Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » sob dub 24, 2021 4:38

sobb
dekuju za nabidku, ale mas pravdu v tom, ze aktualne mam zaklad hlavne v susenym jidle, a navic nejhorsich je jen tech par dni na sumave, pak to bude s civilizaci i obchodama lepsi, tak to nejak naplanuju na suseny dobroty.

greymouse
hm, tak to neni moc priznivy pro ty banany :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Olchor » ned dub 25, 2021 15:53

Hele, a co zkusit Zásilkovnu? Mají pobočky většinou v nějakém obchodě nebo provozovně s pevně danou pracovní dobou a síť je celkem hustá.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » ned dub 25, 2021 16:20

Olchor
ani zasilkovna, ani ulozenka... :D dal jich vyuzit celkem i planuju. myslim, ze jsem nasla nejaky ppl parcel shop ale blbe otviracka a byl na ty poste :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Tomas » sob kvě 1, 2021 17:06

Mawenzi píše:tomas
jasne takze jis 10 dni jen brkasi protoze s bezlepkem technicky nikdy nikde nic rouzmnyho neni...

Sice brkaše je brkaše, ale když jedu s děckem tak je brkaše s lovečákem většinou jen k snídani.

Dnes jsem se vrátil jen z takovýho menšího treku s děckem a vzali jsme s sebou "velký" Lyo - Tikka Masala, ale bylo to poměrně slabý ač relativně chutný.

K snídani byl Decathlon Kari kuře, a oba jsme si fakt pochutnali. Mě ty Decathloňácký instajídla fakt chutnají snad všechny. Nad Lyem už asi zlomím hůl.

Nevím ale jestli jsou bezlepkový. Každopádně u mě je to dlouhodobě v poměru cena/výkon jasnej vítěz.

EDIT: Tady je víc. Minimálně kuře na kari je bez lepku a je dobrý, můžu doporučit.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » sob kvě 1, 2021 18:36

Teda, ja sice tvrdim, ze snidane je zaklad a bez ni nefunguju, ale tohle prijde i mne jako overkill ;-) Tyhle jidla si davam na veceri. Na snidani chleba + salam/syr a caj. Na horach, doma je tam jeste maslo a treba rajcata.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49678
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Tomas » sob kvě 1, 2021 21:16

Tak ono to velmi záleží na okolnostech. Ráno byla kosa větší než jsem čekal a chcalo, tak snídaně byla až tak za hodinu. Rychlej čaj, sbalit mokrej stan a vyrazit, aby se člověk zahřál.

Doma ale dávam snídaně taky rázný, dělá mi to dobře a pak přes den pak jím jen měnší věci. Moc nevečeřím, páč se mi s tím pak blbě spí. To má každej jinak.

Na cesty jsem nikdy chleba s sebou netahal. Připadne mi nepraktickej a špatně stravitelnej. Mám radši teplý snídaně - což je pro mě v horách třeba ta brkaše s něčím co je po ruce.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » sob kvě 1, 2021 21:28

Jasne, je to vec nastaveni a zvyku, jsou lidi, co nesnidaji vubec. To bych nedal, to uz radej to tve teple jidlo :)

Chleba neprakticky je, ale nemam za nej rozumnou nahradu. Knäckebrot je jeste nepraktictejsi, z toho je za par dni hromada prachu. A vlocky? :vom: Akorat nechapu, co je na chlebu spatne stravitelneho. Naopak, prijde mi lepsi, nez rychle sacharidy, po snidani vydrzim bez jidla dlouho. A treba na zapade Italie maji mistni chleba uplne fantasticky, beru si do hor vzdycky cely bochnik :) Vydrzi mi 5 - 6 dni a pak holt musim dolu pro dalsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49678
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 1, 2021 21:32

Tomas
znam, dehydra a i ty z decathlonu mam nejaky nakoupeny a v podstate kazdej vecer mam dehydro jidlo.

mam 700g jidla na den, sem to prepocitala, no docela dost ale budu muset provest obet. Bud budu mit naveky nadvahu nebo sezeru denne 700g jidla, mozna se ze zacarovanyho kruhu dostanu ale budu to muset tahat... tady teda uprednostnuju dlouhodoby zdravotni benefity neceho, co se zatim neuspesne snazim rok a pul budovat nad kratkodobejma negativama ze to budu muset odtahnout a bude mi to snizovat denni porci kilometru na tech +/- 20. to mi na druhou stranu ale uplne neva, sice su snek ale neni kam spechat, nejsou to bezecky zavody ale dovolena :D

ale i kdyz budu pocitat s tim, ze treba nejaka moznost cca po 4 - 5 dnech, tak porad je to hodne jidla. No vyhoda je, ze bude dost ubyvat.

