Telefénní prudiči

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod mike » pát dub 7, 2017 15:37

pavproch píše:Někde na mobilmanii či kde sem se dočet, že to prý PaCh tak zjišťuje polohu, kde se dané číslo nachází...

To vypada jako pekna konspiracni teorie. Ne ze bych do toho nejak zvlast videl, ale na zjisteni polohy ti prece nepotrebuje nikdo volat, BTSky o tvem telefonu vedi i bez toho. Vubec mne nenapada, jak by jim volani pomohlo, naopak, tim by na sebe jen upozornili. Nejake podrobnosti?

Tohle delaji call centra, pristup k BTSkam nemaji a takhle (pry) testuji, jestli je cislo nazivu. To uz se mi stalo hodnekrat, akorat asi ne ze skryteho cisla.

Zrovna mne jedno takove zase otravuje, kazdy den mam po probuzeni neprijaty hovor ze stejneho cisla. Hodil jsem do Googlu a samozrejme nejaky telespammer :axe:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod booze » pát dub 7, 2017 15:59

mike píše:Tohle delaji call centra, pristup k BTSkam nemaji a takhle (pry) testuji, jestli je cislo nazivu. To uz se mi stalo hodnekrat, akorat asi ne ze skryteho cisla.

Ano presne tak. :lol:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod dudy » pát dub 7, 2017 16:34

No, taky to může bejt exekutor.
Kamaráda takhle někdo prozváněl ze skrytýho čísla a pak se ukázalo, že to byl exekuční zástupce Kanceláře pojistitelů, kterej tvrdil, že se ho snažili kontaktovat, než přistoupili k samotné exekuxi.
Když se ptal, proč ho nekontaktovali písemně, tak tvrdili, že nevyzvedává doporučenou poštu.
Dal to celý právničce a pak se zjistilo, že dopisy úmyslně posílali na blbou adresu, protože, když vědí, že si to adresát nemůže vyzvednout, protože adresa je blbě, tak pošlou prázdnou obálku a naúčtují sepsání výzvy, stejně tak účtují pokus o telefonický kontakt, kdy jednou zazvoní z anonymního čísla.
Když to celý vyplulo na povrch a schylovalo se k soudu, tak se najednou samy dohledaly papíry o původně chybějícím povinném ručení.
Ostatně já taky jednou seděl v autě před barákem a telefonoval sem. Najednou koukám, k vrátkům přišel chlápek, kouknul na jmenovku, nezazvonil, nic a tradá pryč. Tak sem za ním vyletěl a ptám se:
"Hledáte někoho?"
A on:
"Hledám pana Novotného."
Tak říkám:
"Pana Novotného neznám, ale tady bydlím já a já jsem Novák."
"Ne, ne, já hledám Novotného."
Za měsíc dopis ze soudu: Dostavte se tam a tam...
Bum, za stolem chlápek ode vrátek a byl to exekutor a hledal najednou mě, Nováka, prej kvůli nezaplacený pokutě z roku ajncvaj a ve vyčíslení výše exekuce položka "před měsícem návštěva klienta, nezastižen, 1800,-Kč".
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod booze » pát dub 7, 2017 16:41

Pokud by doslo k dokazovani u soudu tak i jen prozvoneni v radu jedne sec je zaznamenane.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod dudy » pát dub 7, 2017 16:45

Oni spoléhají na to, že ukáží výpis hovorů v telefonu, v kterém máš zaznamenaný i prozváněný hovor, ale už ne dobu, jak dlouho to vyzvánělo a operátor standardně výpis neuskutečněných hovorů vč. jejich délky, neposkytuje.
Dohledat to jde, ale pouze na soudní příkaz.
Jejich smůlou bylo, že kamarád byl v té době vedoucí technik u jednoho operátora.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod booze » pát dub 7, 2017 16:49

Kur.y #-o
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod Wiking » pát dub 7, 2017 17:40

Muj prispevek sice neni k tematu Telefonni prudici, ale je dost podobny:

Nedavno mi vola mati, ze u nich u dveri zazvonil chlapek z firmy Bohemia Energy a ze jim nabidne levnejsi elektrinu,

Podotykam, ze na vchodovych dveri u domu je napsano: Zakaz podomniho prodeje. Tento zakaz plati nejen v celem statutarnim meste Brne a v mnoha dalsich mestech a obcich. Pozvala ho tedy dal a ten ji tam NEUVERITELNE 3 hodiny pocital kolik usetri. Pritom rodice maji ten nejlevnejsi tarif pro 2 duchodce a levnejsiho uz nic neni. Sam jsem ho zarizoval.
Mati mi vola a ja mel uz takovy tuseni, a rikal jsem ji: OK, at tam chlapik necha papiry, ale VZIVOTE NIC NEPODEPISUJ..

