejde. Minimum co se vejde. Aby květy byly totálně napěchovaný a po zatížení byla hladina milimetry nad květy. Prostě ať je pořádně hustej základ, jinak to bude mdlý, vodový..
Cukr taky konzervuje, ale především konzervuje proces a sterilita při něm. Do sirupů rvu cukru kotel, ale do marmelád zlomek doporučeného množství. Pak cítím původní surovinu a ne jako když si nacpu plnou hubu cukrem. Doporučuje se kilo cukru na kilo ovoce. Jenže oni to dělají jinak - povařit velmi krátce, narvat gelafixem a hotovo. Já ze 3kg ovoce uvařím 1kg marmelády a to pak vážně stačí max 200g cukru na celý ty původní 3kg ovoce. Tj vážně zlomek, a nedávám žádný zahušťovadla, není to potřeba. Dělám to takto, bo ty odfláknutý (nekoncentrovaný a uměle zahuštěný) marmelády a džemy mi nechutnaj.
Bez je trochu jinej, to není ovoce, tam toho cukru dám víc. Ne zlomek, ale třeba třetinu až polovinu toho, co píšou v receptu. A je to až dost.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

PředchozíDalší

Zpět na Pokec