Osobne mam rada velkou snidani, svacinku, standartni obed a odpoledne uz moc nejim, protoze su typicky ranni ptace a odpoledne spis uz odpadam, co nesnim cca do 14h uz pak nestiham vubec dohnat.

na dovolene bude rezim uplne naopak, takze na to su dost zvedava.

Dneska sem si sla koupit do 3 obchodu bezlepkovy seminkovy chleby a nikde je nemeli, pritom jindy je maj ve vsech... a vemu si k tomu nejaky oriskovy masla.

Jo, ja vim ze 700g je proste fakt desne moc, ale nechci ten rok a pul prace zahodit, u me staci na par tydnu polevit (staci mi mesic) a skokove priberu treba 3kg... s tim, ze se mi dari hubnout asi kilo rocne to neni nic, co potrebuju si domu dovest jeste vetsi nadvahu, nez mam :D

Vyhoda trochu je, ze kamosovi pujcuju lite line 300, takze az pojede do brna, vezme muj 1200g spacak a necha mi lite line (760g) to je hned skoro pul kila dole jen tim, ze si muzu vzit druhej spacak... :D na druhou stranu on galantne ponese celou bombu, coz hned ten ziskanej rozdil hezky srazi :D

zacinam byt trochu v panice, ze nemam ani nachystany jidlo a rozmysleny tepelny vrstvy a jeste par vikendu... no doufam, ze se aspon na sumave vyprsi ted.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » sob kvě 1, 2021 21:43

Tak mne napadlo, kdyz jedes na Sumavu, kde je to samy asfalt, co si vzit misto batohu vozicek? :twisted: Stani tu na to pred casem mel vlakno, muzes se inspirovat.

700 g na den je opravdu dost, sam mivam na hory tak 450 - 500 g. Je to malo a vzdycky tam hezkych par kilo telesneho tuku necham, doma jim podstatne vic. Njn, ale kdyz sis dlouhodobym usilim rozbila metabolismus, tak holt musis trpet ;-) Ono se to casem spravi, ale muze to trvat roky, nez se telo prestavi na novy rezim. Ale to uz ti asi rekli ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49678
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 1, 2021 21:53

mike
mozna by mi stacilo kdyby lekarska veda mela na prelomu tisicelite na potravinovy intolerance lepsi navody nez "tak to nejez, kdyz je ti potom blbe" :D Jo, me by klidne stacilo i 200g na den, kdybych si mela jist podle sebe :D

proste to budu muset vsechno snist a taky nosit, to se neda nic delat :D a poctivym odjidanim bude ubyvat vaha, tak se to bude pekne ruku v ruce navzajem podporovat :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » sob kvě 1, 2021 22:00

Njn, holt sis vybrala spatny prelom tisicileti, ten dalsi uz mozna vyjde ;-) Soucasna lekarska veda umi slusne resit akutni veci, ale chronicke nic moc nebo vubec. Na druhou stranu, tenhle navod fungoval celou dosavadni historii lidstva a neni na nem nic spatneho.

Zas bacha, abys to v ramci odlehcovani nesnedla vsechno uz prvni den ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49678
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 1, 2021 22:11

mike
problem je v tom, ze kdyz neznas spoustec a je ti zle po vsem :D tak tato rada vede k tomu ze nejis skoro nic:D

myslim, ze mi bude davat dost zabrat snist i tech 700g jidla:D navic dulezita je spis celkova bilance nez denni, takze mozna, ze pokud vse snim prvni den, dalsi 4 budu mit lehkej batoh a k tomu nebudu mit hlad, protoze stravit 4kg jidla da zabrat. pak je tam ale riziko, ze z kopce budu prepadavt dolu a nikdy na hreben nevylezu.

jinak snazim se nekterym asfaltovym usekum vyhnout, kdyz to lze, no ale i tak je na tech 150km trasy asflatu asi 60km a to me moc radosti nenaplnuje. ale tak chtela sem sumavu mam ji mit... :)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Tomas » ned kvě 2, 2021 8:56

mike píše: Akorat nechapu, co je na chlebu spatne stravitelneho. Naopak, prijde mi lepsi, nez rychle sacharidy, po snidani vydrzim bez jidla dlouho. A treba na zapade Italie maji mistni chleba uplne fantasticky, beru si do hor vzdycky cely bochnik :) Vydrzi mi 5 - 6 dni a pak holt musim dolu pro dalsi.