Chlapik tedy 3 hodiny mlel a mlel a potom ze pry mam mati podepsat na tabletu neco. Ptala se co to je. a on: Ze to je souhlas aby ji smel poslat smlouvu. Jenze to nebylo svoleni, ale bylo tam napsano smlouva. Takze ten smejd tam chtel hned podepsat smlouvu a lhal ze to smlouva neni.

Nastesti jsem dosel domu v poslednich chvili a kdyz jsem to videl co se tam deje, vytahl jsem (bohuzel uredne znehodnoceny) samopal vzor 58 a rekl smejdovi ze ho popravim. Reknu vam uprimne, ze tak rychle od nas jeste nikdo neodchazel........ :t:t :t:t :t:t
A ta snuska mych nadavek z okna, za tu by se nemusely stydet ani znesvarene romske klany :supz: Nikdy bych neveril ze jsem takovy hulvat :roll:

Mati si pak pozdeji vzpomela, ze Bohemia Energy jsou sileni smejdi, kdyz ji umrel otcim tak po smrti byli sileny problemy s vypovedi, nebot ji (ten neboztik) sam nemohl podepsat ](*,) a tak pozustali platili jeste asi 8 mesicu nez se to nejak vyresilo.

Bohemia Energy do domu, cagan do ruky a zente je jak Turky od Vidne :axe: :axe: :axe: Jsou to smejdi jakym neni rovno!!
Uživatelský avatar
Wiking
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob pro 8, 2012 6:32
Bydliště: Dresden, obcas Brno.

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod dudy » sob dub 8, 2017 6:36

Wiking píše:...Nastesti jsem dosel domu v poslednich chvili a kdyz jsem to videl co se tam deje, vytahl jsem (bohuzel uredne znehodnoceny) samopal vzor 58 a rekl smejdovi ze ho popravim. Reknu vam uprimne, ze tak rychle od nas jeste nikdo neodchazel...



Buď přeháníš (což spíš), nebo to nemáš v hlavě v pořádku...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod Wiking » sob dub 8, 2017 6:49

Na hruby pytel hruba zaplata. Ty jednas se smejdy v rukavickach? Ja ne.

To jsem si mel pred smejda kleknout a prosit ho aby odesel?

Nemam to v hlave asi v poradku, to je mozne :-..

Vim ze normalni clovek by na nej zavolal Policii a ti by jej obvinili z porusovani vyhlasky a udelili mu poradnou pokutu. Ja vse resim na miste domluvou :axe:

Mam velmi velkou averzi tady na ty smejdy parazity atd kteri oje*avaji duchodce a lidi kteri se jim nedokazou postavit a branit se. Vazim si jen lidi, kteri se zivi poctivou praci, at je jiz jakakoliv. Se slusnymi lidmi jsme zatim nikdy nemel konflikt.
Uživatelský avatar
Wiking
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob pro 8, 2012 6:32
Bydliště: Dresden, obcas Brno.

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod dudy » sob dub 8, 2017 7:03

By ses divil, kdyby vytáh ostrou...

Ne, se šmejdy nejednám v rukavičkách, ale na to, abych vyhodil chlápka z bytu, fakt zbraň, notabene neúčinnou, nepotřebuju. A když už, to je asi lepší basebalka, líp se drží a líp se s ní ohání, než se zavařenym sapíkem...
Nicméně od rodičů jsem už pár takovejhle vyhazoval a vždycky stačilo:
"Okamžitě odejděte!"
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Telefénní prudiči

Příspěvekod Lipon » sob dub 8, 2017 10:28

jo, kdyby vytáh svou, nedejbože použil, doved bych si to představit i jako nutnou obranu (samozřejmě záleží vždycky na okolnostech)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Předchozí

Zpět na Pokec