Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » úte led 4, 2022 3:13

Zda se, že jsem naživu, tak by to mělo jít :)

Popíjíme po troskách kofolu, ta pomáhá taky. Je fakt, že ji nemám vychlazenou, ale to napravim v trolejbusu

S otrokovicama? Nic nic, jen je to má "oblíbená" trasa vzhledem k tomu, že tam voziš samé socky a fetky. Tam se i revizori bojí jet po jednom :D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 454
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned led 9, 2022 12:46

pavproch píše:Do prkýnka! Začínám (ne)pochybovat o své imbecilitě.
Ráno byla kosa fest, taxem na sebe oblíknul cibuli (cibule cibulovala, zima mi po těle nebylo) a na ruce dvoje rukavice - podvlíkací pws prsťáky a na ně sem chtěl vzít ty větší, mám dvoje, Cresta GTX L - šáhnu do police, kde už asi rok leží a.... Cresty L tam nebyly (a nebyly ani jinde), taxem vzal ty menší (M) a šel na vycházku. Po návratu z vycházky sem je znova všude hledal a ...nic, vypařily se.
Fčíl sem šel do garáže (z jiných důvodů), nevědomky kuknu do "té" police a.... ony ty L tam sou.... opravdu velmi silně pochybuju o své (ne)příčetnosti.
Grrrr, starý člověk. :vom:


Ty woe, vono to má (a zase imbecilita) ještě pokračování: fčera i neska sem šáhnul do police pro ty Cresty L, vzal je na vycházku (podvlečené pws prsťáky), včera dobrý, neska semi zdály nějaké těsné na ruce, taxem se doma po příchodu z vycházky podíval na velikost a je tam cedulka M, taxem myslel, že nějaký omyl, zajdu do garáže na tu druhou polici, kde skladuju ty M a kuknu na ně - taky M. Takže sem koupil (mám faktury) a ca rok používal jedny M a jedny L (a byl mezi nima cítit rozdíl ve velikosti/těsnosti na ruce) a najednou mám dvoje M a žádné L (oboje M mnou upravené = odstřihnutý sucháč zapínání na zápěstí). To snad není možné, sem fuckt z toho Chocholoušek. ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28491
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod AlexBeck » ned led 9, 2022 15:14

Stačí tomu jen věřit a jak si byl doteď spokojený :D No po tomto zjištení už, ale nesednou a budeš muset koupit ty Lka :mrgreen:
Uživatelský avatar
AlexBeck
účastník
účastník
 
Příspěvky: 281
Registrován: úte črc 30, 2013 11:45

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned led 9, 2022 19:12

:lol:

(pani pavprochova: priste mu vymenime boty za mensi. Vsak on si nakonec o zbaveni svepravnosti pozada sam :twisted:)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod karaya1 » úte led 11, 2022 16:28

Stěžuju si, že outdooru je v mém případě v poslední době jak šafránu (aspoň ale čtu téma o rodinné dovolené v ČR :wink: ), dostanu se leda tak na běh kolem komína a jednou za rok na pánskou jízdu po hraničních kopcích (už jsme obešli půlku Moravy :wink: ).

A kromě toho si stěžuju ještě na všechny unterwassermany a zlatokopy z oblasti realit. Dlouhodobě sleduju nabídku ve svém bydlišti, anžto bychom se chtěli přesunout z bytu do domku, ale ačkoliv mi za posledních pět let plat velmi slušně vyrostl, tak ceny šly nahoru snad ještě rychleji a etické standardy zlatokopů stejně rychle dolů. Poslední pikoška: draží se barák na krásném místě (majitelka-právnička ho získala poněkud pochybně od předchozího pologramotného majitele a obratem ho hodila do dražby :roll: ), fixní provize (aukční jistota) 360k. Při prohlídce ani zástupce RK, ani majitelka k baráku vlastně nic nevěděli ("to je všechno napsané v aukční vyhlášce"), ve vyhlášce chyby ("termín podpisu kupní smlouvy 30 dní od schválení zastupitelstvem Uherského Hradiště" - wtf?? "aha, to je chyba, to tam asi zůstalo z jiné dražby obecních bytů UH, nechám to opravit"... co taky chtít za 360k za služby, že...), v obchodních podmínkách zcela otevřeně napsáno, že prodávající může přihazovat a taková aukce je platná, i když ji vyhraje prodávající (pak může určit druhého v pořadí jako vítěze; RK: "ale to se v tomto případě nestane, nebojte se"... - přitom z teorie her je jasné, že prodávající musí přihodit jako poslední, protože nic netratí a může jen získat); při překážce na straně kupujícího a finální nedohodě nejen propadne aukční jistota, ale ještě tam je další smluvní pokuta 150k...