Mám na mysli chleba, když už není uplně čerstvý - tzn. je tvrdší. To se jí špatně a jíst to je pro mě spíš za trest.

Italskej chleba je něco úplně jinýho, ale asi se bude lišit dost podle lokality. Co jsem v Itálii jedl za chleby tak to byl vždy světlejší/měkčí chleby, který spíš připomínaj veku než standardní českej chleba.

mike píše:To bych nedal, to uz radej to tve teple jidlo :)

Mě teplá snídaně připadne jako win na plný čáře. Zahřeje, hydratuje a je to prostě příjemnej start. A může to být klidně ta brkaše s lovečákem (což velmi často je). I doma málokdy dělám "studenou" snídani.

mike píše:700 g na den je opravdu dost, sam mivam na hory tak 450 - 500 g.

To je, mívám osobně taky tak 400-500g a je to pro mě dostačující. Muset jíst 700g, to bych asi neměl sílu se ani hýbat.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » ned kvě 2, 2021 10:12

nj, tu nadvahu musim necim krmit, aby se mi nezvysovala :D :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » ned kvě 2, 2021 17:55

Tomas píše:Mám na mysli chleba, když už není uplně čerstvý - tzn. je tvrdší. To se jí špatně a jíst to je pro mě spíš za trest.

Chleba je potreba mit v sacku. Pak neztvrdne, ale zplesnivi ;-)

Tomas píše:Italskej chleba je něco úplně jinýho, ale asi se bude lišit dost podle lokality. Co jsem v Itálii jedl za chleby tak to byl vždy světlejší/měkčí chleby, který spíš připomínaj veku než standardní českej chleba.

Tohle je jedna moznost, skvele se hodi k jejich susenym sunkam. Co jsem myslel, je ale pravy opak, neco jako nas graham. Priblizne tohle: https://2.bp.blogspot.com/-rImjpPQWR3w/ ... ta-1-5.jpg. Vydrzi klidne tyden. Teda, nevydrzi, protoze ho sezeru :twisted: Sakra, dostal jsem na nej chut...

Tomas píše:Mě teplá snídaně připadne jako win na plný čáře. Zahřeje, hydratuje a je to prostě příjemnej start. A může to být klidně ta brkaše s lovečákem (což velmi často je). I doma málokdy dělám "studenou" snídani.

Kdyz jsem na navsteve u rodicu, mam jako prvni jidlo obed, protoze jsou zvykli obedvat v poledne a to ja sotva vstavam ;-) Pak musim pockat aspon hodinu, nez vyrazim do kopcu a i tak je to nekdy tezke.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49678
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » ned kvě 2, 2021 17:58

Mawenzi píše:nj, tu nadvahu musim necim krmit, aby se mi nezvysovala

Tohle pis do diskusi pod clanky o hubnuti :twisted: Tam se vzdycky najde nejaky pitomec, co napise, ze staci min zrat, pripadne, ze je potreba, aby energeticky vydej presahoval prijem a tvari se, ze objevil novy kontinent.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49678
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » ned kvě 2, 2021 18:47

:D

tak uz mam rozpytlikovany a rozchystany vsechny krabice, co pujdou prede me. Rozhodla sem se, ze usetrim vahu na sladkostech, protoze ty sezenu vzdycky :D

budu mit cca 650g jidla na den + obaly takze cca 700g (2x denne dehydro - mysleno i domaci kase, proste na zaliti vodou), flapjacky, proteinovky, mix susenyho a lyo ovoce, susenyho masa, orechu, a granoly + chleba/kukuricny zazraky + orechovy "masla", kremy a tak.

vzdycky na 4-5 dni mam jednu cokoladu a jedno baleni medvidku, sezam v medu nebo podobny srandy. Sladkosti vzdycky sezenu, ale vim jak v hnusnym dnu doda hrst medvidku elan...

aktualne su na 10kg... zakladni vahy... jidlo promenlive 0 - 4kg a pocitam cca 2l vody tak nejak prumerne... ajajajajaj. Uz zacinam mit cestovni horecku :D kdyz budu mit stesti, tech 16kg to nepresahne a vzdy po prvnim dnu budu aspon na 15kg a to nejak zvladam nosit uz na hrane. No jedinej problem je objem toho jidla :D proc sem se na 10dni do skotska vlezla do talonu 44? :D jo protoze moje jidlo na tyden zabiralo asi jako dneska jidlo na 1 :D :D nechapu jak sem mohla mit na cca 8dni na WHW 3.5kg jidla komplet a vpodstate si za tech 8 dni jen dokoupit asi 2x polivku a jednou zeleninovej salat a mozna jednou cokoladu a jednou parky a ty byly hnusny a dala sem je klukum :D

mozna, ze whw sem prezila jen proto, ze sem fakt nemela zadny jidlo, protoze koleno upelo dost. ted nastesti o nic nejde, kdyz bude trochu zlobit...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Tomas » ned kvě 2, 2021 18:57

mike píše:Chleba je potreba mit v sacku. Pak neztvrdne, ale zplesnivi ;-)
Dík za info, já ho doteď nosil volně batohu mezi ostatníma věcma a doma skladoval volně na vzduchu :lol:

mike píše:Tohle je jedna moznost, skvele se hodi k jejich susenym sunkam. Co jsem myslel, je ale pravy opak, neco jako nas graham. Priblizne tohle: https://2.bp.blogspot.com/-rImjpPQWR3w/ ... ta-1-5.jpg. Vydrzi klidne tyden. Teda, nevydrzi, protoze ho sezeru :twisted: Sakra, dostal jsem na nej chut...
Já se v těch jižnějších oblastech moc nepohybuju, ale byl jsem tam během předchozího léta tři týdny v Toskánsku - chleba byl "vekovitej" a světlej (viz příloha). Tam to byl naprostej standard. Jediný druh chleba, ale vydrží dlouho. Chuťove dost neutrální, ani sladkej ani slanej.

Jinak jsem nějákým způsobem existoval i v Tyrolsku mraky měsíců a chleba jsem tam vlastně ani nekupoval, protože se to tam taky blížilo tomuhle.

Mike píše:Kdyz jsem na navsteve u rodicu, mam jako prvni jidlo obed, protoze jsou zvykli obedvat v poledne a to ja sotva vstavam ;-) Pak musim pockat aspon hodinu, nez vyrazim do kopcu a i tak je to nekdy tezke.
Dnes se dcera snažila v krámu koupit jogurt, jakože na snídani. Řekl jsem, že budou bagety se slaninou a vejci. Okamžitá reakce byla, že budem muset vstávat v šest, aby se to udělalo a zároveň aby to snědla a byla schopna dorazit do školy na osmou. Tak si nastavuju budík, abych na sedmou měl hotovo. Ráno o osmé jsou totiž antigen testy pro žáky druhého stupně.
Přílohy
IMG_20200725_130730_8.jpg
Naposledy upravil Tomas dne ned kvě 2, 2021 21:37, celkově upraveno 1
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod mike » ned kvě 2, 2021 19:06

Tomas píše:Já se v těch jižnějších oblastech moc nepohybuju, ale byl jsem tam během předchozího léta tři týdny v Toskánsku - chleba byl "vekovitej" a světlej (viz příloha). Tam to byl naprostej standard.

Jo, ten tam maji vsude. Ten tmavy je mistni specialita v oblasti Aosty a uz jen kvuli nemu se tam vyplati zajet. Tohle, Fontina (syr), Mocetta (susena sunka) a spokojene vyrazim do hor v ocekavani gastronomickych orgii ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49678
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Tomas » ned kvě 2, 2021 21:34

Tyhle výrazy mi fakt nic neříkaj. Občas zajedu do Toskánska za kolegou z práce, projdem se a popijem, ale jinak chleba světlej, víno excelentní, pizza italská (před zrakem konzumenta připravovaná).

Mám to tam rád a asi tam koupim v nějáký tý vsi za cenu ojetý škodovky barák. Tomu fakt nelze dlouhodobě odolávat.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod apuka » pon kvě 3, 2021 9:22

Tomas píše:jsem nějákým způsobem existoval i v Tyrolsku mraky měsíců a chleba jsem tam vlastně ani nekupoval, protože se to tam taky blížilo tomuhle.
Promin, mi neni uplne jasne, k cemu se vztahuje to "k tomuhle"... Jestli k "bilemu vekovitemu chlebu" nebo co psal mike, tomu "grahamovitemu"?