Bych blil.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 700
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte led 11, 2022 17:13

:shock: na to ani nepotrebujes teorii her... Slusna prasarna. Jsou takove obchodni podminky vubec platne? Ale to je vlastne jedno, s evidentnima podvratakama smlouvy uzavirat nechces a soudit se taky ne.

Jinak jo, jsem velmi rad, ze jsem si bydleni vyresil pred 15 lety. Sice si rikam, ze tyhle ceny jsou nesmyslne a musi spadnout, jenze inflace a lidi chteji nekam ulozit penize...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » úte led 11, 2022 17:55

karaya1 píše:prodávající může přihazovat a taková aukce je platná, i když ji vyhraje prodávající (pak může určit druhého v pořadí jako vítěze

Tak to je mazec. Vypálit jim tu kancelář do základů..
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8259
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř led 12, 2022 11:36

pavproch píše:
pavproch píše:Do prkýnka! Začínám (ne)pochybovat o své imbecilitě.
Ráno byla kosa fest, taxem na sebe oblíknul cibuli (cibule cibulovala, zima mi po těle nebylo) a na ruce dvoje rukavice - podvlíkací pws prsťáky a na ně sem chtěl vzít ty větší, mám dvoje, Cresta GTX L - šáhnu do police, kde už asi rok leží a.... Cresty L tam nebyly (a nebyly ani jinde), taxem vzal ty menší (M) a šel na vycházku. Po návratu z vycházky sem je znova všude hledal a ...nic, vypařily se.
Fčíl sem šel do garáže (z jiných důvodů), nevědomky kuknu do "té" police a.... ony ty L tam sou.... opravdu velmi silně pochybuju o své (ne)příčetnosti.
Grrrr, starý člověk. :vom:


Ty woe, vono to má (a zase imbecilita) ještě pokračování: fčera i neska sem šáhnul do police pro ty Cresty L, vzal je na vycházku (podvlečené pws prsťáky), včera dobrý, neska semi zdály nějaké těsné na ruce, taxem se doma po příchodu z vycházky podíval na velikost a je tam cedulka M, taxem myslel, že nějaký omyl, zajdu do garáže na tu druhou polici, kde skladuju ty M a kuknu na ně - taky M. Takže sem koupil (mám faktury) a ca rok používal jedny M a jedny L (a byl mezi nima cítit rozdíl ve velikosti/těsnosti na ruce) a najednou mám dvoje M a žádné L (oboje M mnou upravené = odstřihnutý sucháč zapínání na zápěstí). To snad není možné, sem fuckt z toho Chocholoušek. ](*,)


Vysvětleno, opravdu mám jedny Medium a jedny Large, jaxem ty Large to nemají napsané na štítku vevnitř (blank štítek), zatímco ty Medium to tam naspané mají. A je mezi nima (malý) rozdíl ve velikosti. A já sem blb na entou, že sem při hledání se nepodíval pořádně na ty štítky..... bude to chtít opravdu toho Dr. Chocholouška.... nebo (starobní) ústav..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28491
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 13, 2022 18:35

Blbě sem se neska ráno podíval do kalendáře a paxem asi 2 hodiny žil ve stresu, že je zítra pátek třináctého. Chjo no. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28491
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 13, 2022 18:53

Stezuju si na sebe a na IB trading software napsany v blbe Jave, kvuli ktere je pomaly a neohrabany. Naklikal jsem si opcni strategii, neprilis pravdepodobnou s velkym spreadem mezi nakupni a prodejni cenou. Stredni cena byla docela nizka, a tak jsem ji chtel zkusit, pripadne trochu pridat. Kliknul jsem teda na stredni cenu, dal odeslat prikaz, automaticky odklepnul shrnuti (zasadni chyba) a pak jen bezmocne koukal, ze tam naskocil za nesmyslnou prodejni cenu a hned se provedl. Za o neco mensi, ale furt hodne spatnou. Az potom vyskocilo okno, ze cena byla mimo rozumny rozsah a jestli chci prikaz opravdu odeslat nebo zrusit. Jasne, ze ho chci zrusit, ale to by ses nesmel ptat s krizkem po funuse... ](*,)