Bo ja jezdim do Tyrolska a ten vekovity chleb se tam sice da taky sehnat, ale trochu hur (jsem to nikdy tam nekupoval, ale v mistnich pekarnach jej skoro nikde nedelali). Zato ruzne (alespon castecne) celozrnne (i kdyz ne zrovna takove "grahamovite") tam delaji na mnoho zpusobu a jsou teda fakt vynikajici. Hlavne na tury v horach, resp. pred nebo po nich, dodaji spoustu energie a jeste jsou i chutne.
Jako jo, sezenes tam i chleby trochu "ceskeho typu", ale ty az tak za moc nestoji a koupis je spise v supermarketech nez v pekarnach.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16757
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Tomas » pon kvě 3, 2021 10:38

Měl jsem na mysli jednoduše chleba, který mi moc nejede. Standardní pšenično/žitný chleba, tak jako ho jím celej život se mi tam koupit nepodařil.

Pravda je, že jsem se nikdy moc nesnažil a radši koupil pytel housek. :D
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod apuka » pon kvě 3, 2021 11:10

To uz je sice trochu OT, ale mozna do nejakeho budoucna se to hodi i mawe a jinym.
Tomas píše:Standardní pšenično/žitný chleba, tak jako ho jím celej život se mi tam koupit nepodařil
Pokud myslis pod "stnadardnim" chlebem to, co se u nas prodava (rekneme typ Sumava), tak ano, takovy chleb malokde jinde koupis (a nemyslim "babisovske" doslova rychlokvasky). Bud mas (spse v jizanskych statech) ten cisto bily, co popisujes jako vekovy nebo vice-ci mene celozrnny.

Mluvil jsem s jednym slovenskym kucharem na chate v A a on rikal, ze si taky nemohl zvyknout na jejich chleba, tak si udelal takovy "nas". Jen mel problem, ze v A se nevyrabi nase typy chlebovych mouk, pridava se vice celozrnne, resp. tmavsi (nebo potom ta uplne bila) mouka, maji trochu jinak kvasne procesy, pouzivaji min drozdi a vice kvasek, atd. atd. Takze ve vysledku je chut (ale nekdy i konzistence a vzhled) odlisny.

Edit: jeste pridavam, ze s tim nebudes mit problem jenom a alpskych krajinach. Ja pochazim z jihozapadniho Slovenska ale uz za Dunajem v Madarsku, doslova par km za humny se delaji taky naprosto jine chleby, nejvice jeste "bramborovy".
Ve Skandinavii si taky pamatuji uplne jine, vice smerem k zitnemu a taky celozrnnemu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16757
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pon kvě 3, 2021 14:05

delate mi desny chute tema chlebama... du si zabalit par kukuricnych fujplacek... no nejhorsi je ze ani nemuzu mit hlad s tim objemem jidla abych to jedla aspon z hladu:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » stř kvě 5, 2021 18:39

tak uz su na 10,3kg. ten batoh me zavali :D:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pát kvě 7, 2021 10:15

jeste tydrn do odjezdu... aporas nevim zda tu mikinu potrebuju nebo ne...

dycky zapomenu jakej mam tepelnej komfort v techle rychle se menicich teplotach:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Etheric » pát kvě 7, 2021 10:50

10,3kg základ? To je opravdu hodně
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8262
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pát kvě 7, 2021 11:26

njn, tak nechci umrznout nebo celou noc klepat kosu, nebo utahana po blbym useku nebo zdravotnich obtizich se zimnici treba nemit co na rozklepany telo...

navic rozsah teplot 0 - 20... na to tobe mozna staci 1 bunda ale me bohuzel ne
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Etheric » pát kvě 7, 2021 12:07

Jedna bunda, plus k ní mikina, triko s krátkým i dlouhým a péřovka k tomu, pokryto vše zmíněné. Já furt nechápu, kde tu váhu bereš :D
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8262
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Hledam nekoho ze Strakonicka s autem a ochotou

Příspěvekod Mawenzi » pát kvě 7, 2021 12:11

tak jen tohle cos vyjmenoval ma tak 1,5 kg...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9434
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

cron