Blba Java, ze nezareagovala na klik na stredni cenu (jsem na ni moc rychly...), blby ja, ze jsem to odklepnul a blby software, ze ma spatne poradi operaci (asi to nareportuju). Zkusil jsem to prodat, ale neslo to ani za 50 % toho, co jsem zaplatil. Splachnul jsem tedy dnesni plat primo do :toimonster: Teda, ono to nakonec muze i vydelat, cas na to je do zari, ale pravdepodobnost je mala. Spis pockam, jestli to kus nevyleze a pak se pokusim zrealizovat mensi ztratu...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 13, 2022 19:28

Tak jsem to nareportoval, protoze si myslim, ze to je bug. Ovsem predtim jsem musel potvrdit nekolik dotazniku, se kteryma otravuji nekolikrat do roka a stale tam pridavaji nove polozky (pocitam, ze zanedlouho tam bude kolik merim a vazim a jestli jsem ockovan proti covidu...). Nemuzou za to, to regulatori utrzeni z retezu. Byrokrati vsech zemi, jdete do prdele! ](*,)

edit: tak jsem neodolal a koupil jeste jeden kontrakt, tentokrat spravne. Zacal jsem od stredu a postupne zvedal a koupilo se to na 22 % ceny, za kterou jsem koupil ten prvni :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 13, 2022 21:02

Ted mi to doslo! Dneska je trinacteho ](*,)

Pred chvili jsem se vydal do prace neco podepsat, jelikoz byrokratum z uctarny nestaci nektere formulare eletronicky ](*,) Akorat jel bus, dobehl jsem na nej s vyplazenym jazykem, a kdyz jsme dojizdeli do dalsi zastavky, tak mi doslo, ze nemam platnou litacku. Protoze do mesta moc nejezdim, na zacatku roku mi jeste platila stara a rekl jsem si, ze si novy kupon koupim az nekam pojedu. A samozrejme na to zapomnel, coz jsem ostatne i cekal... No a tak jsem zas z busu vyskocil, kdyby mne chytnul revizor, tak to uz by byl pro dnesek vrchol. Jeste jsem pri tom behu zjistil, ze se mi nejak skripla bederni pater a boli mne zadni casti stehen. Kdyz se dari, tak se dari...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » pon led 17, 2022 23:25

Bruca píše:Ty jo, radši znovu koronitu než tu debilni virózu. Letí to ze mne horem, spodem, před chvílí jsem na wc na čtvrt hodky úplně odpadl...


Bruca - teď jsem (12-14.1.2022) asi na novinky.cz četl, že v americe má asi 20% omikroňáků průjem - další příznak omikronu.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1134
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » úte led 18, 2022 4:52

Lojzmen - to by mi vyšlo pozitivně pcrko minulý týden, a nic :-)

Teď mě víc sejří ten zlomený malicek. Po 3 týdnech jsem sundal dlahu a nemůžu s ním skoro hýbat. Měl jsem ho nechat uříznout :D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 454
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » úte led 18, 2022 8:56

bez obav, to půjde rozcvičit
já ho měl v dlaze asi 6 tejdnů, posešívanej zpátky z kusů, co zbyly kolem většího kloubu a už zas unesu plnou konvici s čajem a hlavně půllitr :drinkers:
mně to trvalo teda asi 1/2 roku, než se to zas rozhýbalo, ale já k tomu měl ještě šité šlachy a kloub (zlomené to ale nebylo)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4942
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte led 18, 2022 9:16

Já dyž sem si v ta3 před lety při držce zlomil prst, tak 8 týdnů sádra, pak mi ji sundali a doktor sestře: Sestři, podržte ho. ... A zlomil mi ho znova (srostl hodně křivě, trochu křivý je ale už nafurt)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28491
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » úte led 18, 2022 18:34

Pavproch - tak to by mě asi museli přebalit. Anebo zašít sestřičku a doktora :D

I když stačilo, když jsem byl s kolenem na úrazovce a zrovna tam přivezli chlapíka, co si vyhodil koleno pri badmintonu. Protože když mu ho nandavali zpátky, tak to jsme zelenali v čekárně všichni.
Jsem přišel do ordinace a říkám doktorovi, že si začínám připadat jak simulant. Chytl moc hezky záchvat smíchu :D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 454
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte led 18, 2022 18:42

Lipon píše:bez obav, to půjde rozcvičit

Jj, akorat se na tom musi pracovat a asi neni dobre to odkladat. Chodil jsem s tim na rehabilitace, kde mi to holka rozmasirovavala a ukazala, co s tim delat. Nevim o nem, akorat ho nenatahnu na 100 % (tak 95), jelikoz se tam zrejme urval jeden maly upon.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Stížnost

Příspěvekod Lipon » úte led 18, 2022 20:28

Přesně.
Začít okamžitě, jak to půjde a cvičit předvedené cviky při jakékoliv příležitosti.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4942
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » úte led 18, 2022 20:32

mike píše:Jj, akorat se na tom musi pracovat a asi neni dobre to odkladat.
Když si vzpomenu, jak jsem na tom "pracovala" , když jsem si zlomila nebo štípla prostředníček před pár lety v zimě na Severu #-o :lol: ... do rukavice strkat s druhým prstem, jsem si je přikurtovala navzájem k sobě a klacíku, jenže pak bylo nutný makat oběma rukama, a tak nastala fáze rehabilitace krapet předcasně. Ale překvapivě to pak časem slušně srostlo, dokonce ho můžu i narovnat, jen zůstal trochu placatější a po lezení o sobě někdy dává vědět.
Ale to si vlastně nestěžuju, aspoň to mám na obou rukách vyrovnaný, tam mi zlomení kdysi dávno srostlo hůř, a je to trošku křivatec :)

pp: :shock: bych je snad pokousala

Bruca: tak ať se Ti dobře rozcvičí a seš zas fešák s rovnejma prstíkama :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř led 19, 2022 22:14

Tak se mi po tydnu ozval nejaky podle jmena Ind z IB ohledne reportu tohodle problemu. A pry jestli to jsem schopen dneska zreprodukovat. No, to mozna jsem, ale jelikoz to byla pomerne draha chyba, tak to fakt zkouset nehodlam #-o Naopak, davam si bacha, aby se mi to nestalo znovu. By mne zajimalo, cim ti lidi premysleji... Budu optimista a zkusim si myslet, ze si to poradne neprecetl a poslal generickou odpoved. Druha moznost je podstatne horsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » čtv led 20, 2022 20:10

Bruca píše:Lojzmen - to by mi vyšlo pozitivně pcrko minulý týden, a nic :-) ...


Teď jsem četl, že na škole ve Zlíně řádí nikoli omikron, ale norovirus, takže je to jasné.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1134
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 20, 2022 20:12

To bylo jasne od zacatku, celkem typicky prubeh ;-) Teda, jeste to mohl byt rotavirus.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » pát led 21, 2022 22:27

Tak jo, teď už si fakt asi musím postěžovat. Skoro přesně před rokem jsme spolu s botama objednali v jednom e-shopu i vložky do jinejch pohor. Vložky jsme hodili do skříně a došlo na ně až dnes, když si Laďa chtěl vzít vysoký "lovecký" pohory do lesa. Nevzal, protože zjistil, že obě vložky jsou pravý #-o ... jsme si toho předtím vůbec nevšimli ](*,) :twisted: Jsem zvědavá, co mi po roce od objednávky e-shop odpoví ... :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát led 21, 2022 22:33

:lol: jestli jsou slusni, tak ti poslou dve leve ;-) Jestli ne, tak ti poradi otocit jednu vzhuru nohama :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » pát led 21, 2022 23:00

Jo, to jsem jim i navrhla, že si teda ještě jeden "levopár" koupíme, páč jim ta jedna levá přece musí někde přebývat a jiná pravá chybět :lol:

Ale nebudu předbíhat událostem, uvidím, jestli vůbec odpoví nebo to budou po roce brát jako nějakou provokaci. Ale my si toho prostě tehdy fakt nevšimli a na použití došlo až dnes ...
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát led 21, 2022 23:09

Ty dve leve uz dostal nekdo jiny, ted uz ho jen najit ;-) Co vis, treba se ti tady ozve :twisted:

Sranda bude az ti s omluvou poslou dalsi dve prave :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » sob led 22, 2022 0:05

Jakože by to vlastně pojali jako seznamku: "Muž se dvěma pravými vkládacími stélkami velikosti deset, hledá levotočivý protějšek, nejlépe ženského pohlaví" #-o :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob led 22, 2022 2:24

Mozna se ho nejdriv zeptej, jestli stoji o zenskou s nohama velikosti deset :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » sob led 22, 2022 15:23

Tipla bych, že by se jí možná bál :P

Ale z obchodu se ozvali obratem (v sobotu! =D> ), takže je velká naděje, že se brzo přesunu do Whitelistu :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

PředchozíDalší

Zpět na Pokec